Trouv FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 15 AUGUSTUS 1978 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk var 18 00-20 00 uur Goedemorgen oma Leenman Hartelijk "ofeliriteerd met uw 82ste verjaardag! Liefs van Hans, Elizabeth, Reinard, Marieke en Marlijn. Goedemorgen Oma Zoon Gefeliciteerd met uw ver jaardag. Johan Chrisliaan Michiel Allard Woensdag 23 augustus hopen onze ouders en groot ouders O. Valkema M. Valkema-Dijkman hun 50-jarig huwelijk te herdenken Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Receptie, 's avonds van 19.30 uur-21.30 uur in café- restaurant „Mercurius" te Leens. Door afwezigheid thuis geen bezoek Leens. augustus 1978 Dag Opa en Oma Veel plezier op uw 40-jarige bruiloft Jikke, Margreet, Tony, Fili, Jitske, Inez, Ida, Ton en Lenneke. Allen, die ons 60-jarig huwelijksfeest tot een onverge telijke dag hebben gemaakt, betuigen wij onze harte lijke en welgemeende dank! fam. Hartenberg Kromme Rijnhof, flat 17. Werkhoven. .In het huis mijns Vaders ztjn vele woningen" Zondagmorgen heeft de Here thuis gehaald mijn geliefde man. onze vader, grootvader en overgrootvader Jan van der Leer echtgenoot van M. C. Baars eerder gehuwd geweest met Petronella van Dalen. op de leeftijd van bijna 97 jaar. Rotterdam M C van der Leer-Baars M van der Leer M. A. van der Leer-van Aken Ridderkerk: C. Bestebreurtje-van der Leer Eindhoven. E. de Kok-van der Leer M de Kok Rotterdam: H. van der Leer J. van der Leer-de Lange S. J. de Waard-van der Leer J. P van der Leer M. van der Leer-van Marion Maastricht. L. van der Leer J. van der Leer-Duplessis 13 augustus 1978 Dreef 9. 3075 HA Rotterdam Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 tot 8 uur in het woonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50. Aan komst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Huberta Poot op de leeftijd van 72 jaar. Rotterdam: C. Bellaart-Poot Rotterdam-Schiebroek: A. J. Slot-Poot P Slot 's-Gravenhage: H. Poot-Kouwenhoven verdere familie en vrienden 's-Gravenhage. 14 augustus 1978 Pensiontehuis „Duinhage" De Savornin Lohmanlaan 202 Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst, geleid door ds. A. J. R. Brus- saard. zal gehouden worden in huize ..Duinha ge". op donderdag 17 augustus a.s. om 2 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 3 uur op de begraafplaats Westduin", Ockenburghstraat 27. 's-Gravenhage'Loosdui- nen. „Vaste rots van mijn behoud" De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jan van der Linden Hij mocht 78 jaar worden A. G. van der Linden- van Sintmaartensdijk Arie en Tiny Nel Maarten en Tinneke Jannie en Siebe en kleinkinderen Honselersdijk, 14 augustus 1978 Pijnacker Hordijklaan 5. Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 au gustus a.s. van 19.30-20.30 uur in gebouw „Re- hoboth". Poeldijksepad te Honselersdijk. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 17 augustus a.s. in de Geref. kerk te Honselersdijk. Aanvang van de dienst 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats Geestweg te Naaldwijk circa 14.30 uur Psalm 89:1 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheën. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en grootmoeder Cecilia Willemiita Ouwerkerk-Crieiaard op de leeftijd van ruim 76 jaar. Sleeuwijk: J. M. Ouwerkerk Leerdam: W. Ouwerkerk O. A. Ouwerkerk-van Breugel Nieuwendijk: M. Ouwerkerk J. Ouwerkerk-van Breugel Sleeuwijk; J. D. Ouwerkerk C. J. Ouwerkerk-van Duijne Sleeuwijk: G. Ouwerkerk N. C. Ouwerkerk-Groenenveld H. I. Ambacht: H. A. Zwets-Ouwerkerk C. C. Zwets Apeldoorn: J. Wassens-Ouwerkerk A. Wassens Dordrecht: G. G. Pruysen-Ouwerkerk W. Pruysen Sleeuwijk: C. G. Ouwerkerk W. Ouwerkerk-van de Heuvel Gorinchem: A. J. Ouwerkerk G. Ouwerkerk-Stout Amstelveen: C. W. Koekkoek-Ouwerkerk G. J. Koekkoek en kleinkinderen Sleeuwijk, 13 augustus 1978 Hoekeinde 60 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 17 augustus a.s. des namiddags om 1.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kerkeinde te Sleeuwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag avond van 8-9 uur in de aula van het Streekzie kenhuis te Gorinchem. en na de begrafenis in de aula. Psalm 27 7 Zo ik niet had geloofd dat in dit leven mijn Ziel Gods gunst en hulp genieten zou. Het heeft de Heere behaagd in de volle zeker heid des geloofs, tot Zich te nemen, mijn gelief de man der kinderen lieve en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Pieter Jacobus van Duijne Op de leeftijd van ruim 84 jaar Sleeuwijk: G. J. van Duijne-Harteveld 's-Gravenhage: A. J. Goldberg-van Duijne H. F. Goldberg Nieuwendijk: G. Schout-van Duijne A. Schout Zoutelande: J. C. Lankhaar-van Duijne Sleeuwijk: C. J. Ouwerkerk-van Duijne J. D. Ouwerkerk klein- en achterkleinkinderen Sleeuwijk, 12 augustus 1978 Griendweg 7 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 16 augustus a.s. des namiddags om 1.30 uur in de aula van de algemene begraaf plaats Kerkeinde te Sleeuwijk, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Liever geen bezoek aan huis Met diep leedwezen geeft de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amsterdam, Sloter- vaart/Osdorp, kennis van het overlijden van de Heer A. Versteeg Met grote toewijding en opgewektheid heeft hij jarenlang onze Gemeente gediend als kos ter/beheerder van onze wijkkerk „De Op gang". Wij vragen de Here om troost voor zijn vrouw en kinderen. Wij gedenken hem in dankbaarheid. Amsterdam, 12 augustus 1978 Namens de Kerkeraad, Ds. Th. Ferwerda, praeses A. Meijhuis, scriba Namens de wijkraad, L. Boezaart, praeses M. Bakker-Faber, scriba Namens de commissie van beheer, G. H. Broos, voorzitter J. P. Ruitinga, secretaris Algemene kennisgeving Op 10 augustus 1978 overleed tot onze diepe droefheid onze lieve zuster en schoonzuster Jonkvrouwe Petronella Johanna Wttewaall van Stoetwegen Musicologe in de ouderdom van 73 jaar. 's-Gravenhage: C W I Wttewaall van Stoetwegen El Cerrito (Californië): A. A. Wttewaall van Stoetwegen Middelburg: E W F Wttewaall van Stoetwegen Laren N.H.: O. Q. Wttewaall van Stoetwegen M. W. Wttewaall van Stoetwegen-van Loon. 's-Gravenhage. 14 augustus 1978 Laan van Meerdervoort 52. De begrafenis heeft plaatsgehad. In Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Abraham Wijnand van Loenen in de ouderdom van bijna 84 jaar. N. van Loenen-de Haan A. van Loenen C. E. van Loenen-Boerkoel G. H. de Lang C. van Loenen J. C. van Loenen-Munnik nichten en neven. Delft, 14 augustus 1978 Huize „de Hoeksteen" Prof. Evertslaan 1 Corr. adres: Hugo de Grootplein 3 2613 VL Delft. De overledene is opgebaard in Huize „De Hoeksteen". Gelegenheid tot condoleren in huize „De Hoek steen", donderdagavond van 7.30-8.30 uur en na afloop van de begrafenis in de ontvangka mer van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd tehuis vrijdag 18 augustus a.s. om 10.30 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaffa" te Delft, om ca. 11.30 uur. „Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Johannes 11:25 Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid opge nomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa, onze broer, zwager en oom Hendrik van Hees op de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam: J. van Hees Meijer Vlaardingen: J. W. van Hees J. van Hees-van der Burg Maassluis: L. C. van Hees M. C. van Hees-Borsboom Rotterdam: H. J. van Hees Escalon (Cal.): J. van Mourik-van Hees G. L. van Mourik Zwijndrecht: W. van Hees A. J. W. van Hees-Bremer Nuenen: M. van der Waal-van Hees J. van der Waal kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 14 augustus 1978. Rodaristraat 188. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 en na de dienst in de kerk. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D. V. vrijdag 18 augustus om 10.30 uur in één der zalen van de Verrijzeniskerk, Springer straat 340, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 11.30 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. In volkomen overgave aan haar Heer en Hei land is op de leeftijd van 89 jaar de eeuwige heerlijkheid ingegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Maria Maag-Mijerink weduwe van D. Maag. Mijn hulp is van den Here, hij zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121 Laren (Gelderland) J. H. Maag D. Maag Schoonebeek: H. J. Maag H. Maag-Oving Eibergen: G. Enserink Utrecht: A. de Jong-Maag Lochem: D. Maag G. Maag-Brouwer Holten: W A. Veldhuis-Maag G. Veldhuis Hilversum: M. Velthuis-Maag K. Velthuis klein- en achterkleinkinderen Laren (Gelderland) 13 augustus 1978 Broekdijk 4 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdag 18 augustus a.s. om 13.00 uur in het „Kruispunt" te Laren (Gelderland) waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaats vinden om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Laren (Gelderland). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in het „Kruispunt" als bo ven vermeld. Geen bloemen Heden werd uit ons midden weggenomen op de leeftijd van 63 jaar de heer J. Kramer onderwijzer aan de Kon. Emmaschool, Am- sterdamschestraatweg 136 Utrecht, en aan de Avondschool. Wij zullen hem zeer missen. God trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren Namens het Bestuur van de Ver eniging voor Chr. Buitengewoon Lager Onderwijs te Utrecht, M. M. Stolte-Munk. waarn. voorz. M. P. de Kam, secr. Namens personeel en kinderen van de Kon. Emmaschool, W. S. Havinga, Hoofd der School Namens personeel en cursisten van de Avondschool. W. S. Havinga. Hoofd der School. Na een korte ziekte werd onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jacob Jan Stam echtgenoot van J. A. de Jonge, op 51-jarige leeftijd thuis geroepen, waar zijn plaats was bereid. Joh. 14: 1 Vm 3 Op aarde was zijn leven dienen. A. Stam-Duker Apeldoorn: G. Bakker-Stam J. A. Bakker Emmeloord: H. van Dalen-Stam J. van Dalen Winschoten: A. Koning-Stam R. R. Koning Assen: J. A. Draadjer-Stam G. Draadjer neven en nichten Amersfoort: J. Tijmes G. Tijmes-Timmerman Smilde: E. de Vries-de Jonge J. S. E. de Vries E. C. de Jonge Haarlem: G. Schadenberg-de Jonge H. Schadenberg Appelscha: H. de Jonge H. de Jonge-Popkema Smilde: A. de Jonge H. de Jonge-Ludwig Groningen: C. H. Oosterhuis-de Jonge J. Oosterhuis Kampen: C. J. de Jonge Hillgrove (Canada): H. H. van Strien-de Jonge H. van Strien neven en nichten. Trenton Ontario Canada, 13 augustus 1978. Corr.-adres: Gunninglaan 39, Apeldoorn. JUWELEN, GC en ZILVER 1 IN- EN VERKC H. W. DAMES) Kruisstraat 19. Tel 023-320481 Haarlem (bij de Rid ELKE ZATERDAi IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEI VERPLEGEND VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-91345 Toestel 794 rei 783 en 750. Het zij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Rom. 14:8. Voor ons onverwacht nam God tot Zich, Zijn kind, mijn lieve man en onze dierbare vader, Willem Steenbergen op de leeftijd van 60 jaar. A. Steenbergen-Troost Wilna Pim René Voorburg, 13 augustus 1978 van Halewijnplein 38. Liever geen bezoek aan huis/geen bloemen. Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden door de weleerwaarde heer ds P. van den Beukei op donderdag 17 augustus a.s. om 14.00 uur in de aula van de Ooster Begraaf plaats aan de Rodelaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Want op U Here, hoop ik" Psalm 38 vers 16 Heden overleed geheel onverwacht onze lieve zuster, behuwdzuster, tante en oudtante Pietronella Huisman op de leeftijd van 76 jaar. Namens de familie: Mr. J. van Oei Executeur Testamentair Delft, 13 augustus 1978 Chopinlaan 201 Corr. adres: van der Heimstraat 89, 2613 EA Delft. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot bezoek dinsdag- en woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Goede Herderkerk, Diepenbrockstraat 259 te Delft-Abtswoude, donderdag 17 augustus a.s. te 11.30 uur, waarna op de algemene begraaf plaats „Jaffa" te Delft, te ca. 12.30 uur. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. „Mijn tijden zijn in Uw hand" Bedroefd berichten wij U dat op 12 augustus 1978 van ons is heengegaan onze lieve nicht en vriendin Cornelia Wilhelmina Dicke Zij bereikte de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: Joh. P. Louwerse Capelle aan den IJssel Correspondentie adres: Steenberghelaan 25 2253 LL Voorschoten Geen bloemen geen bezoek. Overeenkomstig de wens van de overledene zal de teraardebestelling in stilte plaatsvinden op woensdag 16 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats Crooswijk aan de Kerkhoflaan 1-5 te Rotterdam om 14.30 uur. Voor het hartelijk medeleven, dat wij van U onder vonden, na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Maarten Hoek betuigen wij U onze hartelijke dank. Haarlem, aug. 1978 Heussensstr. 80 Namens allen, E. J. M. Hoek-Visse Voor U blijk van medeleven ons gegeven na het heengaan van onze lieve moeder en oma Kornelia Bosman betuigen wij U onze welgemeende dank Fam. Klont Ten Post, aug. 1978 i! En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoopdie is op U. Psalm 39: u h Na een korte ziekte is van ons weggenome^* mijn geliefde man, onze zorgzame vader grootvader Anthon Borgers op de leeftijd van 76 jaar. Utrecht: W. Borgers-Sprey Den Ham (Ov): D. H. Borgers H. Borgers-Kerkhoven Enschede: G. van Norden-Borgers W. van Norden Den Helder: T. N. van Garderen-Borgers H. van Garderen en kleinkinderen Utrecht, 14 augustus 1978 „Warande" Neckardreef 10, kamer 114 De overledene is opgebaard in de rouwkame a van „Tamarinde", Neckardreef 6. Gelegenhei tot condoleren aldaar woensdag van 19.0 20.00 uur. Geen bloemen. D.V. donderdag 17 augustus zal om 13.00 u een rouwdienst worden gehouden in „Tar rinde", waarna om 13.45 uur de teraardebes' ling zal plaatshebben op de begraafplaj „Daelwijck", Floridadreef. Hij kan en mag nu eeuwig zini van Gods goedertierenheen"J Heden is van ons weggenomen onze lieve I vader en opa Fredrik Breda op de leeftijd van 76 jaar. Rotterdam: C. P. Breda-Groeneveld Oud-Beijerland: E. Heineman-Breda D. Heineman Apeldoorn: C. P. Plug-Breda J. Plug Oud-Beijerland: J. W. Kakes-Breda J. Kakes Rotterdam: H. J. Breda J. Breda-van Herk Goes: B. Kakes-Breda K. W. Kakes Gouderak: A. Breda N. Breda-Dekker Paterswolde: W. Plat-Breda G. Plat Dordrecht: F. Breda B. G. Breda-Mudde en kleinkinderen Rotterdam, 13 augustus 1978 Hendrick Staetsweg 327 (Helga) Geen bezoek aan huis. ede leeh iinu lefsi ik. ianc ilijl Dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehoud worden woensdag 16 augustus om 11 uur Verrijzeniskerk, Springerstraat 340. wa de begrafenis zal plaatsvinden op de begr plaats Oud-Kralingen aan de Kralingsew s' 334 om ca. 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in kerk en na de begrafenis in de kapel op begraafplaats. tnde cfc dw »gb Heden is van ons weggenomen onze getótei Fredrik Breda „God zal alle tranen van zijn ogen afwissen" Openbaring 7 vers 1&' B. Vos G. Vos-Groenevelt Rotterdam. 13 augustus 1978 Ramlehweg 32 b IT,

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8