direkteur fr fysiotherapeute) ZIEKENHUIS ij ai aajjjjaijui/ I radiologisch aboranten TEAMLEIDER 3e NACHTHOOFD (part-tlm doktersassistente Gemeente 's-Gravenhage vereniging "bartiméus" bartiméushage VERPLEEGKUNDIGE diakonessenhuis utrecht l 'sHeeren Loo-Lozenoord stafverpleegkundige Hoofdverpleegkundige sH~ r KOÖRDINATOR OPLEIDINGSTAKEN verpleegkundig docent(e) I opleiding voor Van Dam Ziekenhuis k Rotterdam ZATERDAG 5 AUGUSTUS 1978 *y'. Oiakooessenhui* Utrecht een algemeen ziekenhuis met 540 bedden - zoekt een die opgeleid wil worden tot gipsverbandmeester. Tot de belangrijkste taken van gipsverbandmeester behoren het aanleggen van alle soorten gips-, rek- en zweefrek verbanden. Voor het volgen van de 14 maanden durende op leiding, waarvan een gedeelte extern, zullen de nodige faciliteiten worden verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de personeelsdienst. Bosboomstraat 1 te Utrecht. In ons gekornbineerd verpleeghuis met plaats voor 200 patiënten, onstaat per 1 september 1978 een vakature voor de funktie van Taakomschrijving: In hoofdzaak het verrichten van laboratoriumwerkzaamheden, zoals: bloed- en urineonderzoek; daarnaast in teamverband: het maken van E.C.G. s. röntgenfoto's, medische administratie en assistentie in de behandelkamer. Voor deze funktie zoeken wij een meisje met goede algemene ontwikkeling, in het bezit van het diploma Doktersassistente of gelijkwaardig, dat: veel belangstelling heeft voor de zieke oudere mens, het verlangen heeft voor hen dienstbaar te zijn. gemakkelijk en plezierig is in de omgang met de medemens. in teamverband kan werken. zich thuis voelt in een protestants-christelijk leefklimaat. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de genees- heer-direkteur, de heer J. A. Sluiter, van HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a. ZUIDHORN Telefoon 05940 - 2631 Uitgaande van de Christelijke verenigingHet Zonnehuis" met verpleet te Amstelveen. Beekbergen. Doom. viaardmgen. Zuidhom en Zwolle. (Prot.Chr.Inrichting voorgeesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 6868 De afdeling Fysiotherapie van onze inrichting bestaat uit zeven medewerk(st)ers. Wij willen onze behandelingsmogelijkheden uitbreiden door het aantrekken van een Functie-inhoud: - het behandelen van pupillen van onze inrichting en van onze zusterinrichting Groot-Emaus (behandelingsinstituut voor jongeren, eveneens te Ermelo) het adviseren van Z-verpleegkundigen in de paviljoenssituatie meewerken aan aanpassingen van hulpmiddelen in nauwe samenwerking met de orthopedisch instrumentmakerij en de schoenmaker. Voor deze functie denken wij aan een afgestudeerde fysiotherapeut(e), die gemotiveerd is om met zwakzinnigen te werken en die bereid is dit in teamverband (vaak. ook multi-disciplinair) te doen. Een positieve christelijke levensovertuiging is gewenst. Het salaris is. afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.629.74 en maximaal I 3.137,99 bruto per maand De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen zijn in te winnen bij het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer J.N J. van Beugen, toestel 138. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd Personeel en Organisatie vóór 15 augustus 1978. 'TROUW/KWARTET Wegens aanvaarding van een andere funktie binnen de Hoofdafdeling Verpleging en Verzor ging door de huidige direkteur van het Verpleeghuis Huize Op De Laan zoeken wij op korte termijn kontakt met gegadigden voor de funktie van: Huize Op De Laan is één van de tien verpleeg- en verzorgingshuizen van de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging, die ressorteert onder de Gemeentelijke Sociale Dienst te 's Graven- hage In dit verpleeghuis worden 76 somatisch zieken (overwegend bejaarden) verpleegd. In het kader van de uitvoering van het 'beleidsplan voor de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging', zal Huize Op De Laan tezamen met het psychogeriatrisch verpleeghuis 'De Heemstede' medio 1979 tijdelijk (in afwachting van definitieve nieuwbouw) overgaan naar een gecombineerd verpleeghuis waarin totaal 158 patiënten zullen worden ondergebracht. De taak van de direkteur omvat het management voeren over de verpleeg-, paramedische en civiele diensten. In deze taak wordt de direkteur bijgestaan door medische en finencieel-economische medewerkers en personeelsfunktionarissen; algemene beleidsontwikkeling op het terrein van de verpleging van somatische en psycho geriatrische zieken; het in gang zetten en begeleiden van het samengaan van de verpleeghuizen Huize Op De Laan en De Heemstede; m.n. de opbouw van een efficiënte organisatiestruktuur, een aktieve bijdrage leveren aan de beleidsontwikkeling van de Hoofdafdeling Verplegingen Verzorging. Wij denken aan een kandidaat tussen 35 en 45 jaar met: - diploma Ziekenverpleging A en B met diploma Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen of met aanvullende managementopleiding en ervaring (b.v. kursus ziekenhuisbeleid); - leidinggevende en organisatorische capaciteiten; - ruime ervaring op het terrein van de verpleging en verzorging; - het vermogen m wisselende situaties met mensen om te gaan; de bereidheid te werken in teamverband. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.310,-- bruto per maand. excl. 5 pet. toeslag voor onregelmatige overuren. De bij de Gemeente 's-Gravenhege gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn verder van toepassing. Van sollicitanten wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direkt na afloop door de psycholoog met de kandidaat besproken. Rapport zal slechts dan worden uitgebracht na toestemming van de sollicitant. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Direkteur van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Neherkade 110 te 's Gravenhage. onder nr. G.S.D. 203. Voor informatie kan kontakt worden opgenomen met mevrouw M.M. van Beek, adjunkt- hoofd van de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging. Tel. 070-949262 tst. 548. Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialis men worden uitgeoefend. Op de afdeling CHIRURGIE komt de funktie vakant van Op de afdeling, die 41 bedden telt, is tevens de plastische chirurgie ondergebracht. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van eerste verpleegkundige. Kandidaten zullen aan de funktie op een juiste wijze inhoud kunnen geven, wanneer zij beschikken over: enige ervaring als stafverpleegkundige, goede kontaktuele eigenschappen en organi satorische vaardigheden. Op ons personeel is de rechtspositieregeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermel ding van nr. 7829, worden gericht aan de afdeling personeelszaken. Dokter van Heesweg 2 te Zwolle. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE Het protestants-christelijk „De Uchtenberg'-Amersfoort Op één van onze CHIRURGISCHE afdelingen ontstaat zeer binnenkort een vacature voor een De afdeling bestaat uit twee vleu gels. elk met 34 bedden. Op elke vleugel is een eerste verpleegkundi ge en een waarnemend eerste ver pleegkundige aanwezig. Om deze functie met succes te kunnen vervullen dient men in het bezit te zijn van diploma A verpleeg kundige en te beschikken over lei dinggevende capaciteiten. Het ge volgd hebben van een kaderoplei ding strekt tot aanbeveling. Een psycho-technisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie procedure. Nadere inlichtingen over deze func tie worden gaarne verstrekt door zr. D. H. Visser, hoofd Verplegings dienst. tel. 033-38722. toestel 2036. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan hoofd Personeelszaken, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Bartiméushage, centrum voor meervoudig gehandicapten, en een van de instituten van de Vereniging Bartiméus, zoekt kandidaten voor de funktie van ALGEMENE INFORMATIE: Bartiméushage. dat ligt tussen de woonkernen van Doorn en Driebergen, is een centrum waar ongeveer 340 meervoudig gehandicapten wonen, in leeftijd variërend van peuter leeftijd tot goed dertig. In de meervoudige handicap zijn steeds tenminste een visuele en een geestelijke handicap herkenbaar. Het totaal aantal medewerkers bedraagt plusminus 400, waarvan er ongeveer 260 op de woonafdelingen werken. Een ruim deel daarvan is leerling van de interne Z-opleiding. FUNKTIE-INFORMATIE: De opleiding diploma Z-verpleegkundige zal de volle aandacht van de funktionaris vragen. De Z-opleiding wordt mede gedragen door het opleidingsteam, dat bestaat uit een aantal vaste docenten en de administratief beheerder van de Z-opleiding. De koördinator zal als stuwende kracht binnen en vanuit dit team funktioneren naar leerlingen, (uur)docenten en centrum. Hij zal binnen de opleiding de goede voortgang stimuleren en binnen het geheel van het centrum de belangen van de leerlingen en van de opleiding behartigen, deze integreren in de eisen van de zorgverlening en afstemmen op de reële mogelijkheden. Overleg met andere sektoren maakt deel uit van het takenpakket. Deelname aan overleg met collega instituten en in regionale en landelijke opleidingskaders is gewenst. FUNCTIE-EISEN: We zien graag iemand met een hogere beroepsopleiding en ervaring in de zwakzinnigen zorg. het opleiden en het leiding geven. Enthousiasme voor de opleidingstaak is vereist, alsmede inzicht in het op elkaar afstemmen van de zich wijzigende opleiding op de ook in ontwikkeling zijnde zorgverle ning. ARBEIDSVOORWAARDEN: De funktie wordt gehonoreerd konform de N.Z.R.-voorstellen. Van toepassing is de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Pensioenfonds PGGM. SOLLICITATIEPROCEDURE: Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige opgave van opleiding, ervaring en motivatie dienen binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie gericht te worden aan Bartiméushage. afdeling Personeelszaken Postbus 87, 3940 AB Doorn onder vermelding op enveloppe en brief van ref. nr. ZO-780201. Telefonische informatie is te verkrijgen bij de direkteur. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen Het opleidingsinstituut „Zr. van Wijngaarden" dat ressorteert onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland en de opleiding verzorgt van leerling-ziekenverzorgenden, zou gaarne in kontakt komen met gegadigden voor dc functie van in fuii-time dienstverband, met als taak het lesgeven aan leerling-ziekenverzorgenden in de vakken praktijk en theorie ziekenverpleging en het onderhouden van kontakten met de instruktiezuster van de deelnemende verpleeghuizen. Van kandidaten voor deze functie verwachten wij: diploma ziekenverpleging-A, eventueel aangevuld met het diploma docentenopleiding. Voor het gaan volgen van deze opleiding worden ruime studiefaciliteiten verleend; goede kontaktuele eigenschappen; ervaring in het lesgeven aan jonge mensen. Wij kunnen U bieden: een prettige werkkring in een klein team; een salaris in de rang van verpleegkundige. I verpleegkundige-A of eerste verpleegkundige, afhankelijk van |j diploma's en ervaring; studiefaciliteiten, alsmede overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de Heer G. Aalbers, directeur van het Opleidingsinstituut, die tevens gaarne w bereid is U telefonisch de nodige informatie te verstrekken. h< Het adres is: Spruit en Bosch 3, Harmeien (bij Utrecht). Telefoon: is 03483-1314. P stichting verpleeghuizen nedertand In oktober 1978 start de nieuwe In ons ziekenhuis kunnen 2 jongens of meisjes geplaatst worden, die deze opleiding willen gaan volgen. Het theoretisch gedeelte van deze opleiding (die 2 jaar duurt) wordt voor een aantal ziekenhuizen tesamen gegeven in het Bergwegziekenhuis te Rotterdam. De praktijkervaring doe je dan op in ons ziekenhuis, waar je ook in dienst komt op een leer/arbeidsovereenkomst. Om deze opleiding te kunnen volgen moet je beschikken over een vooropleiding op minimaal HAVO-niveau met B-pakket. Heb je een gymnasium of atheneumopleiding met B-pakket en je wilt röntgenlaborant(e) worden, dan kun je natuurlijk ook solliciteren. Je sollicitatiebrief kun je sturen naar dhr. M. Krijnen, hoofd personeelszaken, van het Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, Rotterdam. Als je wat meer over de opleiding zelf wilt weten, kun je informatie vragen bij mej. G. Nijgh, hoofd röntgenlaborante van ons ziekenhuis. Tel. (010) 36 46 44, toestel 282. Protestants-christelijk BE [Ti IV Is F Iru< l*n Het Van Dam Ziekenhuis is een goed geoutilleerd algemeen ziekenhuis waarin alle belangrijke speci alismen vertegenwoordigd zijn. Het aantal perso neelsleden is ca. 450. De capaciteit is 314 bedden. Het ziekenhuis is centraal gelegen en is goed bereikbaar met tram en metro. Ui In verband met o.a. het vormen van kleinere leefgroepen, zo in de bestaande als in de in dit jaar in gebruik te nemen nieu wooneenheden, zoeken wij kontakt met kandidaten voor funktie van Onze gedachten gaan uit naar ervaren VERPLEEGKUNDIG die in het bezit zijn van de diploma's A en B of B-Ziekenveri ging, mogelijk aangevuld met een vervolgopleiding. |a<je Tevens hebben wij een mogelijkheid voor plaatsing van 1 funktionaris als waarbij tevens een gedeeltelijke dagtaak gewenst is. „Vrederust" is een psychiatrisch centrum met 650 behan plaatsen. Er is een indeling in opname-, vervolg-, geriatrisi en chronische sektor. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel selektie-proceaure. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direkteur, Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Zoom) -fc

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14