OODKT/I 22 JULI s refaja Zoekt u een huis? Lees elke zaterdag dehuizen- mini's. RENAULT O Uw mini-advertentie bereikt 1,3 miljoen mensen in het hele land en bijna de helft van alle mensen in Amsterdam. WAARNEMEND KINDERARTS parlez vous Francais' sekretaresse financiële admin. direktie produktie-assistent(e) SLECHTS FAMILIEBERICHTEN Auto-mini's. Dais de maximum snelheid overschrijden van de auto-verkoop. RENAULT NEDERLAND N.V. PERSCOMBINATIE N.V. VRIJDAG 14 JULI 1978 TROUW/KWART» kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Vandaag zijn Heit en Mem Boersma-Inia 40 jaar getrouwd. harte gelukgewenst! Joke en Ale Tienke en Jan Rennie en Jan Gerry en Bernard Gijsbert Anncmarie en Egbert van Vcldhuizcn- van IJsendoorn Sarah Lucie Huissen (Gld.). 12-7-'78 Langestraat 22 „Ja. allen die U verwachten worden niet beschaamd. Blij en dankbaar hopen wij D.V. op 25 juli a.s. te gedenken, dat onze lieve ouders er. grootouders P. Tiggelaar A. Tiggelaar-Apotheker 50 jaar zijn getrouwd. Emmen: Heika en Gerrit Aaffien - Roelof Pieter Dieren: Jan en Nel Petra - Pieter Jacob - Richard Wildervank Gré en Harry Chris - Fieneke - Annet Groningen, Huize „Patrimonium", Beukenlaan 36/2-11. Gelegenheid om te feliciteren op die dag van 15.00-. 16.30 uur in Huize „Patrimonium". Op vrijdag 14 juli 1978 gedenken onze ouders en grootouders J. den Otter T. den Otter-van Beek hun 45-jarig huwelijk. Wij wensen hen alle goeds toe voor de toekomst. Jannie en Theo Andre. Jan en Teun-Hendrik Seringenplantsoen 559 Ridderkerk. En Hij heeft tot mij gezegd: „Mijn genade is u genoeg". In Jezus is ontslapen mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader en grootvader Frederik Jacobus 't Hart Tot onze vreugde mocht hij de leeftijd van 78 jaar bereiken. S. J. "t Hart-Luijendijk Kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 12 juli 1978. Laan van Eik en Duinen 209. Bezoek aan de rouwkamer. Fred. Hendriklaan 7, vrijdag 14 juli van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 17 juli om 13.00 uur in de Aula van „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. waarna de begrafenis zal plaats hebben. Familie en naaste vrienden zijn na afloop van de begrafenis welkom bij ons thuis. ,,'fc Zal dan gedurig bij U zijn" Plotseling nam de Here uit ons midden weg onze geliefde schoonzuster en tante Wijtske Holwerda echtgenote van J. F. Stulp op de leeftijd van 70 jaar. Soest, K. Stulp R. Stulp-Brands Hamilton (Canada) R. A. Bulthuis-Stulp Neven en nichten 10 juli '78 Heden heeft het de Here behaagd, voor ons geheel onverwacht, tot Zich te nemen mijn innig geliefde vrouw.-onze zorgzame moeder en oma Aartje van Minnen-Driessen op de leeftijd van 65 jaar. Zeist S. van Minnen Loosdrecht A. C. de Vries-Van Minnen P. J. de Vries Simóne en Sandra Montfoort H. van Minnen W. G. van Minnen-Van Ginkel Mamon en Debbie Maarssenbroek H. Tengnagel-Van Minnen F. Tengnagel Suzanne Zeist A. M. Mulder-Van Minnen H. H. Mulder Zeist. 12 juli 1978 Steynlaan 97 Thuis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Van Tellingen. Jufferstraat 1 te Zeist. Bezoek aldaar vrijdag 14 juli a.s. van 20.30- 21.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats op zater dag 15 juli a.s. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats Vertrek van het rouwcentrum om 10.45 uur. Het hoofdbestuur van de Industriebond CNV deelt mede dat cp 11 juli Is overleden de heer L Rijpstra die gedurende 11 jaar werkzaam is geweest als secretaris van de Ned. Christelijke Bond van Werknemers in de textiel- en kledingbedrijven „Unitas". Met dankbaarheid wordt gedacht aan de akti- viteiten die hij in deze funktie heeft verricht. C. van Dijk. vooraitter C. Harmsen, alg. secretaris Utrecht, 13 juli 1978. Tot onze grote verslagenheid is op woensdag 12 juli 1978 onverwacht van ons heengegaan onze vriend en medewerker, de heer G. Goedegebuure Hoofdredacteur van onze denksport puzzel bladen. Zijn grote bezieldheid voor zijn werk, zijn persoonlijkheid en collegialiteit zullen wij in dankbare herinnering houden. Amsterdam, 13 juli 1978. Directie en medewerkers Systemen Keesing b.v. Met grote verslagenheid vernamen wij dat door een ongeval uit onze schoolgemeenschap is weggenomen JAAP van SAANE oud 15 jaar. Hij was leerling van de 4e klas van de GROEN van PRINSTERERSCHOOL voor Chr. MAVO te Harderwijk. Dat God het beproefde gezin moge troosten. Namens Bestuur en School J. Kooistra, voorzitter G. van Dijk, direkteur Heden werd door zijn Heer en Heiland thuis gehaald onze lieve broer en zwager Sake Roodbergen echtgenoot van E. Visser op de leeftijd van 87 jaar. Utrecht: Tj. Huisman C. Huisman-Van Randen Krommenie: Y. van Randen-Huisman Sneek, 12 juli 1978. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Aukelina Martha Oosterhuis op de leeftijd van 95 jaar. Namens de familie: Mevr. C. G. van Minnen- Meijering Utrecht, 13 juli 1978. Huize „de Lichtkring" Eijkmanlaan 72. Corr.-adres: Mevr. C. G. van Minnen-Meijering,. Veenendaalsestraatweg 2A. 3921 EC Eist (Utrecht). De crematie zal plaats vinden maandag 17 juli om 11.00 uur, aula II van het crematorium Daalwijk, Floridadreef (Overvecht). Vooraf zal er een dienst worden gehouden in „de Lichtkring" welke aanvangt om 10.00 uur. Met diep leedwezen geven wij kennis dat na een langdurige ziekte de heer Drs Ing. C. Feiters Adjunct-Directeur van de Administratie van onze Vennootschap op 56-jarige leeftijd is overleden. Wij zullen de nagedachtenis van deze mede werker, die met grote toewijding de hem toe vertrouwde taken heeft vervuld, in hoge ere houden. Raad van Bestuur N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken Eindhoven. 12 juli 1978. De Heere nam heden toch zich onze gelief de broeder en zwager Hendrik de Goede echtgenoot van J. van Veen in de ouderdom van 80 jaar. Kampen: A. H. Gritter- de Goede Zwartsluis: J. de Goede Hasselt: B. de Goede G. de Goede- van Mulligen Zwartsluis: H. van Veen- de Goede Zwartsluis, 12 juli 1978. Voor strand, badkamer en zwen mooie, lekker rulle baddoeken van goede kwaliteit. In talloze dessins en kleuren: ruiten, strepen en fantasiepatrone| Formaat ca. 50 x 95/100 cm. En natuurlijk 100% katoen - lek zacht dus en goed drogend. Verg bare winkelwaarde ongeveer 7,-°. In de Hema De vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij hebben ondervonden bij het overlijden van onze lieve man en vader Christiaan Willem van der Pol Zijn ons tot grote steun geweest Zeist, juli 1978 A. van der Pol-Hoek en kinderen diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Refaja In Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegafdelingen. een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische staf bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. In ons ziekenhuis is op zeer korte termijn plaats voor een Op onze kinderafdeling van ongeveer 70 bedden. Dit ter vervanging van de huidige kinderarts gedurende de periode 14 augustus tot en met 3 september 1978. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. C. M. E. Smit, kinderarts. Privé: Deimospad 9, Dordrecht, telefoon: 078-70027. Ziekenhuis: Van der Steenhovenplein 1Dordrecht, telefoon: 078-45555. importrice van de Renault-automobielen voor Nederland, vraagt U en daarmede bedoelen wij, dat U een behoorlijke dosis ervaring ij in deze mooie taal. Voor U hebben wij een funktie, waarin U regelmatig te makerizi hebben met het fraps, namelijk als van de 32 Naast algemene sekretariaats werkzaamheden, zult u kunnen den ingeschakeld voor het zelfstandig behandelen van vraagstii van uiteenlopende aard, waarbij veel overleg met andere afdeli moet plaatsvinden. Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met middi schoplopleiding, goede administratieve ondergrond, veel zelfst< r heid en prettige kontaktuele eigenschappen. Leeftijd tot ca 30 isi n Voor nadere informaties en voor het aanvragen van een sollied formulier kunt U zich wenden tot onze afdeling Personeelszi Telefoonnr. 020-919191, ts. 165, de heer de Bruijn. RENAULT NEDERLAND N.l WIBAUTSTRAA' AMSTERDAM. is de uitgeefster van de dagbladen He Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio Noord-Holland. Wij zoeken op korte termijn een VOOR DE REISAFDELING (leeftijd 25-30 jaar) Deze afdeling organiseert en verkoopt buitenlandse vakantiereizen onder eigen beheer en verantwoordelijkheid. De produktie-assistent(e) zal in nauw overleg met de chef van de afdeling in het bijzonder worden i belast met de volgende taken: inhoud, vormgeving en verwerking van speciale reisaanbiedingen, die hetzij in serie, hetzij eenmalig worden uitgevoerd, alsmede de administratieve verwerking daarvan. verkoopbevorderende activiteiten. organiseren van groeps- en zakenreizen. Voor deze functie denken wij aan een representatieve man of vrouw met goede contactuele eigenschappen, een brede algemene ontwikkeling en een goede talenkennis. Ervaring in de reisbranche en IATA-kennis is beslist noodzakelijk. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131Amsterdam, t.a.v. mw. E. Verwilligen. De heer F. Herrewijn geeft graag nadere informatie (tel. 020-926870, toestel 392 of 362).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8