Vil 4 I f onderwijs vraagt Ib juristen I I mmmS'' leraren/leraressen EEN HOOFD 77 vrije universiteit leraar scheikunde, Trouw ktha DOCENT ECONOMIE Onderwijskundige (academicus of MO-B'er) pedagogisch-didaktisch medewerk(st)er leerkracht handvaardigheid docent(e) Duits VA - huisarts (m/v) EEN LEERKRACHT DOCENT(E) ENGELS staffunctionaris uumt/ei Katholieke Theologische Hogeschool Amsterdam wetenschappelijk medewerker (m/v) voor het oude testamer FRANS docent(e) leraar/lerares Duits t ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1978 Stichting voor de Leerplanontwikkeling De SLO is een door de overheid gesubsidieerde stichting die dienstverlenend optreedt ten behoeve van de leerplanontwikkeling voor het niet-universitair onderwijs. Voor de op aanvraag van de Staatssecretaris van Onderwas en Wetenschappen te vormen groep MHNO/MSPO (middelbaar huishoud- en nijverheidsonderwijs/ middelbaar sociaal-pedagogisch onderwijs), zoeken wij kontakt met een met ervaring in het MHNO/MSPO vac.nr.: 0156/7805 die in de funktie van coördinator leiding zal gaan geven aan de groep. De groep MHNO/MSPO werkt ter ondersteuning van de leerplanontwikkeling bij de herstructurering van MHNO/MSPO. In nauwe samenwerking met onderwijsgevenden uit de projektscholen en medewerkers van andere ondersteunende instituten (Landelijke Pedagogische Centra en eventueel SVO en CITO), zal zij worden belast met: de voorbereiding van plannen onder verantwoordelijkheid van de Stuurgroep Herstructurering MHNO/M^SPO - de uitvoering van die plannen, nadat deze zijn vastgesteld door de Staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen. Functie-eisen: voltooide onderwijskundige of pedagogische studie (MO-B o< doctoraal) ervaring in het MHNO of MSPO (en liefst ook in verwante beroepspraktijk) kennis van het MHNO en het MSPO. in brede zin organisatorische, communicatieve en leidinggevende bekwaamheden/- kennis van of ervaring met leerplanontwikkelingswerk. Aanstelling: de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing salaris volgens rijksregeling; afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd tot een maximum van f 5.828. - per maand, met een extra toelage van 3 periodieken tijdens de duur van het project standplaats Enschede. Informatie: Een informatiepakket is op telefonische of schriftelijke aanvrage verkrijgbaar bij het Bureau van de S^O. postbus 2041, 7500 CA Enschede, t.a.v. Jeanet Rosenkrantz. Tel. 053-840840. toestel 213. Sollicitaties: binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep te richten aan de directeur van het Bureau, drs. B. Wildeboer, postbus 2041, 7500 CA Enschede. Op de enveloppe, brief en eventuele bijlagen dient het vacaturenummer 0156/7805 te worden vermeld. S 071 Aalten Christelijke Scholengemeenschap voor mavo, havo, atheneum Slingelaari 28, Piet Heinstraat 4! Rector: A. van Triest Wij zoeken met ingang van de nieuwe cursus of zo spoedig mogelijk daarna x voor: Natuurkunde/wiskunde - beschikbaar aantal uren: 24, 2e en 3e gr. Wij hebben voorkeur voor iemand met een 2e gr. bev. voor natuurkunde, gecombineerd met wiskunde of scheikunde. Indien gewenst is een woning beschikbaar. Duits 7 uur, 3e gr. Maatschappijleer - 8 uur. 1e gr,, vervanging wegens ziekte. Onze scholengemeenschap telt deze cursus 1400 leerlingen. We werken met heterogene brugklassen. Aan de persoonlijke begelei ding van onze leerlingen besteden we veel aandacht. Ook begin nende leraren proberen we zo goed mogelijk op te vangen en te begeleiden. Als u solliciteert, verwachten wij dat u zich. vanuit een christelijke levensovertuiging, volledig wilt inzetten voor uw werk aan onzet school. Brieven mei opgave van kerkelijke gezindte, bevoegdheden en referenties te nchten aan de rector Hij is bereid u alle gewenste inlichtingen te verstrekken Tel. 05437-2772 (school). 3209 (huis) Het Bestuur van de Stichting Regionale Schooladviesdienst Haarlem e.o. roept sollicitanten op voor de full-time funktie van TAAKOMSCHRIJVING signalering van en hulp bieden aan probleemkinderen in het kleuteronder wijs en de klassen 1 en 2 van het lager onderwijs d.m.v. 1 bespreking van klassikale onderzoeken 2. imtieren en bespreken van individueel psychologische onderzoeken 3. initiëren, uitvoeren en bespreken van individueel didaktische onder zoeken. waarbij indien noodzakelijk een behandelingsplan wordt opgesteld. Het bovenstaande is voor het schooljaar 78/79 van toepassing op 13 scholen. als aanzet tot bevordering van de integratie kleuter/lageronderwijs wordt op 9 scholen aandacht besteed aan het leesonderwijs onder het aspekt „individualisering Voor het vervullen van deze funktie is ruime ervaring in het onderwijs, alsmede het diploma M.O.-A pedagogiek vereist. Salarisinpassing naar overheidsnormen binnen de grenzen van 2171,- tot f 3820,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heren L. Hermans en R Miezerus. tel. 023-319133. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie te richten aan het Bestuur van bovengenoemde Stichting. Groot Heiligland 47, Haarlem 2e MARNIXSCHOOL VOOR CHR. BASISONDERWIJS Dantelaan 2a - Utrecht (Oog in Al) vraagt voor zo spoedig mogelijk Voor inlichtingen en sollicitaties Chr. H. J. Houpst jr.. schoolleider. Telelloon school: 030-933832. privé: 03407-1549 Het bestuur van de Stichting Christelijk Onderwijs zoekt voor de Prins Willemschool, Hendrik van Deventerstraat 43 te 's-Gravenhage met belangstelling voor: milieugebonden onderwijs en daaruit voortvloeiende onderwijsvormen functioneren met grote mate van zelf standigheid. werken vanuit P C. achtergrond. werken met enthousiaste oudercom missie. intensieve samenwerking met kleuter school en schoolbegeleidingsdienst. Geboden wordt: lage leeriingenschaal gerenoveerd gebouw vakleerkrachten voor j en k aanwezig. alle medewerking bij het zoeken naar een passende woning. Informaties kunnen worden ingewonnen bij het waarnemend hoofd, mevrouw B. Mol. tel. 070- 459616. Sollicitaties richten aan het bestuur van de Stichting Christelijk Onderwijs. Nassau Zuilen- steinstraat 4 te 's-Gravenhage. FIVELCOLLEGE DELFZIJL Scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. op christelijke grondslag vraagt voor zo spoedig mogelijk een De vacature betreft 7 lessen in klas 2 die worden gegeven op maandagmorgen en donderdagmorgen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij uit overtuiging bij het christelijk ondërwi|S werkzaam willen zijn. Brieven met uitgebreide informatie te richten aan de rector, Drs. P. Lub. Zwet 11. Delfzijl. Tel. 05960-14150 (thuis 24330) 77 IB amsterdam De Faculteit der Geneeskunde. Huisartsen Instituut vraagt voor de afdeling Basiscurri culum een (voor 0.5 van de werktijd) Tot zijn werkzaamheden behoren het bege leiden van groepen vijfde en zesde jaars studenten, het begeleiden van scripties huis- artsengeneeskunde en het meewerken aan de theorievorming rond het geneeskundig handelen van de huisarts De voorkeur gaat uit naar een arts. die werk zaam is in een huisartsenpraktijk, belangstel ling heeft voor c.q. ervaring heeft met het werken in kleine groepen, bereid is om zich theoretisch en onderwijskundig in het vak te verdiepen, bereid is binnen een democrati sche structuur te functioneren en zo mogelijk de beroepsopleiding tot huisarts heeft ge volgd. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Drs G. van Staveren en Drs. A.J. Gerca- ma. tel. 020 - 548 45 38 en Prof.dr. H J van Aalderen, tel 020 - 548 45 29 Instemming met doelstelling van de Vrije Uni versiteit als christelijke instelling wordt ver wacht. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken, onder vermelding van vacaturenummer 221 - 1568, te richten aan de Dienst Personeelszaken. Postbus 71611007 MC Amsterdam De Vrije Universiteit is gelagen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. Er zijn plaatsingsmogelijk heden als rechter en als kantonrechter voor Mr. M. J. Heikens, raadsheer In het gerechtshof te 's-Gravenhage, tevens lid secretaris van genoemde commissie, is desge wenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. Het is van belang dat de zittende magistratuur zo is samengesteld dat een nagenoeg gelijke verhouding bestaat Tussen hen die uitsluitend binnen de rechterlijke macht hun loopbaan hebben aangevangen en degenen die over maat schappelijke ervaring daarbuiten beschikken. die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken. Er wordt zonodig voorzien in een inwerkperiode (eventueel op part-time basis naast de huidige functie). Vereist; doctoraal examen Nederlands recht en een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met hen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secre tariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2, 2595 CL 's-Gravenhage (telefoon: 070 - 82 40 41, toestel 2511). KATWIJK Chr. Scholengemeenschap Atheneum-Havo Prins Frederikdreef 15 Tel. 01718-16342 Omdat een van onze leraren een betrekking in het bedrijfsleven heeft aanvaard, vragen wij voor zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk per 1 november a.s. die bereid is ook 10 uur NATUURKUNDE te geven. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij achter de doelstellingen van het christelijk onderwijs staan. Sollicitaties en inlichtingen bij de rector. G. L. Heij. Tel. thuis 01718-22552. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. Ten behoeve van het onderwijs aan kinderen van buitenlandse werknemers in de gemeente Zeist, zal een internationale Schakelklas worden gestart. Deze klas is bestemd voor leerlingen tussen 12 en 16 jaar en is bedoeld om hen in staat te stellen na deze klas het normale voortgezet onderwijs te gaan volgen. Voor de klas wordt gevraagd: met volledige bevoegdheid voor het lager onderwijs. De klas zal worden verbonden aan de openbare scholengemeenschap „Dijnselburg", Dijnselburglaan 4 in Zeist. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de Heer J. F. Oosterhof. telefoon 03404-24631Sollicitaties vóór 18 augustus a s. te richten aan de directeur van de openbare scholengemeenschap Dijnselburg. Dijnsel burglaan 4 te Zeist Indiensttreding: zo spoedig moge lijk. MENSO ALTING COLLEGE Chr. Scholengemeenschap V.W.O. - H.A.V.O. voor Hoogeveen en omgeving. Gevraagd zo spoedig mogelijk ca. 22 uur. Ook naar een deel van het aantal uren kan worden gesolliciteerd. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze uit overtuiging achter de doelstellingen van het chr. onderwijs staan. Sollicitaties worden zo spoedig mogelijk in gewacht bij de rector, Drs. C. Miedema, Postbus 22, 7900 AA Hoogeveentel. 05280- 63145. trouw/kwarte>7 amersfo In verband met het vertrek van de huidige functionaris kan bij de secretarieafdeling Personeel en Organisatie worden geplaatst een j die met name met de volgende laken zal worderil belast in samenwerking met andere disciplines eenjl bi|drage leveren aan de ontwikkeling van eeijl modern personeelsbeleid: het voorbereiden en opstellen van (aanvullende) rechtspositieregelingen, verordeningen, etc.; toepassing van (n rechtspositieregelingen, ambtenarenrecht, arbeidsrecht, sociale verzekeringswetten, alsmede het behandelen van administratieve^ beroepsprocedures, met name bij het (16 Ambtenarengerecht en de Centrale Raad van Beroep; pa het geven van voorlichting en advies met je betrekking tot diverse onderwerpen, o.a. pe contracten, rechtshulp personeel: s secretariaat van de commissie voor ji< georgeiniseerd overleg en de raadscommissie voor personeel en organisatie. jti Vereist: te Voltooide juridische opleiding bij voorkeur met ie administratiefrechtelijke studierichting. er belangstelling voor het personeelswerk in het ie algemeen, alsmede een goede mondelinge en lit schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Leeftijd tot ie. ongeveer 30 jaar. te Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maj 3.874,- per maand. Bij gebleken geschiktheid ir een verdere uitloop mogelijk. Goede secundaire]? arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan het College van burgemeester en wethouders van Amersfoort. Stadhuisplein 1 te Amersfoort met vermelding v I vacaturenummer 196. In de vakgroep bijbelwetenschappen staat perj,l< februari 1979 open de funktie van "«""To een doctoraalexamen theologie, hoofdvak een opleiding aan een der buitenlandse bijbelinj tuten, met perspectief op een proefschrift in exegetische methodiek strevend naar een evi wichtig samengaan van het historisch-kritisc onderzoek en andere, moderne benaderingen n het erfgoed van de christelijke kerk en het jooc leerhuis. Kandidaten die de bedoeling hebben zich voor lanc re tijd aan de hogeschool te verbinden genieten voorkeur. Taken onderwijs in de beide studierichtingen van hogeschool alsmede in het bijbels hebreeuws onderzoek, in eerste instantie met het oog op e proefschrift samenwerking met andere vakgroepen en deeli me aan bestuurlijke werkzaamheden. Aanstelling geschiedt overeenkomstig de gelder rijksregelingen. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij instemt de doelstellingen van de hogeschool. Benoer behoeft de goedkeuring van de Nederlandse b schoppenconferentie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. Weren. Ie Helmersstraat 195 hs. 1054 DV AMSTE DAM. tel. 020-161736. f. Gegadigden voor de vervulling van de vacature w r den uitgenodigd voor 15 september hun sollicita voorzien van een curriculum vitae en een lijst i eventuele publicaties, te zenden aan de voorzitter vp- de vacaturecommissie Dr. W. Beuken. Keizersgra 105, Postbus 19481. 1000 GL AMSTERDAM. Nederrijn college samenwerkingsschool van kath. en prot. chr. voor atheneum met latijn en Havo in Arnhem Zuid, Zeegsingel 28 vraagt met onmiddellijke ingang ter vervanging wegens ziekte een voor 12 wekelijkse lessen, 1e graad in 4 en 5 Havo. Verdeling volgens rooster: woensdag 3, donder dag 6, vrijdag 3 lessen. Brieven met opgave van curriculum vitae. on derwijservaring en referenties richten aan de rector A. J. M. van Bennekom. Zeegsingel 28. Arnhem. Via de school worden desgewenst nadere inlichtingen verstrekt (tel. 085-215009 of 229053) T -d TV Christelijke 'moan school voor M.E.A.O.-Rotterd Pompenburg 2-4/010-129266 difecteur; H. E. Hoekstra Gevraagd z.s.m. 10 uur, 2e of 1e gr. Uitsluitend zij die het Protestants Christelijk ondei vanuit hun overtuiging dienen willen, verzoeken solliciteren en hun brieven te zenden aan de dii teur. die desgewenst inlichtingen verstrekt (tel. pt~ 071-762551). 1 DELFT Dr. A. Kuyperschool-mavo Gevraagd voor z.s.m. voor 12 lesuren in de tweede klassen In het rooster van het nieuwe cursusji zijn deze lessen op wo., do. en vr. in morgen gepland. Een goede kans voor studerenden onderwijservaring op te doen. f5 Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij fL, Chr. onderwijs willen dienen. Inlichtingen bij en brieven aan de direktL P. de Ketjser, Kon. Emmalaan 19, HH 261 Den Hoorn. Tel 015-121940 (privé en 123523 (schd

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22