■Vance naar Midden-Oosten troepen bp West-Irian Consternatie op Wereldfestival padats geduld is niet onuitputtelijk i Ingrijpen Eanes verwacht Bern eist ontslag Rus bij ILO tuidafrikaanse in Namibië jctie Bestand in Zuid-Libanon Godsdienstig fanatisme oorzaak zelfmoord in VS ^merikaanse minister Vance vandaag naar het Midden-Oosten TERDAG 5 AUGUSTUS 1978 BUITENLAND TROUW/KWARTET Talen van Sadats vredesinitiatief bedreiging VS WASHINGTON, CAIRO, TEL AVIV (UPI, DPA, Reuter) 'egen de achtergrond van sterk verharde standpunten van de irtijen in het Midden-Oosten komt vandaag de Amerikaanse inister van buitenlandse zaken Cyrus Vance in Israël aan. laandag zal Vance in Alexendrië met Egyptes president adat overleg voeren waarna hij woensdag naar Washington om verslag uit te brengen aan president Carter. onderhandelingen opnieuw in het spoor te brengen", aldus Vance tot de commissie voor internationale be trekkingen van het huis van afge vaardigden. Diplomatieke functiona rissen zeiden dat de vooruitzichten voor Egyptisch-Israëlische onderhan delingen afhangen van één enkele vraag: of en wanneer Israël zich zal verplichten tot een substantiële te rugtrekking van de westelijke Jor- daanoever en de Gazastrook. CÏn de huidige kritieke fase zullen diieuwe pogingen moeten worden on dernomen en indien nodig zullen wij dereid zijn nieuwe suggesties te doen de kloof te overbruggen en de (jflNDHOEK (AFP) - Zuidafrikaan- troepen in Namibië (Zuidwest-Afri- zijn een achtervolgingsoperatie ijpgonnen na een botsing bij de Ango- ,tfse grens met een groep Afrikaanse ^tionalistische guerrillastrijders wie er drie werden gedood gen militaire woordvoerder zei dat de troepen geen verlie- m leden bij het vervolgen van het immando dat vermoedelijk behoort de Namibische onafhankelijk Swapo. Verdere bij- te&nderheden zouden na de beëindi ging van de operatie worden bekend gemaakt, ml 3,4 de afgelopen dagen beschuldigden st Zuidafrikaanse militaire autoritei- s<n SWAPO ervan haar guerrilla-ac- ofs en infiltraties in Noord-Namibië icjnaf haar bases te verveelvoudigen het vorderen van het vredes- van westelijke landen en de van de speciale afgevaar- igde van de Verenigde Naties voor amibië, Martti Ahtisaari, in Wind- oek. r DELHI (Reuter) De Indiase sitie is gisteren het parlement jelopen nadat de voorzitter had weigerd de correspondentie te pu- Hiceren tussen eerste minister Mo- Irji Desai en de afgezette minister binnenlandse zaken S jar an ingh. Als Vance niet in staat zal zijn bewijs te leveren van Israëlische soepelheid dan zal president Sadat, naar men aanneemt, stappen nemen die van grote invloed voor de V.S. zullen kun nen zijn. Een einde van de onderhan delingsfase zou een diplomatieke ramp zijn die een vacuum zou schep pen. De eerste stap zou zijn een Ara bische topconferentie die formeel een einde zou maken aan de individuele pogingen van Sadat een door onder handelingen bereikte regeling met de Israëli's tot stand te brengen. De top zou gevolgd worden door Arabische economische stappen tegen de V.S., die vermoedelijk de olie voorziening zou aantasten. Radio-Caïro noemde de Israëlische premier. Menachem Begin, gisteren een „racistische dictator" en een „po litieke schizofreen". Het radiocom mentaar was een van de felste per soonlijke aanvallen op de Israëlische leider sedert de vredesonderhande lingen tussen beide landen in januari in een impasse raakten, nauwelijks twee maanden na de historische reis van Sadat naar Jeruzalem. De cata strofe ligt in het feit „dat hij nooit ophoudt te spreken over vrede maar tegelijkertijd nooit stopt met het pra ten over zogenaamde Israëlische vei ligheid die voor hem betekent dat vrede en (behoud van bezet Arabisch) land onafscheidelijk met elkaar ver bonden zijn." "'IKARTA/DELFT (ANP. Reuter) Indonesië zal haar troe- ;n op West-Irian (het voormalige Nederlands Nieuw Guinea) in meer en modernere wapens voorzien. nister van defensie generaal Joe- jwf heeft dat in Jakarta gezegd na Ifli bezoek aan het eiland. Volgens tn hebben de Indonesische militai- i de zaak wel onder controle, maar toch betere wapens nodig waar- Prntpst zij ook 's nachts hun doelen vinden. Ook zullen paarden dikke kleding worden gestuurd 22r militairen die in het centrale 67gland opereren. afgedaan als „stammentwisten", maar zich toch gedwongen gezien re gelmatig versterkingen naar het ei land te sturen. deze week verluidde in Jakarta uiti Indonesië wapens wil kopen in ">9 st-Eruopa. in plaats van in de Ver gde Staten. Westeuropees oorlog- ZJg zou duurder zijn in aanschaf, ar goedkoper in onderhoud. Het gaan om een bedrag van 250 gulden, te besteden aan lich- 'wapens, naar werd gezegd voor ►ruik op het bezette Oost-Timor. is de laatste tijd voortdurend ustig op West-Irian, waar verschil- de guerrillabewegingen een strijd jjir onafhankelijkheid voeren. De lering in Jakarta heeft deze steeds Ondertussen heeft de Vrije Papoea Beweging protest aangetekend tegen een overeenkomst tussen Indonesië en Papoea Nieuw Guinea (vroeger Australisch) over de deportatie van bijna duizend dissidenten naar Indo nesië. Zij waren de grens overge- vlucht van West-Irian naar Papoea Nieuw Guinea, om de Indonesiërs te ontlopen. In een brief aan de hoge commissaris voor de vluchtelingen van de Verenig de Naties stelt de Vrijë Papoea Bewe ging dat de overeenkomst in strijd is met de Geneefse conventie van 1951 en het VN-protocol van 1967 over de status van vluchtelingen, èn niet de verklaring van de VN van 1967 over territoriaal asiel. De beweging vraagt de hoge commissaris alles te doen om de deportatie van de vluchtelingen tegen te houden. De uitlevering zou na 20 augustus moeten plaatsvinden. Nederland praat over Oosteuropese dissidenten door Herman Amelink HAVANA De Nederlandse delegatie naar het elfde Wereld- jeugdfestival heeft voor enige consternatie gezorgd door openlijk de kwestie van de Russische dissidenten ter sprake te brengen. Zowel de Russische als de Oostduitse delegatie, die van tevoren op de hoogte waren gesteld van inhoud van het Nederlandse voornemen, deden pogingen om de bijdrage te weren. Een kleine inwoonster van het plaatsje Comfort in Texas kijkt na de overstroming in het gebied naar wat er van de straat is overgebleven. Bij de overstromingen die verscheidene dagen midden- en west-Texas teisteren, zijn naar schatting tot dusver 21 mensen omgekomen. Zeker zes mensen kwamen om het leven in Albany, een stad in het westen van Texas. Honderden mensen zijn dakloos en de autoriteiten menen dat de schade miljoenen dollars kan bedragen. Van een medewerker LISSABON De verwachting in Portugal is dat president Eanes dit weekeinde een nieuwe eerste minister zal aanwijzen voor de vorming van een „presidentiële regering". Wat voor regering dat zal zijn is niet duidelijk. De socialisten zagen deze week geen mogelijkheid tot herstel van de vori ge week gebroken regeringscoalitie. Met een ondertoon van verbittering vinden zij dat er nu niets anders opzit dan dat Eanes maar met zijn presi dentiële regering op de proppen moet komen. Maar een dergelijke formule draagt het gevaar van een concentra tie van de macht in zich. benadrukte socialistenleider Mario Soares giste ren op de Portugese televisie. De soci alisten vinden dat de president bij de keuze van de nieuwe premier reke ning moet houden met de machtsver houdingen in het parlement. In dat geval zou Eanes opnieuw Mario Soa res moeten vragen een nieuwe rege ring te vormen. Hijzelf vindt dat on waarschijnlijk „omdat ik immers vier dagen geleden tegen mijn zin als eer ste minister ontslagen ben". Sterk centrum De houding van de socialisten lijkt eerder te wijzen op het forceren van vervroegde verkiezingen nog voor het bijwerken van de kiesregisters. Van de ander kant is duidelijk dat de socialisten voorlopig niet van plan zijn hun linkse opstelling te laten varen. Vooraanstaande socialisten zien in het optreden van Eanes een poging tot het vormen van een sterk politiek centrum, door de bestaande partijlij nen heen. President Eanes waar schuwde in zijn redevoering dinsdag voor de zware verantwoordelijkheid GENêVE (UPI) De Zwitserse rege- die de politieke partijen op zich laden ring heeft de Internationale Arbeids- wanneer zij een presidentieel kabinet organisatie (ILO) verzocht de Rus als laatste oplossing toch naar huis Gregory Miagkov te ontslaan omdat sturen. In dat geval zouden nieuwe hij een gevaar betekende voor de verkiezingen gehouden moeten wor- veiligheid van Zwitserland. Dit is gis- den zonder dat de kiesregisters bijge- teren door woordvoerders van de ILO werkt zijn. Honderdduizenden Portu- bekendgemaakt. Miagkov die tien gezen wordt daarmee het recht op jaar lang een topfunctie bij de ILO stemmen ontzegd, aldus Eanes. De bekleedde, kreeg maandag te horen communistische partij verwijt de so- dat zijn contract was beëindigd. Don- cialisten een tactische fout gemaakt derdag was in Genève meegedeeld Mario Soares herhaalde gisteren de opvatting van de socialistische partij dat de landhervorming in onderling overleg moet worden geregeld: „De roeping van de socialistische partij is altijd geweest het land in handen van de arbeiders te geven", aldus Soares die tegelijkertijd de vroegere land bouwminister Antonio Barreto een „overmaat aan ijver" verweet. Onder het bewind van Barreto kwam het vorig jaar tot diverse schermutselin gen tussen de politie en de landarbei ders bij de teruggave van grond aan onteigende grootgrondbezitters. Na dat de communistische partij sa men met de conservatieve oppositie de eerste regering Soares vorig jaar had laten vallen, keerde Barreto te gen zijn zin niet meer terug in het kabinet. Na een bezoek aan Amerika op uitnodiging van president Carter begon Barreto gesteund door andere leden van de rechtervleugel van de socialistische partij een offensief te gen de huidige landbouwminister. Luis Saias Ook vanuit de „presiden- tialistische" PSD werd een campagne, tegen Saias begonnen waardoor ten slotte de christendemocraten, die tot dan toe de ontevreden grootgrondbe zitters tot haar achterban kon reke nen. zich gedwongen voelden het hui dige kabinet te laten vallen. In de commissie die zich bezig houdt met ontwapening en ontspanning, stelde de Nederlandse delegatie bij monde van Paul Scheffer. vertegen woordiger van het Landelijk Overleg Grondraden en student in Nijmegen, dat het niet aangaat om bij de discus sie over ontspanning niet te spreken over de kwestie van de Oosteuropese dissidenten. De Nederlandse afgevaardigde stel de: „De ontwikkeling in de socialisti sche landen doet ernstige vragen rij zen bij de Nederlandse delegatie. Die verontrusting hebben wij tot uitdruk king gebracht door onze verwerping van de gevangenhouding van Ginz- burg, Sjtsjaranski en de Oostduitser Bahro. De Nederlandse delegatie ver oordeelt de onderdrukking van indi viduele en collectieve mensenrechten in de socialistische landen van Oost- Europa, waarvan genoemde proces sen slechts een symptoom zijn". Flauw applaus De Russische en Oostduitse delegatie deden tot kort voordat de Nederland se afgevaardigde aan het woord kwam verwoede pogingen om hen tot andere gedachten te brengen. Ze leg den hem onder meer een rapport voor met de Russische visie op de proces sen tegen dissidenten. Paul Scheffers hield echter toch zijn toespraak en nodigde daarin de Russische en de Oostduitse delegatie uit voor nader overleg. Na de toespraak van de Ne derlandse afgevaardigde kon er al leen maar een zeer flauw applaus af en de voorzitter, afkomstig uit de D.D.R., liet zijn gebruikelijke woord van dank achterwege. De Russische afgevaardigde die na de Nederlander sprak, liet duidelijk zijn ongenoegen blijken. Hij noemde de Nederlandse bijdrage goed bedoeld, maar objec tief gezien een ondersteuning van het Amerikaanse Imperialisme en een be dreiging van de eenheid van het festi val. Op deze woorden kreeg hij een daverende ovatie. Ook de Cubaanse afgevaardigde leverde ln wat bedek- tere termen kritiek op de Nederland se bijdrage. Binnen de Nederlandse delegatie hebben alleen de vier leden van de Jongeren Kontankt Unie zich van de uitspraken van de 70 leden tellende delegatie gedistantieerd. Kritische vragen In een fraai gelegen pand aan zee sprak de Nederlande delegatie don derdagmiddag bijna twee uur met een Cubaanse delegatie van studen ten en vakbondsleden. In dit gesprek werd van Nederlandse zijde de kwes tie van de politieke gevangenen en de vakbondsvrijheid ter sprake ge bracht. Op de vrij kritische vragen van de kant van de Nederlanders, gaven de Cubanen niet al te onver wachte antwoorden. Ze ontkenden dat er in Cuba sprake was van politieke gevangenen. Wel zijn er bepaalde tegen de revolutie actieve elementen die in de gevange- ADVERTENTIE te hebben met in het openbaar de mogelijkheid van een accoord tussen communisten en socialisten af te wij zen. Volgens de communisten blijft een dergelijk accoord toch noodzake lijk om een democratische basis te kunnen geven aan het door Eanes voorgestelde presidentiële kabinet. dat Miagkow ontslag bij de ILO had genomen en donderdag in allerijl naar Moskou was teruggekeerd. In juni was Wladimir Boekrejew. een andere Russische topfunctionaris bij de ILO, overhaast naar Moskou te ruggegaan nadat hij als een agent van de KGB was ontmaskerd. KAMPEN OUDESTRAAT 200 Tel. 05202-12352 Filialen: juliMl IORGELHUIS LELYSTAD klankrijk debestr ZWOLLE nis zitten, maar hun aantal wordt steeds geringer. Deze elementen kun nen niet beschouwd worden als poli tieke. maar als gewone contrarevolu tionaire elementen. De Cubanen ver zekerden dat de gevangenen goed be handeld worden en dat hun verwan ten op geen enkele wijze de gevolgen van de verkeerde handelwijze onder vinden. Op vragen over negatieve aspecten in de sociale wetgeving van Cuba. waar bij erop gewezen werd dat een Cu baanse arbeider die ziek wordt slechts de helft van zijn normale sala ris krijgt, antwoordde de Cubaanse delegatie dat alle wetten door de ar beiders zijn aangenomen en derhalve goed zijn. De inhouding van de helft van het salaris Is niet bedoeld om de medi sche voorzieningen van geld te voor zien. maar om de overuren van mede arbeiders te compenseren. Verder werd er met nadruk op gewezen dat de kinderen van zieke arbeiders alle rechten hebben op gratis scholing, gratis maaltijden op school en gratis medische voorzieningen gewoon be houden. METULLAH De bevelhebber van de christelijke militie in Zuid-Liba non heeft zijn mannen opdracht ge geven op tc houden met schieten op Libanese militairen die de soevereini teit van de regering moeten herstel len. aldus hebben Israëlische militai ren bij de grens met Israel meege deeld. De bevelhebber, majoor Saad Haddad. heeft het bevel uitgevaar digd nadat de rechtse militie enkele dagen achtereen zo nu en dan had geschoten op de 700 regeringsmilitai ren. De militie had gezegd te zullen vechten tegen de regeringstroepen wanneer die zouden proberen door de christendorpen te trekken om stellin gen bij de Israëlische grens in te nemen. De klokken van de kerken in de christelijke dorpen kondigden het bestand van Haddad aan. dat 24 uur zou duren. Het geluld was duidelijk in Israel te horen SALT LAKE CITY (AP. AFP. UPI» - De politie in de Amerikaanse stad Salt Lake City vermoedt dat religieus fanatisme de achtergrond vormt voor de zelfmoord van een vrouw en haar zeven kinderen. Zonder tegenstribbe len waren de zeven kinderen tussen de vijf en de veertien Jaar samen met hun moeder naar de elfde etage van een hotel in Salt Lake City geklom men. Daar lieten zij zich de een na de ander door de moeder van het balkon gooien, waarna de moeder zelf naar beneden sprong. Dinsdag had de man van de vrouw. Bruce Longo, de hand aan zichzelf gelegd. Longo, die zich ook wel Em manuel David noemde, was uit de kerk van Jezus Christus van de Heili gen der Laatste Dagen (Mormonen) gezet nadat hij had meegedeeld dat hij de reïncarnatie was van de heilige geest. Jezus Christus en God de vader nu r ;ux>r James Oorsey co» gematigde optimisme van ruim twee weken geleden dat de sfeer van ■U "^sproces in het Midden-Oosten karakteriseerde is vervaagd rpm twee weken geleden kondigde de Amerikaanse minister van itenlandse zaken, Cyrus Vance, direct na alloop van de besprekingen 'k.set Kasteel Leeds, aan dat hij binnen veertien dagen naar het Midden maten zou reizen. Tijdens die reis verwachtte de minister een nieuwe jjlerikaans-Egyptische Israëlische ministersconferentie Hdeze conferentie zouden niet alleen de iters van buitenlandse zaken deelne- i, aldus hoorde men in de wandelgangen maar misschien ook de ministers Tjdefensie. Het leek alsof er vooruitgang kon worden. Vance reist vandaag r het Midden-Oosten, maar van een iwe ontmoeting van Egyptische en Is- Jsche ministers in de komende dagen Is Jen sprake meer. £1 en Egypte lijken hun standpunten B de besprekingen ln het Kasteel Leeds ebben verhard. Een Egyptisch verzoek (teruggave van de stad El Arisj en de n tSinaï. beide gelegen in de bezette Si- yWoestijn. als een teken van goede wil, I door het kabinet ln Jeruzalem vei wor- kNiemand krijgt iets voor niets", aldus er Begin in een toelichting op het "eS*5 Jierikaanse druk uitlating bevestigde voor de Egypte- naren wat zij eigenlijk al wisten: slechts door middel van Amerikaanse druk maakt Cairo kans op een Israëlische inwilliging van de Egyptische vredesvoorwaarden. Egypte wenst noch over het principe van een territoriaal compromis ln de bezette gebieden te praten noch is Egypte bereid om de kwestie van de souvereiniteit over de westelijke Jordaanoever en de Gazastrook ter discussie te stellen. Volgens de Egypti sche minister van buitenlandse zaken. Mo hammed Ibrahiem Kamel, zijn verdere be sprekingen met Israël „tijdverspilling", zo lang men geen nieuwe geluiden uit Jeruza lem hoort. De pogingen van de speciale Amerikaanse reizende ambassadeur. Alfred Atherton. om de heren in Cairo van het tegenovergestelde te overtuigen mochten niet baten. In zijn besprekingen met presi dent Gadat en minister Kamel wees Ather ton op het feit dat Israël zich in tegenstel ling tot eerdere verklaringen tot een territo riaal compromis bereid had verklaard. Met andere woorden Israël stond niet meer op volledig behoud van de westelijke Jordaan oever Deze slimme truc van de Israëlische minis ter van buitenlandse zaken. Mosje Dajan. werd echter in Cairo doorzien. Immers. Da- jan had tijdens een debat in de Knesseth. het Israëlische parlement, gesteld dat een dergelijk territoriaal compromis door Israël in overweging zou worden genomen wan neer het door de Arabieren zou worden voorgesteld. Dajan kon dit veilig doen in de wetenschap dat de Arabieren een dergelijk compromis nooit als een eigen suggestie op tafel zullen leggen. Ook Dajans toezegging in de Knesseth dat Israël na een overgangs periode van vijf jaar bereid zou zijn over de kwestie van de souvereiniteit te praten schoot aan de Egyptische verwachtingen te kort. Immer, Dajan meende dat tijdens een dergelijk gesprek Israël niet verplicht kon worden beslissingen te nemen. „Nieuwe ideeën" Egypte koos voor de harde opstelling. Sa dat weigerde een bootschap van Begin te aanvaarden waarin de Israëlische premier het besluit om niet zonder meer stukjes Sinaï-woestijn terug te geven, wilde toelich ten. Vlak daarop werd de Israëlische mili taire delegatie in Cairo de deur gewezen. De Egyptische tactiek is duidelijk: slechts wanneer er „nieuwe ideeën" op tafel komen heeft het zin om met Israël weer rond de tafel te gaan zitten. Van Israël valt niet zonder meer een beleidswijziging te ver wachten. De Verenigde Staten moeten daarom Israël nu daadwerkelijk onderdruk zetten. In het verleden heeft de Amerikaan se regering herhaaldelijk verklaard met ei- VordGGldtlGid gen vredesvoorstellen te zullen komen wan neer het vredesproces in het slop raakt. Wat Sadat betreft is dit nu het geval. Geïrriteerd reageerde men daarom in Cairo toen de VS zich negatief over zijn standpuntsverhar ding uitlieten en toen duidelijk werd dat Vance tijdens zijn rondreis niet van plan was een eigen initiatief te ontvouwen ken. maar ook nog in staat waren een ak koord te bereiken Tekenen van een mogelijke toenadering tussen Egypte en de leden van het Front van Standvastigheid, waaronder met name Syrië, die het gevaar in zich bergen dat Sadat aan zijn in november verleden jaar begonnen vredesinitiatief een eind zal ma ken. verhogen de druk op Israël en de Verenigde Staten. Dit front, bestaande uit Syrië, Libië, Algerije. Zuid-Jemen en de Palestijnse Bevrijdingsbeweging (PLO) werd gevormd na Sadats bezoek aan Jeru zalem. Maar tijdens de conferentie van ministers van buitenlandse zaken van de niet-gebon- den landen, verleden week in Belgrado, gingen vertegenwoordigers van alle aanwe zige Arabische staten, waaronder Egypte. Syrië. Algerije en de PLO rond de tafel zitten om voor de conferentie een gezamen lijk standpunt te bepalen inzake het con flict in het Midden-Oosten Het was de eerste keer sinds november verleden jaar dat zowel Egypte als leden van het Front van Standvastigheid niet alleen bij elkaar kwamen om het Midden-Oosten te bespre- Dat Egypte de relatie met de rest van de Arabische wereld herstellen wil bleek ook uit het bereikte akkoord. Besloten werd om de besluiten van de Arabische topconferen tie van oktober 1974 in Rabat te bekrachti gen. Op deze top werd de PLO erkend als enige wettige vertegenwoordiger van het Palestijnse volk en werd bepaald dat een akkoord met Israël op een volledige terug trekking uit de in 1967 bezette gebieden gebaseerd moet zijn. Achter de opening tussen Egypte en leden van het Front van Standvastigheid steekt de hand van Saoedi-Arabië, dat zich grote zorgen maakt over de verdeeldheid in de Arabische wereld. Ofschoon Saoedi-Arabië stilzwijgend het Egyptische vredesinitiatief goedkeurde is men nu in Riad tot de conclu sie gekomen dat het initiatief mislukt is en dat het tijd wordt voor een algemene Arabi sche strategie Inzake een oplossing van het conflict ln het Midden-Oosten. Om een toenadering binnen de Arabische gelederen te bewerkstelligen reist de Saoe- dische kroonprins Fachd momenteel langs verschillende staten. Fachd bezocht voor het eerst sinds Sadats bezoek aan Jeruza lem Egypte. Na afloop van zijn besprekin gen verklaarde Sadat dat Saoedi-Arabië en Egypte het altijd volledig eens zijn Tegelij kertijd bezochten hoge Egyptische rege ringsfunctionarissen Jordanië dat eveneens niet geheel afwijzend stond tegenover 'het Egyptische vredesinitiatief. Jordanië zou een actieplan op tafel gelegd hebben waarin een hervarring van de Geneefse vredescon ferentle wordt bepleit. Een dergelijke oplos sing zou zowel Sadat als de Syrische presi dent Assad gezichtsverlies besparen. Som migen menen ook dat op korte termijn gekozen zou moeten worden voor de door de secretaris generaal van de Verenigde Naties voorgestelde conferentie ter voorbereiding van Genève. Deze voorbereidende vergade ring onder auspiciën van de VN. zou ln New York moeten worden gehouden. De ontwikkelingen van de afgelopen twee weken stellen het bezoek van Vance aan het Midden-Oosten ln een nieuw daglicht. Ze ker is dat besprekingen van de Amerikaan se minister, vooral in Egypte, de moeilijkste zuilen zijn die hij tot nu toe met Sadat heeft gevoerd

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 7