\foor iedereen dezelfde hypotheek? r y E Managem voor ziekenhuize en instellingen zeister ziekenhuis Westland Utrecht Hypotheekbank 'sHeeren Loo-Lozenoord 2 medewerk(st)ers bewegingsonderwijs verpleegkundige/ docente verpleegkunde hoofd van de hulshouding (directrice). verpleegkundige 2 verpleegkundigen waarnemend hoofdverpleegkundige adjunkt-leidster docente. IKAZIA ZIEKENHUIS ROTTB^4 O.K. VERPLEEGKUNDIG! EN ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGEN: Instituut voor Bedrijfswetenschappe1 Ook al zijn huizen gelijk.geen hypotheek hoeft hetzelfde te zijn. Iedereen heeft immers andere wensen? L)e één wil zoveel mogelijk risico's dekken. De ander zoekt een hypotheek die meegroeit met z'n camere.Talloze varianten en een scala van mogelijkheden zijn denkbaar. Westland/Utrecht Hypotheekbank maakt elke hypotheek pasklaar. Echt maatwerk,zodat geen hypotheek hetzelfde hoeft te zijn. Dit zijn enkele mogelijkheden. De No-Risk hypotheek. De hypotheek die rekening houdt met uw gezin en helpt risico's uit te sluiten,door kwijtschelding van de schuld bij overlijden of algehele blijvende arbeidsonge schiktheid. De No-Risk 125% tophypotheek. De maximale tophypotheek,die u en uw gezin beschermt tegen onnodige risico's. De No-Risk Spaarhypotheek. Een hypotheek met maximale fiskale voordelen. Door kwijtschelding van de schuld bij overlijden en algehele blijvende arbeidsongeschiktheid stopt niet alleen de premie, maar ook de rentebetaling. Met de uit kering wordt dan ineens afgelost zonder extra kosten. De Groeihypotheek. De hypotheek met lage aanvangslasten die mee groeien met uw carrière,zodat u pas na 6 of 10 jaar de volledige rente plus aflossing gaat betalen. De Standaardhypotheek. De hypotheek met een grote variatie aan aflossings mogelijkheden: per maand of kwartaal: lineair of op basis van annuïteiten of via levensverzekering. De Budgethypotheek. De hypotheek, waarbij u nooit meer betaalt dan de rente van het moment. De hypotheek-leven. De hypotheek waarbij de aflossing wordt vervangen door premiebetaling op een levensverzekering. Een konstruktie die voor u aantrekkelijke fiskale aspekten kan hebben. Het Thuis-Best krediet. Het extra krediet ter financiering van verbeteringen aan uw woning. Het Overbruggingskrediet. De soepele tussenfinanciering voor het geval u uw huisal moet betalen vóórdat u uw"oude"huis verkocht hebt. De Tweede hypotheek. De meerwaarde die uw huis na enkele jaren heeft gekregen,kunt u voor een tweede hypotheek benutten. U kunt het geld naar eigen inzicht besteden. Praten met de Westland/Utrecht Hypotheekbani Er zijn veel manieren om in kontakt te komen met één van onze specialisten.Vooreen ad vies, voor nadere informatieof zelfs voor een konkreet en kompleet financieringsvoorstel. U kunt bijgaande coupon insturen. U ontvangt dan per omgaande nadere informatie. Ook is het mogelijk ons te bellen, te schrijven of een bezoek te brengen aan ons dichtstbijzijnde kantoor. Vraag uw makelaar of assurantieadviseur. Hij kan u over al uw mogelijkheden bij de Westland/Utrecht Hypotheekbank informeren. Coupon voor informatie. Stuur mij per omgaande nadere informatie of de door mij aangekruiste financieringsvorm(en) i I No-Risk hypotheek Q] Budgethypotheel I No-Risk 125% Hypotheek-leven Q] No-Risk Spaarhypotheek Q] Thuis-Best kredit' I I Groeihypotheek Q Overbruggingskr I I Standaardhypotheek Q Tweede hypothee Naam ■1 Adres Postcode Woonplaats. Tel Hoofdkantoor: Amsterdam, Sarphatistraat 1020-2631 31 Invullen en ongefrankeerd opsturen aan Westland/Utrecht Hypotheekbank N.V. ^Antwoordnummer 7738,1000 RA Amsterdam var Eer W// (Prot.Chr.Inrichtingvoorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Tsl. (03417) 6868 Ter voorziening in op onze afdeling ontstane vacatures vragen wij op korte termijn Hun taak zal o.m. bestaan uit: - het activeren van individueel of in zeer kleine groepen geplaatste pupillen in water- en straatspel - het aan een groep pupillen geven in onderwijs- en recreatievormen in het vlak van het zich bewegen - het begeleiden van een deel van de actieve recreatie van de pupillen gedurende één avond per week. Voor deze functie wordt gevraagd: ZA- of Z-diploma. OPM of ongeveer daarmede te vergelijken opleiding (bevoegdheid zweminstructie strekt tot aanbeveling) - geschiktheid om in ons bestaande team mee te werken bereidheid zich ev. aan een selectietest te onderwerpen. De salariëring is, afhankelijk van de genoten vooropleiding, minimaal 1 1.881,48 en maximaal 2.558,06 bruto per maand. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer A. Diemei, toestel 146. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeel en Organisatie vóór 20 augustus 1978. He< Zendingscentrum van De Gereformeerde Kerken in Nederland zoekt een voor het Memorial Christian Hospital in Si al- kot, Pakistan Het is de bedoeling dat de gewenste kracht o.a. wordt betrokken bij de aan het zieken huis verbonden verpleegstersopleiding. Daarnaast zal zij ook worden ingeschakeld bij werk in het ziekenhuis en in de omliggen de dorpen. Het ziekenhuis telt 135 bedden. Sollicitaties voor 1 september 1978 te richten aan: ds. A. Vos. Zendingscentrum, Postbus 204. Leusden-C. Volledige taak-omschnjving op aanvrage be schikbaar (tel 033-43244). Het Bestuur van de Serviceflat Mde Soester Duinen", Soester- bergsestraat 111 te Soest, met 40 appartementen en ong. 60 bewo ners, roept sollicitanten op voor de binnenkort vacant komende func tie van Bezit van Diploma Verpleegkun dige of Ziekenverzorgster strekt tot aanbeveling. Geriefelijke twee-kamerflat Is ter beschikking. Arbeidsvoorw. als gebruikelijk. Sollicitaties worden ingewacht bij het Bestuur. Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie. waar vrijwel alle specia lismen worden uitgeoefend. Voor onze afdeling Psychiatrie van 31 bedden zoeken wij een die in het bezit is van het diploma A en B. Op deze erkende P.A.A.Z.-afdeling, waar in 2 units wordt gewerkt, vinden ontwikkelingen plaats naar een meer eigentijdse wijze van hulpverlening en samen werking. De rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle is op de medewerkers van ons zieken huis van toepassing. Tijdens de sollicitatie zult u in de gelegenheid worden gesteld u nader op de afdeling te oriënteren. Indien u voor bovenvermelde funktie belang stelling heeft, kunt u kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoon (05200) 7 74 44, toestel 2307. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermel ding van nr. 7828, richten aan de afdeling personeelszaken. Dokter van Heesweg 2 te Zwolle. SOPHlA-ZJEKENHUtS ZWOLLE Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, waarin alle basisspecialismen aanwezig zijn. Het beschikt over een kapaciteit van 250 bedden. Ter versterking van de groep verpleeg kundigen op de ICU/CCU zoeken wij kontakt met (full-time) De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ICU/CCU ervaring. Algemene informatie: - de afdeling beschikt over 12 bedden en 14 medewerkers: - in onze modern opgezette en goed geoutilleerde afdeling hecht men grote waarde aan een zo groot mogelijke zelfstandigheid van werken van ieder groepslid. Arbeidsvoorwaarden - salariëring overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen; - voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Schaap, hoofd verpleegkundige, telefoon (03404) 28422, toestel 677. U kunt uw, uitsluitend schriftelijke, sollicitatie richten aan de afdeling Perso neelszaken, Postbus 1002,3700 BA Zeist. „UCHT EN KRACHT' en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij de interne afdeling binnen ons Centrum, ontstaat binnenkort de vakature van op de interne Afdeling verblijven tijdelijk psychiatri sche patiënten die, vanwege hun somatisch ziek-zijn, een intensieve verpleging behoeven. Deze afdeling telt 15 bedden. Taak. Mede leiding geven aan de verpleegkundigen van de Interne Afdeling Volledig waarnemen van de hoofdverpleegkundi ge indien deze afwezig is. Tevens zal hij/zij belast worden met de diverse uitvoerende verpleegkundige taken op deze afde ling. Eisen. In het bezit van het Staatsdiploma Ziekenverple ging A of A en B. Van diegenen die alleen in het bezit zijn van het A-diploma wordt verwacht dat ervaring is opgedaan in de verpleging van psychi atrische patiënten of daarvoor belangstelling hebben. Leidinggevende kapacifeiten. De kaderopleiding gevolgd hebben of bereid zijn deze te gaan volgen. Niveau. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden tot een maximum van 1 e verpleeg kundige. Inlichtingen. Kunnen desgewenst worden gegeven door de ver pleegkundig adjunkt-direktrice. mevr. R. Bi|kerk. tel. 05920-21777 toestel 2202. Sollicitaties. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, menweg 9 te Assen, onder vermelding van vakatu- jmmer T 78.57. Deni renummer KRAAMCENTRUM Bij STICHTING DORDRECHT is. wegens vertrek van een van haar stafle den naar het buitenland, zeer binnenkort plaats voor een Verpleegkundigen, die hiervoor belangstel ling hebben en die mede leiding willen geven aan de thuiskraamzorg op het gehe le eiland van Dordrecht, worden uitgeno digd te solliciteren bij het bestuur, postbus 167, Dordrecht. Eventuele inlichtingen worden gaarne ver strekt door onze leidster-docente, zuster A. A. Schreuders, telefonisch bereikbaar tus sen 8.30 en 9.30 uur s morgens onder no. 078-34982. Diploma A met kraamaantekening is ver eist. Aantekening kraamspecialisatie en/of M.Q.Z. opleiding strekt tot meerdere aan beveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens rechtspositieregeling voor perso neel kruisorganisaties. Vanzelfsprekend wordt alle medewerking verleend tot het verkrijgen van huisvesting. doe bel I40i bet In het Protestant Christelijk Zieken „Ikazia worden gevraagd Dro< land Inlichtingen worden gaarne verd door de hoofden van de beide afc gen, 's middags tussen 14.00 i 16.00 uur, tel. 010-846611, 238. Sollicitaties te richten aan de afc personeelszaken, Montessoriwe Rotterdam. Ontwikkel uw leidinggevende capaciteiten bij het IBj Doe actief mee aan de praktijkgerichte cursus: j Leiding geven ar mensen is een vak. Net als verpleging en verzorging. Een vak dat u tot in alle praktijknuances kunt leren bij het IBW. Hoe motiveert u mede werkers? Hoe lost u pro blemen op? Hoe komt u tot een verantwoorde besluit vorming? Hoe communiceert u die besluiten? Mensen uit de managementpraktijk leren het u. Boeiend en meteen toepasbaar. Vraag inlichtingen met de coupon. Het lesprogramma bestaa uit: doeltreffend leidinggeve motiveren werken in groepen personeelsbeleid organiseren communicatie creativiteit moderne besluitvon doelmatig beheer De mondelinge opieidin] bestaat uit totaal 48 bijei komsten, gespreid over 2 maanden. Deze worden gehouden in alle belangt bevolkingscentra van om land. U kunt nu inschrijv voor september 1978. Wie bij het I.B.W studeert, studeert prakt -1 Postbus 43 3720 AA Bilthoven Tel 030-780044 I.B.W. cursusplaatsen zijn: Alkmaar, Amster - dam, Arnhem, Den Bosch, Breda, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Heerlen, Hengelo, Leiden Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Graag ontvang ik geheel vrij blijvend de studiegids M.I. 78/79 Naam: Adres: Woonplaats:. (blokletters s.v.p.; J U kunt deze coupon opsturen in open envelop zonder postzegel aan: I.B.W. - Antwooidnummer 93 - 3720 VB Bilthoven M I T W O 4

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16