Trouw t i I I FAMILIEBERICHTEN B. Schipper N. D. Faber Laten we zacht zijn voor elkaar. WINKELEN Het ISW introduceert: de Leergang Personeelszakei Opleidingen ifH Bedrijfstrainin VRIJDAG 18 AUGUSTUS 1978 TR0UW/KWAR1 kunnen van maandag lot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Maar blij vooruitzicht dat mij streelt Met droefheid geven wij u kennis, dat na een moedig gedragen lijden, in de ouderdom van 82 jaar van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Arie Roobol echtgenoot van Wilhelmina Speelman Pernis: W. Roobol-Speelman Nijmegen: H Kool-Roobol A. M C. Kool 's Gravenhage. A. Roobol M. Roobol-Hessen Hilversum: M. Roobol J. A. Roobol-Meijers Barendrecht: M. Roobol M. B. Roobol-Oosterlee Rhoon: C. Uyl-Roobol M. Uyl Oud-Beijerland: L. Visser-Roobol J. Visser Pernis: J. van Luyk-Roobol C. van Luyk Mijnsheerenland: J. J. Kappetein-Roobol J. Kappetein Zevenhuizen: W. Visser-Roobol G. J. Visser T. Roobol A. G. Roobol-Mastenbroek Rotterdam: Y. Roobol W. Roobol-Sloof Rotterdam: M. van Cappellen-Roobol W. van Cappellen Berkenwoude: G. Tukker J. Tukker-Heuvelman klein- en achterkleinkinderen Rotterdam-Pernis, 17 augustus 1978. G. A. Soetemanweg 63. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de Hervormde Kerk, Ring 1, Pernis, maandag 21 augustus a.s. om 1.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene begraaf plaats te Pernis zal plaatshebben. Na afloop van de begrafenis is er in gebouw „Rehoboth", Ozingastraat 73, gelegenheid de familie te condoleren. Veilig in Jezus armen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat ons in haar geschonken is, geven wij U kennis, dat God tot Zich nam mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Jansje Jungerius echtgenote van Pieter Jacobus Kruidenier in de ouderdom van 84 jaar. P. J. Kruidenier Rhoon: S. A. de Lange-Kruidenier W. de Lange Middelburg: A. W. van Luyk-Kruidenier C. M. van Luyk Armidale, Australia: J. de Lange-Kruidenier T. de Lange Rotterdam: Z. N. de Ruiter-Kruidenier J. de Ruiter Armidale. Australia: J. P. Kruidenier A. Kruidenier-Brewer Rotterdam: F. Kruidenier I. Kruidenier-Staat Pernis: A. Kruidenier H. I. Kruidenier-Hordijk Pernis: B. Kruidenier M. H. Kruidenier-Zevenbergen Rhoon: P. J. Kruidenier Rhoon: T. M. Kruidenier klein- en achterkleinkinderen Rhoon. 16 augustus 1978 Achterdijk 20 Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden in de Hervormde kerk te Rhoon, zaterdag 19 augus tus a.s. om 11.30 uur. Na de rouwdienst is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatshebben. Psalm 122 De wijkraad van wijkgemeente 9 van de Gere formeerde Kerk van Amsterdam heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van de heer K. P. Scholtens Wij denken dankbaar terug aan de vele jaren waarin hij onze wijk trouw gediend heeft als koster van de Raamkerk en van de Poort- Sterke God zijn vrouw en kinderen Amsterdam. 16 augustus 1978 Namens wijkgemeente 9: ds. R Kranenborg, voorzitter wijkraad J. Wattel. voorzitter wijk Centrum. Dit jaar is de heer direkteur van de Chr. Mavo-school „De Bos kamp" te Roden 40 jaar werkzaam bij het onderwijs, terwijl de heer sinds 1961 aan onze school verbonden, met pensioen gaat. Deze beide gebeurtenissen willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Daarom nodigen wij belangstellenden uit voor een receptie, te houden op vri|dag 1 september a.s. van 4.30-6.00 uur in hotel „Het Wapen van Drenthe" te Roden. Het bestuur „Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat". Heden overleed onze lieve, onvergetelijke moe der en oma, Francina Krijna van Straten- Bruinsel op de leeftijd van 76 jaar. Zwijndrecht: E. C. Beeuwkes-Van Straten J. Beeuwkes Fransje en Herbert Anne-Marie Leiderdorp: L. M. Douw-Van Straten J. Douw 's-Gravenhage: J. van Straten J. A. H. van Straten- Van den Berg Leen-Jan Jeroen en Michiel Castricum: K. van Straten C. J. van Straten- van der Gugten Peter Lex en Caroline H. I. Ambacht: M. A. Lammers-Van Straten H. J. Lammers Henk-Jan en Leonard. Zwijndrecht. 16 augustus 1978. Anjerstraat 68. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 21 augustus om 13.00 uur in de „Westduinkerk", Hanenburglaan 122 te 's Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 14.30 uur op „Westduin", Ocken- burghstraat te 's Gravenhage/Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na de kerkdienst of na de begrafenis in één der ontvangkamers van de begraafplaats. Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Prof. Dr. P. J. L. Scholte hoofd van de afdeling Radiotherapie Wij gedenken in dankbaarheid zijn grote ver diensten voor het ziekenhuis. Onze gedachten gaan uit naar hen die achter blijven. In het bijzonder zijn vrouw en de naaste fami lieleden. Namens het bestuur en de directie van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit: J. Lanser, voorzitter van het bestuur F. N. de Rooij, voorzitter van de directie Amsterdam, augustus 1978 „Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe." Gezang 390 3 Plotseling werd van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Anna Christina van der Baan- Berkhout in de ouderdom' van 83 jaar. Amsterdam J. van der Baan Amsterdam, J. van der Baan P. A. van der Baan-Dijs Jaap Menno Reinoud Amstelveen, A. C. van der Baan J. van der Baan- van Wageningen Annet Paulien Amsterdam. 16 augustus 1978 Derde Hugo de Grootstraat 9 beletage Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantiebezoek zaterdag middag van 3-3.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 21 augustus om 14 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrouwend op God is plotseling overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Lambert George Marien Albert van Nieuwenhuizen in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam: G. J. van Nieuwenhuizen- van Haselen Amersfoort, 16 augustus 1978 Fred, van Blankenheimstraat 13 Liever geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 21 augustus te 12.45 uur in het kerkje aan de Appelweg 15 te Amersfoort, waarna de begrafenis zal plaatsvinden te 14.00 uur op de begraafplaats aan de Soesterweg te Amers foort Kun je, na een week van rennen en draven, eindelijk even van je tuin genieten. Word je door je grasmaaiende buurman zó je eigen tuin weer uitgeknetterd. Hij maakt nu wel lawaai met zijn grasmaaier. Maar wij zijn natuurlijk ook niet altijd even stil. Met een beetje goeie wil van beide kanten, moet je zulke problemen toch vriendelijk op kunnen lossen. Méér informatie over geluidhinder en wat u daaraan kunt doen kunt u aanvragen bij de Nederlandse Slichting Geluidhinder, postbus 381,2600 AJ Delft. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame Moeder en Oma Johanna Hermina Hendrikse-van Leeuwen op de leeftijd van 80 jaar. Zeist: R. Hendrikse Baarn. J. M. Gmelig-Hendrikse J. Gmelig Amstelveen: E. de Boer-Hendrikse W. de Boer M. de Hoog-Hendrikse N. de Hoog en kleinkinderen Zeist, 12 augustus 1978 Arnhemse Bovenweg 12 „Midlandflat" 49 De begrafenis heeft inmiddels in familiekring plaats gevonden in Zeist. Heden ontsliep in volle vrede en vertrouwen, geheel overwacht, onze allerliefste, zeer zorg zame Vrouw, Moeder, Behuwdmoeder, Oma en toegenegen Tante Johanna Lodabel van Loon echtgenote van E. J. Nieuwenhuis op de leeftijd van bijna 80 jaar. E. J. Nieuwenhuis Loke Simoncelli-Nieuwenhuis Nick Simoncelli Felice Tessa onze huisgenote A. E. van Dis. Rotterdam, 16 augustus 1978 Bergweg 243 Bezoek aan huis vrijdag en zaterdag a.s., gaar ne van 20.30 - 21.30 uur. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats van de Hervormde Gemeente te Hille- gersberg is bepaald op maandag 21 augustus na aankomst in de Hillegondakerk aldaar te 14.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis te 13.30 uur. Wij geven u kennis van het overlijden van Mevrouw D. Hogenbirk-Bakker oud-commissaris van onze vennootschap. Wij zullen ons haar karakteristieke persoon lijkheid blijven herinneren. Directie en Commissarissen Gebr. Hogenbirk Groep B.V. Laren Nh., 14 augustus 1978 Gevestigd te Amstelveen J. F. W. A. Lange Internist die de praktijk zal voort zetten van Deliane van Leeuwen, Interniste Algemeen ziekenhuis Amstelveen, tel. 020-471471 Privé: Terschellingstraat 58. tel. 020-431439 Consulten volgens afspraak ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. begint op deze en dè andere advertentie pagina's ELKE OCHTEND OPNIEUW De leergang is bestemd voor de genen die op een personeelsafdeling werkzaam zijn (dan wel in hun func tie veel met personeelszaken te maken hebben) en die nog weinig specifieke opleiding op het gebied van personeelswerk, gedragswe tenschappen en sociale vaardig heden hebben gevolgd. Er wordt van uitgegaan dat de deelnemers een middelbaar opleidingsniveau hebben. Inhoud Tijdens de tweejarige opleiding komen de volgende projekten aan de orde: - Personeel-voorziening; - Personeelbeheer en motivatie; - Maatschappij, organisatie en arbeid; - Interneen Externe communicatie. Binnen elk projekt is een tiental col leges aan specifieke onderwerpen gewijd. Aan het eind van elk projekt wordt een studiedag gehouden. Deze dag is bedoeld om het geleerde in eigen denken en doen te inte greren. Docenten/Trainers De cursus is voorbereid en zal wor den gegeven door een klein team van deskundigen die verschillende aspecten van personeelszaken uit eigen ervaring kennen. Plaatsen De opleiding wordt verzorgd? Amsterdam, Eindhoven, Rotfi dam en Utrecht. Bij voldoende langstelling zal de opleiding ook. andere plaatsen worden gegevef Aanvang september Neem nu de beslissing om u j voerig te oriënteren over deze L leiding. Vraag de studiegids. F (070) 264081, schrijf of zendjï coupon in. Wilt U mij vrijblijvend de stui toezenden. lkbengeïnteress| de opleiding: f Leergang Personeelszaken Naam: Adres: f Postcode plaats:. In gesloten enveloppe z zegel sturen naar ISW, p nummer 40, 2500 XP D 11 Instituut voor Sociale Wetenschap Wassenaarseweg 39-41, Den Haag. l Tel. (070)264081. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man Hendrik Abma wil ik u mede namens de kinderen langs deze weg hartelijk bedanken. J. Abma-Mulder. Wommels, augustus 1978 Van Sminialeane 15 Voor uw belangstelling en medeleven bet heengaan van mijn lieve man, onze vader Arie Brussaard betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: M. Brussaard-Hakkesteegt Groot Ammers, augustus 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8