VAKANTIE BRIEVENBUS <£H$> hoofd v/d huishouding bejaardenverzorgster/ bejaardenhelpster secretariats - medewerkfstler de\ollcslcz*ciiit groeit CHEF BINNENDIENST HOOFD-INSPEKTIEGEBIED Onze Engelse bestemmingen voor 1978: PERSCOMBINATIE N.V. MEDEWERKER VEILIGHEIDS- EN BOUWZAKEN VRIJDAG 21 JUU 1978 Het Protestantse Bejaardencentrum^ 'DE SCHUTSE' te Sint Annaland uitgaande van de Hen/., Geref. en Chr. Geref. Kerken in de regio, waarin opgenomen zijn ca. 80 bewoners, vraagt per 1 september a.s. (wegens huwelijk) een Voor het vervullen van deze taak gaan onze gedachten uit naar iemand die: in het bezit is van het diploma verpleegkun dige, ziekenverzorgster of bejaardenver zorgster en beschikt over de nodige ervaring; leeftijd ca. 30-40 jaar; in staat is de leiding van het tehuis op zich te nemen, bij afwezigheid van de directrice; bereid is zich in te zetten voor het scheppen van een optimaal leefklimaat waarin zowel de bewoners als het personeel zich wel bevinden; bereid is intern te wonen. die in het bezit is van het diploma en over de nodige ervaring beschikt; in staat is hoofd v/d huishouding te ver vangen; kamer is zonodig beschikbaar. Arbeidsvoorwaarden en salaris volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Gezien het karakter van onze stichting en be woners is een positief prot. christelijke levens overtuiging vereist. Inlichtingen en sollicitaties bij de directrice zr. A. M. Bom, F. M. Boogaardweg 10, 4697 ZG Sint Annaland, tel. 01665-2650. Bij vonnis van de Rechtbank Amsterdam dd. 18 juli 1978 werd de Besloten Vennoot schap D. H. Michels B.V., ge vestigd te Amsterdam. Hui denkoperstraat 25-27 in staat van faillissement verklaard met benoeming van Mr E. J. van Dijk tot Rechter-Com- missaris en ondergetekende tot curator. Mr J. H. B. Rottinghuis. Prinsengracht 721. AMSTERDAM Tel. 020-222198. M. Dorrestein, arts Burg. Reigerstr. 82 Utrecht Geen praktijk tot 7 augustus a.s. Algemene Vergadering van gleden van de Coöp. Vereni ging van Melkveehouders Bedum" G.A. te Bedum op 24 juli 1978, 's avonds om 19.30 uur in het Dorpshuis „Zijlvesterhoek" te Onder- dendam Wij wijzen er op. dat zonder vertoon van de agenda geen stembriefjes bij de ingang van de zaal worden verstrekt Namens het Bestuur: P. Faber, voorzitter. J. J. Leegte, sekretaris. Bij beschikking van de rechtbank Utrecht d.d. juni 1978 is de heer RU DOLPH JOZEPH DE VRIES, wonende te Utrecht Wilhelminapark 37 onder cu ratele gesteld. Bij gemelde beschikking is tot curator be noemd, de heer H. de Vries, wonende te Rijswijk (Z.H.) Mgr Bekkerslaan 599 en tot toeziend curator de heer H. de Vries, Herenstraat 45 te Voorburg. MrH K. Jap-A-Joe Procureur is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week en huis-aan-huisbladen, met name in de regio Noord Holland Voor onze geïntegreerde dienst Algemene Zaken zoeken wij een Deze medewerker zal nauw gaan samenwerken met de chef huisvesting. De afdeling huisvesting is belast met werkzaamheden die gericht zijn op ruimtelijke ordening en verzorging, tevens vervult zij een belangn|ke rol t.a.v. de vraagstukken rond het arbeidsomstandighedenbeleid. Het takenpakket van de aan te trekken medewerker is afgestemd op de genoemde terreinen; hij zal betrokken worden in zowel de voorbereidende activiteiten als ook in de uitvoerende activiteiten, waarbij als uitgangspunt een recent tot stand gekomen werkplan wordt gehanteerd. Van kandidaten (min. 30 jaar) verwachten wij het volgende: minimaal een middelbare schoolopleiding ervaring in bouwkundig tekenen Inlichtingen kunt u Inwinnen bij de heer H. Wallagh, hoofd algemene zaken. Tel. 020-926870 tst. 378. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. de heer N. Burgers, onder vermelding van NB/12. ervaring in planning en calculatie goede kontaktuele eigenschappen zelfstandig kunnen werken en optreden mede gestalte kunnen geven aan het beleid bereidheid om zichzelf via kursussen verder funktiegericht te bekwamen (o.a. brandpreventie-kursus). Naast een aantrekkelijk salaris kent onze organisatie o.a. een reiskostenvergoedingsregeling, een studieactiviteitenregeling en een aantal organisatiegebonden voordelen, zoals een gratis abonnement op een van onze dagbladen. Voor deze funktie kan een psychologische test tot de sollicitatie-procedure behoren. in 'v. TOrfÉ Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aannemen.) Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen In zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wensen overlaat. Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoorde lijkheid Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie inl Adres: Woonplaats Tslefoon: VAKANTIEPERIODE Vil»Terug op: VAKANTIE-ADRES Straat en no Tér rddoemnq van c 0p het algemeen secretariaat van het Christelijk Nationaal Vakverbond Is op korte termijn plaats voor een die verantwoordelijk is voor de interne gang van zaken op het algemeen secretariaat. De laken aan deze functie verbonden, bestaan o.a. uit: de voorbereiding van de bestuursvergaderingen het notuleren van deze vergaderingen het behandelen en afwerken van de desbetreffende correspondentie het voeren van het secretariaat van enkele adviescommissies het assisteren van de algemeen secretaris en de voorzitter van het verbond. Vereist worden: een voltooide HAVO, VWO en HEAO, danwel een vergelijkbare opleiding kennis van de moderne talen goede contactuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid positieve instelling t.o.v. de christelijke vakbeweging. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die reeds enige ervaring in soortgelijke functies hebben opgedaan. Zij, die naar deze functie, welke een grote mate van zelfstandigheid en creativiteit vraagt, solliciteren, dienen bereid te zijn een psycho-technisch onderzoek te ondergaan De resultaten van dit onderzoek kunnen desgewenst met het onderzoekbureau worden besproken. Nadere inlichtingen kunnen bij de algemeen secretaris worden Ingewonnen (telefoonnummer 030-941041 Sollicitaties dienen gericht te worden aan de algemeen secretaris van hel CNV, Postbus 2475 te Utrecht. Door de gestadige groei van de oplage en de gefaseerde modernisering van de organisatie dagbladverkoop, die met de uitvoering van het commerciële beleid en de distributie van de krant is belast, zijn enkele vacatures ontstaan. Voor de binnendienst zoeken wij een ADJUNKT CHEF BINNENDIENST, die na een inwerkperiode zal worden benoemd in de funktie van De binnendienst van dagbladverkoop beslaat uit de groepen: Informatie en Statistiek (info), Losse Verkoop en Service. Elke groep staat onder leiding van een ervaren groepsleider. Naast administratieve taken is de binnendienst met name belast met de commerciële verslaggeving en evaluatie van de marktresearch. De nieuwe medewerker dient het tot zijn taak te rekenen beide elementen verder uit te bouwen op basis van de verkoopplanning, zoals die bij de uitvoering van de verkoopaktiviteiten wordt gehanteerd. Vanuit zijn funktie onderhoud! de chet binnendienst regelmatige kontakten met andere interne afdelingen en de buitendienst van dagbladverkoop. Tevens maakt hij deel uil van het beleidsteam en werkt direkt onder verantwoordelijkheid van het hoofd-dagbladverkoop. Gelet op het takenpakket moeten wij voor deze funktie een HEAO of gelijkwaardige opleiding eisen, goede kontaktuele eigenschappen, en enige ervaring in het leiden van een adminislratieve organisatie. Ervaring in een soortgelijke funktie in het dagbladbedrijf geeft een voorsprong maar is niet noodzakelijk. In het district West-Nederland is de funktie vacant van Het Hoofd Inspektiegebied heeft de leiding van de buitendienst organisatie in een district, dat voor West-Nederland de provincies Zuid-Holland en Zeeland omvat. Hij opereert vanuit het districtskantoor te Den Haag en is in zijn gebied verantwoordelijk voor de uitvoering van het commerciële beleid en de distributie van de kranten. Vanuit die verantwoordelijkheid geeft hij leiding aan een team inspekteurs en administratieve medewerkers. Ervaring in een buitendienstfunktie bij een dagbladbedrijf is een vereiste. Een middelbare opleiding aangevuld met commerciële en/of marketing scholing is gewenst, maar geen voorwaarde. Wel de bereidheid om zich door training en opleiding in de moderne verkoopleiding te bekwamen. Voor deze funktie wordt een dienstauto ter beschikking gesteld. Als leeftijdsgrens houden we voor deze funktie ca. 35 jaar aan. Sollicitaties tot 29 juli a.s. richten aan de personeelafdeling van de Volkskrant, Wibautstraat 148-150Amsterdam, t.a.v. Mw. E. Verwilligen. Londen, Jersey, Guernsey, Wight, Bournamouth, Bath en het eilandje Herm. Bij Perscombinatie Reizen krijgt u goede Engelse waar voor uw geld! Informatie/boeking: Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-913456

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20