1 voor accountants, belastingconsulenten, organisatie-adviseurs en anderen r"" die bedrijfs- adviezen geven Rabobank O FAMILIEBERICHTEN Wat de Rabobank betreft, hebt u voortaan heel wat minder uit te leggen. BESTUURDER bospercelen Bosbeheer Loenen DONDEFDAG 31 AUGUSTUS 1978 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00 -20 00 uur Tiesje en Guusje hartelijk gefeliciteerd De ..Kleintjes" OntsLapen in haar Heer en Heiland mijn gelief de vrouw Wilhelmina Helena Paulina Maria Groenendijk-Tollig Geb. 3J augustus 1897 Overl. 30 augustus 1978 F. Groenendijk Dennet tlaan 2. Ermeloi 30 augustus 1978 De begirafenis zal d.v. plaatsvinden zaterdag 2 September om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in het kerkgebouw aan de van Beekweg 15 aan vang 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafeaiis in de aula van de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat na een langdurig lijden van ons is heengegaan onze lieve zuster en schoonzuster Wilhelmina Helena Paulina Maria Groenendijk-Tollig echtgenote van F. Groenendijk oud 81 jaar. "Zij vchouwen naar Hem en stralen van vreugde" psalm 34:6A Rotterdam: N. Krans-Tollig <5. Krijgsman-Tollig H. J. Tollig J. Tollig-de Vries Capelle a'd IJssel: C. Berger-Tollig Rotterdam: E. D. Hoefman-Tollig CapeÜe a/d IJssel: A. J. P. Tollig Rotterdam: J. M. Meininger-Tollig Stockholm: L. Tollig-Sandell Pretoria (S.A.): B. Tollig-Krijgsman Ermelo, 30 augustus 1978 Corr. adres: A. J. P. Tollig, de Baronie 368, CapeUe a/d IJssel. Psalm 23 Met grote droefheid geven wij U er kennis van dat de Heer op Zijn tijd, maar voor ons toch wel onverwacht, tot Zich heeft genomen onze jongste broer, zwager en oom Frederik Cornells Visser op de leeftijd van 51 jaar, echtgenoot van Johanna Sollie Krommenie: G. Visser H. V5sser-v.d. Geer Joh. Visser A M. Visser-Kalfsbeek G. Visser D. Visser-Remijnse Rotterdam: H Visser neven en nichten Gouda, 28 augustus 1978. Op 30 augustus 1978 is overleden Geertruida Wijsmul Ier-Mei jer geboren 21 april 1896 officier in de Orde van Oranje Nassau Zij stelde haar lichaam beschikbaar aan de we tenschap. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Amsterdam: F. A. Hackmann Zeist: i D. Vos ENIGE KENNISGEVINO Wie in de Zoon gelooft heeft eeuwig leven Joh. 3:16 Plotseling werd door zijn Heiland Thuis gehaald onze lieve man, vader en grootvader Albertus Hendrik Smit Oude Bildtzijl (Fr.): E. Smit-Vegter Harrogate (Eng.): Ien en Tony Wilshaw Jan en Annemarie De Bilt (U.): Berthe en Joop Groen Barbara en Pepijn Amsterdam: Truus en Jan de Waard Trondheim (Noorw.V Anneke Smit Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. TROUW/KWARTET Na een moeilijke levensavond heeft de Here Thuisgehaald onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Anna Kwakkelstein Zij mocht de leeftijd van 87 jaar bereikt VI aardingen: M. Kwakkelstein A. Kwakkelstein-van Haften C. A. Kwakkelstein-van der Burg Amstelveen: C. H. van Alkemade- Kwakkelstein Amsterdam: M. M. van der Kooy-Kwakkelstein T. P. van der Kooy Vlaardingen: W. Kwakkelstein J. Kwakkelstein P. Kwakkelstein-van der Lugt Scheveningen: G. Kwakkelstein M. Kwakkelstein-van Belkum Vlaardingen: W. van der Weij-Kwakkelstein H. van der Weij Heeg: L. Kwakkelstein L. Kwakkelstein-Rienks Vlaardingen: C. Goedknegt-Kwakkelstein J. Goedknegt. neven en nichten Vlaardingen. 29 augustus 1978 p/a Burgemeester Verkadesingel 5. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 2 september a.s. op de algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen, al waar voorafgaande in de aula een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aan komst begraafplaats om 2.15 uur n.m. Heden overleed onze lieve tante An Kwakkelstein Zij werd 87 jaar. Wij hielden veel van haar. Haar neven en nichten. Vlaardingen, 29 augustus 1978. „en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn want de eerste dingen zijn voorbij gegaan. Openbaring 21:4 Ook onze lieve Marlies is nu onverwacht heengegaan. N. J. Geleijnse E. A. Geleijnse-den Hollander Bartel Liesbeth Alphen aan den Rijn, 30 augustus 1978. Groenoord 114 Geen bezoek Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 2 september om 11.00 uur in de Goede Herderkerk, ten Harmsenstraat 14. waarna omstreeks 12.15 uur da begrafenis zal plaatshebben op de Ooster begraaf plaats te Alphen aan den Rijn. Na de begrafenis gele genheid tot condoleren in de aula. Boekenbon Met de informatie en documentatie die de Rabobank voor het bedrijfsleven samenstelt kunnen ook adviseurs voor het bedrijfsleven de relatie met hun cliënten versterken. Zeker vanwege het verhelderende effekt en het oriënterend karakter. Bijvoorbeeld de nieuwe "Gjfers Trends", editie augustus 1978, met de voornaamste gegevens van 23 branches uit het Midden- en Kleinbedrijf. Ook op het gebied van betalingsverkeer, financieringen en het rendabel maken van liquide middelen heeft de Rabobank brochures ontwikkeld die veel interessants hebben te melden. Wellicht ook voor uw cliënten. Hi da be de Fe )o Ste U kunt aankruisen welke brochure u wenst te ontvangen Gjfers Trends. Editie augustus 1978 Geld via de Rabobank. De weg naar een vlot en - flexibel geldverkeer. - Antwoorden van de Rabobank op vragen uit het Midden-en Kleinbedrijf (Firma) naam: iiiiiil_ i Ter attentie van: l_jiiiiiL_ Adres: iiiiiiii1_ Postcode: l j i i i Plaats: l_ Rekening bij de Rabobank? ja nee (J kunt deze bon opsturen naar de Rabobank in uw woonplaats of ongefrankeerd zenden naar Centrale Rabobank. Antwoordnummer 700, 5600 VB Eindhoven. geld en goede raad A, ICt „De Heer is mijn Herder" Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder, zuster en schoonzuster Grietje van der Kevie weduwe van Hendricus Ceelen op de leeftijd van bijna 82 jaar. Siiedrecht: A. J. J. Ceelen N. Ceelen-Vijfvinkel Henk, Marieke en Jonella Jacques en Hanneke Margriet en Gerrit Jacqueline H. Ceelen E. Ceelen-de Kluiver Arienne Dordrecht: A. Laeijendecker-Ceelen H. Laeijendecker Helma, Harry, Erik en Ronald Oss: J. Ceelen T. Ceelen-Leeuwenstein Martie en Hansje Teus, Nettie en Margreet Siiedrecht: L. Ceelen A. Ceelen-de Jager Hendrik, Leen en Pieter-Jasper Veenendaal: M. Vlug-Ceelen H. Vlug Margriet, Henk en Robert-Jan Dordrecht: G. van der Weijde-Ceelen P. M. van der Weijde Arie en verdere familie Siiedrecht. 30 augustus 1978 Merwestraat 39 Corr. adres: A. J J. Ceelen. Goeman Borgesiusweg 11 3362 CR Siiedrecht Condoleancebezoek in het rouwcentrum Mid deldiepstraat 22 op vrijdag 1 september 's avonds van 7.30-8.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op zater dag 2 september a.s. om plm. 11.30 uur op de begraafplaats te Siiedrecht. "Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Geref. kerk. hoek Middeldiepstraat- Oranjestraat, te Siiedrecht. Aanvang van de dienst om 10.30 uur. Als Hij maar van mij is en ik ben van Hem Gezang 455 Heden werd geheel onverwacht van ons weg genomen, mijn lieve man, onze geliefde vader, schoonvader en grootvader Johannes Petrus Marinus Steinmetz in de leeftijd van 69 jaar. 's-Gravenhage: A. M. Steinmetz-Richters Wassenaar: Ria Waalkens-Steinmetz Peter Waalkens Martine en Willemijn Amsterdam: Mireille Steinmetz 's-Gravenhage: Fransje Steinmetz Amstelveen: Peter Steinmetz 's-Gravenhage, 28 augustus 1978 Laan van Meerdervoort 105 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in Het Rouwcen trum, Van Diemenstraat 167 te 's-Gravenhage. Bezoek van 5-7 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Kloosterkerk aan het Lange Voorhout 2 op vrijdag 1 september a.s. om 1 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Kerk hoflaan 12, om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. Heden werd geheel onverwacht uit ons midden weggenomen, onze beste zwager Johannes Petrus Marinus Steinmetz in de leeftijd van 69 jaar. 's-Gravenhage: B. Richters J. Richters-Smink M. Richters-Snelleman M. P. A. Richters M. Richters-Koster H. J. Richters M. J. Richters-Zijl Baarn: M. J. P. Richters-Hessel Wassenaar: A. M. Richters-Bezooijon 's-Gravenhage, 28 augustus 1978. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze zeer geliefde zuster, behuwdzuster, tante, be- huwdtante en oud-tante Petronella Johanna de Vree weduwe van J. D. van den Berg op de leeftijd van ruim 90 jaar. Uit aller naam: M. Brinkers Ex. test. Rijswijk, 29 augustus 1978 Geestbrugkade 4 Correspondentie-adres: J. L. van Rijweg 10, Zoetermeer De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek van 4.30-5.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 2 september om 12 uur op de algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan 233 te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.45 uur. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Nooit kan 't Geloof teveel verwachten 't Aller Hoogst en Eeuwig goed. Na een moedige strijd is vreedzaam van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve pappa Cornells Westerbeek echtgenoot van Mary Dorothea van der Meer op de leeftijd van 53 jaar. Sassenheim: M. D. Westerbeek-van der Meer Amstelveen: Jos en Piet Zwaan-Westerbeek Sassenheim: Kees Jan Ruud en Hanneke Fred Donald Edwin Sassenheim, 30 augustus 1978 Van Pallandtlaan 7 De rouwdienst die geleid zal worden door Ds. D. van Santen is bepaald op zaterdag 2 septem ber 1978 2 uur n.m. in de Nederlands Hervorm de Kerk te Sassenheim waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. De «verledens is opgebaard in het rouwcen trum Vliem".Jacoba van Beierenlaan 4, Sas senheim. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in voornoemd rouwcentrum. Voor uw blijken van medeleven, mij betoond de ziekte en het overlijden van mijn geliefde Roelien D. P. Niks zeg ik u hartelijk dank J. Niks Doorwerth, augustus 1978 liei 8 aai mt ert leoi :st: zu od jnl :mi VOEDINGSBOND C.N.V. vraagt een in gesalarieerde dienst. Werkgebied: Zuid-Holland. De aan te stellen bestuurder mo< beschikken over een algemene on wikkeling op middelbaar niveau; goe met mensen kunnen omgaan; leidin kunnen geven; bijzondere belangste ling hebben voor het werk en strevej van de christelijke vakbeweging. Leeftijd ca. 30 jaar. Sollicitaties worden gaarne vóór 1 oktober a.i tegemoet gezien aan onderstaand adres, t.a.< de sekretaris algemene zaken. Sollicitatie-adres: VOEDINGSBOND C.N.V MAURITSSTRAAT 45-47, 3583 HH UTRECHT! Bij beschikking van de Ar- rondissements-Rechtbank te Amsterdam van 1 augustus 1978 is het faillissement van de besloten vennootschap Damvis Plastics B.V., geves tigd te Amsterdam aan het Zeeburgerpad 57, opgeheven bij gebrek aan baten. Mr Chr. P. van Eeghen, curator, De Lairessestraat 131-135, Amsterdam. Veilige geldbelegging Beekbergen Wegens omstandigheden kunnen wij u aanbieden Deze terreinen zijn gunstig gelegen en goed met d< auto bereikbaar. De begroeiing is zeer aantr. (naald hout). De bestemming van deze grond is momentee bos. geen toezeggingen van gemeentewege wat be* treft bouwen of caravan. De div. perc. zijn gelegei nabij excl. villabouw. Grootte v a. 2500 m1. Prijzen v.a. 3 k.k. per m* Voor afspraken en bezichtiging: Hoeve De Veldhuizen, Veldhuizen 34, (Veluwe) Telef. 05765-1259. L

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8