u J U t] STAFFUNKTIONARIS TEAM BEGELEIDING M/V docent inrichtingswerk of ortho-agoog medewerk(st)er siichling 'deT schuilplaats' beherend echtpaar. tweede predikant, opbouwwerk(st)er vereniging "bartiméus groepsleid(st)ers leerling- groepsleid(st)ers groepshoofd bartiméushage doom twee groepsleid(st)ers psycholoog en (ortho-) pedagoog (m/v) a. hoofd (m/v) b. waarnemend hoofd (m/v) «•jv c. groepsleid(st)ers d. huishoudelijk medewerksters )ta kookster/kok èl sociaal-kultureel-werk(st)er ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1978 DE STICHTING GEZINSVERZORGING IN DE GEMEENTE EMMEN EN OMGEVING vraagt een: Informatie over de instelling: - de instelling heeft in juni 1978 een reorganisatieproces afgesloten en kan i.v.m. een interne funktieverdeling een vakature gaan vervullen. Bij deze reorganisatie zijn leiding, administratie, staffunktionarissen, direkteur en bestuur in de besluitvorming betrokken geweest. - het personeelsbestand bestaat uit 600 medewerkers. In totaal 25 leidsters zijn werkzaam in 4 rayons, elk rayon omvat een gedeelte van de gemeente Emmen. Informatie over de funktie: - de staffunktionaris zal werkzaam zijn op de gebieden van: inhoudelijke zaken - meewerken aan de realisering van een kwalitatief goede hulpverlening teambegeleiding - het mede zorg dragen voor een zo goed mogelijk funktioneren van de koördinerend leidsters en teamleden - meewerken aan een voor alle rayons gelijk vormige werkwijze werkbegeleiding - het geven van werkbegeleiding aan de leidsters zowel individueel als in groepsverband. - de staffunktionaris neemt, met collega staffunktionarissen, koördinerend leidsters en direkteur, deel aan de beleidsvoorbereiding in een daartoe ingesteld overlegorgaan. Funktie eisen: - minimaal opleiding Sociale Akademie of H.B.O. (bij voorkeur) met V.O.diploma of een daaraan gelijk te stellen opleidingsniveau - ervaring in het werken met groepen. Geboden wordt: - salaris volgens C.R.M.-regeling - rechtspositie volgens C.O.A.M.-regeling, voorzover subsidiabel - pensioenregeling P.G.G.M. Informatie: - informatie omtrent de funktie kan worden ingewonnen bij de heer B. Visser tel.05910-14000. Sollicitaties: - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de stichting, postbus 1020, 7801 BA Emmen. De Gereformeerde Sociale Akademie "de Vijverberg" te Ede uitgaande van de Stichting ter Bevordering van Gereformeerd Sociaal Pedagogisch Onderwiis zoekt voor haar nieuwe afdeling Opleiding Inrichtingswerk, voor zo spoedig mogelijk, een Kennis van en ruime ervaring in het inrichtingswerk zijn beslist vereist. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij of zij bereid is een deel van de taak te besteden aan opzet en organisatie van genoemde nieuwe afdeling Gegadigden moeten volledig kunnen instemmen met doel en grondslag van de akademie. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direktie: drs. C. Verhoeff en ds. A. Romein, telefoon (08380) 1 91 68 Sollicitaties - zo spoedig mogelijk - te richten aan de algemeen sekretaris van de stichting, de heer W. Huizer, Postbus 9019, Dordrecht. gereformeerde sociale akademie de9|j9erbere teedef In de Haagse binnenstad be staat sinds 1 februari 1978 het evangelisatie- en opvangcen trum De Schuilplaats, uitgaan de van de gelijknamige inter kerkelijke stichting. Het centrum wordt geleid door een koördinator, die wordt bijgestaan door een groep vrijwillige medewerkers en me dewerksters. Nadere inlichtingen zijn ver krijgbaar bij de Heer D. de Vries, penningmeester van de stichting, telefoon (01715) 2907 nó 18.00 uur, of bij De Schuil plaats, Fluwelenburgwal 1 E. den Haag. telefoon (070) 64.64.22, koördinator de heer H de Vries. Door de grote toeloop van jongeren die zich in een krisiss'ituatie bevinden en de te verwachten uitbreiding van het evangelisatiewerk, wil het bestuur van De Schuilplaats graag in kontakt treden met een voor o.m. de volgende werkzaamheden: het in overleg met de koördinator geven van leiding aan de vrijwilligers; het opvangen en begeleiden van mensen in een krississrtuatie (met name jonge mensen), het meedenken en meewerken aan de evange- lisatie-aktiviteiten, die vanuit de Schuilplaats in samenwerking met de kerken worden opgezet; het verrichten van andere voorkomende werk zaamheden. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: een positief-christelijke levensovertuiging heb ben, bereid zijn om een MBO-opleiding te volgen, bereid zijn om onregelmatige diensten te ver richten. tot de leeftijdskategorie 21 -30 jaar behoren. Sollicitaties -binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie- te richten aan het be stuur van Postbus 11748.2502 AS Dw HmB TROUW/KWARg BEJAARDENHUIS VESTING DUBBELDAM De huismeesteres van het complex bejaarden woningen "De Gravenhorst", Vijverlaan 1 te Dubbeldam (Gem. Dordrecht) wenst haar werk zaamheden begin 1979 te beëindigen. In verband hiermede zoeken wij een dat gezamenlijk de volgende werkzaamheden wil verrichten: 1. Bediening alarm, waarvoor aanwezigheid ge durende gehele dagen nodig is (Vrij: 1 weekend en 2 dagen per 14 dagen). 2. Klein onderhoud aan gebouw en apparatuur (c.v., verlichting e.d.); vuilafvoer. 3. Zorg van schoonhouden met hulp van personeel. 4. Toezicht in het gebouw (openen en sluiten e.d.). Van de man wordt technische vaardigheid en van één van beiden verpleegkundige ervaring ge vraagd. Aantal woningen: 173. ("De Gravenhorst" en "Zonneweelde"). Bij de bepaling van het salaris wordt rekening gehouden met ervaring en met de inzet die beiden bieden (f3.000,- f3.500,- per maand samen). Dienstwoning (4 kamers) beschikbaar. Sollicitaties (alleen schriftelijk) aan het Bestuur, Vijverlaan 1002. 3319 PK Dordrecht. De te vormen combinatie van de Hervormde Gemeenten Oss (850 pastorale eenheden), Lith en Oijen (50 pastorale eenheden) en Ravenstein (45 pastorale eenheden) wil graag in kontakt komen met een die in een deeltijddienstverband van één- vijfde werkweek de gemeente Lith en Oijen wil dienen en tweevijfde van de werkweek categoraal werk als predikant van de Her vormde Gemeente Oss wil verrichten en per 1 september 1980 eenvijfde van de werkweek de Hervormde Gemeente Ra venstein wit dienen. Voor het overige gedeelte van de werktijd worden, zo hij dat wenst, negen uur bij het voortgezet onderwijs in Oss ter beschikking gehouden. Standplaats Lith en Oijen; in Lith is een pastorie beschikbaar. Een schets van de gemeenten en van de gezochte predikant worden gaarne toege zonden. Kontaktadres: dr J. D. H. Homan. Beatrixlaan 8. Oss. tel 04120-22158 In de regio Noord-Oost Overijssel, omvattende de gemeenten Hardenberg, Gramsbergen, Den Ham en Vriezenveen, wordt een begin gemaakt met het projekt opbouwwerk. Hiervoor wordt gezocht een: met tot taak: - het van de grond brengen van locaal opbouwwerk met name in de gemeenten Hardenberg en Gramsbergen; - het in een ruime orièntatieperiode leggen van rela ties met bewonersgroepen en particuliere organi saties in deze gemeenten om samen een werk plan te ontwikkelen; - het verder ontwikkelen van een organisatiestruk- tuurvoor het projekt. Naast deze locale taken, waarop het accent zal liggen, heeft de funktionaris ook tot taak mee te werken aan een inspraakprocedure t.b.v. het regionale welzijnsplan. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van de regionale begeleidings commissie. Voor deze funktie is opleiding sociale academie, richting opbouwwerk en enige jaren praktijkervaring vereist. Een voortgezette of universitaire opleiding strekt tot aanbeveling. Indiensttreding vindt plaats bij de Stichting Overijssel, Provinciaal Opbouworgaan, te Zwolle. Voor het personeel geldt een rechtspositieregeling die overeenkomt met die van de Provincie Overijssel. Standplaats: de gemeente Hardenberg. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f3 011- en r3.874, - bruto per maand. Na een jaar zal met de subsidienten over een hogere waardering van de funktie over- lead worden Sollicitaties ondervermelding van "soil. N O vóór 25 september a s. aan de direkteur van de Stichting Overi/ssel. Postbus 625. Zwolle met opgave van personalia, opleiding, ervaring en motivering. Bartiméushage is een in het midden van het land gelegen centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen. In de leefgroepen hebben wij op korte termijn nog plaats voor enige Wij denken aan mensen die al ervaring hebben in het werken met gehandicapten of in de kinderbescherming en een afgeronde beroepsopleiding (Z-opleiding. MBO-iw Kinderbescherming-8. Verpieegkunde-B) hebben genoten. Degenen die minimaal 19 iaar zijn. maar nog geen gerichte beroepsopleiding hebben, kunnen geplaatst worden als Voor de Z-opleiding dient men in het bezit te zijn van een MAVO. KV/JVof gelijkwaardig diploma. Met ZA. OPM of Ziekenverzorgingsdiploma kan men onder bepaalde voorwaarden ook worden toegelaten Het ligt in de bedoeling in februari 1979 te starten met de introduktie-periode van een nieuwe 1 e semestergroep van de Z-opleiding Inlichtingen bij de afdeling personeelszaken, tel.: (O3438)-5022, toestel 145 Sollicitaties onder vermelding van nr. WA-78.11.2. op bnef en envelop te richten aan: Bartiméushage. afd. personeelszaken, Postbus 87 3940 AB Doorn In ons centrum voor visueel meervoudig gehandicapte kinderen en jong volwassenen is in een drietal groepen de funktie vakant van (mnl./vrl) Deze groepen bestaan uit 8 tot 11 jongens en meisjes in de leeftijd van 16 tot 26 jaar. Hun lichamelijke en geestelijke gesteldheid maakt een duidelijke benadering en speciale verzorging noodzakelijk. Verzorging speelt een grote rol. Een goede woon- en leefsfeer evenzeer, waarvoor onder meer een persoonlijke betrokkenheid op de individuele bewoner nodig is. Konkretisering van het bovengenoemde ligt in handen van een team van ongeveer 9 groepsmedewerkers, waarvan een aantal Z-leerling is. Het team staat onder leiding van het groepshoofd en wordt ondersteund door het afdelingshoofd, een arts en een orthopedagoog. De taak van het groepshoofd ligt in de begeleiding van de medewerk(st)ers en in de organisatie, waardoor gestalte wordt gegeven aan het groepsbeleid. Ook heeft het groepshoofd een taak binnen de afdeling, waarin 6 tot 8 groepen gehuisvest zijn. Deze funktie vraagt goede pedagogische, organisatorische en leidinggevende kapaciteiten. Wij denken aan kandidaten in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die beschikken over: diploma Z en ervaring in omgang met zorgbehoeftige pupillen, of diploma HBO of MBO-iw en ervaring in de omgang met geestelijk gehandicapte en zorgbehoeftige pupillen, of diploma Verpleegkundige A en/of B en ervaring in de zorg voor meervoudig gehandicapten. Ervaring in het leiding geven aan en begeleiden van medewerk(st)ers in teamverband strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de woonafdeling de Bongerd, waartoe de betreffende groepen behoren, tel. (03438) 5822, toestel 411 of 412. Uitvoerige sollicitatiebrieven inhoudende een curriculum vitae onder vermelding van nr. WA-78.12.-1 op brief en evenlop te richten aan: Bartiméushage. afd. personeelszaken. Postbus 87 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen HET KINDERDORP NEERBOSCH, in NIJMEGEN voor resp. een: gemengde verticale groep van jongens en meis jes tussen 12 en 16 jaar. horizontale groep van jongens tussen 14 en 16 jaar. Wij zoeken medewerk(st)ers die bereid zijn in teamverband te werken, zowel met de collega's als met vertegenwoordigers van andere discipli nes. Ervaring gewenst. Min. leeftijd 23 jaar. Het levensbeschouwelijk aspect vormt een integrerend deel van de opvoeding Het Kinder dorp Neerbosch is een modern geoutilleerd internaat, dat ligt aan de rand van de stad Nijmegen. De jongens en meisjes volgen onderwijs op de interne lagere school en school voor voortgezet onderwijs alsmede op scholen in de naaste omgeving (MAVO/LTS/LEAO/TUINBOUW- SCHOOL ETC Informaties: Bij de pedagogisch coördinatoren van Kinder dorp Neerbosch, Scherpenkampweg 21Nijme gen, via de adj. directeur de heer H. van Rossen, tel. 080-770417, toestel 113. Sollicitaties: t.a.v. de directeur/ortho-pedagoog drs Ph. J. R. Zalsman Wielenga. Het Kinderhuis der Hervormde Gemeente te Rotterdam, tehuis voor 144 normale kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar, vraagt een psycho-diagnostisch geschoold met therapeutische ervaring in de residentiele sfeer, voor elk 20 uur per week. Voor beide functies is een voltooide universitaire opleiding vereist. Eveneens is een praktijkervaring van enkele jaren noodzakelijk. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: psycho-pedagogisch onderzoek van de daarvoor in aanmerking komende kinderen individuele therapeutische begeleiding advisering t.a.v. opvoedingsplannen in de leef groepen bijdragen aan deskundigheidsbevordering van de pedagogische medewerkers begeleiding van de aan het Kinderhuis verbonden speltherapeute meedenken m beleidsaangelegenheden consultatie verlenen aan mentoren project bege leide kamerbewoning De taakverdeling zal in onderling overleg worden geregeld Reflectanten worden verzocht voorkeur te vermelden. Aan het Kinderhuis is een maatschappelijk werkster verbonden Pensioenregeling P.GG M Sa' volgens normen Min. van Justitie Prot Chr levensovertuiging vereist Soli. Ie richter aan de directie, van Speijkstraat 149 te Rotterdam Tel. 010-360655 DE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN DRENTHE rs ecli is een interfevensbeschouwelijke stichting welke in de provincie Drenthe een51 gezinsvervangende tehuizen voor geestelijk gehandikapten beheert. De tehuizen hebben een algemene-, protestants-christelijke- of rooms-katFJ" signatuur. «al In Coevorden wordt een nieuw gezinsvervangend tehuis voor 24 volwaj gebouwd welke een algemene signatuur zal hebben. De bouw heeft een dt stadium bereikt, dat tot het aantrekken van presoneel kan worden overgegaan De verwachting is, dat het tehuis nog voor het eind van dit jaar (1978) bewolkt kunnen gaan worden. Van het nieuw aan te trekken personeel wordt verwacht, dat er gewerkt word] een agogisch gerichte benaderingswijze, waarbij er een leefwereld kan on% sta waarbinnen een optimale begeleiding en ontplooiing van de bewoners mogelij o p Naast de persoonlijke mogelijkheden en de bereidheid om vanuit de rel d .vl werken, wordt er van de leiding verwacht, dat zij samen met ouders, best ^rij deskundigen deze benaderingswijze en ontwikkelingen hierin verder gestaltf ;en geven. Teneinde aan de verdere realisering van het nieuwe tehuis en de g "p benaderingswijze gestalte te kunnen geven, zoeken wij op korte termijn, een: (vakaturenummer: 3-70/39) Wij denken hierbij aan iemand vanaf ongeveer 30 jaar, die als gediplomi ruime ervaring heeft in een vergelijkbare funktie binnen de zwakzinnigenzor voorkeur in het bezit is van het diploma HBO-IW, stafopleiding Z of vergevorderd stadium is met een van deze opleidingen. Zij die over een andere op de zwakzinnigenzorg gerichte opleiding beschil daarnaast een zeer ruime ervaring hebben in een vergelijkbare leidingg funktie, kunnen ook reageren. Voor deze funktie geldt momenteel een maksimum salaris van /4.044.02 bi maand. Tevens vragen wij een: tor hil (vakaturenummer: 3-70/40) Voor deze funktie denken wij aan iemand vanaf 25 jaar die als gediplot reeds enige jaren ervaring heeft in de zwakzinnigenzorg in een vergelijkbare en bij voorkeur in het bezit is van het diploma Z of MBO-IW en VSID/GVT Tevens dient men bereid te zijn een verder gerichte opleiding, zoals b.v. staf J Z, Sociale Akademie-IW te volgen. Het salaris voor deze funktie bedraagt momenteel f3.149,81 bruto per maand.^E ik (vakaturenummer: 3-70/41) Wij geven de voorkeur aan personen die al ervaring hebben in zwakzinnigen in het bezit zijn van het diploma Z, OPM, MBO-IW, VSID/GVT. Hierbij geldt een maksimum salaris van f2.990,80 bruto per maand. (vakaturenummre: 3-70/42) (vakaturenummer: 3-70/43) Hierbij gelden als opleidingseisen: LHNO, Inas of een gerichte opleiding aa voorkeur met ervaring. lei jt Voor deze funkties is een part-time dienstverband van tenminste 20 uur p« tj mogelijk. Voor deze funkties geldt een maksimum salaris van respeWch fl.955,65 (vakaturenummer 3-70/42) en 2.137,36 (vakaturenummer: 3da bruto per maand bij een full-time dienstverband. Iv nd Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn konform de Regeling Arbeidsvoorvf Zi voor Dagverblijven en Gezinsvervangende Tehuizen voor Gehandicapten. Wij verzoeken degenen die geïnteresseerd zijn in de funktie van hoofd om binnen 10 dagen te solliciteren onder vermelding van het vakaturenummer. Zo mogelijk en bij voorkeur zal het nieuw aan te trekken hoofd dan betrokken worden bij de verdere selektie ten behoeve van de overige funkties. jeë Zij die geïnteresseerd zijn in een van de funkties genoemd onder B t/m D kunon eind september solliciteren. 4| Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van de Stichting t heer F. van Tilburg, afdeling Personeelszaken, Postbus 214, 9400 AE AsserbeJ vermelding van het vakaturenummer, alwaar u ook terecht kunt voor ev ht informaties (tel. 05920-43047) -öic Bestuur, staf en vrijwilligers van 't BREEHUYS zoeken een die wil werken in ons centrum voor sociaal-kultureel werk met verschillenden: rieën scholieren. 't Breehuys maakt onderdeel uit van de Stichting Klubhuizen De Jeitoz! Leiden. De stichting wil werken vanuit een christelijke levensvisie. "dl It, Wij willen in kontakt komen met iemand die: - in samenwerking met vrijwilligers vorm kan geven aan rekreatieve-, krc vormende aktivitetien en projekten met scholieren - bereid is in teamverband te werken - mee wil denken in de beleidsontwikkeling van het werk in 't Breehuys - niet opziet tegen een opbouwwerk-achtige situatie. Wij vragen iemand met: -een afgeronde opleiding sociale akademie/mikojel/ event. P.A./M.O. pe<fe] - bij voorkeur ervaring in het werken met jongeren - minimum leeftijd 22 jaar Wij bieden: - werken in een goed team - geen gemakkelijk, maar wel boeiend werk - arbeidsvoorwaarden volgens LOAC-regeling inschaling FIIB Bij de sollicitatieprocedure zijn betrokken: bestuur, direktie, staf en vrijwillig Sollicitatiebrieven - waarin graag vermelden personalia, ervaring, visie op f moeten uiterlijk 20 sept. a.s. in het bezit zijn van de Sollicitatiekomrr *el Centraal Bureau Jeugdhaven, Breestraat 19, Leiden. Tel. 071-122000

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 28