GELDIG T/M 9 SEPTEMBER. -PER 2 STUKS NÜ" CENT GOEDKOPER AMEV <£H£> FAMILIEBERICHTEN Trouw VRIJDAG 1 SEPTEMBER 1978 I TROUW/KWARTET P16-RH18-S10| kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1953 1978 Op zondag, 3 september a.s. hopen onze ouders T- A. Vogel en E. H. Vogel-Westerdijk de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden zijn getrouwd. Utrecht: Hahneke en Han Kampen: Alice en Henri Rudie Lisette Gelegenheid tot feliciteren op d.v. maandag, 4 sep tember a.s. tussen half vijf en half zeven in de Stadsgehoorzaal te Kampen. Er zijn geen kaarten verstuurd. Kampen Acacialaan 62. In de overlijdensadvertentie van mevrouw G. van der Kevie weduwe van de heer H. Ceelen, gedateerd 30/8 1978 wordt geheel ten onrechte de indruk gewekt dat Martie en Hansje welke genoemd worden onder de familie J. Ceelen. wonende te Oss, Ceelen zouden heten en in Oss zouden wonen, dit is pertinent onjuist Gaarne uw aandacht hiervoor. Eindhoven: fam. Peter C. van Delft Martie van Delft-Ceelen Hansje van Delft Badelochstraat 111. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 vers 8 Na een langdurig geduldig gedragen ziekte ging heden van ons heen onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Westerbeek op de leeftijd van 53 jaar. Goshen, Ind. USA: B. Westerbeek E. Westerbeek-Brouwer Sassenheim: R. Westerbeek G. C. Westerbeek-Visscher Stroet, N.H.: G. de Geus-Westerbeek D. de Geus Sassenheim: L. Westerbeek A. Westerbeek-Stolker en kinderen Sassenheim, 30 augustus 1978 Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden van de voorzitter van onze .vereni ging de heer C. Westerbeek Sinds het ontstaan van onze vereniging door het samengaan van het christelijk onderwijs in Sassenheim heeft hij met grote toewijding en tact onze vereniging geleid. Wij gedenken zijn werk met grote dankbaar heid en zullen zijn beminnelijke leiding van onze vergaderingen node missen. Bestuur van de vereniging voor Christelijk basisonderwijs en per soneel van de Kompas- en Park school. Sassenheim. 30 augustus 1978 ..Ik verlang heen te gaan en met Christus te zijn. urant dit is verreweg het beste." 1 Philippenzen 1 23 In Jezus ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom, Francois Jan Dekker 31 augustus 1892 30 augustus 1978 Waar zijn geliefde vrouw Geertruida van Hulsentop en zijn lieve dochter Annie hem reeds zijn voorgegaan we ten wij hen nu met Christus vere nigd. Hamilton (Can.): Nel en Daan Vooys Ottawa (Can.): Truus en Peter van Bruinessen Zillah (U S A Simon en Corrie Dekker 's-Gravenhage: Frank en Angeniet Dekker Scheveningen: Maarten en Bep Dekker Uithoorn: Mien en Wim van Vliet Brantford (Can Co en Piet Molenaar Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Scheveningen. Werfstraat 34. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur en zaterdagmiddag van 3-4 uur in rouwcen- trum Scheveningen ..'t Statenhuys". Statenlaan 78 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 4 september te 11.45 uur in de Bethelkerk. Jurriaan Kokstraat 175. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aan komst aldaar te 1 uur. En als de loopbaan is gelopen, het doel bereikt met laatste kracht, dan gaat de hemel voor haar open; zij is voor eeuwig Thuis gebracht. (naar E. L. Smehk) Mijn lieve vrouw onze lieve moeder en oma Johanna Geertruida van Seventer-van Eersel 11 juli 1909 30 augustus 1978 mag nu in volkomenheid leven bij haar Verlos ser. die naar Zijn belofte alles voor haar nieuw heeft gemaakt, (openb. 215) Zuidland: Y. van Seventer Borne: Willy en Leo Josée. Nicole, Garbrich Zuidland, 30 augustus 1978 Prins Hendriklaan 8 Gelegenheid tot bezoek zaterdagavond van 7.00-8.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Wilhelminastraat te Zuidland. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden maandag 4 september a.s. om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zuidland. Vertrek vanaf de kerk om 11.30 Heden heeft de Here Thuis gehaald onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Geertruida van Eersel echtgenote van G. van Seventer op de leeftijd van 69 jaar. Apeldoorn: J. J. van Eersel-Luijendijk Zuidland: G. J. van Rij-van Eersel L. van Rij Zuidland: C. M. van der Wal-van Eersel L. van der Wal Vlaardingen: M. I. van Rij-van Eersel W. van Rij neven en nichten. Zuidland. 30 augustus 1978 Psalm 103: 13 Diep bedroefd moeten wij u mededelen dat van ons is heengegaan, mijn zeer geliefde vrouw en onze lieve moeder Jannetje Johanna van der Leeq-Geluk op de leeftijd van 43 jaar W. F. van der Lecq Jessika Aino Benthuizen, 30 augustus 1978 Prins Bernhardstraat 32. Gelegenheid tot condoleren des avonds tussen 7-9 uur. Prins Bernhardstraat 32. De overledene is opgebaard in één der rouwka mers. Nieuwe Markt 16 te Zwolle. De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het rouwcentrum te Zwolle op maandag 4 septem ber des middags 2.30 uur op de begraafplaats „Kranenburg" te Zwolle. Geen toespraken. Na de plechtigheid alsnog gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. De Here is mijn herder. Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat na een actief leven is overleden mijn man, onze vader en opa Johannes van der Stelt ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 87 jaar. Almkerk: P. van der Stelt- van der Straaten Honselersdijk: G. C. van der Stelt A. J. van der Stelt-Heystek Arnhem: H. C. van der Stelt H. C. M. van der Stelt-Roelofsen Bunnik: A. de Roon-van der Stelt A. C. de Roon en kleinkinderen. Almkerk, 31 augustus 1978 Huize „Antonia", Burg. H. Blokstraat 22. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 4 september a.s. om 13.30 uur in de Gere formeerde Kerk te Nieuwendijk (N.-Br.), waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats „Onderlinge Hulp" te Kille om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons nog onverwacht, onze lieve zuster, schoonzuster en tante. Agaath Westerduin, op de leeftijd van 57 jaar. mede namens verdere familie J M. WESTERDUIN Scheveningen. 30 augustus 1978. Gondelstraat 45. Correspondentie-adres: Erasmusweg 2097. 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zaterdag- en zon dagmiddag van 3-4 uur in Rouwcentrum Sche veningen ..'t Statenhuys", Statenlaan 78. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 4 september te 10 uur in de Bethelkerk. Jurriaan Kokstraat 175. waarna de teraardebestelling zal plaatsnebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te ca. 11.10 uur. Dat echte fijne rib ondergoed voorVader en Zoon. 100% Zuiver katoen, wit uiteraard. Jongens singlet mr. 104/164 v.a. 2,-. Jongens slip mt. 104/164 v.a. 2,-. Heren singlet mt. 5/7 3,75 Herenslip mt. 4/7 3,25 50°75 H880 V/S 'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder tierenheen. Psalm 89:1 Bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar voor alles wat de Here ons in hem gegeven heeft, is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader, onze broer en zwager Clement Pors op de leeftijd van 76 jaar. A. Pors-Molendijk Annie Toos en Theo Nel Ger en Janny Fiet en Hans kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 30 augustus 1978. Aelbrechtskade 108a. Geen bloemen - Aan huis geen bezoek. van 5 tot 5.30 uur in de rouwkamer van „De Rustenburg" aan de Mathenesserlaan 500 en na de begrafenis in de kapel op de begraaf plaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 4 september om 1.30 uur in de kerk aan de Duyststraat, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk". en Jezus zeide: Het is volbracht! Johannes 19 30 In haar Heer en Heiland is heden ontslapen mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Margaretha Maria Dijkstra- Grundeler op de leeftijd van 71 jaar. G. Dijkstra A. Dijkstra H. A. J. de'Roo-Dijkstra L. J. de Rob J. F. C. Dijkstra A. J. Dijkstra-van Middelkoop G. M. van den Bosch-Dijkstra J. F. van den Bosch B. J. W. Dijkstra N. Dijkstra-Dekker kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen, 30 augustus 1978 Zonnesteinhof 44 Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zondag middag van 14-15 uur in rouwcentrum Bou- wens, Startbaan 7 te Amstelveen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 4 september om 13 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk 273 te Am sterdam. Heden nam de Here tot' Zich mijn geliefde schoondochter, onze lieve schoonzuster en tante Maria van Bokkem-de Bondt op de leeftijd van 48 jaaf. Hetzij wij dan letten, hetzij tuij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 14:8 Ede: J. W. van Bokkem-de Jong Lunteren T. van Bokkem M. van Bokkem-Villerius Vinaroz (Spanje): A. van Overbeeke-van Bokkem Eindhoven: J. L. van Bokkem V. van Bokkem-Maculevics Rotterdam: A. Zonneveld D. Zonneveld-van Bokkem Nunspeet: F de Rijder W. J. de Rijder-van Bokkem Rotterdam: A. Gille L. Gille-van Bokkem neven en nichten Schiedam. 31 augustus 1978 Julianalaan 28. Heden is toch nog onverwacht van ons heenge gaan, onze lieve moeder en oma Maria Cornelia Hendrikse weduwe van Abraham de Ruijter in de leeftijd van 82 jaar. Haar blijmoedigheid en optimisme zullen al tijd in onze herinnering blijven voortleven. A. C. Keijlard-de Ruijter W. P. Keijlard Marleen Irene Amstelveen, 31 augustus 1978 Correspondentie-adres: Watercirkel 163 1186 LS Amstelveen Geen toespraken. Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren zaterdagmiddag van 4-5 uur in het Uitvaart centrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen-zuid. De crematie zal plaatsvinden maandag 4 sep tember te 11.30 uur in het crematorium West- gaarde, Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam-Osdorp, bereikbaar met bus 23. Vertrek vanuit het Uitvaartcentrum Bouwens te 11 uur. Plotseling is uit onze familiekring heengegaan onze geliefde broeder, zwager en oom Albertus Hendrik Smit arts te Oudebiltzijl (Fr.), echtgenoot van E. Smit-Vegter Spijk (Gr.) J. A. Smit-Veenkamp Hol wier de: W. A. G. Smit A. J. Smit-Coppoolse Groningen: B. E. A. Smit T. A. Smit-Veenkamp Groningen: G. C. Wiersema-Smit Spijk (Gr.): G. A. Smit D. Smit-v.d. Weg Neven en nichten. 28 augustus 1978. Hartelijk dank aan allen die hun meeleven betoon den na het plotselinge overlijden van onze lieve moeder en grootmoeder Aleida Harmina te Voortwis-Smalbraak Fam. Bosma x Fam. te Voortwis Winterswijk, september 1978. Dankbetuiging Voor de warme belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw. mevrouw Krijntje den Hollander-Lucas, betuig ik mijn hartelijke dank. Uit aller naam, G. J. den Hollander Barendrecht, 31 augustus 1978. Dankbetuiging. Graag zouden wij op een meer persoonlijke wijze willen reageren op de blijken van medeleven, ontvan gen na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Jannetje Geleynse-Smoker De belangstelling, zowel bij de begrafenis als schrif telijk, was echter zo groot, dat dit ons niet mogelijk is. De Here God heeft ons, óók door uw aller medeleven, bijzonder willen troosten en bemoedigen. Naast Hem, danken wij U daar heel hartelijk voor. K. Geleynse kinderen en kleinkinderen. Veendam. Duurswold 23. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag. 2 oktober 1978 te 10.00 uur ten Provinciehui- ze. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan „Donderberg" van de gemeente Rhenen inge- Hionrtr» b'»rw»»«r«ehrift<,,n N.V.AMEV Commissarissen en raad van bestuur hebben besloten tot uitkering van een inte rimdividend over het boekjaar 1978 van 1.80 per gewoon aandeel ad 10 nominaal. In verband hiermede zal met ingang van 12 september 1978 dividendbewijs nr 32 van de door ondergetekende uitgegeven royeerbare certificaten van aandeel betaal baar worden gesteld met de volgende bedragen: lx/10 1.80 I0x/I0 18,- lOOx/lO ƒ180,- Deze bedragen worden verminderd met 25% dividendbelasting. De betaalbaarstelling geschiedt bij: Pierson. Heldring Pierson N V. Amsterdam-Rotterdam Bank N V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Nederlandse Crediet Bank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. N.V. Slavenburg's Bank, te Amsterdam, Utrecht, voor zover aldaar gevestigd. Houders van CF-certificaten zullen het dividend ontvangen door tussenkomst van de bewaarders, bij wie het dividendblad van de certificaten op I september 1978 na boeksluiting in bewaring was. N.V. Het Administratiekantoor opgericht door Vlaer&Kol. Utrecht, I september 1978. Sla spijkers met koppen, word lid van het CNV' Samen sta je sterk! Bel 030-941041 hmleliik Nationaal Vakverbond Ulretht Kavella in I Povlhii» '4 5 ELKE ZATERDAG IN AdrarlanOamatanaal most donderdags (la post) in ona tan! i TEL. 020-91345« TOESTEL 794. raap. 793 Ml 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18