wetstechnisch medewerker ziektewet en aaw/wao plaatsvervangend chef administratie/ groepsleider ww part-time medewerkers(sters) administratief medewerk(st)er Je\olL«Li*ant ich Ik I vrije universiteit - SOCIALE VERZEKERINGSBANK AMSTERDAM Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. Boekhoudkundige kracht JONGE MEDEWERKSTER SERVICEFLAT BELVÉDÈRE te EDE MANAGER (m.ofvr.) ARCHIVARIS (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Instituut voor Lerarenopleiding Vrije Leergangen Vrije Universiteit te Amsterdam a. een medewerk(st)er b. een medewerk(st)er ALL-ROUND PERSONEELSFUNCTIONARIS ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWA! PERSONEEL GEVRAAG De Sociale Ver zekeringsbank voert samen met dc Raden van Arbeid dc Algemene Ouderdoms wet. de Algemene Weduwen- en Wezenwet en dc Kinderbijslag wetten uit. Op de afdeling PERSONEEL kan een worden geplaatst, die in staat moet zijn zelfstandig werkzaam heden op het gebied van dc administratieve organisatie te verrichten. Hiertoe behoren o.m.: postregistratie, voortgangs- en afdoeningscontrole, dossier vorming, documentatie en archivering, formulierenbeheer alsmede zorg voor kantoormateriaal e.d. Ook de coördinatie van de typewerkzaamheden maakt deel uit van de functie De afdeling beschikt over tekstverwerkende apparatuur. Vereisten: ervaring in archiefverzorging: vooropleiding MAVO-4/HAVO: diploma archiefverzorging of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan de rijksregeling. De bank kent variabele werktijden. Het salaris bij aanstelling zal afhankelijk van kennis en ervaring maximaal f2665,- bedragen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel, Apollolaan 15, 1077 AB Amsterdam. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Ulrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Voor het kantoor te Amsterdam hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat/kandidate voor de funktie van die o.a. in samenwerking met de rayonverzekeringsgeneeskundige belast zal worden met het beoordelen van langlopende arbeidsongeschiktheidsgevallen met betrekking tot mobilisatie-aspekten en AAW/WAO aspekten. Als zodanig zal een groot gedeelte van zijn taak bestaan uit het geven van wets technische adviezen t.a.v. de'wetsuitvoering Ziektewet en AAW/WAO. Voor een goede vervulling van de funktie denken wij aan een kandidaat/ kandidate die een opleiding heeft op havo-nivo, goede kennis en ruime er varing bezit in de uitvoering van de Ziektewet en/of AAW/WAO,en in be zit is van het diploma Sociale Verzeke ring of studerend hiervoor. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f 3.305, - exklusief goede sekun- daire voorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Amsterdam of omgeving woonachtig te zijn. Voor de vestiging te Haarlem is er binnenkort plaats voor een die leiding zal gaan geven aan 3 mede werkers, belast met de meldingsadmi nistratie ww. Hij/zij zal - zoals de chef administra tie - regelmatig kontakten onderhou den met werkgevers, werknemers, di verse instanties en de buitendienst- funktionarissen. Verder behoort het tot zijn/haar taak de chef administratie bij diens afwezigheid te vervangen. Naast goede leidinggevende en kon- taktuele eigenschappen zijn voor deze funktie van belang een ruime ervaring in de uitvoering van de ww en het be zit van het diploma Sociale Verzeke ring (of vergevorderde studie hier voor). Opleiding havo-nivo. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f 3.305, exklusief goede se- kundaire voorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Haarlem of om geving woonachtig te zijn. Interesse? Met belangstelling zien wij uw schrif telijke sollicitatie tegemoet: perso neelsdienst BVG, Postbus 276, 3700 EA Zeist. Gevraagd: die zelfstandig kan werken. Hij kan meteen aan de slag bij de AMSTERDAMSCHE EFFECTEN- EN COMMISSIEBANK N.V. Bel even op: tel. 224657 of schrijf postbus 3575 voor een afspraak. Wij zoeken: die: kan typen over enige takenkennis beschikt graag zelfstandig werkt niet bang is, allerlei werk aan te' pakken. Bel even op: tel. 224657 of schrijf: postbus 3575 AMSTERDAMSCHE EFFECTEN EN COMMISSIEBANK N.V. De sektor Dagbladverkoop van deYoll&.«lu*ant zoekt voor de afdeling „Abonnee-service" op korte termijn (leeftijd ca. 23 jaar) Tot de taak van deze afdeling behoort o.a.: het onderhouden van kontakten zowel telefo nisch als schriftelijk met abonnees en medewer kers in binnen- en buitendienst. Van de nieuwe medewerkers verwachten wij dat ze zelfstandig kunnen werken en liefst enige kantoorervaring hebben. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op MAVO-niveau en typediploma of type-ervaring. De werktijden zijn: van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 12.30 uur op zaterdag (1x per 2 weken) van 08.30 uur tot 13.00 uur. Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafde- ling van de Volkskrant B.V., Wibautstraat 148- 150, Amsterdam t.a.v. mevr. E. Verwilligen. In de Serviceflat Belvédère te Ede met 150 bewoners is vacant de functie van part time of full time die belast is met de gehele dagelijkse leiding van de huishoudelijke dienst in de Serviceflat, omvattende de administratieve werkzaamheden o.m. bij de receptie, de keukendienst en de onderhoudsdienst. Vereisten: middelbaar opleidingsniveau, goede omgangsvormen in staat leiding te geven, administratief inzicht, kennis van en inzicht in een instellingskeuken, enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Wij bieden een zelfstandige, interessante werkkring, waarvan de arbeidstijd van ten minste 25 uren per week van 7 dagen, gespreid dient te zijn, met een overeenkomstige honorering en onkosten vergoeding. Wij nodigen belangstellenden uit zich schriftelijk, eigenhandig geschreven, met uitvoerige inlichtingen over genoten opleiding, verrichte werkzaamheden, werkgevers en referenties te richten tot Het Bestuur van de Vereniging van Eigenaars Serviceflat Belvédère te Ede, Dennenlaan 100. De Gereformeerde Kerken in Nederland vragen een die zal worden belast met: a. het toezicht op en de begeleiding van het beheer van de dynamische archieven in het Dienstencentrum te Leusden en van de deputaat- schappen; b. de begeleiding van de archiveringstaak van particuliere synoden, classes en plaatselijke kerken; c. archiveringstaken m.b.t. het algemeen kerkelijk archief. De te benoemen functionaris moet in het bezit zijn van de diploma's SOD II en middelbaar archiefambtenaar, of bereid zijn het laatstgenoemde diploma binnen korte tijd te verwerven. Vakbekwaamheid, ervaring en goede contactuele eigenschappen zijn noodzakelijk om de gevraagde werkzaamheden naar behoren te kunnen verrichten. Leeftijd ca. 25-40 jaar. Standplaats: Leusden, alwaar hij organisatorisch ressorteert onder het Algemeen secretariaat der kerken. Aanstelling geschiedt naar gelang van ervaring tot maximaal Z3874,- per maand; bij gebleken geschiktheid is een uitloopmogelijkheid niet uitgesloten. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te zenden aan Deputaten voor de archieven van de Gereformeerde Kerken in Nederland, pi a Mathenesseriaan 315, Rotterdam. CAROLUS CLUSIUS COLli Zwolle christelijke scholengemeenschap (gymnasium, atheneum, havo, mav Gevraagd r T. voor 24 uur per week. blo yen in 10.00-14.00 uur, dj die het werk in de schoolbibit jej zelfstandig kan verzorgen en teamverband de secretarii zaamheden voor één van de ren verricht. Brieven met opgave van referenties richten aan de rector A. C. Versloot, 4^' aa Clusius College, Veer allee 17, Zwolle. vraagt voor de Audio-Visuele-Dienst ieid 1 irme goed bean - nicking - bescho gevon iet te 1 nooiek in V van vanui veel st tven, a er ook Zelf h i 'verd zelfde ian zij: va: voor wie de belangrijkste taak zal zijn: 1 - het begeleiden van studenten en docenten in het gebruik van a.v.XTp t.b.v. het onderwijs; - het coördineren van de werkzaamheden die plaatsvinden in het a.i cum en de leermiddelenwerkplaats; - het ontwikkelen van cursussen t.b.v. het a.v.-practicum elf do beest 'De i re, altl «nelij Gezien de aard van de werkzaamheden is een opleiding op h.b.o-niveau gew Var voor wie de werkopdracht ligt op het terrein van: BVllI - toezicht op en de administratie van de werkzaamheden die plaatsvi [weedi het a.v.-practicum; - beheer en administratie van het leermiddelen magazijn. Vooropleiding op mavo-niveau en administratieve ervaring is vereist; tec) SYL interesse gewenst. Salariëring voor beide functies volgens rijksregeling, afhankelijk van opl< leeftijd. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij positief staan t.o.v. grond doelstelling van het Instituut V.L.-V.U. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij C.R. Boersema (tel. 020-247676). Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aai van der Velden, Ch. van Montpensierlaan 30, Amstelveen. alfabt af, fo PROVINCIE OVERIJSSEL Bij de provincie werken bijna 800 mensen, gespreid over de provinciale provinciale planologische dienst en de provinciale waterstaat. Hetj personeelszaken is organisatorisch onderdeel van de griffie, maar werkt deel ook voor de andere twee diensten. In de komende tijd zullen een groot aantal onderwerpen die voortvloeien uitj deze tijd aangepast personeels- en organisatiebeleid de nodige aandacht krij[ Een van de medewerkers van het bureau heeft elders een functie aanvaard,' hem een positieverbetering inhoudt. In verband hiermede zoeken wij cor Functie-informatie: Naast de gebruikdelijke werkzaamheden als werving, selectie, e.d. zal hij bet worden bij het up to date houden van het systeem van functiewaardering daaruit voortvloeiende werkzaamheden. De te benoemen functionaris zal eveneens ingeschakeld worden bij de 1 ontwikkeling van het personeelsbeleid. Vereist: - een opleiding op H.B.O.-niveau (richting personeelswerk); - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - analytisch vermogen; - meerdere jaren ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden: Een uitstekende rechtspositie met een salaris dat - afhankelijk van leeftijd. en ervaring - maximaal Z4.642,— bedraagt. Procedure: Bij de selectie worden o.a. de medewerkers van het bureau ingeschakeld. Inlichtingen: Kunnen worden verkregen bij de heer Th. W. Vaatstra, waarnemend chef vi bureau, telefoon 05200-77177, toestel 2380. Sollicitaties: Sollicitaties graag binnen een week te richten aan de griffier der staten, Lutie4„P straat 2 te Zwolle, onder vermelding van "Soil. 78.18". 117 amsterdam t€ De afdeling Oude Drukken (verzameling gedrukte werken tot 1800) van de Centrale Bibliotheek zoekt ingang van 1 januari 1979 een ervaren titelbeschrijver (m/v) Taak: vervaardigen van titelbeschrijvingen, opbouw» speciale afdelingscatalogi, verstrekken van bibliografische inlichtingen, behandelen van de correspondentie, verrichten van dienstverlenende efl administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: gymnasiale opleiding en ruime talenkennis, ervaring in het titelbeschnjven (bij voorti oude drukken) en het vermogen zelfstandig te werke» 1: Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door de he« drs. W Heijting. tel. 020 - 548 30 95 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 070-2078. te richten aan de Dienst Personeelszaken. Postbus 7161, 1007 MC Amsterdam De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16