FAMILIEBERICHTEN I R- DAG 18 JULI 1978 TROUW/KWARTET 9 innen van maandag tot en met vrijdag telefo- sch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nmei 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van B 00-20 00 uur Goedemorgen moeder oma van Stam hartelijk gefeliciteerd met uw 75-ste verjaardag. Ep, Coby, Egbert Hilly, Pieter „Bij Hem is wijsheid en kracht" (Job 12 13 en 16.) ingfc haar langdurig, moedig gedragen lijden, tm de Here heden tot Zich in een andere chepping (Hebr. 9:11) mijn geliefde vrouw, uze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder 50^1 grootmoeder Jurrina Cornelia Bokma-Kreiter {boren 12 januari 1909 te Midwolda (Old.) Voorthuizen: K. Bokma Bathmen: J. G. Donkers-Bokma B. Donkers Bram, Helene U ithuizermeeden G. A. Woltjer-Bokma D. J. Woltjer Juliette, Jaap, Nick, Bauwienke, Derk-Jan Uithuizermeeden: B. J. Woltjer-Bokma W. J. Woltjer Jurjen, Klaas-Watze Boukelien Ermelo: W. S. Bokma Amsterdam: A. H. Krijgrdan-Bokma A. Krijgsman Karlijn, Hieke Gl Amsterdam:."* D. -B. J. Bokma J ry-un-.jo joorthuizen, 16 juli 1978 |embrapdtstraat 84 liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. EJ^^e begrafenis zal D.V. plaatsvinden donder dag 20 juli om 13.00 uur op de algemene 1 ^graafplaats te Voorthuizen, na een rouw- ,er9|enst om 12.15 uur in het rouwcentrum van de ^Plonuta Stichting aldaar. Na de begrafenis 5 Pfclegenheid tot condoleren in bovengenoemd 1eil5>uwcentrum. Psalm 42 vers 2 en 3 Gelijk een hinde die naar water beken smacht, zo smacht mijn ziel naar U, o God. Mijn ziel dorst naar God, naar den levenden God; wanneer zal ik komen en voor Gods aange zicht verschijnen? rdeijn vol vertrouwen op Gods genade in Jezus r. Qfchristus, is zacht en kalm overleden onze orgzame vader, behuwd- groot- en overgroot- ider, broer, zwager en oom Huibrecht Vreugdenhil weduwnaar van Anna Margaretha Lock ip de leeftijd van 90 ja^tr. Uit aller naam: J. J. Vreugdenhil 4e Lier, 16 juli 1978 220|ï. A. dè Euyterstraat 1. correspondentieadres: "■Tuinstraat 26, DeLier Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag 19 juli .s. van 19.30 tot 21.00 uur in gebouw „Het nker", W. J. Baron van Ghentplein te De Lier. »e rouwdienst zal worden gehouden donder- ag 20 juli a.s. in de Vredekerk te De Lier. lanvang van de dienst 13.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge- lene begraafplaats te De Lier. leden nam de Here uit ons midden weg onze Wager en oom Siebolt Willem de Jonge de leeftijd van 59 jaar geliefde echtgenoot van Attje Hoek ndag I H.C. 5l Ten Boer: E. Hoek W. Hoek-Slagter en kinderen festeremden, 14-7-78. HEI „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Psalm 23. leden ging van ons heen onze lieve, zorgzame Boeder, groot- en overgrootmoeder Clasina Maria van Osnabrugge-Hlpken p de leeftijd van 87 jaar. (cc 3r. d. Mede namens verdere familie J. van Osnabrugge cheveningen, 15 juli 1978 asseltsestraat 10a >ud< orrespondentieadres: ojedagje Dekenlaan 113, Bussum. Geen bezoek. Geen bloemen. e rouwdienst zal gehouden worden donder- 20 juli om 11 uur in de aula van de ?1 «?»emene Begraafplaats „Westduin" aan de ckenburghstraat, Loosduinen, waarna de pl taardebestelling zal plaatshebben in het fa miliegraf. ertrek vanaf Hasseltaestraat 10a om 10.25 Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid: wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil, Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons 't eeuwig zalig leven. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geveti. Psalm 68-10 (oude berijming) Na ernstig ziek te zijn geweest, is in het verpleegtehuis Mechropa overleden onze allerliefste, intens meelevende, zorgzame moe der, oma en overgrootmoeder Maria Elisabeth Batenburg-Vlak sedert augustus 1975 weduwe van Arie Batenburg De overledene is inmiddels overgebracht naar de rouwkamer van het bejaardentehuis Uit zicht, Daal en Bergselaan 52 te 's-Gravenhage. De rouwdienst zal worden gehouden in Huize Uitiicht op woensdag 19 juli a.s. om half twee, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats Westduin. Ockenburgh- straat 27 te Loosduinen, om half drie. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis, in de ontvangkamer van de begraafplaats. 's-Gravenhage, 15 juli 1978 Correspondentieadres: De Parelvisserslaan 46 Amstelveen 's-Gravenhage: M. Braun-Passchier Voorschoten: W. Mulder-Batenburg G. Mulder Hamilton (Canada): M. Groenewegen-Batenburg H. C. Groenewegen Dieren: M. van der Wende-Batenburg, T. van der Wende Zoeter meer: N. C. Lindhout-Batenburg A. Lindhout Amstelveen: A. Batenburg A. Batenburg-Ravensbergen Leiden: M. E. Wijnands-Batenburg J. Wijnands kleinkinderen en achterkleinkin deren Marijke en Bert (Marliesje), Karei en Rineke, Paula; Fred en Els, Selma en Leo, Bert, Eveline; Nelly en John (Sheryl, Kenney) Harry en Jeannette (Erin), Betty en George, Annette en Don, Neil; Jolanda, Ewout, Duco; Jan en Dinie (Itske, Sander), Ton en Gerdien, Jos en Tom, Ruud; Aart en Holkje, Guus en Rik, Erik, Werner; Wilma en Ron, Sandra, Frank, Marlies. Vijf maanden na het overlijden van mijn man" is nu ook, na een smartelijk, maar geduldig gedragen lijden van ons heengegaan mijn in nig geliefde zoon, onze broer en zwager Frederik van der Knaap op de leeftijd van 54 jaar. Psalm 105:5 (oude berijming) Zijn diep bedroefde moeder, zuster en zwager J. van der Knaap-Schaaff C. J.'Zoer-van der Knaap H. Zoer Den Haag, 15 juli 1978 Pletterij straat 139. Onze lieve zorgzame moeder Christina Everdina de Bas geb. De Lange is op 90-jarige leeftijd rustig ontslapen. Amsterdam: C. de Bas C. E. de Bas 1098 AK Amsterdam, 15 juli 1978 Middenweg 137 huis. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer Zand pad 3 a (Stadhouderskade-naast het Vondel park), alwaar gelegenheid tot afscheidnemen woensdagavond 19 juli van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 20 juli om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. Vertrek van Midden weg 137 huis om 11.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever thuis geen bezoek „7c Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn" In dit.vertrouwen leefde en overleed op 14 juli 1978 onze lieve moeder en schoonmoeder Anna Wilhelmina Meinema 'geboren 29 april 1891 sinds mei 1958 weduwe van Willem Heijmans. Wij hebben haar in heel besloten kring In Groningen begraven C. Heijmans M. van der Jeugd-Heijmans T. J. M. van der Jeugd 17 juli 1978 Amsterdam, Van Nijenrodeweg 595 Wolfheze, Lindeboomlaan 18 Bedroefd maar dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons betekende, geven wij u kennis dat de Here heden tot zich heeft geno men, onze lieve moeder en oma Elizabeth Markus-Hazenberg %op de leeftijd van 81 jaar Nw. Zeeland: A. J Cook-Markus R. Cook Amsterdam: G. W J. Markus M. M. de Vries Harmeien: N W. J. Markus L. G. Markus-Meyer Castricum: J. J. Markus J. H. Markus-van Steenderen Zwolle: J. C. Nijboer-Markus W. Nijboer en kleinkinderen Zwolle, 16 juli 1978 Bejaardencentrum „De Wissel", Correspondentieadres: Tesselschadestraat 53, Zwolle. Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis, donderdag 20 juli a.s. van 13.00- 13.20 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle. Daaropvolgend zal om 13.30 uur in de aula van genoemd rouwcentrum een dienst van woord en gebed worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Bergklooster" te Zwolle. Na een langdurig maar geduldig gedragen lijden is in de hope des Eeuwige levens van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom Adam Hoekstra op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam, W. Hoekstra-de Jongh Brazilië, C. P. Chr. van der Grijp- Hoekstra R. M. K. van der Grijp Tjerk Arnt Hadewijck Amsterdam, O. S. Hoekstra T. Hoekstra-Warnars Wijk en Aalburg, W. G. de Jongh Den Haag, M. de Jongh Amsterdam, G. C. Hoekstra-Borgman Neven en nichten Amsterdam, 14 juli 1978 Wagenaarstraat 4 huis Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot afscheidnemen in het uitvaart centrum van de Coöperatie PC, P. C. Hooft- straat 183, Amsterdam-Zuid, dinsdag van 14.30-15.30 en 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 19 juli a.s. tegen 12.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Am sterdam. Vertrek van P. C. Hooftstraat 183 te 11.45 uur. Wij, bestuur en personeel van de Christelijke Pedagogische Academie te Oegstgeest, geven met droefheid kennis van het overlijden van onze vriend Willem Paulus Salverda Veel heeft hij voor ons allen betekend. Zijn onderwijskwaliteiten waren zodanig dat ze bij ieder respect afdwongen. Wij zijn God dankbaar voor alles wat Hij ons in deze collega geschonken heeft. Hij trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren. Oegstgeest, 17 juli 1978 Jac. Vreeken. voorzitter L. Spijker, directeur. Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en oga Sjoerd Kuipers eerder weduwhaar van Jentje Vreeburg op de leeftijd van 60 jaar. Dronten: H. L. Kuipers-Rhebergen Kampen: W. Kuipers W. Kuipers-Dekker Jolanda en Dennis Dronten: S. Kuipers A. Kuipers-Speerstra Dronten, 15 juli 1978 Groenlandstraat 27 Verzoeke geen bloemen. Thuis liever geen bezoek Mijn man en onze vader en opa is opgebaard in de aula op de algemene begraafplaats te Dronten. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 19 juli a.s. van 19.30 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden donder dag 20 juli a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Bovenbroeksweg te Kampen om circa 14.45 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het Hervormd Centrum „Open Hof" te Dronten welke zal aanvangen om 13.30 uur. Vertrek vanaf het Hervormd Centrum „Open Hof" om 14.00 uur. Algemene kennisgeving Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid na een kortstondige ziekte tot Zich,.Zijn kind. mijn innig geliefde man en onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom Jan Harmannus Hindriks op de leeftijd van 60 jaar. Want ik houde het daarvoor, dat het lijden dezes tegenwoordigen tijd met is te waarderen tegen de heerlijkheid die aan ons geopen baard zal worden. Rom. 818 Dronten: B. Hindriks-Klomp Assen: Gre en Steven Doornbos Marcel en Iris Groningen: Hilda Hindriks en Albert Wijnen Apeldoorn: Jaap Hindriks Groningen: Lina en Wim de Bie Enkhuizen: Annie Hindriks Groningen: Betsy en Anne v/d Molen Grietje en Lambert van 't Jagt Iet en Heero Benkema Neven en nichten Dronten, 15 juli 1978 Botteloef 43 Geen bloemen. Geen toespraken De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donder dag 20 juli a.s. op de algemene begraafplaats van Dronten om plm. 10.15 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in het kerkgebouw De Ark, aanvang der dienst om 9.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 9.20 uur in-de kerk aanwezig te willen zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleantie in het kerkge bouw. Ik weet aan wie ik mij vertrouwd Met deze zekerheid is heden ontslapen mijn geliefde man Klaas Groot Kzn. op de leeftijd van 73 jaar. 14 juli, Andijk, De Weet 1 E. Groot-Sluijs De rouwdienst in de aula, Ibislaan 3, is gesteld op dinsdag 18 juli namiddag 2 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oos terbegraafplaats plm. 2.50 uur te Andijk. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat door een noodlottig ongeval is overleden onze dirigent Arjan de Boer Zijn enthousiaste inzet zullen wij niet vergeten. Chr. Jongerenkoor „Inspiration" Vianen, 17 juli 1978. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven en een ieder, die leeft en in Mij gelooft, zal in eeuwigheid niet sterven. Johannes 11:25 en 26 Op 15 juli 1978 heeft God tot Zich genomen, onze lieve moeder en oma Fennechien Drenth weduwe van W. Haitsma op de leeftijd van 88 jaar. Leiden, Anne-Els Rijswijk, Harrie en kleinkinderen Rijswijk Bejaardencentrum Steenvoorde Generaal Spoorlaan 62 Correspondentie-adres: A. H. Haitsma De Mey van Streefkerkstraat 4 Leiden De overledene is opgebaard in de aula van het bejaardencentrum Steenvoorde. Generaal Spoorlaan 62 te Rijswijk. Bezoek woensdag avond van 7.30-8 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds. M. T. Minnema, zal worden ge houden donderdag 20 juli om 11 uur in de aula van het bejaardencentrum Steenvoorde, waar na aansluitend de crematie zal plaatsvinden om circa 12 uur in het crematorium Eikelen burg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na de rouwdienst alsmede na de crematie gelegenheid tot condoleren. Tot onze diepe droefheid overleed op 15 Juli Theodorus Oscar Kuhuwael Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Met dankbaarheid gedenken wij de warme vriendschap en wijsheid waarmee hij de kin deren en de collega's in de school begeleidde Moge God zijn vrouw en kinderen steunen. Namens alle collega's: C. C. Jansen Den Haag, juli 1978. „Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij". Psalm 23 4 b Heden nam de Heere tot Zich. onze geliefde vader en grootvader Cornelis Johannes Schroot weduwnaar van Anna Martha Oostindie in de ouderdom van 90 jaar. Rijswijk, W. Schroot M. Schroot-Bargpeter Delft. K. Schroot M. G. Schroot-ten Napel Anneke en Ruud Ria Corientje Delft, 15 juni 1978 Huize „Marcushof" Roland Holstlaan 652 ,-i tc Correspondentie-adres: f Mauritslaan 29. Rijswijk Geen bloemen Vader is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Van Diemenstraat 167, 's-Gravenhage. Bezoekuren van 5-7 uur. De rouwdienst, geleid door Ds. C. J. van der Plas. zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kam perfoeliestraat 2A. 's-Gravenhage op donder dag 20 juli a.s. om 2 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. V Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tanje Niesje Noordzij weduwe van Jan O verduin in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: C. Noordsij 2341 KR Oegstgeest, 17 juli 1978 Regentesselaan 40. De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Bezoek aldaar woensdagavond van 7.00-7.45 uur. Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op donderdag 20 juli a.s. om 12.45 uur in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van het Rouwcentrum om ca. 12.15 uur. Het bestuur van de Stichting inzake Hervorm de en Gereformeerde Maatschappelijke Dienstverlening „De Vijfheerenlanden" te Leerdam geeft met leedwezen kennis dat de Heere tot Zich nam haar voorzitter de heer Joh. P. Raap Met grote dankbaarheid zullen wij steeds te rugdenken aan de voortreffelijke wijze waar op hij zich heeft ingezet voor de belangen van de stichting. Leerdam. 14 juli 1978 Het bestuur. C. Rietveld, waarnemend voort. J. de Jong. sekretaris. Heden overleed, na de Here met opgewektheid gediend te hebben, mijn geliefde vtouw, onze moeder en grootmoeder Johanna Elisabeth Doorn-van Leeuwen op de leeftijd van 65 jaar. Heer, wat deze dag ook brengt, Uw Naam zij geprezen. Amen. Bonhoeffer (1906-1945) F. H. Doorn T. Haan-Doorn J. Haan Hajo Ferry Martijn Heiloo, 16 juli 1978 Commandeurslaan 7 De overledene is opgebaard in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Holleweg te Heiloo. De begrafenis zal plaatsvinden aldaar op donderdag 20 juli om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de Aula van de begraafplaats nq afloop van de plechtigheid. Na een ernstig lijden, dat hij moedig heeft gedragen, overleed onze trouwe oud-medewer ker G. Pronk op de leeftijd van 72 jaar. Met dankbaarheid denken we terug aan de enthousiaste inzet die Dhr. Pronk gedurende 16 jaar gegeven heeft aan zijn werk in de civiele dienst Direktie en medewerkenden van het Nebo Ziekenhuis 's-Gravenhage, 16 juli 1978. De overledene is opgebaard in één der rouwka mers Statenlaan 78 te 's Gravenhage. Bezoek van 16 tot 17 uur. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op donderdag 20 juli a.s. om 13 uur op de algeme ne begraafplaats aan de Kerkhoflaan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 9