FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 26 AUGUSTUS 1978 TROUW/KWARTÏW kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Van harte lieve oma Boeder Wilfried en Meredith Eva Laetitia (Eefje) W. J. Dijk en T. L. Dijk-Gilhuis Marjanne Pancras Er mei o, 24 augustus 1978 Steynlaan 84 Jacques Luyendijk Dörte Hille trouwen 1 september in de Nienstedtener Kirche Hamburg Blankenese. Rotterdam, Rochussen- straat 381 b, toek. adres Parkstrasse 1 - Othmarschen. de Mooy van Hofwegen Morgen. Hartelijk gefeli citeerd met uw 78e ver jaardag van uw kleinkin deren Elly en Hans Bram en Joke Ger en Bram Silvia en Arnold Evelien en Simone en achterkleinkin deren Dennis en Marco. In plaats van kaarten 1953 1978 Op 8 september hopen D.V. Frans Meijer en Nel Meijer-van den Heuvel met hun kinderen Pieter en Jorieke de dag te geden ken, dat ze 25 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom op zaterdag 9 september 1978 in „De Rusten de Jager" te Nieuw Vennep tussen 16.30 en 18.00 uur. 2451 VZ Leimuiden, Westeinde 14. Op 11 september a.s. is het 25 jaar geleden dat wij trouwden. Met onze kinderen gedenken wij Gods zegen en trouw, en danken wij Hem voor het voor recht dat wij op 13 september 25 jaar in het kerkelijk leven werkzaam mochten zijn. Wie in onze vreugde en dankbaarheid wil delen, is hartelijk welkom op de receptie, welke D.V. op 13 september van 16.30-18 uur in het gebouw van de Theologische Hogeschool, Wilhelminapark 4 te Apel doorn wordt gehouden. Apeldoorn, augustus 1978 Emmalaan 31 Dr. W. H. Velema B. J. Velema-Benschop „Weest in geen ding bezorgd, maar laten bij alles uw wensen door gebed en smeking met dankzegging bekend worden bij God." Filipp. 4:6 Met deze tekst werd op 1 september 1938 het huwelijk bevestigd van onze ouders T. de Haas G. H. de Haas-van Dijk Wij zijn God dankbaar dat Hij hen voor elkaar deze 40 jaar gespaard en gezegend heeft Driebergen: B. E. de Haas S. J. E. de Haas-Smilde Liedewey Tobias Langley (B. C.): L. J. M. de Vries-de Haas G. de Vries Martin Erik Maria Leiden: J. Hoekstra-de Haas T. Hoekstra Barbara Margot Dorothé Veenendaal, 1 september 1978 Thorbeckesingel 19 Receptie op vrijdag 1 september a.s. van 16.30 -18.00 uur in Hotel „De Korenbeurs", Markt 16, Veenen daal. Indien u vader en moeder een attentie wilt geven stellen wij u voor dit te doen door een gift voor het kerkelijk werk in Semarang in een bus bij de re ceptie. Blij van hart delen wij u mee dat onze ouders en grootouders Frits Mollema Tine Hanemaayer deze zomer 40 ja?r getrouwd waren. We willen hun trouwdag feestelijk herdenken en nodigen hen, die het bruidspaar en ons met dit heuglijk feit willen gelukwensen, hartelijk uit op zaterdag, 9 september a.s. tussen 4 en 6 uur te komen naar de Grote Zaal onder de Keizersgrachtkerk, Keizersgracht 566 in Amsterdam. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Fransje en Ries Marc, Fridse en Richard Hette en Ninette Tina Arie en Marthy Frits le Const. Huygensstraat 80 bov. 1054 BW AMSTERDAM Voor de vele bewijzen van belangstelling, die wij mochten ontvangen in welke vorm dan ook, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk, zeggen wij U hartelijk dank. Joh. van Elburg. G. van Elburg-Lammerink. Schurinkstraat 24. 7731 GD Ommen. 1938 1 Dankbaar en blij hopen wij met onze ouders en grootouders S. Splinter en R. Splinter-Olij op DV. 30 augustus te herdenken dat zij 40 jaar geleden zijn getrouwd. Veldhoven: Clari en Ab Lemmy en Annelies Haarlem: Maarten en Marjan Martin, Marleen en Peggy Driehuizen: Henk en Pim Amstelveen: Cees en José Amstelveen: Siem en Ali Aslrid Apeldoorn: Betty en Kees 1185 XK Amstelveen, Wimbledonpark 5. Ieder die hen daarmee wil feliciteren is van harte welkom op dinsdag 5 september van 17.00 tot 18.30 uur in Patrimonium Tuinzaal. Hovystraat 15, Amstel- 5 september 1 „Vraagt naar den Here en zijn sterkte, en zoekt zijn aangezicht bestendig" Ps. 105 vers 4 Dankbaar gedenken wij dat met deze tekst het huwe lijk van onze ouders Wout Kalkman en Lenie Kalkman-Bastiaanse 50 jaar geleden werd ingezegend Herman en Lies Bep en Ger Trix en Beye en kleinkinderen. Er is gelegenheid hen te gelukwensen op maandag 4 september 1978 van 5-7 uur in Restaurant „De Plas", Straatweg 107. Capelle a/d IJssel, 2906 BP Dotterlei 665. ..Welzalig het huis, o Heiland onzer zie len, waar Gij de vreugd', waar Gij de vriend van zijt". Op 3 september a.s. is het 50 jaar geleden, dat onze ouders en grootouders M. Giliam en F. M. Giliam-Zijlstra in het huwelijk traden. Wij zijn met hen dankbaar voor alle zegeningen die hun in deze jaren zijn geschonken. Doetinchem: Jelly en Oebo van der Werff-Giliam, Roel, Annemieke, Hilde, Frank. Anchorage, U.S.A.: Pierre en Evelyn Giliam-Aulwurm, David, Rick, Dina, Jerry, Linda, Julie, Patricia, Marrianne. Amstelveen: Hilda en Tjitze Baarda-Giliam, Reint, Fokke, Martin, Eelco, Mariëtte. Schoonhoven: Anneke en André Helmus-Giliam, Menno, Folkert, Theo. Willowdale, Canada: Ineke en Hans Blom-GIliam, Marisca, Garry, Marney. Bloemendaal: Jantine en Ad van Arkel-Giliam, Jan, Wim, Wouter. Mississauga, Canada: Marianne en Peter Hoorn-Giliam, Natascha, Karen, Miriam. Guelph, Canada: Joke en Jan Oosterhuis-Giliam, Samuel, Sarah, James, Jonathan. Toronto, Canada: Theo Giliam. Het adres van het bruidspaar is: 74 Mountford Drive, Guelph, Ontario, Canada. Dat het onze ouders, groot- en overgrootouders C. Verbree en L. Verbree-Spek nog steeds wèl mag gaan en zij door de Here gezegend worden met een lang leven op aarde, willen wij als familie nog eens extra gedenken dat ze D.V. woens dag 30 augustus 60 jaar getrouwd zullen zijn. Dit heuglijk feit hopen wij in familiekring dankbaar en feestelijk te vieren. Poeldijk: A. Binnekade-Verbree Joh. Binnekade Rochester U.S.A.: A. Verbree C. Verbree-Zijlstra Koudekerk a/d Rijn: Jac. Verbree P. H. Verbree-Langeveld Monster: C. Verbree L. Verbree-den Hollander Klein- en achterkleinkinderen Augustus, 1978 Koudekerk a/d Rijn, Bejaardencentrum „Rhijndael' kamer 309. „En Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen Openb. 21:4 Heden nam de Heere tot Zich in zijn Heerlijk heid onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Maria Johanna van Ginhoven op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Velsen-Noord G. van Dijk Van Ginhoven Bilthoven, 24 augustus 1978. Rembrandtlaan 106 Corr. adres: Velsenbosstraat 6, Velsen-Noord De overledene is opgebaard in de rouwkamer van begraafplaats „Den en Rust", Frans Hals laan te Bilthoven. aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 au gustus om 15.00 uur op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets Psalm 23 1 Op zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Willemijntje Benschop sinds 16-10-1968 weduwe van Teunis Berger, op de gezegende leeftijd van 80 jaar. Lekkerkerk: W. Brouwer-Berger P. C. Brouwer Krimpen a/d IJssel: A. Berger A. Berger-den Ouden Ommen: A. Berger A. P. Berger-van der Jagt Amerongen: W. N. M. Mudde-Berger A. Mudde Doorn: W. Brouwer-Berger P. Brouwer Berkenwoude: T. Markus-Berger J. Markus Emmer-Compascum: A. Verhoog-Berger A. J. Verhoog Krimpen a/d IJssel: J. S. M. van Buuren-Berger H. van Buuren kleinkinderen en achterkleinkinderen Lekkerkerk, 24 augustus 1978 Corr.-adres: P. C. Brouwer, Wibautstraat 34, 2941 VL Lekkerkerk. Gelegenheid tot condoleren op 28 augustus a.s. in het rouwcentrum, Burg. v.d. Willigenstraat 37b te Lekkerkerk van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op 29 augustus om 13.00 uur in de Geref. Kerk, Kerkweg 34 te Lekkerkerk, waarna om plm. 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Lekkerkerk. Geen bloemen. Psalm 103 14 Voor ons nog onverwacht werd van ons wegge-' nomen onze lieve moeder, omp, zuster en schoonzuster Petronella Johanna Elisabeth van der Steur weduwe van Adriaan Andries Mulder in de ouderdom van 84 jaar. G. J. Mulder A. A. Mulder J. H. Mulder-van Batenburg Rob Paul Gerda J. Mulder en verdere familie Amsterdam, 24 augustus 1978 „De Drie Hoven" Correspondentie-adres: A. A. Mulder Thomas van Erpehof 9, Amsterdam Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 au gustus om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. In plaats van kaarten Heden nam de Here tot Zich in zijn 80e levens jaar onze geliefde en zorgzame man, vader, opa, broer en zwager Niklaas Zuidhof echtgenoot van J. B. Orth weduwnaar van H. P. Leferink Deventer. J. B. Zuidhof-Orth Amsterdam, J. B. Zuidhof B. Zuidhof-Raterink Lelystad, B. Zuidhof Th. H. Zuidhof-de Jong Kleinkinderen en verdere familie Deventer, 23 augustus 1978 Oudegoedstraat 141 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 26 augustus om 11.00 uur in „Het Open Hof", Karei de Grotelaan te Deventer, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Raalterweg te Deventer. Zaterdag is er gelegenheid afscheid te nemen van 10.30-10.45 uur in „Het Open Hof". „De Heere is mijn licht en mijn heil". Tot onze grote droefheid overleed onze gelief de broeder, zwager, oom en neef Pieter Jacob Beekenkamp op de leeftijd van 69 jaar. „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. S. H. M. Boers Naaldwijk: Jac. Kuijvenhoven Canada: Jac. Beekenkamp A. W. Beekenkamp-van Wely Neven en nichten Loosduinen, 24 augustus 1978 Pisuissestraat 249. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 28 augustus om 15.00 uur in de aula van „Westduin". Ockenburghstraat te 's-Graven- hage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Jezus, ga ons voor deze wereld door, en U volgend op Uw schreden gaan wij moedig met U mede. Leid ons aan Uw hand naar het Vaderland. Met deze belijdenis is na een korte en ernstige ziekte van ons heengegaan onze lieve en trou we zuster, schoonzuster en tante Adriana Redert weduwe van A. Basselier oud 73 jaar. Dordrecht L. A. van der Leer-Redert J. van der Linden-Redert Papendrecht: T. H. Basselier H. E. Basselier-Schuhmacher neven en nichten Dordrecht, 23 augustus 1978. Leeuwstraat 260 Corr. adres: Prattenburg 134, Dordrecht De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis „Refaja", van der Steenhovenplein 1. Gelegenheid tot condoleance zaterdag 26 au gustus a.s. van 19.00 tot 19.45 uur. De begrafenis vindt plaats maandag 28 augus tus a.s. om 10.00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg. Vertrek vanaf C. J. M. V.-gebouw, Burg. de Raadtsingel 25 om 9.45 uur. Heden heeft de Here onverwacht van ons weg genomen onze dierbare zuster, schoonzuster en tante Teuntje Josephina Hendrika van der Vlerk op de leeftijd van 73 jaar „Gij zijt mijn Schuilplaats en mijn Schild, ik hoop op Uw Woord" Psalm 119:114 Vreeswijk: M. H. van der Vlerk A. van der Vlerk-Martinus Vianen: M. A. R. van der Vlerk H. J. van der Vlerk-Labrie André en Rinke Ede, 23 augustus 1978 Maanderweg 32 Corr. adres: Verduinstraat 33, Vianen De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 28 augustus om 13.00 uur in de zaal van de Taborkerk, Prinsesselaan te Ede, waar na de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de Hervormde begraafplaats te Vrees wijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Met droefheid geef ik kennis dat geheel onver wacht is overleden mijn zeer gewaardeerde collega T. J. H. van der Vlerk Zij was 47 jaar verloskundige in Ede. Onze 17-jarige samenwerking zal in mijn her innering blijven, want zij was voor mij een zeer toegewijde collega en leermeesteres. Ede C. H. Leyenhorst Met ontsteltenis en verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze voorzitter de. heer Drs. D. Schouten Zijn plotseling heengaan betekent voor be stuur en personeel een bijzonder zwaar verlies. Met dankbaarheid gedenken wij zijn visie, integriteit en inzet. Bestuur en personeel van de Ire- neschool Waalwijk Op 23 augustus 1978 is overleden de heer Drs. D. Schouten in leven voorzitter van de Vereniging voor Christelijk Schoolonderwijs voor Waalwijk en Omstreken. Zijn ijver voor de behartiging van de belangen van het prot. chr. onderwijs zal ons met dank baarheid in herinnering blijven. Namens bestuur, personeel scholen en oudercommissies: W. den Braanker, secr. Openbaring 21:1-7 Heden nam God tot Zich, voor ons nog onverwacht, mijn lieve moe der en schoonmoeder Jacoba Anna Mol-Judels weduwe van Jacob Gerrit Mol op de leeftijd van 72 jaar. Nootdorp: Nanne Mol Marga Mol-van der Laan Delft, 25 augustus 1978 Vrijenbanselaan 51 Corr. adres: Vrijenbansestraat 13, 2631 BD Nootdorp. Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van het St. Hippolytus Ziekenhuis, Reynier de Graefweg 11 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren zaterdag, zondag en maandag van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in „Het Hart van Delft", Vlamingstraat 44 te Delft, dinsdag 29 augustus a.s. om 14.00 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats, Vredehof- straat te Spijkenisse, om ca. 15.45 uur. Geen bezoek aan huis. Assen: Mijn genade is u genoeg". 2 Cor. 12 9 Heden nam de Heere van ons weg onzi zorgzame vader en grootvader Evert Kwint sedert 31 mei 1978 weduwnaar van Ja| Bos, Oud-Gemeentesecretaris en -ontvangef Maartensdijk, in de ouderdom van bijna 87 jaar. ^61 Vader werd de laatste maand liefderijk— pleegd in „Het Zonnehuis" te Zwolle. j p H. J. Kwint n M. Kwint-Hoos &C< Harderwijk: J. T. Kwint IS C R. A. Kwint-Busscher jjt Kampen: jvil A. W. C. Dijksterhuis-Kwin v( F. L. Dijksterhuis en kleinkinderen Maartensdijk, 23 augustus 1978. Tolakkerweg 252. Geen bloemen. j v De overledene is opgebaard in de rouwf®r' van het ziekenhuis „Berg en Bosch",Pw Bronkhorstlaan te Bilthoven. De rouwL is zaterdag geopend van 18-18.30 uur. r™ Condoleantie-bezoek zaterdag 26 august#0 19-21 uur aan Tolakkerweg 252 te Mar" dijk. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden mal 28 augustus om 15 uur op de Ned. Begraafplaats te Maartensdijk. „Zie, Ik ben met U al de dal0 aan de voleinding der wet? God heeft Zijn kind, mijn geliefde echtgenoot, onze broer, zwager en lievtH Diederik Hendrik Goedhaij ridder in de Orde van Oranje Nass tot Zich genomen. 9 dec. 1901 25 august| Uit aller naam: Maria A. Goedhart-Dambrj Doorn 25 augustus 1978 Park Boswijk 2418 Geen bezoek aan huis liever geen bloem dinsdag 29 august,us a.s. kunt U van 1S^ 20.00 uur afscheid van Diek nemen in; centrum van Tellingen, Jufferstraat te De begrafenis zal plaatshebben te Doo de Nieuwe Algemene Begraafplaats, dag 30 augustus a.s. om 12.00 uur. Vanaf 11.00 uur is er gelegenheid om rouwcentrum bijeen te komen vanw^ stoet om 11.30 uur vertrekt. Geheel onverwacht nam de Heer in Zijl} lijkheid op, mijn innig geliefde echtgerj onze onvergetelijke papa Willem Auke Djalong Haaij— op de leeftijd van 54 jaar. it Uit aller naam: o< Martie Haaijer-Rijfkogel |e 1 X Amsterdam, 24 augustus 1978 Petmolen 19 Geen bezoek aan huis m ai De dienst van Woord en Gebed zal uit gehouden dinsdag 29 augustus om 11 uu „Verrijzeniskerk", Louis BouwmeesteP 74 te Amsterdam-Osdorp, waarna om e de begrafenis zal plaatsvinden op de bf plaats "Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Met leedwezen geven wij kennis van hp lijden op 22 augustus 1978 van onze ou( werker en oud-president kommissaris I N. A. Bins Met dankbaarheid zien wij terug op al I hij vele jaren op sympathieke wijze i grote kennis van zaken in het belang vennootschap heeft gedaan. Kommissarissen en Direkl Vdn MeUe N.V. Het bestuur en de direktie van de Bronovo-Nebo delen mede dat de oud-j( ter en erelid van de Diakonesseninf „Bronovo" ingenieur W. J. de Koek van Leeuwl I op 23 augustus 1978 is overleden. L Wij zijn dankbaar voor het vele dat dep Koek van Leeuwen gedurende zijn IV voorzitterschap tot stand heeft gebrac& Prof. dr J. R. von Ronnem voorzitter Is J. A. Fock W Sekretaris Dankbetuiging Want het loon, dat de zonó is de dood, maar de gent* God schenkt, is het eeuwir in Christus Jezus, onze I Romeinen 6 23 Het is voor ons onmogelijk om een iet soonlijk te danken, maar uw grote belr ling en medeleven zowel in Nederland als hier in Suriname, tijdens de ziektr overlijden van onze Paul Chan To Kuen in leven predikant van de Chinese Zenj^ Evangelische Broedergemeente in Su%[ ia is ons tot grote steun geweest. o Moge dat, wat hij ons heeft meegegevd ven voortleven in de harten van allen fi hebben gekend. F Mede namens de familie Grace, Daniël en Gabriëllji Chan te Paramaribo, 25 augustus 1978 h -D1

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10