6 i 1 advertenties voor plaatsing op zaterdag moeten uiterlijk vrijdagmiddag om twee uur in ons bezit zijn. FAMILIEBERICHTEN DOCENT(E) DUITS -piANDAG 11 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARTET iunnen van maandag tot en met vrijdag telefo- lisch van 9 00-19 30 uur opgegeven wofden op ftummer 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van 8.00-20.00 uur. Goedemorgen ester Messbauer! 0 zend kusjes en een iffel ver van8 en tte pos abit ct sch jrmi ord 5 >ldei osyi 3n v igei Jelline Floriska „Jelka" Margje Stasse Theodore van Houten Carice 1 september 1978 Zandstraat 33 4101 EC Culemborg 26 september deze dag zullen Dirk Kemp Bernadina de Ruiter halve eeuw samen zijn. [unt hen feliciteren op vrijdag 15 september a.s. 16.30 tot 18.30 uur in „De Rank", Kerkweg 7 te 60( lacker. deren, kleinkinderen en achterkleintje hopen en hen een fijne dag van te maken. lacker, september 1978. aepmanlaan 47. )p 85-jarige leeftijd is van ons heengegaan Jannie Passenier „Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen" Gezang 91 Jij vond de laatste jaren van haar leven een iefderijk tehuis in het „Maanderzand" te Ede en in „De Stolpe" in Harskamp. Namens de familie J. Passenier ve|a|^de, 1 september 1978 orrespondentie-adres: Postbus 14, Harmeien. De begrafenis wordt gehouden op dinsdag 5 September a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Bennekom Vooraf wordt om 13.45 uur in het rouwcen- fcrum aan de Edeseweg 48 te Bennekom een Tkorte gebedsdienst gehouden. Plotseling is uit onze familiekring weggeno men, onze zwager en oom 5 Roelof Boers geliefde echtgenoot van E. Grit Sterke de Heere Els, kinderen en kleinkin deren. Psalm 62:1 (berijmd)' Bovensmilde, 1 september 1978 Schoolstraat 4 A. van Veen-Grit R. van Veen en kinderen „Want het leven is mij Christus en het sterven gewin" Philippenzen 1 21 Heden nam de Here na een kortstondige ziekte in de Hope des Eeuwigen Levens uit ons mid den weg, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Johanna Margaretha Hofland echtgenote van Krijn Klapwijk in de gezegende ouderdom van 92 jaar Naaldwijk: K. Klapwijk Amsterdam: A. de Vries-Klapwijk A.de Vries Naaldwijk: E. Zwartveld-Klapwijk D. Zwartveld Naaldwijk: J. G. Klapwijk Naaldwijk: J. M. Klapwijk klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk, 2 september 1978 t. Kruisweg 15 Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar, dinsdag 5 september van 19.30 - 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 6 september om 11.00 uur in voornoem de kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Naald wijk om 11.45 uur. Psalm 103:13 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat na een actief leven is overleden, onze broer en zwager Pieter Dwarswaard op de leeftijd van 75 jaar Mede namens verdere familie A. Dwarswaard Breezand, 2 september 1978 Narcissenstraat 26. Loof den Here, mijne ziel en ver geet niet een van Zijn weldaden." In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader'en opa Leonardus Adrianus Gerardus van Selm onderscheiden met de Orde van Oranje-Nas- sau op de leeftijd van 75 jaar. J. van Selm-Verkerk Henny Leo en Greetje Johan en Anneke Johan en Toos Bert en Reiny Magda en Ben en kleinkinderen Zeist, 2 september 1978 A. C. Kerkhofflaan 3 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Prins Hendriklaan 23 in Zeist. Condoleantiebezoek aldaar dinsdag 5 septem ber a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Bergweg 92a in Zeist, op woensdag 6 september, aanvang 13.45 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist om 15.00 uur. Vertrek vanaf het kerkgebouw te 14.40 uur. En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde en Hij, die op de troon gezeten is, zei: „Zie, Ik maak alle dingen nieuw" Openb. 21 Vanmorgen heeft de God van het Leven tot Zich genomen, onze lieve zorgzame vader en opa, in de leeftijd van 76 jaar Jan Vaartjes weduwnaar van Margarete Albrecht Hi J. K. Vaartjes H.' Vaartjes - Riezebos Margarete Jenneke Strijen, 2 september 1978 Corr. adres: Spui 10 3291 EV Strijen De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 6 september a.s. om 14.15 uur op de 3-de Algemene Begraafplaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg in Utrecht. Heden ontvingen wij bericht dat na een lang durig geduldig gedragen lijden, op 1 septem ber in Canada in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze schoonzoon en zwager Lucas Derk Koch in de leeftijd van 64 jaar, echtgenoot van Jelly Weistra 1 309-5425-144B. Ave Edmonton, Alta, Cai*tda-T5A-3R6. Loppersum: J. Weistra Delfzijl: familie H| Wieringa-Weistra Sprang-Capelle: familie H. Weistra-van Drongelen Pitt Meadows (danada): familie J. Weistra-v.d. Zee Groningen: familie J. Oudekerk-Weistra „Mijn genade is U genoeg." In Christus ontslapen mijn lieve man. onze vader en opa Josinus Jacob van Rikxoort op de leeftijd van 71 jaar. Ridderkerk: P. J. van Rikxoort-Labrijn Woerden: P. G. van Rikxoort M. van Rikxoort-Folkertsma Petra en Jos Ridderkerk: G. van Rikxoort C. H. van Rikxoort-van Wijn gaarden Jacco en Liesbeth Ridderkerk: J. van Rikxoort J. van Rikxoort-Heijman Marco Ridderkerk, 1 september 1978 Oranjestraat 61 Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren maandag 4 sep tember van 19.30-20.30 uur in de rouwkamer van „de Noordhave", Noordstraat 73a, Bolnes. De begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk, dins dag 5 september om 14.00 uur. Dit nu is het eeuwige leven, dat zij U kennen, de enige waarachti ge God, en Jezus Christus, die Gij gezonden hebt. Joh. 17:3. In het vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moe der, grootmoeder en overgrootmoeder Barendina Ietswaart weduwe van H. G. Gordijn Zij is 88 jaar geworden. Amsterdam: M. E. Gordijn P. H. Th. Gordijn A. G. Gordijn-van ^ier Kleij Amstelveen: D. Gordijn H. Gordijn-Schreuder M. F. Gordijn A. G. C. Leistra en kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam, 1 september 1978 Nassaukade 1191 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 5 sep tember om 13 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 12.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Mijn tijden zijn in Uw hand" Heden is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante, Flora Vreugdenhil-Krijgsman Zij werd 36 jaar. Mede namens verdere familie Joop Vreugdenhil 's-Gravenhage, 1 september 1978 's-Gravenhof, Badhuisweg 133a Correspondentieadres: Antonie Duyckstraat 3. Gelegenheid tot het tekenen van het condole anceregister in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 maandagavond van 7.00-8.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdagmid dag 5 september te 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Kerkhoflaan 12. Vertrek van ,,'t Statenhuys" te 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In volle vrede in Jezus ontslapen, onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader Sjouke Postma in de ouderdom van 82 jaar echtgenoot van Willemina Schripsema Kollum: W. Postma-Schripsema Den Haag: B. Sonneveld-Postma W. Sonneveld Sappemeer: Th. Postma A. Postma-Heins Den Haag: W. Postma W. Postma-de Zoete Burum: S. Wassenaar-Postma Joh. Wassenaar Lutjegast: T. van der Bijl-Postma D. van der Bijl Zoutkamp: W. Stavasius-Postma Klein- en achterkleinkinderen Kollum, 1 september 1978 Rusthuis „Bethesda" Woensdag 6 september wordt er een rouw dienst gehouden in de Gereformeerde Kerk te Burum, 's middags 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw „Toutenburg" te Burum. KOOKWATERVAST-TRt- PLEX en multiplex voor boot- bouw jjn buitenwerk. Van 4 mm tot 25 mm dikte en lang tot 305 cm. Uit voorraad le verbaar WESTERHOUT HANDEL van BOXTEL 1e Schansstraat hoek Cath. Beersmansstraat, Rotterdam Tel.: 258888-764046. CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP ATHENEUM-HAVO LIENWARD-COLLEGE LEEUWARDEN Helaas ontstond aan het begin van de cursus een vacature i.v.m. het vertrek wegens afkeuring van een docent Duits. Z.s.m. wordt een gevraagd voor 16 23 uren 1 e graads, terwijl een 1 e graads v.b. tot de moge lijkheden behoort. Zij, die het Prot. Chr. onderwijs uit overtuiging willen dienen, kunnen informaties inwinnen bij en hun sollicitaties (met opgave van godsdienst, opleiding, ervaring en referenties) richten aan de rector, R. Jobse, Leeuwerikplein 4, Leeuwar den. Tel. 05100-24531 (school) of 27341 (thuis).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 9