medewerker/ster General Motors Rabobank 9 jonge accountant k. kostprijs- en voorraadadministratie chef zakenhoek bronovo-nebo bedrijfsjournalist(e) VERTEGENWOORDIGER academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam ASSISTENT(E)-ACCOUNTANT Rabobank Alphen aan den Rijn a. bureau-redacteur/ presentator (m/v) b. free-lance bureau-redacteur (m/v) c. free-lance verslaggever (m/v) Dijkeren Doornbos accountants ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1978 PERSONEEL GEVRAA Voor de nog jonge afdeling VOORLICHTING van het academisch ziekenhuis zoeken wij ter versterking van ons team een die met enthousiasme wil meewerken aan voorlichtende activiteiten w.o. het samenstellen van het maandblad voor medewerkers ..Op de Hoogte het weekbulletin „A.Z.V.U.- informatie" en een gastjournaai voor patiënten. De afdeling Voorlichting verzorgt en bevordert de interne en externe berichtgeving en bestaat thans uit drie personen. Het ziekenhuis telt circa 2.200 medewerkers. Een middelbare schoolopleiding alsmede journalistieke ervaring zijn voor deze afwisselende, zelfstandige functie noodzakelijk. Een gerichte beroepsopleiding zoals b.v. de School voor de Journalistiek, strekt tot aanbeveling. Wij zoeken iemand die wil helpen de christelijke levensvisie, waarvan het ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal 3.358,bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling, o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en 8% vakantiegeld. Meer informatie kunt u krijgen bij onze voorlichtingsfunctionaris de heer D de Joode 020 - 548 3491 (privé 02946 - 30 07) en bij de Personeelsdienst van ons ziekenhuis: 020 - 548 2559. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit. De Boelelaan 1117. 1081 HV Amsterdam. STICHTING In verband met uitbreiding van de werk zaamheden van de afdeling Personeelszaken wordt gevraagd een Deze funktionaris zal voor een belangrijk deel de taak krijgen de werving en selektie van personeel te verzorgen. Daarnaast zal hij/zij betrokken worden bij andere werk zaamheden van de afdeling en de verdere uitbouw in de toekomst. Voor deze nieuwe funktie gaan onze gedachten uit naar een enthousiaste mede werkende die een opleiding voor boven genoemde werkzaamheden heeft voltooid en in staat is zelfstandig te werken. Ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 - 30 jaar. Wij bieden een prettige werkkring in een klein team met goede arbeidsvoorwaarden. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Postbus 80401, 2508 GK Den Haag, Scheveningseweg 106, onder vermelding van de letters PZ. McCain Europa b.v., onderdeel van het Cana dese voedingsmiddelenconcern McCain Foods Ltd.. dat zich in Nederland voornamelijk bezig houdt met de verkoop van diepvries produkten zoekt ter uitbreiding van haar verkoopteam een voor het gebied Midden-, West- en Zuid-Nederland Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van kontakten met bestaande relatie? in de levensmiddelengroothandel, grossiers en catering organisaties alsmede horecabedrijven. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij dat zij een opleiding op minimaal MAVO-niveau hebben ambitie hebben het bestaande marktaandeel te vergroten. tussen de 25 en 30 jaar oud zijn woonachtig zijn in Rotterdam of omgeving enige ervaring in de voedingsmiddelenbranche hebben Salaris in overeenstemming met ervaring en leeftijd. Bedrijfswagen beschik- Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door P W F Schutz personeeifunkti- onans Sollicitaties kunt U richten aan McCain Europa b.v.. Postbus 295. 4460 AR Goes tav de afdeling Personeelszaken greatest name in frozen foods Door uitbreiding komen cr funktics beschikbaar in de afdeling FINANCIËN op het gebied san Hiervoor zoeken wij kandidaten met een vooropleiding op middelbaar niveau. Een voortgezette boekhoudkundige opleiding is gewenst. Belangstellenden vooreen van deze funktics wordt verzocht hun sollicitaties te richten aan oftze afdeling Personeelszaken. Postbus 5061. 3008 AB Rotterdam. General Motors, het grootste concern ter wereld, vervaardigt Opel. Vauxhall. GM-Ranger. Chevrolet. Buick. Oldsmobile. Pontiac en Cadill; personen wagens - Bedford. Chevrolet. G.M.C. en Opel trucks - Frigidaire. Delco. Detroit Diesel Allison en Tcrev produkten. ACCOUNTANTSKANTOOR DUBOIS is een klein kantoor met een gevarieerd klantenpakket, waaronder een aantal maatschappelijk gerichte organisaties. De kontrole- en advieswerkzaamheden worden door een groep van 16 medewerkers in nauw onderling overleg uitgevoerd. De medewerkers hebben een grote mate van inspraak in de gang van zaken op het kantoor. Ter versterking van onze groep zoeken wij een jong beginnende Van deze medewerker(ster) verwachten wij studie voor de NIVRA-propaedeuse, het SPD-I of het diploma MBA. Een brede algemene belangstelling stellen wij op prijs, ook al omdat hij of zij bereid moet zijn een bijdrage te leveren aan de verdere uitwerking van de medezeggenschap binnen het kantoor. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden zoals 14 maanden salaris (w.o. vakantietoeslag en kerstgratificatie), tenminste 22 vakantiedagen, vergoeding van reiskosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlofregeling. Belangstellenden voor deze funktie kunnen kontakt opnemen met: A. J.M.DUBOIS Registeraccountant, Stadionweg 70, Amsterdam. Telefoon 020-769686. De Rabobank Alphen aan den Rijn, een bank in een zich. zowel op het gebied van de woningbouw ais industrie, sterk uitbreidende plaats in het gunstig gelegen groene hart van Zuid-Holland, met 4 kantoren en circa 75 medewerkers zoekt voor de nieuwe kashal in haar bankgebouw een In de productgroeporganisatie van de bank zal zijn taak voornamelijk bestaan uit de begeleiding van de werkzaamheden van een drietal medewerksters op het gebied van kas-, cheque-, binnen- en buiten lands betalingsverkeer in de ruimste zin, de coördinatie van de werkzaamheden met betrekking tot het verzamelen van gegevens ten behoeve van het verstrekken en inwinnen van informaties omtrent bedrijven, zowel intern als extern, het beheer van speciale concern rekeningen en het verstrekken van adviezen en waar nodig het inschakelen van specialisten inzake bedrijfskredieten. -beleggingen en assurantiën, alsook omtrent specifieke girale betalings- en incassosystemen voor bedrijfs- relaties en instellingen. De vereisten voor deze functie zijn: een middelbare schoolopleiding, bij voorkeur aangevuld met op het bankbedrijf afgestemde cursussen goede contactuele en commer ciële vaardigheden en een cliëntgerichte instelling ervaring op het gebied van (met name het buitenlands-) betalings verkeer strekt tot aanbeveling. Leeftijdsindicatie: vanaf 25 jaar. Voor een ambitieuze- en slag vaardige medewerker met enige ervaring in cliëntgerichte functies, bijvoorbeeld als bijkantoorhouder, bestaan er ruime mogelijkheden om aan deze functie een interessante inhoud te geven. Verder bestaan er diverse mogelijk heden zich. zowel binnen de eigen afdeling bedrijven en instellingen als op andere afdelingen, verder te ontplooien. Huisvestingsproblemen zullen in goed overleg kunnen worden opgelost. Sollicitaties, bij voorkeur voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne binnen twee weken ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 55, 2400 AB Alphen aan den Rijn. Telefonische informaties kunnen tijdens de kantooruren worden ingewonnen op telefoonnummer 01720-75966. toestel 33. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons.land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haai cliënten Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Hier en Nu de aktualiteiten rubriek van de NCRV-radio vraagt voor zo spoedig mogelijk een Deze journalist krijgt als taak het voor bereiden. redigeren en presenteren Van de "Hier en Nu -uitzendingen Van de kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij beschikken over een gedegen journalistieke ervaring, bij voorkeur opgedaan bij de omroep. - een brede maatschappelijke belangstelling; - een sterk ontwikkeld organisatievermogen; - een middelbare- of gelijkwaardige schoolopleiding; - een goede microfoonstem; - gevoel voor radio-vormgeving; en dat zij passen binnen het journalistieke klimaat van de "Hier en Nu" -redactie. De werkzaamheden van deze redacteur bestaan uit het voorbereiden en redigeren van "Hier en Nu' -uitzendingen Deze taak zal ca. een halve werkweek in beslag nemen. Van journalisten die geïnteresseerd zijn in deze functie wordt verwacht dat zij beschikken over ruime journalistieke ervaring, bij voorkeur opgedaan bij de omroep, - een brede maatschappelijke belangstelling, - een middelbare- of gelijkwaardige opleiding. - gevoel voor radio-vormgeving, - een sterk ontwikkeld organisatievermogen. en dat zij passen binnen, het journalistieke klimaat van de "Hier en Nu" -redactie Deze journalist zal op basis van ca. een halve werkweek worden ingeschakeld voor het verzorgen van radio-reportages Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over een journalistieke opleiding, - ervaring in het maken van reportages, bij voorkeur opgedaan bij de omroep, - gevoel hebben voor radio-vormgeving, - een brede belangstelling voor maatschappelijke pntwikkelingen, en dat zij passen binnen het journalistieke klimaat van de "Hier en Nu" -redactie. Wanneer u belang-* 1 stelling hebt voor een van de boven staande functies ei u kunt instemmen met het doel van dt NCRV, kunt u uw sollicitatiebriel richten aan de NCRV, Postbus 33 te Hilversum, met vermelding va AK/R/12 (a, b of c). j Voor rodere informatie kunt u\ bellen 035-13651 toeslej 362. Dijker en Doornbos/accountants is een maatschap van registeraccountants die behoort tot de grootste accountantsmaatschappen in Nederland met een omvangrijk pakket aan cliënten In onze vestiging te ZWOLLE zijn er mogelijkheden voor een Na het behalen van het eindexamen VWO. HAVO of HEAO moet u een keuze maken. Wellicht is de accountancy voor u de juiste beroepskeuze Als assistent accountant maakt u direct al deel uit van een kleine werkgroep, die een aantal bedrijven en/of instellingen controleert en adviseert op het fmancieel-economisch vlak. Dat is de praktijkopleiding. De theoretische kant wordt gevormd door de NIvRA studie voor register accountants of een andere studie in economised administratieve richting (bijvoorbeeld MBA of SPD). De studie wordt nagenoeg geheel betaald door Dijker en Doornbos. Met uw groeiende praktijk ervaring en theoretische achtergrond heeft u goede carrièremogelijkheden, zowel binnen onze organisatie als daarbuiten Uw sollicitatie kunt u richten aan ons kantooradres Stationsweg 3, 8011 CZ Zwolle ter attentie van mejuffrouw A.J. Loo. bij wie u tevens inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon: 05200-14246. Alkmaar Amsterdam Arnhem Dóetinchem Emmen 's-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O) 's Hertogenbos<?h Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle Antwerpen Brussel Willemstad (Curagao) ■n J il

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8