L logo/akoepedist(e) konsulent(e) jeugd en jongerenpastoraat hoofdleidsterfer i parttime KULTUREEL WERK(ST)ER voor 20 uur. Gereformeerde kerken in Drenthe groepleid(st)ers woningoudsten hooge burch parttime vormingsleider vereniging "bartiméus GROEPSLEID(ST)ERS bartiméus fulltime leid(st)er bevoegde groepsleider of leidster, part-time partner-relatie- en gezlnstherapeut(e) Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Horsten Vliet" VORMINGSCENTRUM DE BORN KOOKSTER (full-time) stichting festog HOOFD en ADJUNCT-HOOFD 'sHeeren Loo-Lozenoord ZATERDAG 26 AUGUSTUS 1978 TROUW/KWARTET Jongeren, medewerkers, staf en bestuur van Kloosterstraat 3. Nijkerk tel. 4571 onderdeel van de interkerkelijke stichting „De Berghaven" in Nijkerk zoeken wegens het parttime werken van één van haar beroepskrachten een Ons ktubhuis is gelegen in het centrum van Nijkerk en trekt bezoekers uit alle delen van dit snel groeiende stadje (ca. 20.000 inw.) aan de rand van de Veluwe. ZUN/HAAR VOORNAAMSTE TAKEN ZULLEN ZUN: het begeleiden van jongeren van 13 tot ca 18 jaar. gericht op hun woon-, leef- en werksituatie het werken aan het jongerenvraagstuk van Nijkerk. het meewerken en meedenken aan stafzaken. WU DENKEN AAN IEMAND. DIE O.A. kennis en inzicht heeft in de situatie van jongeren en daarmee kan werken. theoretische kennis en praktische ervaring heeft. de statuten van de stichting kan onderschri|ven. 25 jaar of ouder is. WU HEBBEN TE BIEDEN: salaris volgens L.O.A.C. regeling. een werksituatie waarin gewerkt wordt met jeugd, jongeren, vrouwen en buurten. werken in samenwerking met jongeren, twee andere stafleden vrijwilligers en bestuursleden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Hennie Rook en Jan Verweij. Telefoon 03494-4571 of 03494-4775. Op verzoek kan een informatie pakket worden toegestuurd. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan de sollicitatie werkgroep; p/a A. W. Slenters-van Dijk. Beethovenlaan 11. Nijkerk. 0« Particuliere Synode van de wil graag in kontakt komen met sollicitanten voor de funktie van Het werk van de te benoemen konsulent(e) richt zich op. voorlichting begeleiding van groepen vrijwilligers opzetten van kursussen kortom; het samen met deputaten bepalen van een beleid en het daaraan gestalte geven. Met het oog op de te verrichten werkzaamheden denken wij aan iemand die beschikt over: ervaring in het werken met groepen goede kontaktuele eigenschappen de bereidheid om op onregelmatige tijden te werken. het nodige administratief inzicht. Hebt U een voor deze funktie geschikte agogische en/of theologische opleiding gevolgd en bent U belijdend lid yan de Gereformeerde kerken, geïnte resseerd in de ontwikkelingen binnen die kerken? Bel dan voor informatie naar Mevr. M. Th. v. d. Horst-van Nes (telefoon 05930-2268). sekretaresse van het deputaatschap. Of stuur direkt een eigenhandig geschreven brief voor 16 september 1978 aan de scriba van de Particuliere Synode van Drenthe ds. B. Terpstra. p.a. Kruisstraat 8 te Diever. r Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging vragen wij Deze funktionarissen zijn medeverantwoordelijk voor een woning waar achttien huisgenoten, verdeeld over twee huiskamer van zes en twaalf, hun thuis vinden. Op dit moment zijn er mogelijkheden zowel op meer „pedagogisch" gerichte groepen als op meer „verzorgingsintensieve" groepen Vereisten: diploma Verpleegkundige Z. A. B, Ziekenverzorgende of gelijkwaardig diploma. Deze funktionarissen koördineren het gebeuren op de woning waar achttien huisgenoten wonen. De vakatures bestaan op een verzorgingsintensieve afdeling. Vereisten: diploma Verpleegkundige Z. A of B. bij voorkeur in een leidinggevende funktie Voor deze funktie behoort een psychologisch onderzoek tot de selektie- procedure Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Wamaar. hoofd Verplegingsdienst, telefoon (01726) 19200 Uw sollicitatie kunt u richten aan de Personeeldienst van Hooge Burch. Spoodaan 19. 2471 PB Zwammerdam U een instituut van de vereniging Johannes Stichting Zaandam Christelijk Vormingscentrum „De Sprong" zoekt gegadigden voor de funktie van Degene die wij bedoelen zal vanuit een positief Christelijke overtuiging en levenshouding mee willen helpen gestalte te geven aan het Chris telijk vormingswerk. Wij verwachten van hem dat hij naast het begeleiden van voornamelijk werkende jonge ren in projekten van algemeen- en beroepen- oriënterende aard keuzeprogramma's zal ver zorgen in de sfeer van technische handvaar digheid voor jongens. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij Peter van Pernis. tel. 075-177100 (overdag) of 030- 316943 ('s avonds) Sollicitaties graag z.s.m. te richten aan de sollicitatie commissie, p/a Parkstraat 68. 1506 WE Zaandam. De opvoeding en het onderwijs van de in het instituut Bartiméus te Zeist opgenomen visueel gehandicapte kinderen en jongeren in de leeftijd van plm. 6 - 20 jaar zijn erop gericht hen te leiden naar een zelfstandig, geïntegreerd leven en werken in de maatschappij. Binnenkort zullen er diverse vakatures ontstaan, in verschillende leeftijdsgroepen. Hiervoor vragen wij Van deze leid(st)ers verwachten wij dat zij: werken vanuit een positief Christelijke levensover tuiging; een opleiding M.B.O./i.w. (of hieraan gelijkwaar dig) volgen, of deze opleiding hebben afgerond; ervanng hebben in het werken met groepen kin deren; kunnen werken in teamverband; plm. 23 jaar of ouder zijn. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw J. A. Groen, hoofdleidster, telefoon (03404) 21544 toe stel 149. Sollicitaties te richten aan: Direktie Bartiméus, t.a.v. de heer J. van der Mheen, direkteur internaten Utrechtseweg 84. 3702 AD Zeist. Leger des Heils Goodwill-centrum vraagt voor haar afdeling gezinsverzorging een derde Tot haar/zijn taak behoren o.m.: het begeleiden van helpsters, verzorgsters en gezinnen, meedenken in het beleid van het centrum. Vereist zijn: diploma Sociale Akadamie, H.B.O. of MBO. bereid en in staat om in een klein team te werken. onderschrijving van de doelstelling van het Leger des Heils. Uw sollicitatie kunt u richten (graag binnen 1 week) aan: De directie van het Goodwill-centrum, Oudezijds Voorburgwal 14, Amsterdam. Tel. 020-230500. De Vereniging Kinderzorg te 's-Gravenhage maatschappelijk werk(st)er voor werkzaamheden, die bestaan uit het houden van kontak ten met jongeren en hun milieu, doch die tevens wil meeden ken in nieuwe ontwikkelingen in de jeugdwelzijnszorg. Opleiding: Diploma Sociale Akademie Salaris: Volgens Rijksregeling Welvaartsvast pensioen (P.G.G.M.) Sollicitaties te richten aan de direkteur van bovengenoemde vereniging, Prins Hendrikstraat 18 te 's Gravenhage. Tel. 070-608922. De Regionale Stichting tot exploitatie van gezinsvervangende tehuizen „PHILADELPHIA", afd. AMERSFOORT e.o.vraagt voor haar tehuis 't HOGE HUIS, Valkseweg 12 te Lunte- Vereiste: positief christelijke levensover tuiging, minimum leeftijd 25 jaar, extern, ongeregelde (slaap)diensten, salaris vol gens landelijke regeling. In het tehuis verblijven momenteel 15 geestelijk gehandicapte vrouwen van 18- 45 jaar, die overdag buitenshuis werken. Nieuwbouw voor 24 bewoners ih naaste toekomst gepland. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Hoofd mevr. C. de Haan-Van der Ven, Valkseweg 12, 6741 ZL Lunteren. Voor event, nadere inl.: tel. 08388-2593. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op de Polikliniek van ons Centrum is de funktie vakant van een Deze funktionaris zal deel uitmaken van het multidisciplinaire team op de Polikliniek en belast zijn met de volgende taken: Het uitvoeren van partner-relatie en gezinstherapieën. Het participeren in intervisie en supervisie hierbij. Het mede participeren in het ontwikkelen van een beleids visie ten aanzien van genoemde therapie. Elten: Diploma Sociale Akademie richting Maatschappelijk Werk of Kultureel Werk en de Voortgezette Opleiding gevolgd hebben Minimaal beschikken over enige ervaring in het uitvoeren van partner-relatie en zo mogelijk gezinstherapieën. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden van minimaal 2.667,-- tot maximaal 4.161,-- bruto per maand, (op full-time basis). Inlichtingen: Deze zijn verkrijgbaar bij mej. D. Fokkens en dkt. W. Lawant, beiden op de Polikliniek bereikbaar onder nummer 05920- 21777, toestel 2382. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer T.78.66. werkzaam te Leidschendam Voorschoten Wassenaar. "Horsten Vliet" is een instelling met de werkvormen Algemeen Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging. In de afdeling Gezinsverzorging werken ruim 450gezins helpsters/verzorgsters onder leiding van 17 leidsters/leiders. Een proces van organisatie ontwikkeling is op gang, waarbinnen werkoverleg, communicatie en uitvoering centrale gegevens zijn. zoekt op korte termijn voor de afdeling Gezins verzorging Deze functionaris participeert in het management team als hoofd van de afdeling, geeft leiding aan de teams van leidsters/leiders, werkzaam op drie plaatselijke bureaus, houdt zich bezig met de ontwikkeling van gezinsverzorging afgestemd op de hulpvraag, werkt samen met een staffunctionaris deskundig heidsbevordering en een staffunctionaris arbeids zaken. Opleiding: minimaal H.B.O.-niveau. Wenselijk: V.O. en ervaring in de gezinsverzorging. Rechtspositie: conform C.O.A.M. met salariëring overeenkomstig C.R.M.-normen. Bij de sollicitatie-procedure zijn bestuur, staf en leiding gezinsverzorging betrokken. Inlichtingen bij en sollicitaties met relevante gegevens aan de directeur de heer D. A. Massar, postbus 114 te Voorschoten, telefoon (01717) 4995. zoekt een De Born is een vormingscentrum in internaatsverband d zich vanuit haar demokraties-socialistiese grondsla bezig houdt met vormingswerk op basis van ee J feministies-socialistiese visie. Wij werken met o.a. Rooie Vrouwen, leden en kader va J de P.v d.A., vrouwenorganisaties, VOS-kursisten, VOJ kursusleidsters, COC-vrouwen, diverse feministiet groepen, V.I.D.O., vrouwen uit het V.J.V. Wij zoeken iemand die: ruime ervaring heeft in het koken voor groepen v< 15-50 personen. bereid is gevarieerde menu's samen te stellen, af toe diëten kan koken, evenals vegetariese maaltijd) de organisatie van de dagelijkse en de grote inkoop op zich wil nemen. naast het koken ook het onderhoud van de keuken zich wil nemen in samenwerking met de huishoudeli ke staf. in teamverband wil werken. bereid is ook regelmatig in de weekenden te werken. 25 jaar of ouder is. Salaris en rechtspositie volgens landelijke richtlijnen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie voor 15 september a.s aan: Bestuur en staf van Vormingscentrum De Bom, Postbus 6, Benne kom (Gld.) Voor inlichtingen telefoonnummer 08389-4131. postbus 227 doetlnchem van nispenstraat 21 tel. 08340 - 3 26 41* Voor het Gezinsvervangend TEHUIS ,,'T VELDHOEN" te Doetinchem nodigen wij belangstellenden uit om ti solliciteren naar de functies van ,,'t Veldhoen" is een woonvorm voor 17 geestelijk gehan dicapte meisjes en vrouwen, gehuisvest in een verbouw de villa. In de komende jaren moet een vervangend! huisvesting worden gerealiseerd. Wij zoeken kandidaten: met een minimum leeftijd van 25 resp. 23 jaar; die in open overleg leiding kunnen geven aan medewerkers; die ervaring hebben in de gehandicaptenzorg en b» kunnen dragen aan het ontwikkelen van het beleid; die een hogere beroepsopleiding hebben voltooid (b.v H.B.O.-I.W., stafcursus-Z, opleiding Buitengewoo Onderwijs e.d.). Voor de functie van adjunct-hoofi komen ook in aanmerking degenen, die een opleidinc als hier bedoeld nog niet geheel voltooid hebben; r die beschikken over organisatorische en enige admi nistratieve vaardigheid. Kandidaten dienen bereid te zijn in Doetinchem of directf omgeving te gaan wonen. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties voor 15 septembei a.s. in te zenden aan de Stichting Festog, Postbus 227, 7000 AE Doetinchem. S (Prot.Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 6868 Op onze inrichting (1040 geestelijk gehandicapte bewoners) proberen wij onze bewoners waar mogelijk te helpen met het verbeteren van de communicatiemogelijkheden. De afdeling Logo/akoepedie neemt daarbij een belangrijke plaats in en beschikt dan ook over geavanceerde hulpmiddelen. Het onderzoeken en individueel behandelen van spraak-, taal- en/of gehoorgestoorde bewoners is 'vaak moeilijk, maar het is ook boeiend en fijn zo'n kind of volwassene zich te zien ontwikkelen. Omdat onze huidige logo/akoepediste in verband met gezinsuitbreiding met haar taak stopt, zoeken wij een die samen met een reeds aanwezige assistente de genoemde taken op zich kan nemen en eventueel verder kan uitbouwen. Natuurlijk verwachten wij van de functionaris belangstelling voor de geesteli|k gehandicapten. Ervaring stellen wij op prijs, evenals een protestants-christelijke levensinstelling. yVij bieden goede arbeidsvoorwaarden, volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Variabele werkti|den en een part-time aanstelling zijn mogelijk. Het salaris ligt afhankelijk van de ervaring globaal tussen de f 3.000,- en f 4.000,- per maand. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevr. J. de Boer. toestel 114, of bij de heer B.A. Verstraete. hoofd Personeel en Organisatie, toestel 327. Sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeel en Organisatie. \IL

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20