Drinkjefit. Trou f FAMILIEBERICHTEN ATERDAG 2 SEP eVaER 13/8 Lieve pa en ma Hartelijk gefeliciteerd met jullie 30ste trouwdag! Tot vanavond. Con en Ton Ruud. Trudy en Mirjam Gert en Susan Wim en Eric Anita en Jan rteiijk gefeliciteerd opa en oma Van Dijk, morgen is. het jullie trouwdag. De kinderen en kleinkinderen uit De Lier, Maasdijk. Ridderkerk en Steenwijk ••De Heart hoedet dyn gean en dyn kommen fan no óf oent yn ivichheid. Psalm 1218 wie üs troutekst op 11 -9-53. 25 jier troud. in fearrsieu yn de pastorij. Tankber wolle wy it fieje mei üs bern. freonen en sibben en de gemeente. Der is resepsje. üs oanbean troch de tsjerkerie. op moandei. 11 septimber, fan 7 oere oant heal wei tsienen yn „it Bolwurk" te Dokkum. Rien Reitsma Dineke Reitsma-Koolstra Burdaarderstrjitwei 119, Dokkum Met dankbaarheid geven wij kennis dat wij 14 sep tember a.s. 40 jaar getrouwd rijn J. Cederhout en M. J. Cederhout-de Mooy Kinderen en kleinkinderen 2231 KS Rijnsburg. september 1978 Burg. Hermansstraat 35 Receptie: woensdag 13 september a s. van 16.30-18.00 uur. in de ..Koningshof-Taveerne". Elsgeesterweg 2 te Rijnsburg. Op 9 sept zo de Here wil, hopen onze ouders J. Kranendonk en J. S. Kranendonk-de Graaf het moment te herdenken waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Voor U is er die dag gelegen heid tot gelukwensen van 19.00 tot 21.00 uur in Restaurant Bodega ..de Ridder". Ridderhof 9, Rid derkerk. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Ridderkerk. Lagendijk 110. RECTIFICATIE De receptie tg.v. het 50 j. huwelijk van Wout Kalkman en Lenie Kalkman-Bastiaanse wordt gehouden op maandag 4 september 1978 in Restaurant „De Plas", Straatweg 107. ROT TERDAM In Jezus ontslapen onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerrit Willem van Bleek Sr. weduwnaar van J. A. Muilwijk, in de ouderdom van 87 jaar. Wagen ingen: C. C. Bongers-van Bleek J. Bongers Leersum. G. W. van Bleek jr. Zevenaar: A. M. Schreuders-van Bleek W. Schreuders Ede: M. J. C. van Bleek W J. van Bleek-Wulffraat klein- en achterkleinkinderen Wageningen, 1 september 1978 De Nudehof, Thorbeckestraat 1 Corr.adres: Lawickse Allee 88. Wageningen. Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van de Nudehof. dinsdag 5 september a.s. om 10.00 uur. waarna om 11.00 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Wageningen. Na de teraardebe stelling is er gelegenheid de familie te condole ren in de aula van de begraafplaats. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van Geertruida Wljsmuller-Meijer Zij leverde een onschatbare bijdrage aan de oprichting van de Anne Frank Stichting en het instandhouden van het Achterhuis. Bestuur, curatorium en staf van de Anne Frank Stichting. Heden nam de Here, voor ons geheel onver wacht. tot Zich mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, schoonmoeder en oma. schoon zuster en tante Neeltje de Rijk echtgenote van Hendrik den Hartog op de leeftijd van 72 jaar. Naarden: H. den Hartog Naarden: H. den Hartog M. G den Hartog-Rinkema Loes, Menno Den Haag: M. van den Beig-den Hartog A. van den Berg Marion. Ronald, Elwin En verdere familie Naarden. 31 augustus 1978 Bussummerstraat 19 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager. Brinklaan 132 te Bussum. Con- doleancebezoek aldaar maandagavond van7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds K. Bisschop, zal worden gehouden op dinsdag 5 september a.s 's middags om 2.00 uur in de Aula van dc Algemene Begraafplaats ..Valkeveen" aan de Valkeveenselaan te Naar den. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Alida Gezina Somsen-Stronks Zij was gelukkig gehuwd met Derk Jan Som- sen 1954 Moeder was 88 jaar. „Zo vriendelijk en veilig als het licht. zoals een mantel om mij heengeslagen. zo is mtjn God, ik zoek Zijn aange zicht..." Dieren: Freek 1944 en Jans Somsen Wim en Elsje, Mariska en Marcha Fred en Eef, Monique en Jolanda De Kaag: Jo en Rut Schilpzand Wateringen: Harmien en Jan Bulthuis Mattijs en Huib Alphen a/d Rijn: Arnold en Lien Somsen Fred en Nina Ester en Kim Alette en Joop, Jeroen Lidy en André Wassenaar: Dick en Tiny Somsen Mark, Niels en Irin Edam: Ad en Aaf Somsen Regine en Indi Leiden: Gré en Jan van Daatselaar Désirée en Jan Bart Ommen: Tiny en Gerard Wijers Bas en Marianne Zaanstad: Henk en Gerrie Somsen Alfred. Marcel en Ingeborg Warnsveld: Menno en Meta Nieuwenhuis Fred en Han Vlaardingen: Bart en Guus Baak Peter, Arianne en Martijn Doesburg, 30 augustus 1978 Doormansingel 5 Wij zullen haar lichaam begraven op de alge mene begraafplaats in Doesburg op dinsdag 5 september a.s. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Gast- huiskerk te Doesburg, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Uitvaartcentrum Patrimonium, Mei- poortstraat 74 te Doesburg. Plotseling overleed in een blijmoedig geloven onze geliefde schoonzuster en tante A. G. Somsen-Stronks in de leeftijd van 88 jaar. Doormansingel 5, Doesburg. L. Somsen-Spaans Kampen: W. Somsen-Lammers C. Somsen-Zeiler J. J. Somsen-Beumer neven en nichten 30 augustus 1978. Met grote droefheid berichten wij u dat de Here plotseling uit ons midden heeft wegge rukt mijn lieve man en onze zorgzame vader Cornells van As echtgenoot van Marrigje Casperina Brokking op de leeftijd van 47 jaar ..En nu wat verwacht ik Here? Mijn hoop die is op U" Psalm 39:8 Schoonhoven: M. C. van As-Brokking Wim. Ap, Arja en Gert Kees. Jantine. Marina. Herman Schoonhoven 1 Nobeldreef 5 september 1978 Mijn man ligt opgebaard in het Herv. rouwcen- trum „Korte Dijke" 12 B te Schoonhoven, alwaar dinsdagavond a.s. gelegenheid is tot condoleren tussen 8 en 9.30 uur. De teraarde bestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 6 september a.s om 14.00 uur op de alg. begraaf plaats te Schoonhoven. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in het Herv. centrum. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht 13.15 uur in genoemd centrum aanwezig te zijn. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. „Eens als de bazuinen klinken." (Get 300) Hedenmorgen is rustig en kalm van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Maaike Leenheer weduwe van Jan van der Pas op de leeftijd van 82 jaar Ba rend recht: C. van der Pas Barend recht. A. van der Pas J. van der Pas-van Dalen Bleskensgraaf: J. C. van der Pas A. P. van der Pas-Verkerk en kleinkinderen Aan huis geen bezoek Geen bloemen Barend recht, 1 september 1978 Akkerwinde 1. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 5 september a.s. om 14.00 in de aula van de begraafplaats. Scheldestraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden z 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula. volslagen onverwachte tijd !>ns gezin het leven van onze Carolus Jan Paul Karei was 20 jaar. H. C. van den Berg E. P. van den Berg-Molenaar Arko Annemieke Babette 31 augustus 1978 Van Miereveltlaan 23 2612 XE Delft De teraardebestelling op 4 september a.s. volgt op de dienst van Woord en Gebed om 12 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Iepen- hof. ten oosten van Rijksweg 13 te Delft. Vertrek van Van Miereveltlaan 23 om 11.30 uur. Hierdoor hebben wij de droeve plicht medede ling te doen van het heengaan van de student Karei van den Berg Karei was dit jaar begonnen met zijn studie aan ons instituut. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn fami lie en vrienden. Directie, docenten en studenten van de lerarenopleiding Zuidwest-Nederland Delft, 1 september 1978 Tot onze diepe verslagenheid heeft de Here plotseling uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man en onze broer, zwager en oom Jakob Brasser echtgenoot van Elisabeth Johanna Buitendijk op de leeftijd van 58 jaar E. J. Brasser-Buitendijk en verdere familie Huizen 1 september 1978 Phohistraat 42 De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 5 sep tember a.s. te 4 uur op de alg. begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen; aanvang Van de rouwsamenkomst in de aula te 3.30 uur. Onze man en broer is opgebaard in rouwka mer „de Groot" Havenstraat 25 te Huizen; bezoek aldaar: maandag 4 september 's avonds van 7 tot 8 uur. Enige en algemene kennisgeving Heden hebben wij in alle liefde en vrede Mr Pieter Zonderland hoogleraar aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam naar zijn laatste rustplaats begeleid met dank baarheid in ons hart voor al de vreugde en blijmoedigheid, die hij ons geschonken heeft Aerdenhout: J. E. Zonderland-Peper Franeker: W. Zonderland-Buwalda Heemstede: J. Ph. Peper M. W. Peper-Nederkoorn Eindhoven: J. Ph. H. Peper V. L. Peper-Guépin Philip Jan, Lucile, Rosemary Franeker: S. van Saarloos-Buwalda Franeker: C. C. van Saarloos M. A. van Saarloos-Boreel Rotterdam: T. Noortman-van Saarloos H. J. Noortman Aerdenhout, 1 september 1978. Zonnebloemlaan 3. Bedroefd om het afscheid maar in dierbare herinnering geven wij kennis dat de Here plotseling van ons tot Zich heeft genomen mijn lieve man en onze geliefde vader en opa Roelof Boers op de leeftijd van 75 jaar Psalm 62:1 (berijmd) Beilen 1 september 1978 Stationslaan 8 E. Boers-Grit Assen; G. Tamming-Boers A. J. Tamming. L. A. Maat-Boers H. Maat Huizen (N.H.): S. J. Boers A. Boers-Hakkenes Assen: J. R. Boers A. Boers-Pronk en kleinkinderen Vader ligt thuis opgebaard. Liever geen be zoek. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.00 uur. Voor aanvang van de rouwdienst die op dinsdag 5 september a.s. om 13.15 uur aan vangt in de Geret. kerk. Witte Valkenstraat te Beilen. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats te Beilen. Ik zal den Here loven naar zijn gerechtigheid en de naam des He ren des Allerhoogsten psalm zingen. Zo is van ons heengegaan Tante Ans mevrouw A. Rrmema-Terpstra Moge dit de familie tot sterkte en troost zijn. Namens de neven en nichten Renzema Jac. Renzema Berlikum (Friesland). 31 augustus 1978 TROUW/KWARTET 8== In onze witte melk zit een bonte rij vitaminen, eiwitten, kalk en mineralen. Die hebben we hard nodig om fit te blijven. Daarom is het goed elke dag melk te drinken. Zeker als je steeds druk bezig bent. Melk moet. Melk doet je goed. Opgenomen in heerlijkheid onze zeer zorgza me en ons intens liefhebbende Aii Boekkooi-van Weeren ondanks de vele pijnen die zij in haar leven geleden heeft, had zij steeds een open oog voor de noden van anderen. Zij bereikte de leeftijd van 73 jaar. Hilversum: P. Boekkooi Eindhoven: A. Boekkooi J. Boekkooi-Veldstra Focco Diederik Hilversum. 1 september 1978 Kastanjelaan 28. Zij is opgebaard in de aula van het Diakones- senhuis. Van Riebeeckweg 212 te Hilversum. Condoleancebezoek aldaar op maandag van 19.00-20.00 uur. Wij hopen haar te ruste te leggen op woensdag 6 september op de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum, waar om 11.00 uur in de aula de rouwdienst gehouden wordt. God nam na veel lijden van ons weg onze lieve zuster, schoonzuster en tante Alida van Weeren echtgenote van P. Boekkooi Bussum: J. van Weeren G. van Weeren-Passchier Amsterdam: S. van Weeren-van Wijnen Leiden: C. van Weeren-van Dommelen Katwijk aan Zee: A. van Weeren Leiden: J. van Riet-van Weeren Leiden: C. Bon-van Weeren Neven en nichten 1 september 1978. God nam hiertoe geleid op in Zijn heerlijkheid onze lieve schoonzuster en tante Barendina Gordijn-Ietswaart in de ouderdom van 88 jaar G. Ietswaart-van Wezep A. Ietswaart-Kuhfus nichten en neven 1 september 1978 „Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven, en een ieder, die leeft en in Mij gelooft, zal in eeuwigheid niet sterven; gelooft gij dat?" J ohannes 11 vs 25 en 26. Na een kort ziekbed heeft God Thuis gehaald onze liefdevolle, zorgzame moeder en oma Anna Margaretha Wandscher weduwe van Gerardus van Dokkum in de ouderdom van 83 jaar. Voorburg: J. D. van Dokkum A. C. C. van Dokkum- van Dijk Wim Anne-Margreet Haarlem: N. M. Hartog- van Dokkum Jac. Hartog Haarlem, 31 augustus 1978 Rustenburgerlaan 32 Correspondentie-adres: Mr. Jan Gerritszlaan 61-111 Haarlem. Geen bezoek geen bloemen De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden dinsdag 5 september a.s. om 12.45 uur in de Pelgrimkerk aan de Stephensonstraat (hoek Pijlslaan) te Haarlêm. waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk. op de Algemene Begraafplaats aan de Kleverlaan te Haarlem omstreeks 14.00 uur. ELKE ZATERDAG IN advertentie, pagina's voor ONDERWIJZEND. VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. Va Dl n< Stc on Oe rsc In Jezus ontslapen onze lieve tante en groot moeder, mevrouw Abigael Johanna Koole weduwe van P. C. J. Tissot van Patot in dë ouderdom van bijna 92 jaar. Zij was ons een lieve tweede moeder en oma Zeist: J. P. B. Tissot van Patot G. Tissot van Patot-de Moor Vlissingen: J. H. Blacquière-Tissot van Patot J. Blacquière kinderen en kleinkinderen Knegsel: S. Kist-Tissot van Patot J. M. Kist Heemstede: H. P. Kruyne-Tissot van Patot R. Kruyne Vlissingen. 30 augustus 1978. Bizetlaan 4. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen heden zaterdag 2 september te 11.30 uur. Vooraf zal te 10.45 uur een rouw gehouden in „Open Hof", Alexander Gogel- weg, waarin voor zal gaan ds E. Hoogerwerf. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. er L 1 1. er )os d on< ev jn is i uit R.' em izc I üt ine On les Toen zeide Hij die op de troon gezeten was: „het is voorbij", en 'k zag dat er opnieuw een wereld was. En 'k zag dat wat daar was geleden, wat daar was geschreid, bevrijd was in een vrede voor altijd. Lied 113 vers 4 Nog onder de indruk van het heengaan van haar zusje Christien geven wij met verslagen heid ervan kennis, dat uit onze kring is wegge nomen Marlies Geleijnse leerling van klas 5 Gymnasium Dat zij ondanks haar broze gezondheid regel matig bijdroeg tot het opfleuren van het schoolleven vervult ons met dankbaarheid en respect. Wij geloven en belijden, dat God de familie Geleijnse zal helpen dit grote verdriet te dragen. Namens de Scholengemeenschap „Christelijk Lyceum" Drs A. Luttik, rector. Alphen aan den Rijn, 30 augustus 1978 en eri' iasj olii ch che one 1 tinf Na veel lijden nam God tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Hendrica Anes echtgenote D. van der Griendt, op de leeftijd van 71 jaar. Leiden: E. Anes-de Jong Alphen a/d Rijn: N. Anes M. H. Anes-van der Meer Leiden: G. van Zwieten W. van Zwieten-van der Meijden Nelspruit (Z.-Afr.): J. W. J. Slingerland-Anes Eindhoven: T. S. Smit-Anes P. J. Smit Rijnsburg: E. Heemskerk-Anes neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 5 september a.s. 's middags 2 uur op de begraaf plaats „Den en Rust", Bilthoven. Voor het meeleven van u allen, na het heengaan v mijn vrouw Susanna Johanna Cornelia Lamberta Ockeloen-Hartsuiker dank ik u langs deze weg. Dit zal mij tot steun zijn verder te gaan'. J. H. B. Ockeloen Zoetermeer. september 1978 Potgieterstraat 15

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8