Als prijswinners... de Bijenkorf Vanavond IJspret: Jonge Bols met ijs. De overwaaide van uwhuisbenuttenvooil grote uitgaven. Wij helped ABN Bank Den Haag en omgeving Strijken zit... 250.- 29.50 Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maag of diarree/ Voordelig vliegen naar de Costa del Sol? DONDERDAG 20 JULI 1978 P 8 - RS 10 - H 12 Zonnegloren Christelijke Vereniging tot Stichting en Beheer ven Zie- keotnnchtmgen. gevestigd te Utrecht. Algemene ledenvergadering d.d. 8 augustus 1978 te 19 30 uur in het ziekenhuis Zonne gloren te Soest Agenda: 1. Opening 2. Dispensatie van de in de artikelen 11 en 12 der statuien genoenyJe ter- 3 Notulen van de algemene ledenvergadenng d.d. 12 juk 1977 4 Ingekomen en uitgegane stukken. 5 Verkiezing bestuursleden. Aftredende bestuursleden zijn terstond herkiesbaar 6 Jaarverslag 1977 door de secretans 7 Rekening en verantwoor ding 1977 door de pen ningmeester 8 Begroting 1978 9 Stand van zaken zieken huis en sanatorium 10 Voortzetting sanatorium en propaganda-aktivitei- ten 11 Oprichting Stichting Maar schalksbos-Zonnegloren De conceptstatuten liggen ter inzage in het zieken huis Zonnegloren 12 Voorstel statutenwijziging Voorgesteld wordt, de statuten te doen aanpas sen aan het nieuwe Bur gerlijk Wetboek en voor zover nodig aan de Stich ting Maarschalksbos- Zonnegloren 13 Voorstel om de bestuurs leden zowel te zamen als ieder a»zonderti|k te machtigen om de notarië le akte te tekenen ter uit- voering van het besluit tot vaststelling van de gewij zigde statuten 14 Wat verder ter tafel komt. 15 Rondvraag. 16 Sluiting. Gemeente Ten Boer Voorbereidingsbeslult De burgemeester van Ten Boer maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn verga- denng van 28 juni 1978 heeft besloten te verklaren, dat een gedeeltelijke wijziging van het bestemmingsplan m onderde len voor de kern Ten Boer wordt voorbereid voor het ge bied. zoals dat op de bij voor meld besluit behorende teke ning in rood is aangegeven. Het voorbereidmgsbesluit ligt met de daarbij behorende te kening ter secretarie, afdeling Algemene Zaken, vanaf 21 juli 1978 voor een ieder ter inzage. Ten Boer. 13 juli 1978 De burgemeester voornoemd. J. M Zandbergen WINKELEN begint op deze en de andere advertentie pagina's ELKE OCHTEND OPNIEUW Sla spijkers met koppen, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Gemeente Ten Boer Bekendmaking De burgemeester van Ten Boer maakt bekend, dat aan Gedeputeerde Staten van Groningen een verzoek zal worden gericht om afgifte van verklaringen van geen be zwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Rmmteii|ke Ordening en artikel 50. lid 8 van de Woningwet ten behoe ve van de bouw van een hok voor gevogelte voor de heer A. Prins. Bouwerschapweg 32. Ten Boer. op het perceel kadastraal bekend gemeente Ten Boer. sectie F, nummer 747. Met ingang van 21 juli 1978 ligt het betreffende bouwplan gedurende 14 dagen ter se cretarie. afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder bezwa ren indienen bij burgemeester en wethouders tegen deze anticipatie op het toekomstige bestemmingsplan. Ten Boer. 13 juli 1978 De burgemeester voor noemd, J. M. Zandbergen Een zelfstandige baan Bekende uitgeverij zoekt voor de verkoop en bezorging van weekbladen en boeken aan bestaande abonnees te een aktieve wederverkoper. .b.v. rijbewijs. Ca. 33.000 bruto per jaar. Leeftijd v.a. 25 jaar. Indien U interesse heeft kunt u onderstaande coupon inzenden naar: MEDIANET B.V. t.a.v. R. Olmg Postbus 2088 2002 CB HAARLEM Coupon (hier afknippen) Naam: Adres: Woonplaats: Leeftijd: Telefonisch te bereiken: Strijken en erbij kunnen zitten, als u dat prettig vindt (en welke veel-strijkende huisvrouw doet dat niet), moet u nu even naar ons toe komen. We heb ben voor u de nieuwste Tefal strijkmachine in huis. de eerste 'prijsbewuste' strijkmachine Kan persen en plisseren Vermogen 1650W, verbruik 40 et per uur. Adviesprijs 499 - Als prijswinner Echte Italiaanse espres so: komt er in 2 minuten uit dit AMA espresso-appa raat. Compleet met stoom- tuitje. filterhouders en maatschepje Capaciteit voor 4 kopjes Vermogen 700W. verbruik 18 ct. per uur. Adviesprijs 295.- Als prjjswinner Automatische brood rooster: Cetra Electric 9-standen toaster, met in stelbare bruiningsgraad. vermogen 800W. verbruik 20 ct. per uur. Normaal 37.50 Als prijswinner 18.95 insectenverdwijntruc: hang deze Katlan lamp op en u heeft thuis, of op uw balkon geen last meer van vliegen, muggen, wespen en andere lastige vliegers en stekers Adviesprijs 169.- Als pruswinner Afro-look uit de tang: of het wafeltjes kapsel van Cleopatra Met de Babyhss haargolver een snelle en makkelijke handeling Ver mogen 35W. verbruik nog geen cent per uur Normaal 149- Als prjjswinner 'J 0 Drie-ln-één mixet combimixer. I mengt, roert En drie snelheden V# 150W. verbruik f uur Adviesprijs 59.fj Als prijswinner 144.- 'el. apparaten' Zolang de voorraaoW' Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewanden en brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt snef: Dat kan bij Perscombinatie reizen *n Retourtje Amsterdam-Malaga kost u v.a. 364 gulden Informatie/boeking: Wibautstraat 131, Amsterdam. Tel. 020-913456 •op -fem W ht m Huizen stijgen normaal gesproken in waarde. Zo ontstaat er ruimte tussen de werkelijke waarde en de nog lopende hypothecaire verplichtingen. Als huiseigenaar kunt u die financiële ruimte benutten door een aanzienlijk bedrag te lenen over een lange periode, tegen een relatief lage rente. Met de ABN Planpoteek, een lening op hypotheekbasis tussen f15.000.- en f 50.000.-. Dit bedrag is maximaal 70% van de executie- waarde, verminderd met de lopende hypothe(e)k(en). De ABN Planpoteek is een doorlopend krediet; u kunt steeds weer opnemen wat u hebt afgelost en u kunt boetevrij extra aflossen. U betaalt geen afsluitprovisie, wel kosten aan notaris en taxateur. Rente en kosten zijn fiscaal aftrekbaar. Met een ABN Planpoteek hebt u steeds een flink bedrag achter de hand dat u naar eigen inzicht kunt besteden. Wilt u meer weten? Het ABN-kantoor bij u in de buurt informeert u graag. Ik heb belangstelling voor de ABN Planpoteek. g( Stuurt u mij daarom uw folder. Dhr/Mevr.: Straat: Postcode: Plaats: Tel.: Heeft reeds een rekening bij de ABN>ja/neen. Zo ja, bij ABN-kantoor: In ongefrankeerde envelop zenden aan ABN Bank Afd. 1D 50, Antwoordnummer 1555, 1000 PA Amsterdam. steeds weer opnemen wal u hebt afgeloststeeds weer opnemen wal u hebt afgelost.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12