Het Nieuwe ComDineren: De Basis is De Nieuwe Mantel: in Scheerwol. 't Is scheerwol, dus mode. Kijk maar in de nieuwe Lana. Scheerwol en de modetrends. H •"W Romantische combinaties Sportieve combinaties, ondaine combinaties, n de rok blijft dezelfde: van scheerwol. Er Zuiver Scheerwoï Pure New Wool o Pure Laine Vierge Reine Schur-WoRe I I Combineren blijft, ook wat betreft de nieuwe herfst- en wintermode, nog steeds het sleutelwoord. En met het oog hierop geven wij het volgende I advies: zorg in ieder geval dat je zo'n lekkere wijde rok hebt. Een rok van soepel valleifde, kreukherstellende zuiver scheerwol. Een rok in diepe tinten. Effen of met grote ruiten. Een rok die je steeds anders maakt, al naar gelang wat je erbij draagt, een wollen vestje in hetzelfde patroon over een wijd vallende blouse- doet je er romantisch uitzien (toto linksboven). Een wijde blouson geeft je een sportief uiterlijk (foto midden). En in zo'n met fantasiesteek gebreid spencertje loop je er actief en eigentijds bij (foto rechtsboven). In de mode is het één heel vaak het gevolg van het ander. Zo ook met de trend in mantels. Want, zoals we hiernaast al zagen, de mode is: combineren en laag over laag (over laag) en dat maakt dat de mantels wijd moeten zijn. En dat maakt weer dat scheerwol bij uitstek geschikt is om die wijde mantels lekker soepel en zonder al te veel kreuken te laten vallen.. Mantels die (ook hier weer) uit gevoerd zijn in warme, efïen, donkere, volle tinten. Soms met een raglan mouw (foto linksboven), soms met plooien uit de schouder (foto rechtsboven). Altijd met het Wolmerk. In de nieuwe 84 pagina's dikke Lana, die vanaf 15 september in een oplage van bijna 2 miljoen exemplaren door heel Nederland verspreid zal worden, staat alles (en nog veel meer) over de modetrends, de scheerwol en waar u het allemaal kunt krijgen. Wanneer u echter absoluut zeker wilt zijn die Lana in de bus te krijgen, kunt u een bedrag van f 2,50 (porto- en administratiekosten) overmaken op gironummer 170875 van het Internationaal Wal Secretariaat te Amstelveen, met vermelding "Lana'. We sturen u er dan één op. Het is alleen wel zo dat uw overschnjving voor 10 september bij het I.W5. binnen moet zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 15