Maak ze blij metzoïi gratis ballon. Dole, 'n best voorbeeld var een goeie banaan. Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN VRUDAG 11 AUGUSTUS 1978 TROUW/KWARTET P 16 - RHSJl kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Kunna heel veel geluk Willem. Peggy. Wies je Hartelijk gefeliciteerd Oma en Opa Boon Mare en Corien Op 25 augustus hopen onze ouders R. Hassefras en H. J. Hassefras-L'ithol 25 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen: Corien en Joop Tineke en Henk Rokus en Hanneke Roeland Putten, augustus 1978 Brinkstraat 49. Op zaterdag 2 september om 16.00 uur houden we een receptie in het C N.V.-vakantieoord. Harderwij kerstraat 14. te Putten. Hieraan voorafgaande, om 15.00 uur willen we sa menkomen in de Geref. Kerk Achterstraat voor een dankdienst waarin voorgaat ds. G. van Doornik. 1938 1978 D.V. 25 augustus a.s. hopen wij met onze geliefde Ouders en Grootouders C. A. Offringa en A. M. Offringa-Esselink de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen; M. Groenewoud-Offringa P. Groenewoud Erik Ada en Hanneke P. R. Offringa N. J. Offringa-v.d. Lip. Adri. Frank en Yvonne. A. Treur J. Treur-Kok Karine. Albert en José D. C. Offringa O. Offringa-Millenaar Baptise. Gelegenheid tot feliciteren 25 aug. a.s. 17-18.30 uur, in Hotel „De Rustende Jager" Vennep>erweg 471 te Nieuw Vennep. Lange tijd door ons voorzien, toch zéér onver wacht, werd onze lieve, dappere vrouw, moe der en grootmoeder Toet (Getruida Johanna) van den Burg thuisperoepen waar haar plaats bereid was. Joh. 14 vers 3 Op deze aarde diende zij tot het laatste toe. 61 jaar oud is zij geworden. Emmen: G. van Wilgenburg Velp: M. F. Rood-van Wilgenburg J. C. Rood Papendrecht: H. A. van Wilgenburg A. van Wilgenburg-de Bruin Montreal (Cnd) L. Magill-van Wilgenburg W Magill Bergen (N.H.) G. J. van Wilgenburg P. Buizer (verloofde) Stadskanaal: G van Wilgenburg A. J. van Wilgenburg-de Burger en kleinkinderen Emmen. 10 augustus 1978 Meerstraat 51. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum de ..Wolfsbergen". Weerdingenstraat 50 te Emmen. Bezoek daar alle dagen van 19 tot 20 uur. Gevolg gevend aan haar veelvuldig uitgespro ken wens. zal haar lichaam gecremeerd worden. De crematie zal plaatshebben D.V. te Meppel op dinsdag 15 augustus om 11 uur in kleine kring. Adres crematorium: Zomerdijk 10a. Gelegenheid tot condoleantie maandag 14 au gustus 's avonds van 8 tot 9 uur in een der zalen van de Zuiderkerk. Enige algemene kennisgeving Psalm 27:7 (oude berijming) In haar Heer en Heiland ontslapen onze gelief de zuster, schoonzuster en tante A. Visser-Zwaan weduwe van H. Visser Zij mocht de leeftijd van 91 jaar bereiken. Oegstgeest: W. H. Goedhart-Zwaan A. Goedhart Alphen a d. Rijn: P. Zwaan-de Kwant Rotterdam: Fam. Visser-Hesseling neven en nichten Bennekom: J. Ozinga Ede. 10 augustus 1978 Bejaardencentrum „Het Maanderzand" Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 49. Oegstgeest. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het prot chr. Streekziekenhuis. Boerhave- laan te Bennekom. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 14 augustus a.s. om 13.30 uar in de aula van het Streekziekenhuis (ingang Boerhavelaan). waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Oude Algemene Begraafplaats te Bennekom om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst vanaf 13.15 uur. Met grote verslagenheid geven wij namens het gemeente bestuur van Wageningen kennis, dat geheel onverwacht op de leeftijd van 52 jaar, is overleden Mr. Jacob van Huis burgemeester van de gemeente Wageningen Zijn toewijding aan het bestuur van onze gemeente, in het bijzonder blijkend uit een warme belangstelling voor bevol king en verenigingsleven, gedenken wij in dankbaarheid. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Gerdesstraat I te Wageningen. Gelegenheid tot afscheid nemen van de overledene en het tekenen van het condolean ceregister zaterdag 12 augustus a.s. van 17.00-18.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 14 au gustus a.s. om 14.45 uur in het crematorium, te Dieren, aula I. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in de koffiekamer van het crematorium. L. C. M. Hofhuis-Marijnen, loco-burgemeester L. C. Moerman, secretaris Wageningen, 9 augustus 1978. Met ontsteltenis en verslagenheid namen wij kennis van het feit, dat geheel onverwacht op 52-jarige leeftijd overleed Mr. Jacob van Huis burgemeester van de gemeente Wageningen. Zijn persoon zal in onze herinnering voortleven. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Het personeel van de gemeente Wageningen. Wageningen, 9 augustus 1978 In de Hope des Eeuwigen Levens ontsliep zacht en kalm in het streekziekenhuis te Gorin- chem onze geliefde moeder en oma Trientje Benders weduwe van K. A. den Breejen op de leeftijd van 76 jaar Utrecht: P. den Breejen J. A. den Breejen- van der Laan Klaas, Anja, Tineke, Tjaard Lopik: N. F. Herrewijn- den Breejen J. Herrewijn Gerda Lopik, 9 augustus 1978 Bejaardencentrum „De Schutse" Anna van Burenstraat 40 C 7 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van half acht tot negen uur in haar bejaardenflat en zaterdagmiddag van drie tot vijf uur in de aula van het Hervormd Centrum, Talmastraat 9 te Neder-Hardinxveld. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 14 augustus a.s. om drie uur op de begraafplaats te Neder-Hardinxveld. Heden is vredig in de Heer ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jacobus Johannes Cornells Karres weduwnaar van S M. A. van Hamersvelt Hervormd predikant, in de ouderdom van 91 jaar. Driebergen: D. J. Karres B. K. Karres-Wezelenburg Utrecht: C. Karres M. A. Karres-Luyendijk Amsterdam: A. C. Visser-Karres F Visser Apeldoorn: H J. A. Karres Voorburg: S. M. A. Karres Klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn. 9 augustus 1978 Grindberglaan 6. Liever geen bloemen Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatshebben a.s. za terdag om 14.00 uur op de begraafplaats „Hei- dehof' te Ugchelen. Vertrek van het sterfhuis om 13.30 uur. Ik lag gekneld in banden van den dood. daar d' angst der hel mij allen troost deed missen: ik was benauwd, omringd door droefe nissen. maar riep den Heer dus aan in al mijn nood. Psalm 116 2 Heden heeft de Heere van ons genomen, na een kortstondige ziekte, mijn lieve man. onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en over grootvader. broer, zwager en oom Leendert van der Zwan, echtgenoot van Trijntje De Jager, in de ouderdom van 82 jaar. Allen die hem gekend hébben zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Uit aller naam. T. van der Zwan-de Jager Scheveningen. 9 augustus 1978. Zeezwaluwstraat 24. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 8-9 uur. zaterdagmiddag van 3-5 uur en zon dagmiddag van 2-3 uur in de rouwkamer ..Atropos". van Boetzelaerlaan 292. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 14 augustus a.s. om 1 uur op de Algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer „Atropos" om 12.30 uur. Op donderdag 24 augustus 1978 zal de Arrondissements rechtbank te Maastricht het door de Duitse Bondsrepu bliek gedane (aanvullend) verzoek tot uitlevering van K. Folkerts behandelen. De zit ting zal worden gehouden in de rechtbankzalen aan de Willem Alexanderweg nr. 21 te Maastricht. Degenen die deze zitting wensen bij te wo nen dienen uiterlijk 14 augus tus 1978 een schriftelijk ver zoek hiertoe te richten aan de Griffier van de Rechtbank Postbus 1988 6201 BZ Maas tricht. Toegangskaarten zul len eerst drie dagen vóór de zitting verzonden worden, de Griffier Mr. J. F. Th. Becker. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) ELKE OCHTEND Heden overleed onze lieve man, vader en grootvader Dr. Josephus Wilhelmus Eerkens geboren 23 december 1904 Eefde: E. M. Eerkens-Zijderveld Pacific Palisades (USA): J. W. Eerkens E. G. Eerkens-de Koek Hengelo (Ov.): D. C. Diekerhof-Eerkens C. H. Diekerhof Wageningen: L. C. J. Verschoof-Eerkens P. J. Verschoof Arnhem: C. Eerkens M. Eerkens-de Graaf en kleinkinderen Eefde. 9 augustus 1978 Egginkskamp 4 Op verzoek van de overledene vindt de begra fenis in besloten kring plaats op zaterdag 12 augustus om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Gorssel. „In stilheid en vertrouwen zal uw sterk te zijn" Jesaja 30:15 God nam in Zijn heerlijkheid op Zijn moe gestreden kind. onze innig geliefde vader en grootvader Cornells Driebergen sinds 1960 weduwnaar van Adriana van Egmond op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: A. van Delft-Driebergen G. van Delft J. Driebergen M. Driebergen-v.d. Waay N. Driebergen J. Driebergen-Hoek Utrecht: A. Loen-Driebergen L. H. Loen Rijnsburg: L. Francken-Driebergen P. Francken A. M. Glasbergen-Driebergen B. Glasbergen W. Driebergen J. Driebergen-v.d. Bent G. Ravensbergen-Driebergen J. M. Ravensbergen C. A. van Vliet en overige kleinkinderen Rijnsburg. 10 augustus 1978 Langevaart 47 Gelegenheid tot condoleren vrijdag- en zater dagavond van 8.00 tot 9.30 uur Langevaart 47, Rijnsburg. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 14 augustus a.s. om 4.00 uur n.m. in de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gezang 456 3 Amen, Amen, Amen. dat wij niet be schamen Jezus Christus onze heer. Amen God uw naam ter eer. De heer nam heden uit ons midden weg onze geliefde broer en zwager Cornells Driebergen weduwnaar van Adriana van Egmond in de ouderdom van 70 jaar J. Driebergen W. Driebergen A. Driebergen-Van Egmond J.M. van Egmond-Driebergen J. van Egmond C. Schoneveld L. Schoneveld-van Delft W. van Muyen H.W. van Muyen-Timmerman A. van der Gugten-van Muyen C. van der Gugten P. Driebergen W. Driebergen-de Mooi N. Driebergen A. Driebergen G. Driebergen-van der Mei D. Driebergen E. Driebergen-Jongeneel H. Driebergen Rijnsburg. 10 augustus 1978 „Heere. voor U is al mijn begeerte, en mijne zuchten is voor U niet verborgen Psalm 38:10 Voor ons nog onverwacht nam de Heere tot Zich onze lieve en zorgzame vader, schoonva der, grootvader, overgrootvader, broer, zwa ger en oom Cornelis Leenderd den Heijer weduwnaar van Adriana Plugge in de ouderdom van 80 jaar Mede namens verdere familie K. Krijgsman-den Heijer Scheveningen 10 augustus 1978 Gruttostraat 11 Condoléancebezoek aan huis vrijdag- en zater dagavond van 7-9 uur Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 14 augustus te 10 uur in Thaborkerk ingang van Hoornbeekstraat 128, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aan komst aldaar te 11 uur. Waarlijkmijn ziel keert zich stil tot God. van Hem is mijn heil." Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze oudste zwager Cornelis Driebergen weduwnaar van Adriana van Egmond op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: fam. van Egmond. 10 augustus 1978. Zie. Ik maak alle din gen nieuw Openbaring 21 5 Na een moedig gedra gen ernstige ziekte heeft de Heer thuis gehaald, Zijn uitge streden kind, mijn be minde en zeer zorgza me man Gerardus Hendrik Luttik op de leeftijd van 59 jaar. Heerhugowaard: N. E. Luttik-Knibbe Heerhugowaard, 10 augustus 1978. Ribeslaan 9. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 14 augustus 1978 om 12.00 uur in de Gereformeerde kerk. Stationsweg te Heerhugowaard, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats ach ter de kerk. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis. Liever geen bezoek aan huis. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. De echte Dole banaan-ballon. Voor L alle smul-aapjes die een lekkere banaan kunnen waarderen. Tijdelijk en zolang de voorraad strekt bij alle winkeliers met het k^f Na het plotseling overlijden van mijn geliefde man en onze vader Harmen Sliep hebben wij zoveel blijken van belangstelling ontvan gen. dat het ons tot onze spijt onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken. Uw medeleven, in welke vorm ook, is ons tot steun geweest en langs deze weg zeggen wij U daarvoor hartelijk dank. M. J. Sliep-Veldhuijzen van Zanten en kinderen Groningen, augustus 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18