PSY's profs in het voordeel Pim Doesburg held van Sparta VEENDAM PRODUKTIEF Haarlem kan geen antwoord vinden op snelheid en gewoontepatronen AZ haalt fors uit Feyenoord verliest Rotterdamse derby (1-0) Heb je er wel aan gedacht, dat ze je bank willen weten als je straks verdienen gaat? Overwinning goed voor gedeelte eerste plaats Eh? Neem een salarisrekening bij de Amro. Want die doet nu wat extra's voor mensen zoals jij. amro bank pONDERPAG 31 AUGUSTUS 1978 SPORT TROUW/KWARTET 13 Eredivisie joor Matty Verkamman 3AARLEM PSV heeft op ontstellend simpele wijze de tweede competitie-overwinning van lit seizoen genoteerd. Bij Haarlem gaf de gemakkelijk draaiende kampioen van de eerste tot Ie laatste minuut de toon aan, en dat bracht uiteindelijk de veelzeggende cijfers 0-5 op het )ord. Geen moment heeft het ook thuis met slechts twee spitsen opererende Haarlem (Dick Seek en Piet van den Berg), de Eindhovenaren kunnen bedreigen. En het moet met name voor le toekijkende trainer Nacdet Nis van PSV's aanstaande Europa Cup-tegenstander Fehner- jahce uit Istanbul een merkwaardige ervaring zijn geweest dat de verhoudingen in de Nederlandse topklasse zo „scherp" liggen. PSV hoefde niet eens tot volle kracht te gaan om de lorissante score te kunnen verwezenlijken. pet eerste kwartier maakte al duide lijk dat Haarlem volstrekt geen partij jras voor het ontketende PSV. De tchtduizend toeschouwers hadden jich vooraf nog kunstmatig opge- varmd aan de zoete herinnering van iet vorig seizoen toen Haarlem als ferste club erin slaagde PSV te ver daan. Dat de toen al als kampioenen rekroonde Brabanders het bij die ge- egenheid niet meer zo serieus moe ien hebben genomen, dat kwam gis- eravond haast schrijnend aan het cht. Iet mentaliteitsverschil tussen beide iloegen was ontzettend groot. )mdat er bepaald meer teams van laarlemse klasse in de eredivisie fi- jureren, kan het verschil tussen de >aar top-clubs en de rest van Neder- and dit seizoen wel eens schrikbaren- Ie vormen aan gaan nemen. Het voet- >al van vandaag staat voor een groot leel in het teken van de snelheid van landelen en op dat punt zijn de mo- ;elijkheden voor de pure prof-bedrij- ren nu eenmaal groter dan voor de roetballers die na een vermoeiende irerkdag nog voor hun bijverdienste n de wei moeten. Waar het top-voet- >al (onder meer) floreert bij de gratie iran tempo-wisselingen en snel uitge- roerde gewoonte-patronen, zijn opti male oefenmogelijkheden van het grootste belang. Het verschil tussen het op-en-top voetbalbedrijf PSV en de eenvoudige semi-profclub Haarlem kwam in al z'n facetten naar voren. Tactisch (na tuurlijk), technisch, individueel, Haarlem moest het té nadrukkelijk op die punten afleggen. Waar dan nog eens bijkwam, dat bepaalde Haar lemmers en zeker doelman Rob Boersma een extra zwakke dag had den. De schakel-linie Haar-Van den Ban-Reuser legde alleen via de eerste enig gewicht in de schaal. En dat was natuurlijk wanhopig weinig tegen mannen als Willy van de Kerkhof. Jan Poortvliet, Harry Lubse en de vaak zo vrij als een vogel gelaten Willy van der Kuylen. PSV's aanvoer der kwam steeds verschillende tegen standers tegen, maar haast nooit een die korter dan vijf meter op hem speelde, hetgeen zoals bekend vragen om moeilijkheden betekent. De passes en schoten vertrokken bij voortduring van Van der Kuylens voeten. De problemen stapelden zich voor keeper. Het was m die periode al zonneklaar dat ook de voortdurende regenbuien PSV niet in z'n daden drang konden stuiten. Haarlem werd aan alle kanten voorbij geflitst en dat bracht voor rust nog goals van Lubse (blunder van Boersma), Postuma (voorzetter René van de Kerkhof, hij liep Eef Melgers er met vertoon van macht af) en Poortvliet (de internati onal raakte de bal uit een vrije trap van Van der Kuylen zuinig met het hoofd, waar Boersma perplex van stond): 0-4. Haarlem-trainer Barry Hughes zocht in de rust nog naar enig eerherstel en bracht Danny Lense en Rob de Kip voor Van den Ban en Reuser op het middenveld. Haarlem beet toen iets beter van zich af, maar het verschil bleef. Daar veranderde ook het ver trek van de broertjes Van de Kerkhof (vervangen door Hooyer en Jansen) weinig aan. Van der Kuylen die er onder dergelij ke omstandigheden nog wel eens een particuliere voorstelling van wil ma ken, pakte het succes dat hij kreeg PEC—NAC l'trecht—Twente MVVVolendam NEC—Roda JC Sparta—Feyenoord Den Haag—Vitesse AZ '67—VVV Haarlem—PSV AjaxGo Ahead 4 10- 3 4 8- 1 3- 0 2- 1 3- 2 9- 4 2- 1 2- 1 0- 0 2- 2 2- 2 2- 8 0- 1 4- 5 2- 4 2- 7 2- 8 0- 5 Zaterdag. MVV-FC Twente (19 30 uur». NEC-Vo lendam (20 00». Sparta-Roda JC (20 00). FC Den Haag-Feyenoord >20.00». AZ -«7-Vltene (20 00). Oo Ahead PSV (19 301 Zondag: AJax-PEC Zwolle. FC Dordrecht-NAC. Haarlem-FC VW Haarlem van meet af aan op. Voor aangeboden. Diep in de afweer door- ALKMAAR AZ'67 heeft ;ich maar weinig aangetrok- ten van de nederlaag in de :erste wedstrijd van deze :ompetitie tegen PSV. Op ei- ;en veld veegde de Alkmaar- ;e ploeg gisteren FC VW van iet veld. De eindcijfers (8-1) eggen precies hoe groot het Ilasseverschil was in dit een- jdige duel. C VW moest zich vanaf het begin ladrukkelijk bezig houden met het irganiseren van de afweer. AZ'67 dat D het middenveld via Jan Peters en ?im van Hanegem heerste drukte de .imburgers voortdurend terug en liet een mogelijkheden op een tegen- toot over. In dat gedrang voor de ^enlose poort viel al snel een eerste ires via Kersten Nygaard maar bleef le schade daarna beperkt tot er ruim en half uur gespeeld was. Oorzaak aarvan was de wijze waarop AZ oms wat al te gehaast naar treffers ocht. ifaar toen Kees Kist de stand een- naai naar 2-0 tilde was het definitief ebeurd met WV. Nog voor rust liep iZ'67 naar 4-0 via doelpunten van 'eters en Kist. Na rust was het eerst fetgod die uit een elfmetertrap de reg naar een grotere score vrij maak- e. Tol zorgde voor 6-0 en vervolgens xeeg FC VVV z'n eerste kans van ormaat middels een strafschop van .oenz Hilkes maar de Duitser miste oor Meskovic en gaf daarmee duide- ijk aan hoe WV. zich al geklopt oelde. Dus was het weer de beurt lan AZ'67 dat via Ressel op 7-0 twam. Jovanovic redde, zoals dat leet, kort daarop tussen lakse Alk- aaarse verdedigers de eer, maar in de lotfase bracht Jan Peters het ver- chil toch weer op zeven doelpunten niddels een fraaie treffer. )ebutant MW moet nog steeds vachten op het eerste punt en het erste doelpunt in de eredivisie. Werd fgelopen zondag bij streekgenoot toda JC verloren, gisteravond ging le Maastrichtse formatie ookop ei- en Geusselt tegen Volendam tenon- ler. Via Frank Krarrfer en Jaap Visser reeg de ploeg van trainer Jan Mak en hoge beloning voor het spel dat erder een puntendeling leek pp te moeten leveren. fW Gerards. Janssen (Mulkens). Lacrolx. Dijk- a. Schrtjnemakers: Quaden. Hulshof!. Kerst- lens: Kowalik. Bonfrère en Van Marwijk. rOLENDAM Hoek. Molenaar. Braan. Vonk, De loer. Helling (Tuyp). Jonk. Visser; Kwakman. Kramer en BIJvank iVan Wensveem fEC: Van Geffen. Stelnvoort. Israel. Hendriks en Somelis (IJzerman), Hendriksen. Frandsen en hoekstra; Rasmussen. Banhoffer en Jans. IAC De Jong; Joore. Bakker. Kerssemeyer en dekker; Neeskens. Damen en Quaars. Mohorovlc Btormi. Vreysen en Goodlass. Gele kaart voor Beeskens (NAC) wegens onderuithalen van een tegenstander. WEC-Roda JC 0-0 (0-0) Scheidsrechter: Van 8wie- ien. Toeschouwers: 8.000 NEC: Schellekens. SIJe Visser. Strik. Dries Visser. Wille-n se; W anjnlssen. Hiddink, Jos Hendriks. Ronald Hendriks, Posthumus (Goossens). Janssen. Roda JC: Jongbloed; Degens, Pfeiffer, Zlegler. De vit. De Jong. Lees. Toonstra. Koster. Nannlnga, Koldlng. i'C Den Haag-Vitesse 2-0 (0-0) 71 Schoenmaker •0. 84 Schoenmaker 2-0 Scheidsrechter: Ram. 'oeschouwers: 4600 PC Den Haag: Oalje: Korevaar. Van Vliet. Wlckel fn Zondervan Albertsen. Schoenmaker en Tem- lelaarJonker. Van Leeuwen en Hoekema Vitesse: NIJhuls Mellard. Heezen. Mulderij en Rusers Veens tra. Meyers en DasBleyenberg (Hendriks Bursac en Oerdsen. fC l'lreeht-FC Twente 1-1 (1-1) 28 Oozems 1-0.44. ntter l-l Scheidsrechter Corver. toeschouwers 1000 JC Utrecht: Van Breukelen. Tervoort. Du ChaU- lier. De Kruyk. Wi'.ba&rd. Cabo. Oostdan. Flight, fan Tamelen. Van Veen. Gozems fc Twente: Van Oenen. Strijdveen (Van lerssel). Örost. Overweg. Wildschut, Thrjssen, Van der Jafl. Otto; Bos Glitter. Pahlpiatz Van der Kuylen na een kwartier zwak stompen van Boersma met een sim pel schot bestrafte, had Postuma bij een gemakkelijke kans de bal voor langs geschoven en mikte van der Kuylen van afstand twee keer op de gedrongen, schoot hij met een prima schot eerst 0-5 in (zijn vierde goal in twee competitiewedstrijden, tegen veertien in de gehele vorige competi tie) en hielp vervolgens de op links veel belovende Arthur Hooyer In het Ontreddering in de Haarlemse verdediging waar Piet Huyg en doelman Rob Boersma de eerste PSV-treffer (van Van der Kuylen) verwerken. zadel. Hooyer draaide enkele keren knap weg van zijn bewakers, schoot vervolgens keihard maar miste nog net de juiste richting. Eerste divisie EindhovenTelstar Vlaai-dingenHelmond Sp. Wageningen—Amsterdam Groningen—Cambuur ExcelsiorDen Bosch Dordrecht—Willem II Heeren veenV cendam Fortuna SC—Amersfoort Heracles—SVV 1—1 3-2 0—1 1—0 1—0 0—0 0—4 2—0 Dat gold trouwens ook voor Cees de Vries van Haarlem, die halverwege de tweede helft van scheidsrechter Draaisma een penalty mocht ngmen (tackle van Stevens, valpartij van Huyg) maar de vuisten van van Beve- ren trof. KlpV. Masefteld, Beek. Van den Berg. PSV Van Bevelen; Krljgh. Van Kraay, Brandts. Stevens. Willy van de Kerkhof. (Jansen), Poort vliet. Lubse; René van de Kerkhof (Hooyer). Van der Kuylen. Postuma. Veendam Amsterdam Excelsior Fortuna SC Groningen Heracles Graafschap Telstar Eindhoven Wageningen Willem II Dordrecht Vlaardingen Amersfoort SVV Den Bosch Cambuur Heerenveen Helmond Sp. 7- 0 3- 1 3- 1 5- 3 2- 1 2- 1 6- 2 2- 1 2- 1 4- 1 1- 1 2- 4 3- 4 3- 4 4- 8 1- 3 0- 2 1- 7 2- 8 door Richard Matthijsse ROTTERDAM Dat een vooral in de eerste helft overwe gend iets sterker acterend Feyenoord gisteravond in de broe derstrijd tegen Sparta een 1-0 nederlaag heeft geleden, tekent nog eens ten overvloede de machteloosheid van de aanvalsli- nie die in de twee afgewerkte competitieduels nog niet aan scoren is toegekomen. De derby die door de inzet die beide teams aan de dag legden, het gemis aan kwaliteit aardig wist te camoufleren, werd vooral de wedstrijd van doelman Does burg. De wijze waarop de 34-jarige Spar taan zijn team vooral in de eerste helf en met name ook in de slotfase door de moeilijkheden heen heeft ge loodst. was In één woord groots. Doesburg was één van de weinige Spartanen die in dit duel zijn hoofd koel hield, want voor de rest speelden de Spartanen bijzonder chaotisch. Dat het desondanks toch 1-0 werd, is te danken aan een kopbal van Sam my Morgan die voor de rest in het schouwspel niet voorkwam, maar wel in zijn tweede wedstrijd voor de nieu we club opnieuw een wapenfeit voor zijn rekening nam. Het was niet voor niets dat Vaclav Jezek, de beminnelijke Tsjechische trainer van Feyenoord, nogal had op gezien tegen de confrontatie. De toch al kwalitatief lagere selectiegroep had door het wegvallen van Peter Houtman hij liep zondag tegen NEC een lichte hersenschudding op al een gevoelige aderlating onder gaan. Inmiddels is bij de leiding van Feyen oord wel het besef doorgedrongen, dat het aantrekken van een spits van allure een broodnoodzakelijke eis is. Daarom ook zat gisteravond in Hel sinki assistent-trainer Clemens Wes terhof op de tribune om te zien, of er zich een potentiële kandidaat be vindt onder de Finse internationals die daar tegen Polen aantraden. Wat dat betreft zijn de wensen van Spar- ta-trainer Mircea Petescu al vervuld. Vorige week werd hals over kop Sam my Morgan van de 2e-divisieclub Cambridge United aangetrokken. De 31-jarige Noordierse international die zeventien maal voor zijn land uit kwam, en destijds met het enfant terrible George Best en Mclllroy een gevreesd aanvalstrio vormde. Mor gan had het grote geluk, dat hij in zijn eerste de beste wedstrijd voor zijn nieuwe werkgever zondag tegen Vitesse een treffer scoorde. Ietwat voorbarig dicht men nu al de Noor- dier grote kwaliteiten toe. Om naar het duel terug te keren: Jezek had zijn team in vergelijking met zondag nogal gewijzigd. Van der Lem opereerde nu als centrumspits, terwijl Budding op de rechtervleugel speelde. Stafleu verving de licht ge blesseerde Notten op het middenveld en Van der Korput fungeerde als voorstopper. Het gewijzigde Feyenoord dat de der by zeer overtuigend startte, creëerde zich het eerste kwartier enkele bij zondere fraaie mogelijkheden. Tot viermaal toe drong Van der Lem diep door in de weinig overtuigend acte rende defensie van Sparta. Dat Van der Lem niet aan scoren toekwam. Achtervolgd door Sparta's Morgan die het enige doelpunt maakte, verwerkt Aad Mansveld een aanval in de Rotter damse derby. van de Spartaan zelfs bijna met een doelpunt af. Enkele miniuten vóór het rustslgnaal kon dan eindelijk Sparta zijn eerste echte aanval opzet ten. De slepende pass van Van Zoest werd door Morgan juist overge schoten. Toch zou het de brutale Noord-Ier zijn die tegen alle verhoudingen in, Sparta aan een voorsprong zou hel pen. Een kwartier na rust verzilverde hij met het hoofd een voorzet van middenvelder Louis van Gaal: 1-0. Een hoogst merkwaardige ontwikke ling in de levendige ontmoeting waar op Feyenoord zo lang en nadrukke lijk zijn stempel had gedrukt. Jezek die duidelijk constateerde dat zijn hoofdmacht was aangeslagen door de verrassende wending die het spel had genomen, verwisselde eerst Stafleu voor Notten en kort daarna ook Wim Jansen voor Arie Romijn. Een uit de rijen der amateurs aangetrokken aanvaller, die derhalve zijn debuut vierde. Feyenoords stormachtige of fensief Sparta kwam in het stuk niet meer voor liep vast op de helft van Spangen: Plm Doesburg. Sparta-Feyrnoord 1-0 (0-0) 80: Morgan 1-0. Scheidsrechter: Keizer Toeschouwers 15 000 Sparta Doesburg; Jansen. Balkestetn, Martjt, Van Diggelen (Stug van de Herik). De Goey, Van Oaa), Valke; Van Zoest. Morgan. Van Staveren. Feyenoord Treytel; Wijnsteker. Mansveld. Van der Korput, Brard. Jansen (RomlJn>. Stafleu (Not ten). Van TU; Budding; Van der Lem. Van Delnsen. saterdag SC Cambuur-Excelslor (18.30 uur). Zondag Telstar-FC Vlaardingen. Helmond Sport- Wageningen, FC Amsterdam-FC Oronlngen. FC Den Bosch-FC Dordrecht. WUlem Il Heerenveen. Veendam-Fortuna SC, 8C Amersfoort-Heracles. SW-Dc Graafschap Topscorers EERSTE DIVI8IE In de eerste divisie Is woensdsg slechts achtuen keer gescoord, waarbij een keer In eigen doel 'Bosman van 8C Heerenveen) Van Pell en SC Amersfoort behield na drie speeldager de leiding met drie doelpunten. Daarachter komen acht 7i an. die ieder twee maal doel troffen De Vlaar- lingen-speler Koefgmmru was woensdag de sue- :esvolste schutter Hij. scoorde twee keer tegen Helmond Sport 1. Van Pelt (SC Amersfoort). 3. 2. Stout (Amster dam). Hufting (Fortune SC), Engbersrn (Fortuna SC). Koendrrs (Graafschap), Polko (Graafschap). PelUman (RW), Koolhof iVeendam) en Koever mans (Vlaardingen) Sporttoto Een Juist Ingevulde kolom ziet er als volgt uit: 3-3 2-3 1-1-1-2-1 31-M. Aantal deelnemers: 101.656; Inleg: 276 066. prij- zenbedrag 131 131. eerste prijs 52.452. tweede prijs: ƒ32 783. derde prijs: ƒ45 896. was vooral te danken aan het knappe optreden van Doesburg. De Spartaanse sluitpost moest één maal, nadat de weer uitstekend spe lende Wim Jansen Van der Lem in stelling had gebracht, een miraculeu ze redding verrichten om het hard werkende en gretige Feyenoord van een doelpunt af te houden. Bij Sparta liepen de acties heel wat minder gesmeerd. Morgan kon zich maar moeilijk losmaken van Van der Korput en de vleugelspitsen Van Zoest en Van Staveren krgen te wei nig aanspeelbare ballen om gevaar lijk te zijn, al raakte Van Zoest een maal de paal. Tekenend overigens voor Sparta s chaotische optreden in de laatste linie waren de fouten van ausputzer Luuk Balkestein. al vele jaren een grote belofte maar meer ook niet. De overal aanwezige Wim Jansen strafte het zorgeloze optreden ADVERTENTIE Van onze sportredactie HEERENVEEN De eerste divisie heeft een nieuwe kop loper. Veendam, een ploeg die in het verleden immer in de anonimiteit verbleef, is na drie speeldagen door een be ter doelsaldo aan de leiding gekomen. De Groningse for matie versloeg gisteravond streekgenoot SC Heerenveen met 0-4. Voor de rust scoorden Bosma en Schoonebeek, en in het tweede bedrijf voegden Brouwer en weer Schoone beek daar nog een tweetal doelpunten aan toe. SC Veendam. populair bij de overige eerste divisieclubs vanwege het aan trekkelijke reisje bij een uitwedstrijd, doet het tot dusver beter dan vorig jaar. Hoewel het toeschouwersmoy enne van 1700 royaal onder het begro te gemiddelde van 2500 betalende be zoekers per ontmoeting bleef, kon de Oostgroninger club zich geducht we ren op de spelersbeurs. Jan Korte, het afgelopen seizoen op huurbasis al ac tief in het stadion Langeleegte, werd van Go Ahead gekocht. Henk Corne- lis (FC Groningen) verzilverde zijn vrije transfer met een overstapje naar Veendam. de beloftevolle amateur Karei Liklilwatil (Hoogeveen) zag er voldoende brood In om verder noord- waards te trekken en Go Ahead en FC Groningen leenden respectieve lijk Henk Seubers en Henk Schoon beek uit. De verliezen waren gering, ze bleven globaal gesproken beperkt tot aderlatingen in het tweede garni tuur. Veendam wil er dus alles aan doen om de smetten van een volstrekt ver loren seizoen een overgewaardeer de 2-1-bekeroverwinning op Feye noord was het enige hoogtepunt weg te wissen. Merkwaardig genoeg was een bundeling van externe krachten verantwoordelijk voor het ambitieuze gedrag op de transfer markt. Merkwaardig, omdat het nog niet eer der was voorgekomen, dat de buiten wacht zo fanatiek met de collectebus langs de deuren ging. "Misschien is dat juist gebeurd, omdat we een slecht seizoen achter de rug hebben", probeert parttime-manager Jan de Vries dit raadsel op te lossen. "Het is uiteindelijk een vicieuze cirkel, waar je doorheen moet zien te breken. De fanclub betaald voetbal Oost-Gro- ningen, die buiten, maar wel naast ons werkt, de industrie en een aantal particulieren zijn tot de conclusie ge komen dat het betaalde voetbal in Oost-Groningen wel degelijk een functie heeft, en verschaften ons de middelen om het team op een ade quate manier te versterken. We heb ben geen topelftal, maar wel een spe lersgroep, die het nodige van zich kan laten horen." De leiding van Veendam had niet voorzien, dat het elitekorps in het seizoen 1977-'78 alleen maar valse to nen zou uitstoten. Drie jaar geleden werd de recreatieve functie van de club ook al publiekelijk niet In de laatste plaats In de gemeenteraad over de discussietafel "geschoven". Een competitie, die "uitpuilde" van spectaculaire resultaten, verstomde de kritische stemmen. Veendam kreeg weer volop krediet, maar ver speelde dat de afgelopen maanden grotendeels. Na het luid bejubelde Kerstgeschenk (de overwinning op Feyenoord) raakte Veendam zowel in sportief als In mentaal opzicht vast gezogen in het moeras van het mee dogenloze verval. Op een gegeven ogenblik waren er zelfs spelers, die' het deelnemen aan zaalvoetbalwed strijden veel belangrijker vonden dan een serieuze voorbereiding op de competitieduels. De Vries: "Door en kele nieuwe mensen aan te trekken, hebben we de "rotte" plekken er uit willen snijden. Maar de belangrijkste oorzaak van de tegenvallende presta ties was de te kleine selectiegroep. We begonnen het seizoen met vier lang durig geblesseerden. Die gaten moes ten worden opgevuld door jongens, die 20 tot 25 wedstrijden voluit kon den spelen. Tot de Jaarwisseling kon den we onze problemen camoufleren, daarna lukte dat niet meer." Staat Veendam wederom tegen een jaar van de waarheid aan te hikken? De Vries: "Ja en nee. Wanneer we het net zo slecht doen als het afgelopen seizoen, moet je inderdaad bij jezelf te rade gaan en je afvragen of het nog zin heeft om betaald voetbal te spe len. Aan de andere kant is het met het oog op de saneringsplannen uiterma te zinvol om je dit jaar in de eerste divisie goed te manifesteren." Eindhoven-Telstar 1-1 (0-1). 31: Schapendonck 1-0. 36: Blschot 11 Scheidsrechter; Van Dijken Toeschouwera: 3100. FC Vlaardl Ineen-Helmond Sport 3-2 (3-1). 16 Coolen 0-1. 17: Koevermans 1-1. 28 T1JI 2-1. 44 Koeveimans 3-1. 81: Krekels 3-2. Scheidsrechter Janssen. Toeschouwer. 1500. Wageningen-FC Amsterdam 0-1 (0-0). 56: Wetzel 0-1 Scheidsrechter: Severln Toeschouwer* 4100 De Wagenlnger Hazelhekkè moest na een botsing met De Leeuw per brandcard het veld worden aiged ragen FC Gronincen-SC Cambuur 1-0 (0-6). 54 Venema 1-0 Scheidsrechter Manuel Toeschouwer 5500 Oeel voor Oroote (8C Cambuur». Exrelsior-Den Bosch 1-6 (6-6». 85 Roggeveen 1-0 Scheidirechte Klint Toeschouwers 1500 Heerenveen-Veendam 0-4 (6-11. 31 Bosman irlgen doeli 1.65 Schoonbeek 0-2. 80 Brouwer 0-3. 86 Brouwer 0-4. Scheidsrechter Thomas Toeschou wera 3100 FSC-8C Amersfoort 4-6 (2-6) 2 Kuljs 1-0, 19 Seegers 2-0. 63 Engberaen 3-0. 74 Oeenen 4-0 Scheidsrechter Van der Laar Toeschouwera 3100 Speciaal voor jou heeft de Amro het Plus Pakket 1. Daarmee heb je een salarisrekening. 2. Plus een spaarrekening met 1% extra rente. 3. Je krijgt alvast een beginbedrag van f 7,50.* 4. En tijdelijk kun je een perfecte digitaal- wekkerklok kopen voor f 22,50. ••Een maand lang niet opvraagbaar.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 13