chef boekhouding administrateur Trouw nederlandse hervormde kerl vrije universiteit een bevoegd catecheet, hilltim«. PREDIKANT vormingsleider/ster Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. LERAAR/LERARES Frans wiskunde/natuurkunde part-time kantine medewerkster boekhouder(ster) Het Institute of Social Studies boekhoudkundig medewerker STICHTING HUIZE ROyAL STICHTING PEDAGOGISCH SEMINARIUM^ AAN DE VRIJE UNIVERSITEIT SECRETARESSE Een full-time secretaris (m. of vr.)- e< g -ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1978 TROUW/KWARTET TERt ROTTERDAM De Commissie voo' Btjtoeionderwijs op de openbare bas-sscnoien te Rotterdam zoekt per 1 oktober ot zo spoe<*g mogelijk daarna die met ons eraan wit werken de vertialen van de Bijbel zó door te geven, dat het gebeuren in die verhalen overkomt in de klas. Inlichtingen bij en sollicitatiebrieven (bin nen 14 dagen) aan de secresse Mej J. J. E. Smit. Walenburgerweg 95-B, 3039 AE Rotterdam, tel. 010-66 20.95 0* ktrfceraad via de Gereformeerde Kerft Ie Oostzaan (N.H.) zoekt in verband met de vakature een die voor 2 3 dagen per week onze gemeente wil dienen Sollicitaties van gegadigden, waaronder wij ook verstaan emeriti en kandidaten, worden gaarne tegemoet gezien bij: P. Flens. Rietschoot 66. Oostzaan. Tef: 02984-1745. Algemene en Christelijke Stichting Vormingscentra voor Werkende Jongeren en Jonge Volwassenen N.W. Veluwe en Flevoland zoekt i.v m erfcennmg door het Ministerie van O. en W met spoed. (full-time) met pfonierskwalitoften voor de startwerkzaamheden van avond-groepen vormingswerk voor jonge volwassenen (VJV). Taak: het ontwerpen van wervingsprogramma's het opzetten van een programma-aanbod het begeleiden van groepen en aktivrteiten Bevoegdheid: hogere beroepsopleiding Standplaats: Harderwijk Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de richtlijnen van de Landelijke Organisatie VJV: salaris tot een max van 3.700,- bruto per maand; met een garantie van 15 maanden Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen te nchten aan het bestuur van de stichting Zandlaan 2 Harderwijk Voor informatietelefoon 03410-14936; mevr. Do Sprooten. hr. P. de Graaf. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Ulrechlseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Bij onze bedrijfsvereniging bestaat een vakature voor de funktie van De chef boekhouding heeft de leiding over circa 20 personen. Hij/zij is direkt verantwoordelijk voor de kwalitatieve en kwantitatieve produktie van de afde ling. Op de afdeling boekhouding wordt gewerkt in een aantal groepen. Boven iedere groep staat een groepsleider, die rechtstreeks onder de chef boekhouding ressorteert. Funktie-informatie: De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het organiseren en koördineren van werkzaamheden op de afdeling boek houding: het instrueren van de medewerkers: het samenstellen van het financieel jaarverslag; het signaleren van problemen en het doen van voorstellen. Funktie-eisen opleiding op middelbaar niveau; SPD I en II (of studerend voor SPD II); leidinggevende en organisatorische kapaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden bieden wij - afhankelijk van leeftijd en ervaring - een salaris tot maximaal f 4.005, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Sollicitaties Belangstellenden voor deze funktie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Telefonische informatie kan worden in gewonnen onder nummer 03404-42116. GEMEENTE 's-GRAVENHAGE Bij het gemeentelijk voortgezet onderwijs zijn zo spoedig mogelijk de volgende betrekkingen te vervullen van Gymnasium Haganum klassieke talen 25 29 u. 1e gr. (in de toekomst behoort een v b. tot de mogelijkheden. Verdeling van de betrekking is eveneens mogelijk) Laan van Meerdervoort 57. tel 634706 Scholengemeenschap „Johan de Witt" (school voor atheneum-h.a.v.o.-m.a- .v.o.-l.a.v.o.) Nieuwe Duinweg 6-14, tel. 553410 20 u. 1e gr. (aanstelling in deze betrekking ge schiedt voorlopig ter vervanging van een wegens ziekte afwezige leraar. In de toekomst behoort een v.b. tot de mogelijkheden) 20 u. 2e/3e gr. Inlichtingen worden verstrekt door de rectoren. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia, alsmede de naam van dit blad, uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze oproep aan Burgemeester en Wethouders te zenden onder nr. 78-24 en een copie daarvan aan de desbetreffende rector. rp PERSCOMBINATIE N.V. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huia-aan-huiabladen, met name in de regio Noord-Holland. Wij zoeken op korte termijn een (±78 oor per maand) De medewerkster zal mede belast gaan worden met o.a. de buffetverkoop en het voorbereiden hiervan, het rondbrengen van koffie en thee op de verschillende afdelingen en het schoonhouden van de keuken en de apparatuur. De werktijden zijn: maandag tot en met vrijdag van 8.00-11.00 uur en 1 maal per 4 weken zaterdag van 7.00-11.00 uur; tevens moet zij bereid zijn om in geval van ziekte, vakanties e.d. vervangende diensten te verrichten. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van min. 20 jaar en die met genoemde werkzaamheden enige ervaring hebben. Het salaris is conform de C.A.O.. het vakantiegeld 8% per jaar en het aantal vakantiedagen bedraagt min. 22 dagen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 1311091 GL Amsterdam, t.a.v. de heer N. Burgers, onder vermelding van NB/14; telefonische reacties: 020-926870, tst. 504. Kerkelijk Bureau Hervormde Gemeente Amstelveen-Buitenveldert In verband met een komende vacature, zoekt de Kerkvoogdij omstreeks half oktober a.s. een zo mogelijk voor een volledige dagtaak. Gedacht wordt aan iemand met belangstelling voor kerkelijke zaken, die zich spoedig ver trouwd wil maken met de administratieve kant van het kerkelijk leven en tevens geschikt is om (zonodig) als plaatsvervanger van de adminis trateur te fungeren. In het bezit van het praktijk- diploma Boekhouden en kennis van loonadmi- 'nistratie; ook genegen voorkomend typewerk, etc. te verrichten. Sollicitaties gaarne aan: Secretaris kerkvoogdij p/a kerkelijk bureau, Randwijcklaan 13, 1181 BL Amstelveen. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND hesit een vacature voor een Vereist: Middelbare opleiding en bezit van het Praklijkdiptoma Boekhouden Bekendheid met salarisadministratie strekt tot aanbe veling. Betrokkene zal worden belast met werkzaamheden betrekking heb bende op de financiële administratie van het Instituut, ind. de salarisadministratie De verwerking van de boekhoudgegevens geschiedt met behulp van een computer, de salarisadministratie wordt gevoerd met inschake- fing van het Rijks Computer Centrum. Het geheel biedt een afwisselende werkkring, waarbij kennis van de Engelse taal vereist is. Salariëring volgons rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Directe opname in het Pensioenfonds A.O.W premie wordt voor rekening van het Instituut genomen Een studiekostenregeling is van toepassing Sollicitaties te richten aan de Secretaris van het Institute ol Social Studies. 2597 JR Badhuisweg 251. Den Haag binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep Telefonische inlichtingen worden liidens kantooruren gaarne ver strekt onder nr. 070-572201, toestel 310 Hu :e Ftoyal. een nieuw verzorgingshuis met ca 200 bewoners en 40 flats voor zelfstandige bewoning, zoekt een ervaren Onze gedachten gaan uit naar iemand met begrip en belangstelling voor de oudere mens een voltooide opleiding SPD ervaring in een instelling voor gezondheids en/ot welzijnszorg bereidheid om in teamverband te werken. Geboden wordt een functie met een grote mate van zelfstandigheid salariènng volgens de CAO bejaardentehuizen B.G.G.M pensioenregeling eventuele hulp bij het vinden van woonruimte een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Brieven met recente pasfoto te nchten aan de directie van de Stichting Huize Royal, Rusthoekstraat 38.2584 CV Den Haag Het Seminarium verzorgt de opleiding voor de middelbare acten in de pedagogiek Op korte termijn kan op het Bureau van de Stichting, de Lairessestraat 142, worden geplaatst van het Bestuur, voor 8 uur per week Haar taak bestaat uit het verzorgen van de correspondentie van het Bestuur en voorbereiden en verslag maken van de bestuurs vergaderingen. Tevens zal zij de studiebegeleidster assisteren bij het verzorgen van haar correspondentie. Vooropleiding: HAVO niveau, steno Nederlandsen Engels. Aanstelling vindt plaats volgens de arbeidsvoorwaarden van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de voorzitter van het Bestuur. Dr S. Dijkstra. Subfaculteit der Psychologie. Provisorium I. De Boelelaan 1115, Amsterdam. De Raad voor de Zaken van kerk en school der Nederlandse hervormde kerk Datum van indiensttreding geschiedt in onderling overleg De Raad geeft voorlichting aan en is een orgaan van bijstand van de ambtelijke vei deringen en andere organen van de kerk. betreffende onderwijs en opvoeding bevordert het schoolonderwijs aangaande bijbel, godsdienst en geestelijk Ie verzorgt in samenwerking met anderen de opleiding van leraren voor geven van godsdienstonderwijs (testimonia I en II). Van de secretaris wordt verwacht: dat hij aan de hierboven omschreven taak inhoud zal geven en een bijdr levert aan de bezinning op plaats en taak van de school voor opvoeding, vorminc onderwijs aan de gehele Nederlandse jeugd de ontwikkelingen op genoemde terreinen actief volgt en in staat is bestudei en becommentariëring door de Raad van wetsontwerpen en beleidsnota's, zo van regeringszijde als van het onderwijs zelf. voor te bereiden contacten weet te leggen en te onderhouden met andere organen binnen buiten de kerk, met de overheid en het departement en met personen en org saties van het onderwijs, zowel openbaar, bijzonder als die van samenwerkir scholen dat hij leiding kan geven aan het bureau van de Raad dat gevestigd zal worde Driebergen. Gezien taak en aard van zijn/haar werkzaamheden zal de secretaris initiatie moeten kunnen nemen, beschikken over contactuele eigenschappen, redactior vaardigheden en gevoel hebben voor efficiency en organisatie. De gedachten gaan uit naar een lid van de Hervormde Kerk van academisch vergelijkbaar niveau met bij voorkeur onderwijservaring en theologische en mi schappelijke belangstelling. Het salaris is gekoppeld aan dat van kerkelijke medewerkers en is in overleg va: stellen. Instanties en personen, die de aandacht willen vestigen op geschikte kandida kunnen zich daartoe in verbinding stellen met de wnd. secretaris. Sollicitaties binnen 14 dagen in te zenden bij de wnd secretaris van de Raad. Buddingh'. Hilvertsweg 289 te Hilversum (tel 035-44942) bij wie ook inlichtint kunnen worden ingewonnen. amsterdam Bij het bureau van de Subfaculteit der Psychologie is plaats voor een beleidsmedewerker planning (m/v) (vacaturenummer 610-2048) Taak: in het algemeen zal hij/zij zich bezig houden met de evaluatie en uitvoering op subfaculteitsniveau van landelijke en universitaire planningsmethodieken en procedures. Concreet behoort bijv tot zijn/haar taak t.a.v onderwijs: berekening van de onderwijslast. verfijning van de normen daarvoor opstellen van inschrijvings- en generatie- coéfficiénten opstellen van het rooster voor colleges, werkgroepen etc samenstelling studiegids t.a.v. onderzoek: berekening van de onderzoekslast. ontwikkeling van normen daarvoor (mede)ópstellen van jaar- en lange termijn planning Op de aangegeven gebieden zal betrokkene contacten moeten onderhouden met docenten en vakgroepen binnen de subfaculteit en met de bureau s van de universiteit. Functie-eisen: universitaire- of gelijkwaardige opleiding, kennis van universitaire organisatie en verhoudingen, bekendheid met (bij voorkeur sociaal-) wetenschappelijk onderzoek, ervaring met het gebruik van kwantitatieve modellen Nadere informatie wordt gaarne verstrektdoor de heer Th Brekelmans. tel. 020 - 548 55 30. Bij de vakgroep Sociologie van de Hulpverlening van de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen is in het kader van de onderzoeksactiviteiten van 1 oktober 1978 tot 1 november 1980 plaats voor een part-time wetenschappelijk ambtenaar (m/v) t.b.v. onderzoek (met een werktijdsfactor van 5/10) (vacaturenummer 602-2038) Taak: betrokkene zal een taak krijgen in het gemeenschappelijke onderzoek van de vakgroep naar de betekenis die het decentralisatiebeleid van de overheid heeft voor het specifieke welzijnswerk. Als belangrijkste bijdraci van de wetenschappelijk ambtenaar wordt gedacht aan de uitvoering en materiaalverwerking van het definitieve veldonderzoek Functie-eisen: afgestudeerd zijn in een der sociale wetenschappen practische onderzoekservaring bezitten zelfstandig kunnen werken Kennis van het welzijnswerk strekt tot aanbeveling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof.dr. H. van den Berg, tel. 020 - 76 36 51 Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer te richten aan de Dienst Personeelszaken. Postbus 7161.1007 MC Amsterdam De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdarr.-Buitenveldert Ka( vier eer Voc KM i

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18