Vul deze bon in om uwhuis te verkopen. ~l VAKANTIE BRIEVENBUS verkoper specialist verkoopsters part-time kassières Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEU <£H$> Of uw boot, uw band recorder, uw antiek, uw brommer, uw auto,uw caravan, of wat dan ook. Een MINI advertentie brengt u in kontakt met 1,3 miljoen koopkrachtige lezers in heel Nederland. U hoeft alleen maar de Bon in te vullen. Schrijf hier uw tekst. dinsdag 8 augustus 1978 TROUW/KWARTE' kunnen van maandag lot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummei 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen oma hartelijk gefeliciteerd met uw 65e verjaardag Uw kinderen en Ri chard. Peter. Nien- ke. Akke, Martijn, Paul en Met dankbaarheid aan God hopen wij op 17 augustus a s. het S0-jarig huwelijksfeest te vieren van onze geliefde ouders en grootouders J. Verstraten en J. Verstraten-Lindhout Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Zwijndrecht, Marchantstraat 25 Gelegenheid tot feliciteren 17 augustus a.s. van 19.00- 20.30 uur in jeugdgebouw „De Vonkenberg", Stoop van Zwijndrechtstraat 1 te Zwijndrecht. Heden overleed na een korte ziekte onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Mellema sinds 19 augustus 1973 weduwe van Dirk Noordveld, op de leeftijd van 78 jaar. ,JZij wist zich in leven en steroen het eigendom van haar Heer. Groningen, 5 augustus 1978 Corr adres: Berkelstraat 13b. Sloten (Fr.): T. Alting-Noordveld Harry en Jeltje Dick en Arendje André, Tiny en Harry Elly en Thomas Groningen: W. Noordveld H. Noordveld-Kamminga Anke De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang", Esdoornlaan 187, wijk Selwerd, Gro ningen. Bezoek woensdagavond van 7-8 uur. De begra fenis zal plaatsvinden op donderdag 10 augus tus a.s. op de begraafplaats „Selwerderhof. Samenkomst aldaar in de aula, waar een rouw dienst wordt gehouden, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer op de begraaf plaats. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen, mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Lummina Moorlag op de leeftijd van 80 jaar, geliefde echtgenote van Geert Horlings De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets G. Horlings H. Velzing E. Velzing-Horlings B. J. Doornbos R. Doornbos-Horlings J. Horlings W. H. Horlings-Klootsema R. Horlings T. A. Horlings-Pals klein- en achterkleinkinderen Klazienaveen, 6 augustus 1978 Evenaar 62 Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.00-20.00 uur in de „Wolfsbergen" te Emmen, Weerdingerstraat 150. De rouwdienst zal plaatsvinden op donderdag 10 augustus om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Klazienaveen. Vertrek naar de begraafplaats om plm. 13.30 uur. Na afloop wordt u terugverwacht achter de kerk. S.V.P. GEEN BLOEMEN Na een moedig gedragen lijden heeft de Heer, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich geno men onze lieve moeder, behuwd groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Gijsbertha Hoogendoorn-Slootwcg in de ouderdom van 84 jaar Canada: J. Hoogendoorn A. Hoogendoorn-Dennendaal Oude Wetering: J. Spruitenburg Leiden: J. van der Mey-Hoogendoorn Voorschoten: J. A. Vlaardingerbroek-Hoogen- doorn J. C. Vlaardingerbroek Wassenaar: S. S. van Biezen-Hoogendoorn K. van Biezen klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Ned er horst den Berg, 6 augustus 1978 Bejaardentehuis „De Kuijer" Jozef Israëlslaan 2. Corr.adres, J. Spruitenburg Kerkstraat 7, Oude Wetering. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 9 augustus a.s. 's-middags om 1.15 uur in de Geref. kerk aan de Dammerweg te Neder- horst den Berg, waarna de begrafenis om 2 uur zal plaats hebben op de Algemene Begraaf plaats „Harnhof" aan de Slotlaan te Neder- horst den Berg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Aula van de Begraafplaats. Geen bloemen. Na een langdurig moedig gedragen lijden is heden in alle rust van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Maartje Poot-Kalisvaart geboren 7 maart 1910 De ziekte, die zij gedurende 26 jaar heeft helpen bestrijden, heeft ook haar geveld Valkenburg ZH: S. M. Poot Hazerswoude-Rd: E. Poot Helma en Wim 's-Gravenhage: A. J. de Groot-Poot Joma en Evelyn Valkenburg ZH: S. C. Poot J. K. Poot-Verhaar Marga Veldhoven: M. M. T. C. Stigter-Poot A. K. Stigter Hermineke en Kees 2235 CJ Valkenburg ZH, 3 augustus 1978 Hoofdstraat 96 De crematie heeft inmiddels plaats gevonden. „Zo ik niet had geloofd dat in dit leven" Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, be huwd-, groot- en overgrootvader, zwager en oom Adriaans Terlouw in de ouderdom van 88 jaar. F. J. Terlouw-de Jong Kinderen, klein- en achterkleinkinderen ROTTERDAM, 4 augustus 1978 „De Schutse", Cordell Hullplaats 22, Kamer 519 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-7.30 uur in „De Schutse". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 9 augustus om 12.30 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehouden worden in „De Schutse", aanvang om 11.30 uur. De Here nam tot Zich, de door ons zeer ge waardeerde zwager Pieter Goedendorp echtgenoot van A. W. Goedendorp-Derksen Den Haag: H. van Heelten Rotterdam: A. Derksen A. J. Derksen-van Peursem Alblasserdam: N. Derksen-Vuyk Rotterdam, 4 augustus 1978. „Ik hef mijn ogen op naar de ber gen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft." Psalm 121 1 en 2 Heden nam God tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Wilhelmina Kwant weduwe van Derk Jan Velsink op de leeftijd van 79 jaar. Barneveld: H. J. Velsink A. J. Velsink-Juch Oranjestad: G. H. in 't Veld-Velsink A. C. in 't Veld en kleinkinderen Nunspeet, 4 augustus 1978 Enkweg 9 Op woensdag 9 augustus zal in de Gerefor meerde kerk aan de Driestweg een rouwdienst worden gehouden. Aanvang 14.00 uur. Vanaf 13.30 uur is in de zaal naast de kerk gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling vindt plaats op de alge mene begraafplaats aan de Eperweg te Nun speet om 15.00 uur. Geen bloemen - geen toespraken. Aan huis geen bezoek. Heden heeft de Here nog onverwacht uit ons midden weggenomen, in de Hope des Eeuwi gen Levens, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Teuntje van den Berg-Paul geboren 28 december 1906. „De Here zal het voor mij voleindigen," Psalm 138:8a Rotterdam, Jac. van den Berg Waddinxveen, Jac. van den Berg A. van den Berg-van Welzenis Jaap Bettina Arjen Marina Jackeline Ameide, W. C. Kalkman-van den Berg W. Kalkman Wilma Tine Pim Jan Willem Capelle a.d. IJssel D. van den Berg W. van den Berg-Stienstra Zaterdag 5 augustus 1978. Kralingseweg 333, Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 10 augustus 1978 's middags om 15.15 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kra lingseweg 334, Rotterdam. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula op de begraaf plaats. De rouwdienst vangt aan om 14.45 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze lieve opa Johan Heinrich van Oostveen echtgenoot van Carolina Suerink in de leeftijd van 72 jaar. Amsterdam, C. van Oostveen-Suerink Amsterdam, M. van Oostveen Bussum, J. H. van Oostveen W. C. van Oostveen-de Graaff Petra Oosthuizen, W. Plate-van Oostveen S. Plate Ingrid Amsterdam, 6 augustus 1978 Borneostraat 16 huis Gelegenheid tot afscheidnemen donderdag morgen 10 augustus van 10.45-11.15 uur in de rouwkamer van Huize Sint Jacob, Plantage Muidergracht 97, waarna te 12 uur de bijzet ting in het familiegraf op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 42 3 (oude berijming) Met droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een langdurig, geduldig gedragen lijden, mijn zeer geliefde man, onze lieve vader, behuwd- en grootvader Philippus Oprei op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam, I. Oprei-den Dekker Rotterdam, H. de Bruin-Oprei T. de Bruin Zwijndrecht, A. L. Cok-Oprel J. S. Cok Ridderkerk, L. A. Zoutewelle-Oprel J. Zoutewelle en kleinkinderen Rotterdam, 5 augustus 1978 Veenoord 308 Geen bloemen Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 8 au gustus op de begraafplaats van IJsselmonde aan de Benedenrijweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.15 uur. Aankomst op de be graafplaats om pl.m. 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Gesterkt door de zeer vele bewijzen van belangstel ling, bewezen zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van onze geliefde dochter, zuster, schoon zuster en tante, zr. Hendrika Zemel laatstelijk gewerkt hebbende in het Juliana-kinder- ziekenhuis en in Duinhage, betuigen wij als familie aan u allen onze hartelijke dank. 's-Gravenhage, 4 juli 1978 W. Pijperstraat 28. Vroom Dreesmann Amsterdam opent binnenkort in de Kalverstraat (vlak bij de Dam) een nieuw filiaal, gespecialiseerd in de verkoop van eigentijdse mode. In de uitgebreide kollektie dames- heren- en kinderkonfektie zult u die mode weerspiegeld zien, nog ondersteund door een zeer breed assortiment van onze young years kollektie. Voor dit filiaal zoeken wij op korte termijn afd. herenkonfektie afd. young years Voor alle funkties wordt ervaring geëist. Als u interesse heeft kunt u kontakt opnemen met Vroom Dreesmann, afdeling Personeelszaken, Kalverstraat 201, te Amsterdam, tel.020-220171. VROOMS DREESM Al Fijn dat u een los nummer van TROU l kocht, maar wat moet u nu morgen; Weer zestig centen* neerleggen? Een abonnement i veel gemakkelijkei Vraag proefabonnemer Tel. 020-913456, afd. Service Winkelen begint op de advertentie pagina's van JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) Sla spijkers met koppen? word lid van liet C NV' Samen sta je sterk! Bel 030-941041. hmtrliik Njlnuw.il VjkvrrKtmI Ulftihi. K j.ilbjn U,Pti\ihu\?47$. in open envelop zonder postzegel opsturen aan: min l-advertenties. Antwoordno. 2470, Amsterdam. 1 c 5 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 3 regels beschrijven.Voor brieven onder no.f 3 - extra. Prils c*,DiMTSing (MCI 4* BTVW» 1 2 3 18.45 4 24.60 5 30.75 6 36.90 7 43.05 8 49.20 9 5535 10 61.50 Piaatsingsdatum(s) Naam -Telefoon. Handtekening ie Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakant^, adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk a volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas gef vakantie-adressen aannemen.) t J01 Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen er zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zefcf veel te wensen overlaat/Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoord lljkheld aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! Woonplaats:. Telefoon: VAKANTIEPERIODE VanTerug op: VAKANTIE-ADRES Per adres Straat en no. Woonplaats.... Land: Ik stel pnis op toezending naar het buitenland Portokosten Nederland en Belg Ie gratis Land- en Luchtpost binnen Europa 1.75 per dag Tér voldoening van deze kosten ontvangt u een acceptgirokaart

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8