Trouw Trouw Reünie FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW Trouw Open huis 1 Publiekrechtelijk Llchaa Streekziekenhuis Gorincht i psychologisch assistente ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1978 TROUW/KWART kunnen van maandag tot en met vrt|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Op 16 augustus 1978 hopen onze ouders en groot ouders A. Leene en G. Leene-Jacobs het moment te herdenken waarop zij 50 jaar geleden met elkaar in het huwelijk traden. Wij zijn blij èn dankbaar dat wij dit samen met hen mogen vieren! Voor u is er die dag gelegenheid tot gelukwensen van 16.00 uur tot 18.00 uur in „Paviljoen Wildschut". Vreelandseweg 50, Hilversum. Kinderen kleinkinderen. Hilversum, Wolvenlaan 79 Op 15 augustus a.s. hopen onze ouders A. C. Wallast en J. Wallast-Kooistra de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Utrechtsestraatweg 108 A, Woerden. Greet en Teun Leen en Bea Lies en Wim Han en Heieen Ton en Margreeth In plaats van kaarten 1953 1978 In dankbaarheid hopen onze ouders J. de Groot en M. de Groot-de Vink D.V. 21 augustus hun 25-jarige bruiloft te vieren. Wilt u hen hiermede gelukwensen dan is hiervoor gelegenheid op maandag 21 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in ..Concordia" te Woerden. Hun dankbare kinderen: Wil en Jan Adrie en Ed Jannie Bert Marjan Cor Kamerik, 's-Gravesloot 14 (post Woerden) Op zaterdag 19 augustus a.s. zijn wij D.V. 25 jaar getrouwd. Ieder die ons nu met zijn zessen hiermee wil gelukwensen is die dag van 17.30-19.00 uur van harte welkom in het kerkelijk centrum „De Open Hof', Sleutelbloemstraat 1 te Assen (oost). R. Ruiter E. Ruiter-Kampinga Jeanette en Cor Christine Albert Marktstraat 17, 9401 JG ASSEN. „En nu wat verwacht ik Here mijn hoop is op U". Door God Thuis gehaald, op de leeftijd van bijna 80 jaar onze lieve man. vader en opa Frans Noordhuis geb. 26 augustus 1898. Zuidwolde (Gr.), 11 augustus 1978. Groningen- G. Noordhuis-v.d. Riet Frieschepalen: Eef en Harry Maring-Noordhuis Toronto: Klaas en Anna Noordhuis-Felix Groningen: Nico en Louisa Noord hu is-H arms Toronto: Trijnie en Ted de Boer-Noordhuis Zuidwolde (Gr.): Dick en Anneke Noordhuis-Nagel Bed urn Manny en Jo Varwijk-Noordhuis en kleinkinderen. Corr.adres: Paterwoldseweg 231, Groningen. De overledene is opgebaard in de aula van Coendershof, Helderbrink 59, Groningen. Con- doleantiebezoek aldaar maandagavond van 7.00 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 15 augustus a.s. te Zuidwolde. Vooraf samen komst in de Geref. kerk. Boterdiep. Zuidwol de. waar een rouwdienst wordt gehouden wel ke aanvangt om 1.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in 't gebouw „De Kern". God nam uit ons midden weg Mevrouw Van Wilgenburg Wij vragen de Here om troost voor Ds. Van Wilgenburg en de zijnen. De kerkeraden van de Gerefor meerde kerk te Emmen Emmen. 10 augustus 1978 De HERE heeft gegeven. De HERE heeft genomen, de naam des HEREN zij geloofd. Job 1:21b Tot onze diepe droefheid nam de Here plotse ling uit ons midden weg onze lieve dochter, zusje en kleindochter Ellen Irene Veerman Wij mochten haar 18 jaar bij ons hebben. Bodegraven. W. L. Veerman G. Veerman- Brandhorst Rijssen: Mieke Utrecht: Peter Bodegraven: Carolien Zoetermeer: W. Brandhorst- van den Berg Bodegraven, 10 augustus 1978 Cortenhoeve 16 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdag 12 augus tus van 19.30-20.30 uur in het Dienstencentrum, Dronensingel te Bodegraven en na de begrafe nis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst wordt D.V. gehouden dinsdag 15. augustus om 13.00 uur in de Geref. kerk, Spoorstraat te Bodegraven, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Vredehof", Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 14.00 uur. De Here die geen rekenschap geeft van Zijn daden, doet ons in Zijn heilige wil berusten. Tot onze diepe droefheid is plotseling overle den mijn geliefde kleindochter en ons lieve nichtje Els Veerman op de jeugdige leeftijd van 18 jaar. Zoetermeer: W. Brandhorst-van den Berg Zoetermeer: S. Brandhorst-Sonneveld Marjan, Jan, Pieter Woerden: J. Petermeijer-Brandhorst P. Petermeijer Erik, Pieter Jan, Paul Bodegraven, 10 augustus 1978 Op 18-jarige leeftijd werd plotseling uit ons 'midden weggenomen ons lief. levenslustig nichtje Els Veerman Moge God de familie sterken in dit smartelijk verlies. Familie Veerman Bodegraven, 10 augustus 1978. In volle vrede is in Christus ontslapen mijn geliefde ipan en onze zorgzame vader, schoon vader en opa Pieter Horsman echtgenoot van W. van 't Wout op de leeftijd van 59 jaar. Lisse: W. Horsman-van 't Wout Den Haag: Cora en Bert Liesbeth, Hans Nieuwe-Wetering: Margreeth en Anton Esther, Niels Lisse: Jos en Kathi Peter, Marlies Oudewater: Tineke en Hans Petra Vlaardingen: Mouring en Heieen Lisse, 10 augustus 1978 Prinsessestraat 112 De teraardebestelling zal plaats vinden op maandag 14 augustus a.s. des n.m. 2.30 uur op de Prot. begraafplaats „Duinhof" te Lisse, vooraf gegaan door een dienst v^n Woord en Gebed in het verenigingsgebouw van de Geref. Gemeente, Crocussenstraat 2. aanvang 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op zaterdagavond 12 augustus van 7.30-8.30 uur in bovenge noemd gebouw. Geen bezoek aan huis geen bloemen .Jiet leven is mij Christus, het sterven gewin In Jezus ontslapen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en grootvader Eduard Andries Weijers op de leeftijd van 67 jaar. Haarlem: C. Weijers- Vlaming Middelrode: Judith en Jaap Vos Susanne en Madeion Haarlem: Joke en Leen van den Berg Karen en Arjen Haarlem: Ed Weijers Peter van der Klaauw Heemstede: Carien Weijers Pieter Koster Haarlem: Martien Weijers Haarlem: Theo Weijers Haarlem. 10 augustus 1978 Orionweg 86 Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zon dag, 's middags van 15 00 tot 16.00 uur, Orion weg 86. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 15 augustus a.s. om 12.00 uur op de begraaf- .plaats ..Westerveld" te Driehuis-Velsen. Vertrek van huis circa 11.30 uur. God heeft op Zijn tijd, in alle rust. tot Zich genomen onze lieve man. vader en grootvader David Cornells Hendrik Ross op de leeftijd van 69 jaar A. A. Ross-Eijkenaar Roosendaal: G. Ross W. Ross-van Rooijen Erik, Margaret. Alec en Mary Soest: J J P Ross J. Ross-de Vries Alinda en Annick Vlaardingen: D. C. H. Ross H. Ross-van den Berg Slikkerveer, 10 augustus 1978 Prinsenstraat 12 Liever geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 14 augustus, 15.30 uur op de nieuwe begraaf plaats „Vredehof" te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Tot onze diepe droefheid is op.8 augustus 1978 na een langdurige, zorgzame en liefdevolle verpleging in de „Stichtse Hof" te Laren, van ons heengegaan mijn dierbare, onvergetelijke vrouw, onze lieve moeder en behuwdmoeder, onze lieve oma, zuster en behuwdzuster Frederika Johanna Slaap echtgenote van Bernard Kranen op de leeftijd van 77 jaar Bussum, B. Kranen Naarden, J. H. Kranen W. Kranen-Bunschoten en kinderen Apeldoorn, T. S. Kranen A. Kranen-van Soest en kinderen Bussum. H. C. Tromp-Slaap Oosterbeek, H. R. Kranen L. Kranen-Ludeling Bussum, 11 augustus 1978 Gooise Warande B 33 De crematie heeft in stilte plaatsgehad in klei ne familiekring w.o. ds. H. A. Visser. Heden is in volle vrede ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Adrianus van 't Hoff echtgenoot van Johanna Vermeer, op de leeftijd van 59 jaar. Ridderkerk: P. Bezemer-van 't Hoff Zwijndrecht: K. van 't Hoff W. van 't Hoff-Hogerwerf H.I. Ambacht: W. van 't Hoff A.G. van 't Hoff-Labrijn Zwijndrecht: J. van 't Hof Jac. van 't Hoff neven en nichten H.I. Ambacht, 10 augustus 1978. Margrietstraat 23. Voor ons nog onverwacht nam de Here tot Zich ónze geliefde zwager en oom Eduard Andries Weyers Groningen: J. M. Vlaming C. H. Vlaming-Koning Bedum: W. J. Scholma-Vlaming F. Scholma Haaksbergen: M. P. Vlaming B. Vlaming-Visser neven en nichten. Haarlem, 10 augustus 1978. Heden heeft de Heer, na geduldig wachten thuis gehaald, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Berend Harm Nijboer op de leeftijd van 75 jaar. „Zalig de doden die in de Here sterven" Openbaring 14 13. Vriezen veen: H. A. Nijboer-Bramer kinderen en kleinkinderen Vriezenveen, 11 augustus 1978. Oosteinde 167. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de aula Kerkstraat 4 te Vriezenveen. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 14 augustus 's avonds van 8.15 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 15 augustus a.s. 's morgens om 10.30 uur in de Geref. kerk te Vriezenveen, waarna de teraar- de bestelling zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Het is ons een behoefte u hartelijk dank te zeggen voor uw medeleven, waarmee u getracht heeft ons groot verdriet te helpen verlichten bij het plotselinge verlies van onze zeer geliefde man en vader Jan Slaat E. H. Staat-van Houten W. A. Staat Barendrecht, augustus 1978 le Barendrechtseweg 157 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man de heer G. van Tour hebben mij diep geroerd. Hieruit put ik weer moed om verder te leven. Ook de kinderen zijn door uw belangstelling zeer getroffen N. van Tour-Morf Rotterdam, augustus 1978 Na een rijk en gezegend leven nam God tot Zich. onze lieve vadc\ schoonvader en opa Jan van Oosterom Geb. 27 juni 1904 weduwnaar van Willempje Willemse Baambrugge: Jan en Truus Alkmaar: Gerrit en Margriet Mathilde - Frederik-Jan - Anne Sophie Abcoude: Arie en Wil Norbert - Marjolein Gorredijk: Wim en Annie Wim - Anneke - Teunis Wilnis: Adriaan en Judith Juriaan - Marianne Hilversum: Elly en Joop Saskia - Leonie Terkaple: Cor en Frieda Abcoude, 11 augustus 1978. Voordijk 7 De dienst van woord en gebed zal gehouden worden op dinsdag 15 augustus a.s. om 14.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Abcoude. Gelegenheid Uit condoleren na de begrafenis in de Ned. Herv. Kerk. Geen bezoek aan huis. Hierbij nodigen wij U uit om plm. 13.00 uur aanwezig te zijn op Voordijk 7. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zuster en tante Rienje Stulp in de ouderdom van 82 jaar. ..De Heer is mijn Herder" Haren, 9 augustus 1978 „Zonnehof', Nescio- Iaan 115 Correspondentie adres: Weidieflora 14, Leeuwarden. Uit aller naam1: Azingahof Ulrum: J. Stulp neven en nichten zal De begrafenis plaatshebben a.s. maandag 14 augustus op de „Eshofte Ha ren om 13.30 uiy. Samenkomst in dte „Zonnehof" om 12.30 uur. Na de ^.plechjigheid gelegenheid tot con- döleantie in de „Zon nehof", Nesciolaan 115, Haren. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tal. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. Winkelen begint op de advertentie pagina's van ELKE ZATERDAG IN 1 mot donderdags (to pot) In om boot op. kttMvgon over du* speoato edvwiwitiepegin»'» TEL 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 «n 750 Chr. sch. v. coe Linthorst Homanlaan 1 Tel. 05240-3500 rden Ter gelegenheid van de opening van nieuwe school, worden alle oud-lerare|n leerlingen, die les gaven/kregen aaiP Chr. MAVO (Paul Krügerstraat) op vi 25 augustus 1978, 's avonds om hartelijk uitgenodigd in onze nieuwe sett* Op woensdag 23 augustus 's avonds wordt er „open-huis'' gehouden in nieuwe school. Ouders en verdere belangstellenden van harte welkom. t. Req. cl il 1* tl''fIn "f/'i iiilliciilsz» ïfiK 1 \1 (Samenwerkingsorgaan van Gemeenten en Ke vraagt op korte termijn dynamische FYSIOTHERAPEUT (mnl. of vrl.) voor het in teamverband behandelen van klinisch poliklinische patiënten. Algemeen ziekenhuis, overheidsinstelling met ee j,ej capaciteit van 296 bedden. Het salaris kan in nader overleg wordon overeengekomen (max. 2665,-), afhankelijk vaiEj ervaring. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van het ziekenhuis. UITGEBREIDE FACILITEITEN hiet o.a. hydrotherapieafdeling, vasotrains, moderne apparatuur enz. Eventueel kan medewerking verleend worden bij lfe_ vinden van huisvesting. Voor inlichtingen kan men kontakt opnemen met f11 hoofd van de dienst, dhr. W. F. Tielrooy of zijn plaatsvervanger, telefoon 01830-23333 \Schrifte medisch-c mHX 'S Schriftelijke sollicitaties te richten aan de •direkteur, Postbus 90 te Gorinchei Al 1H1 irrt. Op korte termijn is er in ons ziekenhuis plaats v< ie het diploma psychologisch assistent(e) van I N N.I:P. typediploma goede relationele eigenschappen zelfstandig kunnen werken. De werkzaamheden zullen in nader overleg psycholoog worden vastgesteld. Kandidaten die een deelopleiding in één van de sociale wetenschappen hebben genoten, kunne Vi ook solliciteren Kl De arbeidsvoorwaardén zijn conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt dc drs J. F. Scheepens, psycholoog, toestel 257. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na he verschijnen van dit blad le nchten aan de direk van het Algemeen Ziekenhuis „Röpcxe Zweeri110 Jan Weitkamplaan 4a, 7772 SE Hardenberg. Ti (05232)2822. RÖPCKE-ZWEERS ZIEKENHUIS^ HARDENBERG Management opleiding v< non-profit organisatie De cursus Management voomon-profit org saties is bedoeld voor het hoger- en middenk en maakt duidelijk, waarom het geven van ding aan dienstverlenende en non-profit org saties zoals ziekenhuizen, scholengcm schappen, verenigingen, charitatieve inste gen, verpleegtehuizen, kruisorganisaties. rP gieuze instellingen. sekretaViatcn van inste irF •gen en organisaties in dc overheidssfeer professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse bleemstellingen en technieken, die liggen op iet gebied van communicatie, management et ganisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen (070) 26 4081 of zend deze bc het ISW. Antwoordnummer 40. 2500 XP Den Postzegel hoeft niet. Invullen met blokletterss.' Naam: Adres: Postcode plaats: Opleidingen |jjj Bedrijfstraini Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 39-41. Den Haag. Tel. (070)264 Cl b€ T

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12