afdelingshoofd m X icent/ verpleegkundige [OENDERSHOF Helperbrink 5V - Groningen stafdocenten sociaal-psychiatrisch verpleegkundige waarnemend afdelingshoofd jonge klinisch psycholoog 1 ioofd verplegingsdienst/ rnd. directrice twee ervaren verpleegkundigen een verpleeg kundige voorde nachtdienst DOKTER P. C. BORSTSTICHTING HENGELO (0) FYSIOTHERAPEUT(E) StAndreas-Bethesda eerste waarnemend hoofd van de afdeling VERPLEEGKUNDIGEN JU Ermelo Werken in Amsterdams' nieuwste verpleeghuis leidinggevende verpleeg kundigen zieken verzorgenden 5 flOAG 12 AUGUSTUS 1978 TROUW/KWARTET lichting Prot. Christelijk Verpleeghuis In ons Verpleeghuis met accomodate voor 120 somatische patiënten ontstaat binnenkort een vacature vooreen Hiervoor zoeken wij een verpleegkundige met diploma A en/of B en enige ervaring met c.q. belangstelling voor het verpleeghuiswerk. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A. Salariëring afhankelijk van diplomering en ervaring. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de Richt lijnen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de verpleegkundig direktrice Zr. A. Karsten, Helperbrink 59, Groningen. en 12.00 uur) onder nr. 050-262855. Verpleeghuis de Lichtenberg, gelegen aan de rand van Amersfoort in een bosrijke omgeving, is sinds enkele jaren gehuisvest in een moderne nieuwbouw. Het huis telt 190 bedden en heeft afdelingen voor zowel langdurig zieken als voor geestelijk gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt veel aandacht besteed. Wij zoeken een (mnl./vrl.) Van deze medewerk(st)er in het bezit van het diploma verpleegkunde B A of B - wordt verwacht dat hij/zij de leiding op zich kan nemen van een afdeling voor 32 geestelijk gestoorde bejaarden. Kandidaten dienen de grondslag van de stichting te onderschrijven. De C.A.O.-Ziekenhuiswezen is van toe passing. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproce- dure. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door Zuster P. M. van der Ham, direktrice. Telefoon (033) 1 61 41. Schriftelijke sollicitaties te harer atten tie te richten aan ons adres Utrechtse- weg 293 te Amersfoort. loor het behandelingsteam wordt gezocht aen B^inl/vrl) met ervaring of minstens intensieve belangstelling voor vormen van oepspsychotherapie I ons centrum wordt gewerkt in een multidisciplinair team volgens de fincipes van de therapeutische gemeenschap. Het werk zal in hoofdzaak estaan uit het therapeutisch begeleiden (zowel individueel als in groepen) pn een of meer groepen patiënten in de leeftijd van 16 t/m 35 jr. alsmede de jegeleiding van groepsleiders, werkend met kinderen tot 15 jaar. Een reatieve inbreng binnen het behandelingsteam wordt verwacht, it 19llaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor het Zieken-, fuiswezen. aangevuld met enkele bijzondere bepalingen. .0, o T '7>,, «ollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad r hgewacht bij de direkteur van het Nederlands Astmacentrum, 7270 Davos ,eftlatz, Zwitserland. Psychiatrisch centrum ZON ÉN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Het docenten-team van de opleiding vraagt ter aanvulling een in samenwerking met de aanwezige docenten de opleiding tot fchiatrisch-verpleegkundige kan verzorgen. P tneedenken en uitvoering geven aan de B-opleiding wordt belangrijk Hcht. Dit behelst o.a.: feedenken en uitvoeren in de organisatorische opzet lessen psychiatrische en somatische verpleegkunde verzorgen ididaten dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging-B iet diploma van de docenten-opleiding, je ervaring als docent strekt tot aanbeveling. a lere inlichtingen worden graag verstrekt door ar van de docenten. «riftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling ioneelszaken, Utrechtseweg 266, 14 3 EW Amersfoort, tel. 033-38534. MAATSCHAPPELIJKE GEZONDHEIDSZORG verbonderfaan de'Hasgse Sociale Academfe, vragen in verband met een vacature en in verband met mogelijke uitbreiding van de opleiding zo spoedig mogelijk voor het geven van lessen in de VERPLEEGKUNDE VAKKEN, die samen met het huidige team willen zoeken naar 'optimale onderwijs- en organisatiemogelijkheden We denken aan iemand met MGZ en hogere opleiding of MO-Pedagogiek, salarisschaal 2aW.V.O.; MO-B schaal 1 EN aan iemand met MGZ en docentenopleiding, salarisschaal 3b WVO. Voor beiden geldt, dat een aanstelling op part-time basis tot de mogelijkheden behoort. Van hen wordt verwacht dat zij: kunnen werken in een democratische structuur en bereid zijn hieraan pert positieve bijdrage te leveren; begeleiding kunnen geven aan leergroepen en supervisie kunnen geven; in staat zijn een relatie te leggen tussen de gezondheidszorg en maatschappelijke ontwikkelingen; bereid zijn om organisatorische werkzaamheden te verrichten Werkervaring (met MGZ) strekt tot aanbeveling Telefonische inlichtingen via de H.S.A. 070-857105. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de sollicitatiecommissie MGZ. Saffierhorst 105. Den Haag. 3rot. Tehuis voor Bejaarden ^SPATHODEA" h Mst Vij zouden gaarne in contact komen met een verpleegkundige A, die «langstelling heeft voor verzorging van bejaarden. Het gaat om de functie an In ons tehuis worden ongeveer 12 bewoners verpleegd op de ziekenafdeling, terwijl voorts ongeveer 90 bejaarden op kamers worden verzorgd en/of verpleegd. De dienst betreft 10 dagen werken. 4 dagen vrij. Heeft u interesse voor deze baan? Wilt u ons dit dan berichten, waarna wij in een mondeling onderhoud u nader kunnen inlichten. u Sollicitaties gaarne schriftelijk, i.v.m. met vakanties en vrije dagen, te richten direktie van ons tehuis. Oranje Nassaulaan 7. 3708 CB Zeist. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam De afdeling Plastische Chirurgie is een specialisme binnen de Kliniek Heelkunde van ons christelijk ziekenhuis. Het betreft een verpleegeenheid van 14 bedden waar de behandeling, verpleging en begeleiding van de patiënten specifieke kenmerken vertonen. De chirurgische ingrepen zijn reconstructief van aard dan wel gericht op functieverbetering (bijv handchirurgie) en beogen aldus een verbetering van het algeheel welzijn van de patiënt. Voor deze boeiende en veelzijdige verpleging zoeken wij versterking van de vaste staf. te weten (full-time) (1 week op, 1 week af) Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door Mevrouw N. Marinussen. Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon; 020-548 48 76. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117 te Amsterdam In december 1978 betrekken wij ons nieuwe verpleeg huis dat plaats zal bieden aan 128 somatische- en 128 psychogeriatrische patiënten In deze nieuwbouw heeft de afdeling fysiotherapie de beschikking over 2 ruime oefenzalen, een hydrothera- pie- en een fysiotechniekafdeling. fh verband hiermee zouden wij gaarne in contact komen met belangstellenden voor de tunctie Vereist wordt: belangstelling voor zowel de somatische- als psychogeriatrische patiënt bereid zijn in teamverband te werken met de in het huis aanwezige disciplines. het begeleiden van stagiaires wisselend weekend-diensten verrichten De salariëring geschiedt volgens landelijke richtlijnen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen. Bij het zoeken naar een passende woonruimte in Hengelo kan op volledige medewerking on zerzijds gerekend worden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling fysiotherapie de heer L. C, M. de Waal. tel. 05400-19361 of 21548. Belangstellenden worden verzocht hun schrifte lijke sollicitaties, zo mogelijk met opgave van referenties, te richten aan de heer A. Jonker, geneesheer-directeur. Kievitstraat 15 te Henge lo (O)/ V STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL Voor de afdeling Kraam en Gynaecologie (St. Andreas Ziekenhuis) zoeken wi| een De afdeling omvat-20 bedden, inclusief 8 bedden voor gynaecologie en 2 verloskamers. De bevallingen worden geleid door gynaecologen, huisartsen en verloskundigen Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van de kraamaantekening of kraamspecialisatie Het volgen of afgerond hebben van de kaderopleiding strekt tot aanbeveling Ervaring als leidinggevende is eveneens gewenst. Voor inlichtingen kunt u z»ch wenden tot Zr. Judith Wienng, verpleegkundig direktrice van het St Andreas Ziekenhuis, tel. (03440) 12641. tst. 111. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afd Personeelszaken van het St. Andreas en het Bethesda Ziekenhuis. Postbus 24,4000 AA Tiel Veldwijk is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca 800 patiënten worden behandeld en verpleegd Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. In ons ziekenhuis Kunnen nog enige worden aangesteld, die tenminste in het bezit zijn van het B-diploma Zij zullen een taak krijgen in een afdeling van een der sek toren algemene psychiatrie, geronto-psychiatrieof lang- durig psychiatrische behandeling. Desgewenst kunnen zij bij gebleken geschiktheid de opleiding tot groepsverpleegkundige volgen, om beter inzicht te verkrijgen in het werken met groepen Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417-4848. tst. 230. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur van r Psychiatrisch Ziekenhuis De stichting Joods Amsterdams Bejaarden Centrum'' is sjnds kort gehuisvest in een eigen nieuwbouwcomplex aan de stadsrand bij Sloten. Vlak achter het winkel centrum van het Dijkgraafplein bij het eindpunt van lijn 1 en de halte van bus 23. Het complex omvat een al bewoond verzorgingstehuis en een nog te openen landelijk verpleeghuis. Het verpleeghuis heeft 100 bedden, verdeeld over de afdelingen psycho-geriatrie en somatisch zieken. Voor beide afdelingen zoeken wij: Voor de dagdienstfuncties van afdelingshoofd, resp. waar nemend afdelingshoofd, als mede voor de functies van late-dienst-hoofden. Zij dienen in het bezit te zijn van het diploma A. De dagdiensten zijn van 7.45 tot 16.30 of van 8.45 tot 17.30 uur. De avonddiensten wisselen per 7 dagen en zijn van 16.00 tot 23.00 uur. Zij kunnen in overleg worden geplaatst op de afdeling voor psycho-geriatrie of die van de somatisch zieken. Zij werken afwisselend in dag en avonddiensten. (Dag: 7.45 of 8 45-16.30 of 17.30. Avond: 14.30-23.00) Zij mcetervin het bezit zijn van het diploma ziekenverzorging. De ziekenverzorgenden staan rechtstreeks onder de afdelingshoofden. Beth Shalom heeft een eigen cafetaria, waar melk, koffie, thee, brood en warme maaltijden zijn te krijgen tegen minimale (kost)prijs. Geïnteresseerden in één van de functies verzoeken wij een kort briefje, met vermelding van opleiding, ervaring en persoonlijke gegevens, te zenden aan de directie van Beth Shalom, Akerwateringstraat 243, 1069 GD Amsterdam. BETH SHALOM HERHAALDE OPROEP STICHTING GEESTELIJKE GEZONDHEIDSZORG GELDERLAND S.P.D.-team Utrechtsestraat 81 Arnhem: Onze kollega gaat per 1 december 1978 van een welverdiende rust genieten. Wij vragen nu per 1 november a s. een bij voorkeur met ervaring en gezien de samenstelling van ons team, een vrouw. Wij willen graag een s.p.v. die net als wij een brede opvatting heeft van de werkzaamheden in de ambulante geestelijke gezondheids zorg met belangstelling voor nieuwe ontwikkelingen en behandelings methodieken. De werkzaamheden omvatten sociaal-psychiatrische en psycho-sociale behandeling c.q. begeleiding van zowel volwassen als psycho-geriatrische kliënten. On£ team is multidisciplinair samengesteld, psychiater, psycholoog, psychologisch assistente, sociaal-psychiatrisch verpleegkundige. Het bezit van rijbewijs BE en een auto is noodzakelijk. De salariëring is volgens de normen van de Ziekenfondsraad; goede rechtspositie, opname in het welvaartsvaste pensioenfonds P.G.G.M. Onze kollega, mevr. E. Sybesma, wil graag nadere inlichtingen geven: tel.: 085-450048. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van bovengenoemde stichting, Sweerts de Landasstraat 50, 6814 DG ARNHEM.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 15