direkteur/direktrice Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden düOJMJ het nieuwe spittaal SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE afdelingshoofd hoofd opleidingen afdelingshoofd b) zieken verzorgster RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' ZIEKENVERZORGENDEN verpleegkundige (m/v) verpleegkundigen ZIEKENVERZORGSTER BEJAARDENVERZORGSTER stafverpleegkundige verpleegkundigen iiai waarnemend afdelingshoofd HET ZONNEHUIS DOORN de halderhol EEN VERPLEEGKUNDIGE DOCENT(E) PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARTET In ons modern verpleeg- en reaklrvenngscentrum „Tamarinde kunnen worden geplaatst: Voor vaste nachtdienst op een verpleegafdeling ven 30 bedden, voor 14 nachten pet 4 weken. Inlichtingen hunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer R. J. van Essen, verpleegkundig directeur van „Tamarinde tel: 611211. Schhttelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig directeur van Tamannde Neckardreet 6 te Utrecht uitgaand* van G«r«tonnaerde en Chnateli|ke Garetonneerde keritan. Het Bestuur van het Ned. Herv. Bejaarden-centrum 'VOOR ANKER' te Huizen N.H. jou graag tegen 1 december 1978 in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van: Ons mooi gelegen 'Voor Anker' heeft 120 bewoners/bewoonsters. Tot het gehele komplex behoren ook 28 tweekamer woningen en 26 driekamer woningen. Met de bewoners hiervan is wel kontakt maar zij worden niet vanuit 'Voor Anker' verzorgd. Voor genoemde funktie denken wij aan gegadigden die: - Van Prot.Chr. levensovertuiging zijn, kerkelijk meelevend, bij voorkeur Ned. Herv. van Ger. Belijdenis. Ervaring heeft in een soortgelijke funktie. Goede kontaktuele eigenschappen heeft en over leidinggevende kapaciteiten beschikt. - Diploma verpleegkundige strekt tot aan beveling. evenals het bezit van het Direkteurs- diploma van de L.S.O.B. - Honorering overeenkomstig de richtlijnen van de landelijke C.A.O. voor Bejaarden tehuizen, opname in het pensioenfonds van de P.G.G.M. Medewerking bij het vinden van zelfstandige woonruimte zal worden verleend. - Inlichtingen over deze funktie kunt U bij de huidige di rek trice inwinnen onder tel.: 02152-56044, toestel 26. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit Wad. te richten aan: De Voorzitter van het bestuur. De Weleerwaarde Heer Ds. A. van Brummelen, Oranje-Weeshuisstraat 1, Huizen N.H. HERSTELLINGSOORD MENS EN SAMENLEVING Boelaan M, Luntsron. Het herstellingsoord is bestemd voor mensen a) die met meer opgewassen zijn tegen de eisen die aan hen binnen hun gezin, hun werksituatie of levensomstandigheden worden gestald. b) waarvoor de kloof tussen ziekenhuis en de thuissituatie te groot is en ti|delijk verzorging nodig hebben. Er geldt voor de ..gasten" (de omschrijving „gasten duidt op de werkwijze van de staf, die geconfronteerd wordt met zeer uiteenlo pende problematiek) geen leeftitdsgrens Voor de opvang en begeleiding van de tijdelijke gasten (gemiddeld 5 weken) zoeken wij contact met een Het huidigs team bestaande uit zes verpleegkundigen met een A. A/B en HBOV-opleiding heeft, gezien de constante bezetting van het huis. behoefte aan versterking. Gedacht wordt aan een enthousiaste collega die binnen een klein team bereid is zich voiledig in te zetten Gegadigden moeten bereid zijn onregelmatige diensten volgens een soepel opgesteld rooster te vervullen. Salariëring volgens CAO Bejaardentehuizen en opname in pensi- oenfonds P.Q.G.M. Scrinffe/'/ke sollicitaties te richten aan de directeur van het Hersteihngaoord. de heer H. K Koppelaar Telefonische informaties worden gaarne verstrekt onder nummer 09388-2203 of 2666 streekziekenhuis wamsveld/b<izutphei\ Het ziekenhuis heeft 342 bedden, verdeeld over 12 ver- pleegafdehngen. Aan het ziekenhuis zijn bijna alle spe cialismen verbonden. Voor de verpleegkundige dienst zoeken «rij ten behoeve van de Kinderafdelingen kontakt met m het bent van de aantekening Kinderverpleging voor de subafdelingen zuigelingen peuters, kleuters en kinderen tot 14 jaar boxen (voor geïsoleerde verpleging). Rang en salaris zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Zr.- H. W. Boerdam. Hoofd Verplegingsdienst, verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel.: 05750-64411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten san het Hoofd Personeelszaken. Ooyertroekseweg 8 te Wamsveld. 76-24 Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. De afdeling opleidingen verzorgt zowel de theoretische opleiding als de praktische begeleiding van de ca. 220 leerlingen van de inservice-ópleiding. Daarnaast draagt de afdeling de verantwoordelijkheid voor de verschillende specialistische opleidingen en voor de begeleiding van de leerlingen van de H.B.O.-V. In verband met de pensionering van het huidige hoofd opleidingen medio 1980 zoeken wij nu reeds kontakt met kandidaten die, na een ruime inwerkperiode, dan de funktie van kunnen gaan vervullen. In de periode voor de pensionering zal aanstelling plaatsvinden in de funktie van waarnemend hoofd op leidingen, en zal betrokkene zich met name richten op de koördi natie van het praktijkgedeelte van de inservice- ópleiding. Daarnaast zal er een zodanig inwerkprogramma worden doorlopen, dat een goede kennis van alle beleidsaspekten en uitvoerende taken van de afdeling eigen kunnen worden gemaakt, o.a. door het geven van lessen. Voor deze funktie denken wij aan een verpleegkundige, die de Hogere Opleiding, dan wel de docenten opleiding, aangevuld met een M.O.- akte pedagogiek heeft gevolgd. Ervaring in een opleidingsfunktie is vereist. Op ons personeel zijn de rechts positieregelingen van de gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van nr. 7827 worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Dokter van Heesweg 2 te Zwolle. Sz STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK BEJAARDENCENTRUM „DE SCHAUW" Eng*weg 4, PUTTEN t*l. 03418-3744. „De Schauw" is een nieuw centrum, gelegen in het bosrijke hart van ons land, waar 90 oudere mensen kunnen wonen. Voor de verzorging van de bewoners zoeken wij op korte termijn kontakt met een (gediplomeerd) (gediplomeerd) (in volledig dienstverband) Wij kunnen U intern een gezellige woonruimte aanbieden. Salariëring volgens de C.A.O. voor bejaardente huizen. Gezien de doelstelling van het huis wordt van de kandidaten een positief christelijke levenshouding ver wacht. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt U kontakt opnemen met de direk- teur de heer L. H. Weick. r Prot. Verpleeginrichting 'DE VLASWIEK' Middelweg-west 160,Postbus 17, 9076 ZN ST. ANNA PAROCHIE Tel. 05180-1747. In ons bejaarden- verzorgingstehuis voor 117 bewoners is een vakature voor: mnl. of vrt. met Chr. levensovertuiging. De betreffende afdekng heeft 32 bewoners FUNKT1E-EISEN: Diploma verpleegkundige, liefst A+0. e Leeftijd vanaf 30 jaar. Ervaring in een zelfstandige en leidinggevende funktie. Belangstelling voor bejaarden die veel zorg behoeven. Inlichtingen telefonisch bij de direkteur. Schriftelijke sollicitaties binnen één week aan het bestuur van bovengenoemde inrichting. a Neuro-chirurgie Op deze dynamische afdeling, die bestaat uit een verpleegafdeling van 29 high en medium care bedden en een intensive care unit van 8 bedden, is met name voor de verpleeg afdeling plaalsingsmogelijkheid ontstaan voor een (full-time) vac. nr. 513.K.51.35.TR Na een inwerkperiode bestaat de taak uit: in samenwerking met de medische en ver pleegkundige staf zorgdragen voor een goede pre en post operatieve verpleging; - het begeleiden van leerlingen in de functie van teamleidster: - bijdragen aan een goede afdelingsorgani- satic en een prettige werksfeer. Verlangd: - het diploma ziekenverpleging A. A-f B of HBO V; - interesse voor de neuro chirurgie; - goede contactuele en leidinggevende eigen schappen; in teamverband kunnen werken. Het bezit van het diploma van de kader- of management opleiding strekt tot aanbeveling. Eventueel is het mogelijk een dergelijke op leiding te volgen. Salaris max. 266S bruto per maapd. Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2783. Kindergeneeskunde Op deze afdelingen die 48 bedden omvatten, waar met teamverpleging wordt gewerkt, is binnenkort plaatsingsmogelijkheid voor «nkele vac. nr 6I3.F.53.35.TR op de baby-unit en op de unit voor grotere kinderen (in de leeftijd van I tot 14 jaar). Verlangd: diploma A-verpleegkundige met aantekening kinderverpleging. Salaris max. 2401 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot verpleegkundige- A (max. salaris ƒ2533 bruto per maand) is aanwezig. Informatie wordt gaarne verstrekt door mw. N. de Jong. coördinerend hoofdverpleeg kundige. tel. 071 - 14 72 22. toestel 2702 of mw. J. A. Traag, personeelsconsulent?, toestel 276J. Er is natuurlijk een mogelijkheid om de kinderafdeling te bezoeken. U komt te werken in b Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksunivcr- - imenwerkt. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in Hurgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solflei brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgurwe» lu. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. In ons verpleeghuis met 163 plaatsen, verdeeld over 100 somatisch zieken en 63 geestelijk gestoorde beiaarden, zoeken wij een (tevena teamleid(st)er) voor één van onze somatische afdelingen met 33 plaatsen. Van u wordt verwacht het mede-ontwikkelen van en het inhoud geven aan een groepsgerichte verzorging en begeleiding van de bewoners. Daartoe is van belang dat u in staat bent in teamverband te werken aan het scheppen van een goede sfeer onder zowel bewoners als medewerkers onderling. Verslaten zijn: het diploma A-verpleegkundige of het diploma Ziekenverzorging met voltooide voortgezette opleiding ziekenverzorgenden enige jaren ervaring leeftijd niet ouder dan 30 jaar Hette wenselijk dat u een protestants-christelijke levensovertuiging Eventuele aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Verpleegkundige A of Eerste Ziekenverzorgende. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. De verpleegkundig direkteur. de heer J. P. van Hekezen. is bereid telefonisch (03430-4541toestel 132) nadere inlichtingen te verstrekken. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Bergweg 2 - DOORN - telefoon 03430 - 4541 Uitgaande van de Christebikp Vereniging "HetZonnehuis"mei verplee Ie Amstelveen. Beekbergen. Ooorn. Viaardingen. Zuidhorn en Zwolle Prot. Chr. Centrum voor reaktivering en verpleging van langdurig lichamelijk zieken Ons centrum maakt deel uit van het Prot. Chr. Streekziekenhuis- komplex. Voor da funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige met leiding gevende ervaring, die in het bezit is van het diploma ziekenverple ging A of A en B. Het gevolgd hebben c.q. de bereidheid tot het volgen van de kaderopleiding wordt op prijs gesteld. Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat o.a. uit: het plannen van de werkzaam heden; het opleiden van leerling zieken verzorgenden; het overleggen in teamverband en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie; het scheppen van een goed woon- en werkklimaat. Wij verwachten van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig direktrice. zr. G. A. van de Hel, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling perso neelszaken. Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. Het opleidingscentrum van het Provinciaal (psychiatrisch) ziekenhuis te Santpoort vraagt op korte termijn ten behoeve van de theoretische opleiding van 270 leerlingverpleegkundigen Wij denken aan een verpleegkundige, die naast vakkennis en twee jaar ervaring in het praktijkveld, beschikt over pedagogische en didactische kwaliteiten. Vereist: Het Staatsdiploma B en (eventueel) A Verpleegkunde. Het diploma van een docentenopleiding of in opleiding hiervoor. Nadere telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van de opleiding, mevrouw M. H. T. van Rosmalen, telefoon 023-37 99 00. toestel 227. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van voornoemd ziekenhuis, Postbus 50, postcode 2080 AB Santpoort-Zuid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22