JM be De bijbel boek voor boek Bel* MACHT Nederlands Bijbelgenootsch; direktie-sekretaresse ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWAR' - :ATERC Goede morgen Goede morgen oma Wiertsema Janka hartelijk gefeliciteerd Hartelijk gefeliciteerd en met uw verjaardag. een fijne dag. Jaap Koos Anja Kassa ndra Regina Wicliff Inez In plaats van kaarten Willem Hengst en wedn. van Jantje Talstra Holland-Michigan Tine Bekius Stationstr. 3 Minnertsga Op 15 september a s. hopen wij met onze kinderen te gedenken, dat wij 25 jaar als predikants-echtpaar de Geref. Kerken van resp. Murmerwoude, Zwolle, Gro ningen en Almelo mochten dienen. Wij danken de Here voor zoveel goede, zegenrijke jaren! De kerkeraad van onze gemeente stelt u in de gele genheid ons op deze dag te feliciteren in het Chr. Lyceum. Noordikslaan 68, Almelo van 16.30-18.00 uur. Johan van der Zanden Paula den Ouden Kees Rianne Han Vissedijk 4, Almelo hopen D.V. te trouwen op vrijdag 22 september 1978 om 15.30 uur in het gemeentehuis te Sexbierum. Kerkelijke bevestiging 16.30 uur in de Geref. kerk te Minnertsga door de Weleerw. heer Drs G. van Belzen. Ieder die ons wil feliciteren is van harte welkom in „Ons Huis" te St Annaparochie van 20.00 tot 22.00 uur. Ons toekomstig adres is: Willem Hengst 1793 - 32nd street Holland - Michian 49423 1928 19 september 1978 Op deze dag hopen onze ouders en grootouders H. van der Plas en M. van der Pias-den Outer 50 jaar getrouwd te zijn. Hiervan willen de kinderen en kleinkinderen blij en dankbaar kennis geven: Poortugaal: Rotterdam: Lekkerkerk: Ernst: Sleeuwijk: Nico en Anneke Mar en Riet Joke en Henk Janny en Jan Henny en Arie Capelle a/d IJssel: Wilma en Piet f en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 19 september a.s. 's avonds na 8 uur in het gereformeerd Jeugdhuis 't Slag, Sandelingeplein 20, Rotterdam-Zuid. Palmentuin 13. Rotterdam. ..Wentel uwe weg op den Here, Hij zal het maken" Op D.V. 19 september 1978, hopen wij, met onze lieve ouders en grootouders Krijn de Niet en Francina Guurtje de Niet- Knoester de dag te gedenken, waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Een ieder, die hen hiermee wil gelukwensen, is van harte welkom op vrijdag 15 september van 19.00 uur tot 20.30 uur in het Geuzenhonk/Immanuèlkerk, Kra- nenburgweg. Markenseplein 2. Scheveningen. 9 september 1978. Blij en dankbaar zullen wij D.V. op 12 september de dag herdenken waarop onze lieve ouders en grootou ders J. H. den Hollander en G. den Hollander-den Boer 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen deze dag met het bruidspaar buitenshuis te vieren. Voorburg: A. den Hollander J. den Hollander-van Vark Gerda en Elly Rotterdam: W. E. den Hollander j W. den Hollander-Molendijk Jenneke en Gerda 3086 WD Rotterdam. Geertruidenbergstraat 25. Op dinsdag 12 september hopen wij D.V. samen met onze ouders Ynze Woudstra en Janny van Koeveringe te gedenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Door dat jnoeder nu in het ziekenhuis ligt door een ongeval vieren wij deze dag in familiekring. St. Lucasziekenhuis. kam. 31. Winschoten Vossekamp 190. Winschoten Hun dankbare kinderen 1 en kleinkinderen Met dankbaarheid geven we kennis, dat wij D.V. op 14 september a.s. 40 jaar getrouwd zijn M. Boudewijns F. Boudewijns-Helmholt We hopen dit 16 september, in familiekring elders te Groningen, september 1978 Paterswoldseweg 512. Met genoegen delen wij u mede dat op 2 oktober a.s. onze kinderen C. van Egmond en M. S. van Egmond-Zandbergen Ontario. Canada hun 25-jang huwelijksfeest hopen te vieren. Zo de Here wil hopen wij dit heuglijk feit met hen mee te maken. J. van Egmond J. M. van Egmond-Driebergen Spinozalaan 30. Rijnsburg. Dankbaar en blij, delen wij u mede. dat op zaterdag 23 september 1978 onze ouders Chr. Windhorst en C. Windhorst-De Gier 25 jaar getrouwd zijn. Wij geven u graag de gelegenheid hen te feliciteren op donderdag 21 september van 18.30 tot 20.30 uur in ,De Brink", Brinkstraat 39. Bennekom. Marja en Anke Bennekom, september 1978 Prinsenlaan 17 Langs deze weg willen wij allen hartelijk bedanken die door de vele blijken van meeleven in welke vorm ook mede ons gouden huwelijksjubileum tot een onvergetelijke feestdag hebben gemaakt. W. Fraanje A. Fraanje-Voorbij Middelburgsestraat 36. Goes. Mede namens onze kinderen willen wij iedereen, die 1 september, op welke wijze ook, voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, zeer hartelijk danken. De bus voor het kerkewerk in Semarang heeft ruim 500,- opgebracht, waarvoor wij erg dankbaar zijn. T. de Haas G. H. de Haas-van Dijk Thorbeckesingel 19 Veenendaal. In Jezus ontslapen mijn lieve zuster Cornelia Talsma apotheker op de leeftijd van 55 jaar Leeuwarden. 7 september 1978. Schrans 72. Corr.adres: Verl. Schrans 95 C. Leeuwarden. Z. Talsma Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen geen. toespraken. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 sep tember a.s. van 13.45 tot 14.15 uur in het kerkelijk centrum „Oase", Weideflora 142 te Leeuwarden, waarna een rouwdienst wordt gehouden in bovengenoemd centrum. Aansluitend hierop zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden Wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Rust nu maar uit, je taak is afgelopen. Van nu af zal je overwinnend met Jezus gaan. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze broer, zwager en oom Leendert van Wijk op de leeftijd van 73 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welge daan. J. van Wijk-Beekenkamp en verdere familie 's-Gravenzande, 7 september 1978 Heenweg 10. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 9 september van 3-5 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats te 's-Graven zande op maandag 11 september om 1.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. ..Welzalig de mens die op de Heer ver trouwt" Psalm 84 13 b In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Johanna Maria Groeneveld-Haan op de leeftijd van 72 jaar. na een gelukkig huwelijk van bijna 45 jaar. Groningen, 5 september 1978 v. Swinderenstraat 44 b J. H. Groeneveld Groningen: Jos en Henk Vonk-Groeneveld Johanna. Piet. Jan, Cor, Alida Groningen: Ria en Roelf Smits-Groeneveld Johan, Jolanda, Elly Pieterburen: Bé en Gé Groeneveld-Wierenga Jan, Jeanette Groningen: Bouwina en Gerhard Knol-Groeneveld Jakob. Anne-Marie, Alinda Leersum: Dina en Hans Bouw-Groeneveld Yvonne. René Moeder is opgebaard in een van de rouwka mers van ..Algemeen Belang". Esdoornlaan 187 De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 9 september om 11.00 uur in de aula van het Selwerderhof, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Met grote ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van onze ere-voorzitter de heer G. A. de Ruiter Gedurende vele jaren heeft hij met overtuiging en toewijding de belangen van onze school als lid en voorzitter van de commissie van toe zicht gediend. Namens de commissie van toezicht van de Chr. Lagere Tuinbouwschool: J. W. J. Vreugdenhil, voorzitter. P. Hofman, secretaris G. A. de Ruiter ere-voorzitter van de commissie van toezicht is overleden. Wij gedenken dankbaar in hem een man die Christus lief had en vanuit die liefde veel voor onze school betekend heeft. Bestuur, personeel, leerlingen van de Chr. Lagere Tuinbouwschool Naaldwijk. Met grote ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van de heer G. A. de Ruiter Gedurende vele jaren heeft hij met overtuiging de door het Kringbestuur van de C.B.T.B. de hem toebedeelde taak als voorzitter van de commissie van toezicht van de Chr. Lagere Tuinbouwschool gediend. Het Kringbestuur: M. van der Sar. C. J. Overkleeft De Heer is mij tot hulp en sterkte. Na een moedig gedragen lijden is in Jezus ontslapen mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader en opa Cornelis de Windt op de leeftijd van 61 jaar. F. de Windt-Moraal Wageningen: C. de Windt H. L. A. de Windt-Valkenburg Cees, Jaap en Leo. Wolfheze: A. de Windt D. J. de Windt-Dijkstra Angélique en Frits. Wageningen: L. G. de Windt M. S. J. de Windt-Moll. Groningen: R. de Windt Ridderkerk: H. de Windt E. A. de Windt-Beckmann. Nicole en Thomas. Parijs: F. J. de Windt en Brigitte Amsterdam: F. G. J. de Windt. Bennekom, 7 september 1978. F. C. Dondersstraat 6 Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandag a.s. van 19.00-21.00 uur in het rouwcentrum aan de Gen. Foulkesweg 50 te Wageningen. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 12 september a.s. om 12.30 uur in de Bevrijdings kerk aan de Ritzema Bosweg te Wageningen. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. De teraardebestelling zal in familiekring plaats vinden. Diep zijn wij onder de indruk van het plotse ling overlijden van de Heer C. de Windt In leven directeur van Modehuis de Windt b.v. Door zijn vele en belangrijke werkzaamheden voor ons modehuis en zijn prettige samenwer king met het personeel zal hij in onze herinne ring blijven. Personeel van het Modehuis de Windt b.v. Wageningen, 7 september 1978. Nog onverwacht heeft de Here uit onze familie kring weggenomen onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Christiana Janna Rozendaal-MeijU Campbell River B. C. Canada M. Downs-Meijll Ermelo: J. Bouwman-Meijll H. B. G. Bouwman Aldergrove B. C. Canada T. Meijll neven en nichten Ermelo, 5 september 1978 Wilhelminalaan 38. Na het overlijden van mijn geliefde vrouw Toet (Geertruida Johanna) van Wilgenburg-van den Burg op 10 augustus j.l. is veler medeleven in zulke enorme stromen op mij en mijn kinderen afgekomen, dat 't me en dat spijt me zeer! ten enen male onmoge lijk is ieder persoonlijk te bedanken. Daarom kies ik noodgedwongen voor deze manier om allen, die op welke wijze dan ook, lieten merken dat ze naast ons stonden in ons verdriet, te laten weten hoe zeer wij hun medeleven waarderen. G. van Wilgenburg Meerstraat 51, Emmen. afzonderlijke boeken van de bijbel ver l taald in hedendaags Nederlands en omgangstaal, met inleiding, voetnoten! en illustraties. Zojuist verschenen: 2e herziene druk van het evangelie van Marcus voor mensen van nu in hedendaags Nederlands in eigentijdse vormgeving. De extra-informatie in inleiding, voet- beklaa noten en register maken deze uitgave tot een bijzonder goed hulpmiddel voor zelfstudie en gebruik in bijbelstu diegroepen, formaat: 18x11 cm prijs: 5,25 iyan ee AMSTI heeft d van d< toezegi J^eeds eerder verschenen In deze serie: I titel: bijbelboek: Een twijfelaar aan het woord Prediker Het hoogste lied Houd moed Waar! I Vrij! 1 Ucht (3e herziene druk Vaart 2 Onder of zonder de wet Eens voor al Houvast Wie overwint Hooglied Jesaja 40-55 Matteüs Lucas Johannes Handelingen Galaten Hebreeërs Brieven van Jakobus, Petrus Johannes, Judas Openbaring prijs: f3,25 f3,25 f5,25 f3,25 f3,25 f6,90 f3,25 f3,25 f3,25 dj mom en geen darokki rens de beroeps daan. D te. mev al de /.yseftv,. /3.2S fS.40 Prijzen exclusief verzendkosten. Ook verkrijgbaar bij de boekhandel „Veilig in Jezus' armen" De Here nam tot Zich mijn lieve man en onze lieve vader en opa Bouke van der Veen (eerder gehuwd geweest met G. Arends) op de leeftijd van 81 jaar. Heerde: T. van der Veen-Mebius Amstelveen: G. L. van der Veen A. A. van der Veen-Aalbers Hoogeveen: L. van der Veen T. van der Veen-Valkema Den Haag: R. van der Veen D. J. M. van der Veen-Müller Alkmaar: J. J. van de Put-van der Veen S. van de Put Putten: S. van der Veen G. van der Veen-Arwert Dokkum: J. S. van der Veen S. A. van der Veen-Oosterhaven Heerde: K. van der Veen M. R. van der Veen-Docter en kleinkinderen. Heerde, 8 september 1978. Brinklaan 26. Gelegenheid tot condoleren a.s. maandag 11 september van 19.00-20.00 uur in het rouwcen trum Eperweg 1 te Heerde, waar vader is opgebaard. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden a.s. dins dag 12 september om 12.30 uur op de begraaf plaats aan de Meester Nijhoffstraat te Heerde. vanuit de Gereformeerde kerk aan de Kanaal straat te Heerde. Aanvang rouwdienst 11.15 uur. Heden is geheel onverwacht van ons heenge gaan, onze geliefde en zorgzame vader en grootvader Jacobus Paul weduwnaar van Adriana Hillegonda Baris op de leeftijd van 72 jaar. Bergschenhoek: P. Paul J. Paul-Groenewoud Capelle a.d. IJssel: D. B. Paul H. Paul-Alderlieste Purmerend: C. J. Paul A. Paul-Breugerq en kleinkinderen Capelle a.d. IJssel, 7 september 1978 „De Vijverhof', Reigerlaan 251 Corr.adres: Fam. P. Paul Hoeksekade 143, Bergschenhoek. Gelegenheid tot condoleren in de Ned. Herv. Kerk te Bergschenhoek, maandag van 18.30- 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 12 september a.s. in bovengenoemde kerk om 14.00 uur, waarna de bijzetting in het familie graf op de algemene begraafplaats zal plaats vinden omstreeks 14.45 uur. Voor Uw deelneming ons betoond tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame mamma en dochter, Reinie van Wijk- Barnhoorn, betuigen wij U onze hartelijke dank. Gaarne hadden wij U persoonlijk willen bedanken, maar door de vele reacties is ons dit niet mogelijk. Mede namens verdere familie, J. C. van Wijk Scheveningen. september 1978, Zeesluisweg 76. Jplgens kanen 1 «nheid i in ell ailspras praak jepteml iavraaf de adv spraak berte nlorma iwestie wijten i tanvaai Namen: Postbus 620, 2003 RP Haarlen £"Dui psterei groep jtveer =^Dulf zi |door d Rechts nch w rende I „LICHT EN KRACHT" en „PORT NA1 Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Volgen de tegi tnde Binnen het direktiesekretariaat ontstaat binnenkort vakature van Zij is belast met de leiding van het sekretariaat en zal men grote mate van zelfstandigheid en eigen initiatief diene» zorgen voor een adequate ondersteuning van de direU leden. HAAR TAAK bestaat ondermeer in: - Het zoveel mogelijk zelf afhandelen van korrespondert - Het notuleren van vergaderingen en deze uitwerken; - Het bijhouden van de agenda van de direktieleden en maken van afspraken; - Het ontvangen en te woord staan van bezoekers vort direktieleden; - Het stenografisch opnemen en uitwerken van briei nota's en rapporten; - Het uitvoeren van alle voorkomende type-werkzaamhei - Het bijhouden van het direktie-archief EISEN: Opleiding op Havo-niveau en een sekretaresse-opli In staat zijn de werkzaamheden goed te organises Bij voorkeur beschikken over kennis van de terminologie. Aantal jaren ervaring in soortgelijke funktie en bij niet jonger dan 25 jaar. NIVEAU: De honorering is in overeenstemming met het nivei deze funktie SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten i hoofd van de afdeling Personeelszaken, Dennenweg i| Assen, onder vermelding van vakaturenummer T 78* „De Heer is mijn Herd In stille overgave des geloofs is, na een koi ge ziekte, heden van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Elisabeth van der Mijn weduwe van Johannes Visch in de ouderdom van 76 jaar Uit aller naam: F. van der Laan (exec, test.) Amsterdam, 7 september 1978 Hertspieghelweg 58 huis Correspondentie-adres: Hart Nibbrigstraat 3" Amsterdam Telefoon 020-13 58 06 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 12 tember om 13 uur op de begraafplaats „Z« vlied" aan de Amsteldijk. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i» ontvangkamer van de begraafplaats. Voor uw betoonde belangstelling en uw mi welke wij van u mochten ontvangen tijdens de en na het overlijden van mijn innig geliefde onze onvergetelijke vader en opa Jan Bernhard zeggen wij u hartelijk dank. Amsterdam, september 1978. Uit aller naam: H. Bernhard-Wijnveen Zeer veel blijken van deelneming heb ik ontvi na het overlijden van mijn lieve vrouw Johanna Cornelia van der Kraan- van Wijnen Ook het uwe was daarbij, ik dank U daarvoor Het is voor mij een troost te weten, dat zovele* mij meeleefden in de voor mij zo moeilijke dal C. van der Kraan Leiden, september 1978 Zoeterwoud esingel 38

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8