1 WIN 'N VAKANTIB IN ATHENE MEï3 GOED NIEUWS UI MDEKRANT. 'SWEELINCK' Trouw FAMILIEBERICHTEN CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP DOCENT(E) voor: NEDERLANDS In 1980, genoeg haring in Noordzee Duyvis heeft voor alle pindaliefhebbers goed nieuws. Op iedere zak Duyvis pinda's staat nu eenjj^1 versheidsdatum. Dat goede nieuws gaan we vieren met een bijzondere aktie. De Duyvis-Goed-Nieuws-Aktie. Dat gaat als volgt. In uw krant zoekt u naar goejiïga gek, apart of leuk nieuws, dat verschenen is vóór d se v..», voigmd j,.. versheidsdatum die op uw zak Duyvis pinda's staa feJ< In maximaal 30 woorden vertelt u waarom dat bericht "Goed Nieuws" is. Samen met de verpakking stuurt u alles aan: Duyvis-Goed-Nieuws- Aktie, postbus 750, Haarlem. Iedere dag maakt u kans op een avondje uit. Of als wekelijkse hoofdprijs 7 dagen samen uit in Athene, of f 2.500,-. Alle verdere informatie vindt u in de aktie-folder. Haal die folder in de winkel en stuur Duyvis goed nieuws. ELKE ZATERDAG IN DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARtiïoÊF kunnen van maandag to! en me! vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Wij rijn dankbaar u te mogen berichten, dat onze ouders en grootouders J. Splinter en D. Splinter-Verbrugge op 21 september D.V. hun 40-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Wij willen hun trouwdag feestelijk herdenken en nodigen allen, die hen met dit heuglijk feit willen gelukwensen, hartelijk uit om op 20 september a.s. tussen 17.00 en 19.00 uur te komen naar Café-Restau rant Leenders, Drechtdijk 11 te De Kwakel. Hun kinderen en kleinkinderen 1432 CB Aalsmeer Mr. Jac Takkade 31 ,J)a\i ga ik op tot Gods altaren." In overgave aan zijn Heer ging van ons heen Constant Hendrik Haffmans Hij mocht 80 jaar worden Zijn blijmoedigheid zullen wij missen. Ede: H. J. Haffmans-Onck M. G. Visser-Haffmans Wim Conny en Rien Gertjan J. Haffmans A. Haffmans-Boertien Constant Hans Petra M. H. Haffmans G. A. Haffmans-den Hartigh Jacquolien Jeroen Ede. 6 september 1978 Sweelincklaan 5 De overledene is opgebaard in het Alg. Bouw centrum van de Weerd, Schaapsweg 77. Ede. Aldaar geen bezoek. Geen bloemen, geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden, zaterdag 9 september a.s. om 10.45 uur in de Geref. Noorderkerk aan de Amsterdam- seweg te Ede. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ede om 1130 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Na een blij gelovig le ven ging naar zijn Heiland onze lieve zwager en oom Constant Hendrik Haffmans echtgenoot van H. J. Haffmans-Onck op de leeftijd van 80 jaar. Apeldoorn: B. W. Ganzevoort J. Ganzevoort- Onck Ede: J. van Dijk-Onck neven en nichten Ede. 1978. 6 september Na een moeilijk gedragen lijden is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Johanna Jansz geb. Meulenbelt op de leeftijd van 61 jaar Santpoort-Zuid: W M. Jansz Bodegraven: Peter en Anky Ciska. Onno en Linne Koedijk: Marijke en Harald Barbera Leiden: Jeroen en Agneta Santpoort-Zuid. 5 september 1978 Brederodelaan 63 De crematie zal plaatshebben vrijdag 8 sep tember a.s. om 11.30 uur in het crematorium op de begraafplaats ..Westerveld" te Driehuis- Velsen. Vertrek van huis circa 11.10 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in een der ontvangstzalen van de begraafplaats „Westerveld". Heden nam de Heere van ons. nog onverwacht, onze lieve moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Dirkje van der Zwan-Bal weduwe van Maarten van der Zwan ui de ouderdom van 79 jaar. M. van der Zwan M. Paul-van der Zwan A Paul Kleinkinderen en verdere familie Scheveningen. 5 september 1978. Markensestraat 45. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur in het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 september te 11.45 uur in de Pnielkerk. Tessel- sestraat 67. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 1 voor Gymnasium, Atheneum. H.A.V.O., M AV.O. Moreelsestraat 21. Amsterdam-Zuid, Telefoon 020 - 72 56 97 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk (ter vervanging wegens ziekte) 11 uur (1e/2e graads) Van de sollicitanten verwachten wij, dat zij bereid zijn om samen met collega's en leerlin gen te trachten gestalte te geven aan het Christelijk karakter van onze scholengemeen schap. Sollicitaties te richten aan de rector, de heer A. C. J. Verhoeven, telefoon 020-72 56 97 (school) of 020-79 83 46 (thuis) die ook gaarne alle inlichtingen verstrekt. Hiermede geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde broeder en oom Marten Cornells Loot op de leeftijd van 86 jaar. De Bilt: C. C. Loot Voorst: A. A. Gilde-Loot Ermelo: P. Loot-Woudstra De Bilt: C. J. Woudstra-Loot H. H. Woudstra Huis ter Heide: H. A. Loot nichten en neven. 2596 BR 's Gravenhage, 5 september 1978. J. van Nassaustraat 103. Wij dan, gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus, Romeinen 5:1 Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Teunis van Leeuwen op de leeftijd van 82 jaar -<T- Sassenheim: A. van Leeuwen-Bloemendaal B. van Leeuwen N. E. van Leeuwen-Wijntjes J. N. van Leeuwen-van Solingen Babyion (USA): J. G. van Leeuwen H. van Leeuwen-Legeer Veenendaal: M. M. E. van Dam-van Leeuwen J. P. van Dam Sassenheim: C. van Leeuwen W. B. van Leeuwen-Cramer Nieuw-Vennep: T. van Leeuwen C. J. P. van Leeuwen-Kuijper klein- en achterkleinkinderen Sassenheim. 5 september 1978 Frank van Borselenstraat 6 De rouwdienst is bepaald D.V. op vrijdag 8 september 1978 2.30 n.m. in het rouwcentrum „Vliem". Jacoba van Beierenlaan 4. Sassenheim. waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.30-8.30 uur in voornoemd rouwcen trum. ..Welzalig de mens die op de Heer ver trouwt" Psalm 84 13 b In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Johanna Maria Groeneveld-Haan op de leeftijd van 72 jaar, na een gelukkig huwelijk van bijna 45 jaar. Groningen. 5 september 1978 v. Swinderenstraat 44 b J. H. Groeneveld Groningen: Jos en Henk Vonk-Groeneveld Johanna, Piet, Jan, Cor, Alida Groningen: Ria en Roelf Smits-Groeneveld Johan. Jolanda, Elly Pieterburen: Bé en Gé Groeneveld-Wierenga Jan. Jeanette Groningen: Boüwina en Gerhard Knol-Groeneveld Jakob, Anne-Marie, Alinda Leersum. Dina en Hans Bouw-Groeneveld Yvonne, René Moeder is opgebaard in een van de rouwka mers van .Algemeen Belang". Esdoornlaan 187. Bezoekuur van 7-8 's avonds. De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 9 september om 11.00 uur in de aula van het Selwerderhof.' waarna de begrafenis zal laatshebben. GEMEENTE BUNSCHOTEN Publikatie nr. 72 De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 31 augustus 1978 heeft besloten dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor een gebied gelegen ten oosten van de Amersfoortse- weg. ten zuiden van de Staal- straat en de Nijkerkerweg, ten westen van de Rengers- wetering en ten noorden van de Oude Tochtsloot, zoals dit is aangegeven op de bij het besluit behorende kaart Het besluit met de daarbij behorende kaart ligt voor een ieder ter inzage op de afde ling algemene zaken der ge- meentesekretarie. Bunschoten. 6 september 1978 De burgemeester voornoemd. W. Bol Doorren onzer redacteuren DEN HAAG. IS juli - JU et *f- telopen jaar 1* er in de Noordzee sa.000 tin haring bijgekomen, ideaal is 800.000 ton. maar zoveel is er niet nodig om de vangst weer op een normaal peil te brengen. Over twee jaar is er weer voldoende haring om de Nederlandse vloot in staat tr fetrilen haar gewone werk te SIj \pi|kcr<> met koppen. ,-.word lid vjn het ('NV' Samen sla jc slcik' Bel 03U-V41U4I. DOE MEE AAN DE DUYVIS-GOED-NIEUWS-AKTIE. IEDERE DAG KANS OP W AVONDJE SAMEN UIT. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op Uw trouw, laat mij rusten in Uw schaüw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt. Gezang 83 In Gods Vaderhuis opgenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder Wijntje Groenendaal echtgenote van Johan Charles Linck in de ouderdom van 84 jaar. 's-Graveland: J. Ch. Linck Nw. Loosdrecht: M. Grotendorst-Linck J. Grotendorst Charlotte Erik 's-Graveland: W. J. Linck 's-Graveland, 6 september 1978 Noordereinde 33 Moeder is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condoleantie- bezoek aldaar vrijdagavond van 7 tot 8 uur. De rouwdienst te leiden door de weleerwaarde heer Ds. C. F. Th. Aalders, zal worden gehou den op zaterdag 9 september a.s., 's middags om 12 uur in de Aula van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. waarna omstreeks 13 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Beresteinseweg te 's- Graveland. Thuis geen bezoek. De aardse tabernakel is snel afgebro ken, maar God heeft haar opgenomen in heerlijkheid. In haar Heer en Heiland is ontslapen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Jannetje Lijesen-Kaars op de leeftijd van 67 jaar. Psalm 116 11 (oude berijming) Beverwijk: J. W. Lijesen Uitgeest: C. W. A. Lijesen C. M. Lijesen-Terpstra Chris Jan-Joost Matthijs Beverwijk: J. C. H. Uijlings-Lijesen R. J. M. Uijlings Willem Beverwijk, 6 september 1978 Boogaardlaan 21. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.00- 19.30 uur in het uitvaartcentrum „IJmond", Velserweg 18 te Beverwijk; tegenover het station. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maandag 11 september om 12.15 uur in de Middelaarkerk, Moensplein te Beverwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats „Duinrust" te Beverwijk. Thuis geen bezoek en geen bloemen. Geheel onverwacht is van ons heengegaan Willemina Trijnetta Kramer in de ouderdom van 83 jaar Namens de familie: W. H. Kramer Bennekom, 5 september 1978, Bejaardencentrum Beringhem, Corr.adres: Platolaan 38, Zeist De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Bejaardencentrum Beringhem. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, vrij dag 8 september a.s. om 12.30 uur in het crematorium te Dieren, aula II. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer, van het cre matorium. Langs deze weg danken wij allen die door h van medeleven ons tot steun geweest zijd overlijden van mijn lieve man, onze vader eT vader Jan de Haan echtgenoot van Grietje de Haan-Drags| Bilderdijklaan 2 De Wijert, Groningen. De vele blijken van medeleven, zowel schrif IT' persoonlijk, tijdens de ziekte en na het overli t p onze moeder en grootmoeder Trijntje Sjoerdsma weduwe van Arie den Hartogh hebben ons goed gedaan. Wij willen allen hartelijk bedanken De Bilt: A. den Hartogh H. E. den Hartogh-Polman Hilversum: B. P. den Hartogh B. F. den Hartogh-Boot Reinier en Machteld september 1978. zoi Vig er. hig it. af t le Ine hi bi cel Advertentiemateriaal moet donderdags (la post) in ons bazit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 lui he ge

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8