waarnemend hoofd hoofd verzorging en verpleging HET UITERJOON HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING, TEVENS ADJ.DIREKTEUR(TRICE) medisch direkteur SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE het Academisch Ziekenhuis Groningen Academisch Groningen een huishoudelijke hulp „Protestants Christelijke Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen" unit-koördinator psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Je Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden le Ergotherapeut m/v //Hoofd verpleegkundige Van Dam Ziekenhuis Rotterdam westersingel 115. wijkverpleegkundige HULPKOK BEJAARDENVERZORGENDE BEJAARDENHELPENDE geestelijk verzorger (m/v) het Academischwaar mensen voor mensen werken Ziftlranhiiig ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARTET 2: Zo heet het laatste baken van de vleet. Wanneer de vissers bij het binnenha len van de netten dit baken hebben bereikt, weten zij dat het zwaarste werk gedaan is. Daarom heeft het bestuur van de het in 1979 te openen bejaardencentrum aan de Vissershavenstraat te Scheveningen zo genoemd. Voor dit bejaardencentrum dat een verzorgingstehuis voor 190 bewoners, als mede 37 flatwoningen voor bejaarden omvat, wordt gezocht een Van de te benoemen functionaris wordt o.a. verwacht dat hij/zij een protestants-christelijke levensovertuiging heeft; in het bezit is vari het diploma verpleegkundige A en B. Salaris en rechtspositieregeling overeen komstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Een psychologische test zal on derdeel uitmaken van de selectieprocedure. Gelieve sollicitatiebrieven met volledige vermelding van opleiding en erva ring zo spoedig mogelijk te zenden aan het bestuur van de stichting, Stad- zijde 5. 2543 VZ 's-gravenhage. (Zij. dk rseds —rder habtoen gesolliciteerd behoeven niet nogmaals te reflecteren). Voor dc open opname afdeling (dames en heren) vragen wij verpleegkundigen B of A en B of HBOV met ervaring voor de funktie van Aanstelling zal afhankelijk van verdere opleiding en ervaring geschieden in gén der ^u-ipleeg- kundige rangért. j Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen ktjnnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113. Bennebroek. tel. (02502) 77 41, tst. 2034 te bennebroek tn.hJ UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOI CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESJES- EN ZENUWZIEKEN vac.nr 85I.G.59I.35.TR De werkzaamheden liggen op een kleine afdeling, waar zowel klinische als poli klinische patiënten behandeld worden. Een deel van de taak wordt verricht in samenwerking met de zich vernieuwende afdeling Revalidatie. Er zijn vele mogelijkheden om initiatieven le ontplooien en zelfstandig het beroep uit te oefenen. Vereist is het diploma van een erkende oplei ding overeenkomstig de eisen van dc World Federation of Occupational Therapists Gewenst is: enige jaren ervaring, hij voorkeur in een Algemeen Ziekenhuis; belangstelling c.q. ervaring in leiding gc ven en organiseren: bereidheid om samen fe werken binnen dc organisatie van dc dienst; - de aantekening Bobath strekt fot aan beveling. Ter oriëntatie worden u gaarne inlichtingen verstrekt door mevr. G van der Feltz. tele foon 071 14 72 22. toestel 3466. Salaris max. ƒ3358 bruto per maand. U komt lc werken in het Academisch Zieken hui» Leiden, dal met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt Iedereen wordt bii indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlek pensioenfonds. Vakantietoelage irr. U kunt solliciteren d«*»r een brief te zenden aan hel hoofd van dc dienst personeelszaken AZL. Rijmburgerwcg 10. 2333 AA leiden Graag op de brief hel vacaturenummer ver melden Bejaardencentrum Kennemerduin Herenweg 126, Heemstede. vraagt Salariëring en arbeidsvoorwaar den volgens C.A.O. Bejaarden- tehpizen. I Datum indiensttreding zo spoe- I dig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur der Stichting. Het Sophia-Ziekenhuis te Zwolle, dat in 1972 een nieuw gebouw met 610 bedden heeft betrokken, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar nagenoeg alle specialismen (o.a. neurochirurgie en radiotherapie) worden uitgeoefend. Voor verscheidene specialismen is er een volledige of partiële opleiding. In affiliatie met de Rijksuniversiteit te Groningen worden co-assisten ten opgeleid. De personeelsleden van de Stichting Sophia-Ziekenhuis vallen onder de rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle. In verband met de komende pensionering van de direkteur-geneesheer zoekt het bestuur kandidaten voor de funktie van: Tot de taken van de driehoofdige direktie als totaliteit behoren o.ml het ontwikkelen, organiseren en bewaken van het ziekenhuisbeleid, het geven van leiding aan de groep hoofden van de vijf sektoren waarin de ziekenhuis organisatie is ingedeeld, het nemen van de belangrijkste uitvoeringsbeslissingen en het verzorgen van externe kontakten en vertegenwoordigingen. Binnen.deze gezamenlijke verant woordelijkheid zal het aandachtsgebied van de medisch direkteur in het bij zonder gericht zijn op de ontwikkeling van het medisch beleid, op de kon takten met de medische staf, op de supervisie van het medisch gebeuren en van de medisch-ondersteunende sektor en op de begeleiding van nieuwe medische projekten. Van de kandidaten wordt verwacht, dat Zij beschikken over organisatorische en leidinggevende kapaciteiten en over voldoende inzicht in de ontwikkelingen op het gebied van de gezondheidszorg. Praktijkervaring als arts strekt tot aan beveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektie- procedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur-geneesheer A.E. Denekamp en door de direkteur bedrijfszaken Drs. B.Th.J.M. Grimmelt (telefoon ziekenhuis 05200-77444). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris van het bestuur, ir. J. Wijmans, p/a Dokter van Heesweg 2 te Zwolle. afdeling obstetrie/gynaecologie die zal worden belast met de dagelijkse leiding van beide afdelingen (respec tievelijk 19 en 22 bedden) met een toe gestaan aantal personeelsleden van 8 gediplomeerden en 16 leerlingen. Tevens is deze functionaris belast met de begeleiding van de leerlingen in praktijkstage op de gecombineerde afdeling. De behandeling van de patiën ten is in handen van twee gynaecologen. Voor bovenstaande functie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met ervaring in een dergelijke functie. Voorts wordt kraamspecialisatie of kraamaantekening oude stijl noodzake lijk geacht. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige met een salarië ring en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Mevr. J. v.d. Hatert, verpleegkundig- directrice, is gaarne bereid nadere inlichtingen te verstrekken, telefoon nr. (010) 36 46 44, toestel 140. Uw sollicitatiebrieven worden gaarne tegemoet gezien door de dienst Perso neelszaken. Protestants-christelijk Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geou tilleerd algemeen ziekenhuis waarin alle belangrijke specialismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal personeelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Fusieplannen met het ziekenhuis Bethesda zullen op korte termijn worden gerealiseerd, terwijl op middellange termijn de overgang van beide zièkenhuizen in een nieuw te bouwen ziekenhuis te Spijkenisse is te verwachten. Huisvesting in één van de ruime appartementen in de personee/sflat is even- /y~N. tueel mogelijk. Het zieken- huis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro. Het Groene Kruis te Rijnsburg vraagt een Rijnsburg ligt 4 km. van Leiden en 4 km. van Katwijk Gunstige weekandregeling (1* per zes weken). Oprichting van een basiseenheid met Katwijk is in voorbereiding Autokostenvergoeding is van toepas sing. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle medewerking verleend. Inlichtingen te verkrijgen bij de collega's tel. (01718)-21217. Sollicitaties te richten aan de secretaris: J. W. v. Kruistum, Postbus 55, Rijnsburg. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Bgrch Is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging zijn aangewezen. Binnen een paviljoen, waar 60 bedlegerige huisgenoten worden verpleegd en verzorgd bestaat een vakature voor Graag willen wij op korte termijn in kontakt komen met kandidaten, die in het bezit zijn van een A-, B- of Z-diploma. bij voorkeur aangevuld met een kaderopleiding en met ervaring in een leidinggevende funktie. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A. Warnaar, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (01726) 19200. Uw sollicitaties kunt u richten aan de Personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19. 2471 PB Zwammerdam "STICHTING KENNEMERDUIN' Gereformeerd bejaardenoord in de classis Haarlem. Herenweg 126,2101 MS HEEMSTEDE. Tel. 023-287550. zoekt voor zijn 120 bewoners en kleine zieken afdeling een »E. Wij verwachten van haar dat zij - leiding kan geven aan de verpleging/verzorging; - bijdraagt aan een goede leef- en werksfeer; - zich aangetrokken voelt tot en ervaring heeft in de bejaardenzorg; - een positief christelijke levensovertuiging heeft; - in het bezit is van het diploma verpleeg kundige A en of B. De C.A.O. voor bejaardentehuizen is van toepassing. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur der stichting. Essen laan 14, Bloemendaali Bejaardencentrum „Rhijndael" Koudekerk a/d Rijn „Rhijndael" is een tehuis waarin circa 65 bejaarden verzor ging genieten Wij zoeken: voor de centrale keuken een Taak: vervanging van de chef-kok bij diens afwezigheid Vereisten. Enige kookervaring. Bereid zijn om ook in het weekend te werken. en voor de verzorging van de bewoners Vereisten: diploma bejaardenverzorgende cf bejaardenhelpende Geboden worden: een prettige werkkring, een goed salaris, toeslag onregelma tige diensten, evt. reiskostenvergoeding. Inlichtingen: 01714-9110 Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur de heer W. Bezemer Hooge waard 63. Koudekerk a/d Rijn. het AZG - één der grootste ziekenhuizen van Nederland - heeft taken op het gebied van patiëntenzorg, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek. In de. gedurende de afgelopen jaren sterk gegroeide organisatie vinden ruim 3000 mensen hun werk. De ruimtelijke spreiding van de klinieken, afdelingen en diensten biedt een boeiende variëteit in wijze van werken en werkklimaat. dienst geestelijke verzorging De Dienst Geestelijke Verzorging telt op dit moment drie pastores ten dienste van de patiënten. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een vakalurenummer G-86 Zijn/haar belangrijkste taak zal zijn de geeste lijke begeleiding van patiënten en wel in samen werking met andere geestelijke verzorgers. Van belangstellenden wordt verwacht: - een opleiding op een vakgebied dat recht streeks te maken heeft met een levensbeschou wing en de geestelijke begeleiding van mensen - een academisch of daarmee gelijkgesteld niveau - ruime ervaring op het gebied van de geestelijke begeleiding - een (ambtelijke) bin ding aan een kerk of genootschap op levensbe schouwelijke grondslag - een klinisch pastorale of soortgelijke training of de bereidheid deze te volgen. De benoeming zal geschieden in overleg met verschillende geledingen van het ziekenhuis. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de benoemingsprocedure. Bij benoeming zal het dienstverband met eigen kerk of genootschap gehandhaafd dienen te blij ven. Daarom zullen de arbeidsvoorwaarden gel den die in de eigen (detacherende) organisatie van kracht zijn. Inlichtingen kunnen worden ingewonen bij: Drs. F. Strikwerda. Hoofd Dienst Geestelijke Verzorging, tel.: 050-139123, toestel 2201. Na 18.00 uur: 05908-17566. Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van vakaturenummer G-86 binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad, te richten aan de Dienst Personeelzaken, Oostersingel 59 te Groningen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24