i een hoofd TROUW Trouw ADVERTEE IN i FAMILIEBERICHTEN m DOCENT(E) HANDELSKENNIS een DOCENT(E) MAVO, HAVO of VWO een onderwijzer DINSDAG 11 JULI 1978 TROUW/KWART kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo- nsch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen moge»i|k van 18 00-20 00 uur Goedemorgen, Opa Van harte gefeliciteerd met uw 80ste verjaardag. Gert Janiek Robert Berlize Tineke Richard Henk-Jan Mathilde George Benno Wilma Gerjan Gerbrand Janetta Jan Henk Letty Gerrit Derk Bert Herman Hans Wouter Tot zaterdag Foppc en Dirk geluk gewenst in jullie nieuwe woning Jo van Dorp-Ypma. Vrijdag 23 juni zijn wij in Boekarest getrouwd Catalin Chitu Nelien Poen De kerkelijke bevesti ging van het huwelijk zal over enige tijd in Enk huizen plaatsvinden. Alkmaar, 11 juli 1978 Steijnstraat 70. Na een ernstige ziekte in Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Jakoba Wedeven op de leeftijd van 82 jaar. sinds 27 december 1967 weduwe van Roelof Boers. Vader, Ik wil, dat waar Ik ben, ook zij bij Mij zijn, die Gij Mij gegeven hebt. Uit Joh. 17:24 Winschoten. 10 juli 1978 Bejaardentehuis „De Schutse" Winschoten: J. Dieterman-Boers H. Dieterman Nw. Pekela: H. J. P. Frericks-Boers A. Frericks Roden: J. Boers B. Boers-Smid Apeldoorn: H. Koster-Boers G. Koster Oude Pekela: R. Boers F. R. Boers-de Boer Oirschot: W. Boers N. Boers-van Gosliga Nw. Pekela: E. H. Heikens-Boers E. Heikens Amersfoort: Th. J. P. Boers G. E. M. Boers-Bakker Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaats hebben op don derdag 13 juli a.s. om 2 uur op de algemene begraafplaats te Oude Pekela. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oude Pekela. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen, wor den aldaar om 1.15 uur verwacht. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consisto rie van de kerk. Corr. adres: Oranjestraat 6, Winschoten. Heden overleed op de leeftijd van 79 jaar. onze innig geliefde moeder, schoonzuster en nicht Elisabeth Gundlach-Rembs Uit aller naam: 's-Gravenhage: F. Gundlach Johannesburg (Z. Afrika): J. Gundlach C. Gundlach-Muzerie 's-Gravenhage. 7 juli 1978. van Voorschotenlaan 3 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bronovo ziekenhuis. Bronovolaan 9. Bezoekuren aldaar van 13.30 tot 15.30 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 13 juli a.s. om 11.00 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen. Vertrek vanaf het ziekenhuis om 10.30 uur. Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de bijbel in de Noord-Oostpolder geeft met ontroering kennis van het overlijden van de heer D. J. de Wilde Hoofd van de P.C.-school de Band Dankbaar gedenken wij dat hij gedurende bijna 24 jaar in dienst van onze vereniging met liefde voor het christelijk onderwijs zijn werk heeft mogen doen. God trooste zijn vrouw en kinderen met dit verlies. Namens het bestuur H. Selles. voorzitter A. Vroegindewij-Hartkamp. secretaresse Emmeloord 6 juli 1978 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van ons trouwe lid Klaas Avis Zijn vrouw bidden wij in deze moeilijke dagen kracht toe Dirigent, bestuur en leden van C.K.V. ..Amsterdam" v/h Zanggenot Amsterdam, 8 juli 1978. In Zijn ondoorgrondelijke Wijsheid nam God voor ons geheel onverwacht tot Zich mijn innig geliefde echtgenoot en mijn lieve pappie Frits Alten op de leeftijd van 35 jaar. Heieen M. Alten-van Zeggelaar Arlette Naarden. 9 juli 1978 Heemskerklaan 13 De crematie zal plaatsvinden op donderdag 13 juli a.s., 's middags om 12.00 uur in het crema torium „Daelwijck", Aula I, Floridadreef 7 te U trepht-Overvecht. Thuis liever geen bezoek Geen toespraken Geen bloemen Gelegenheid tot condoleance na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze zeer geliefde schoonzoon, zwager en oom Frits Alten op de leeftijd van 35 jaar Hij wist zich een kind van God. Bussum: A. G. van Zeggelaar D. van Zeggelaar-de Jong Vianen: J. van Zeggelaar J. M. van Zeggelaar-Waardenburg Sidney, Helen, Jacqueline Huizen (N.H.): S. B. van Hartskamp D. A. S. van Hartskamp- van Zeggelaar Johan, Maurice, Lilian Thorpe Bay (U.K.): F. van Wezel M. A. van Wezel-van Zeggelaar Frangoise, Monique, Edward, Bussum: J. P. van Zeggelaar M. J. van Zeggelaar-Roorda Daniëlla, Aart, Boudewijn. Bussum: R. E. Ph van Zeggelaar M. vah 2 i Zeggelaar-de Jong Bussum, 9 juli 1978 Koekoelaan 103, flat Boszicht I. Tot onze grote verslagenheid is op zondag 9 juli 1978 doop een noodlottig ongeval onver wacht van ons heengegaan de heer F. Alten Directeur van Sport Internationaal Bussum B.V. Zijn enorme inzet en toewijding, zijn persoon lijkheid en collegialiteit waarmee hij de grond slag legde voor een bloeiend bedrijf zullen wij in dankbare herinnering houden. Directie en medewerkers Sport Internationaal Bussum B.V. Naarden, 9 juli 1978. In verband met het overlijden van de heer F. Alten Directeur van Sport Internationaal Bussum B.V. zullen onze kantoren en magazijnen donderdag 13 juli 1978 DE GEHELE DAG GESLOTEN ZIJN Naarden. 9 jul' 1978 Energiestraat 21. Tot onze diepe droefheid is na een langdurig en moedig gedragen lijden van ons weggenomen mijn lieve man en onze vader Drs Jan Dirks op de leeftijd van 56 jaar. „Alle Wünsche werden klein gegen den gesund zu sein". Uit aller naam: G. J. Dirks-van Elven Amerongen, 10 juli 1978. Wildbaan 15. De overledene is opgebaard in de aula van „De Ridderhof", de Postmeester 1 te Amerongen. Bezoek mogelijk aldaar op donderdag 13 juli a.s. van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Amerongen op de Nieuwe Algemene Begraafplaats op vrijdag 14 juli a.s. om 13.30 uur. Hieraan voorafgaande zal om 12.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de Gerefor meerde kerk „De Ark", Imminkstraat te Ame rongen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder- tierenheén" In haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster Sijtje Spek weduwe van Douwe IJlst in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: H. J.* IJlst Amsterdam. 8 juli 1978 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres Albert Schweitzerlaan 86. Rijswijk Geen bloemen. Dë begrafenis zal plaatsvinden woensdag 12 juli om 11 uur op de Noorderbegraafplaats. Buiksloteimeerdijk. Amsterdam-noord. Ver trek van Beemsterstraat 546 ongeveer 10.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats Vertrouwend op zijn Heer en Heiland is plotse ling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Verburg op de leeftijd van 55 jaar Mijdrecht: C. J. Verburg-Smallenburg Haarlem: Cobie en Jan Rijksen-Verburg Harmen, Cornelie Mijdrecht: Teddy en Tjeerd van Dijk- Verburg Pieter Haarlem: Aagje Verburg Mijdrecht 10 juli 1978 Schepenenstraat 41 De dienst van Woord en Gebed geleid door Ds J. van Wijngaarden zal worden gehouden don derdag 13 juli om 2 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk, Kerkstraat te Mijdrecht, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de hervormde begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in gebouw „Irerie". Psalm 17 vers 15, Maar ik zal, naar Uw belofte, Uw aange zicht zien, bij het ontwaken mij verzadigen met Uw beeld. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Pleter Verburg in de leeftijd van 54 jaar. Sneek: A. Zeilstra-Verburg Mijdrecht: A. M. Verburg Ouderkerk a/d Amstel: J. Verburg A. M. Verburg-van den Berg Huizen: J. W. Sm allen burg J. G. Smallenburg-de Jong Gouda: W. Verburg E. Verburg-Grotendorst Den Haag: J. de Bondt-Verburg D. B. de Bondt Mijdrecht: Y. Verburg F. Verburg-Bijlsma C. Verburg M. Verburg-den Braber neven en nichten Mijdrecht, 10 juli 1978 Al bezwijkt mijn vlees en mijn hart, Nochtans is God de rotssteen van mijn hart r en mijn deel in eeuwigheid Psalm 73 26 Nog vrij onverwacht nam de Heer tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder, zuster en schoonzuster Maria Hendrika Alderliefste-Koster op de leeftijd van 76 jaar. Amstelveen: A. N. Alderliefste Velsen-Zuid. A. Alderliefste E. N. Alderliefste-Haakma Arjen, Paul en Gerard Jan Z.O. Beemster: T. van Diepen-Alderliefste N. A. van Diepen Mirjam, Lucas, Joost en Andreas Den Haag: G. van Smirren-Koster J. van Smirren Amstelveen. 8 juli 1978. Smeenklaan 123. Aan huis geen bezoek. De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, Amster dam. aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 13 juli om 10 uur in de Dorpskerk te Amstelveen, waarna er gelegenheid zal zijn de familie te condoleren. De begrafenis zal hierna plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. JACQ. MOT B.V., gevestigd te Amsterdam In de alg. verg. v. aandeelh. van 20-2-'78 is besloten tot ontbinding der vennootschap en tot liq. over te gaan. Het plan van uitkering is gedep. bij het handelsregister te Am sterdam. Christelijke Vereniging tot Verpleging van Zieken voor Hoogeveen en Omgeving Ziekenhuis „Bethesda" Het jaarverslag 1977, waarin opgenomen het rapport van de Trustee, de Nederlandsche Mid denstands Trustmaat schappij B.V., Amster dam is van heden af gra tis verkrijgbaar bij de Nederlandsche Midden- standsbank N.V. te Am sterdam en de Crediet- en Effectenbank N.V. te UtrechL Utrecht. 11 juli 1978 BEKENDMAKING Gedeputeerde staten van Utrecht makten bekend, dat op kamer B3-26 van het pro vinciekantoor Rijnsweerd, Galileïlaan 15 te Utrecht als mede ter secretarie van de gemeente Utrecht voor een ieder gedurende de periode 10 juli t/m 10 augustus 1978 ter inzage ligt een door inge nieursbureau Bruyn-Mole- naar Ter Riet BV te Utrecht ingediende aanvrage om ontheffing-dhgevolge de Grondwatlerverordening pro vincie Utrecht 1972 voor een bronbemaling ten behoeve van de bouw van een kelder onder een te bouwen gebouw aan de Kaatstraat te Utrecht Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ie der bij gedeputeerde staten van Utrecht schriftelijke be zwaren worden ingediend te gen de aanvrage. Gedeputeerde staten voor noemd, voorzitter, P. J. Verdam griffier, P. van Zanten Kenniageving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op woensdag 6 september 1978 te 15.00 uur ten Provin ciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in openbare verga dering van een commissie uit hun college zullen behande len de tegen het bestem mingsplan „De Eenvoud" van de gemeente Veenendaal in gediende bezwaarschriften. En vborden om niet gerechtvaar digd uit Zijne genade door de verlossing die in Christus Jezus is Rom. 3 24 In volle zekerheid des geloofs is, na een kort stondige ziekte in de Heere ontslapen, onze lieve man, vader, groot-, overgrootvader en oom Arend Boverhof op de leeftijd van bijna 79 jaar. F. Boverhdf-Keizer Rotterdam: J. Boverhof C. P. Boverhof-van Bodegom Wanneperveen: R. Oosterhuis-Boverhof J. Oosterhuis IJsselstein: J. Boverhof H. Boverhof-van Rossum Zwolle: L. Jansen-Boverhof O. Jansen Kamperland: F. Keizer R. Keizer-Bakker klein- en achterkleinkinderen Nijeveen, 10 juli 1978 Burg. Weimalaan 42 De begrafenis is bepaald op donderdag 13 juli a.s. om 13.30 uur vanuit de Geref. Kerk te Nijeveen. Aanvang van de rouwdienst om 13.00 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de ontmoetingsruimte van de kerk gelegenheid de familie te condo leren. Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. J Zaandam Gevraagd per 1 oktober 1978: voor de „Prinses Beatrlxschool". Klaas Katerstraat 7b te Zaandam. De school telt 5 leerkrachten. Wl| zoeken Iemand: die uit overtuiging het Christelijk Onderwijs wil dienen; met een positieve instelling t.o.v. een geleidelijke vernieuwii het onderwijs; met goede contactuele en organisatorische eigenschappen, bij voorkeur met enige ervaring. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt alle medewerking verleend. Nadere inlichtingen en sollicitaties: Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Zaandam. Postbus 88.1500 EB Zaandam (tel. 075-168830). 's-GRAVENHAGE de Chr. Scholengemeenschap „OVERVOORDE" vraagt wegens teleurstelling vooj haar Mavo-afdelinj bouw Eindstede 4) een max. 15 uur 3e gr. Van sollicitanten wordt verwacht dat zi) het chi onderwijs van harte zijn toegedaan. Sollicitaties, onder vermelding van godsdienstige "te tuiging, te richten aan en inlichtigen te verkrijgen rector de heer A. J. Louisse, tel. 070-662484. Inlichtingen zijn eveneens verkrijgbaar bij de heu Olthof, conrector Mavo-afdeling, gebouw Eindstip1 tel. 070-665531. Tevens gevraagd voor de Chr. Scholengemeenschap „GROEN VAN PRINSTERERCOLLEGE" Atheneum-Havo-Mavo, Albardastraat 25, tel. 070-256260 per 28 augustus a.s. ter vervanging wegens ziekte in tijdelijke dienst tot in ieder geval de Kers voor HANDELSKENNIS 14uu| Sollicitaties, onder vermelding van godsdienstige overtuiging, te riem en inlichtingen te verkrijgen bij de tector, de heer A. van Unnik, tel. tin 558440. Ook naar een gedeelte van genoemde uren kan worden gesollici Particuliere Stichting DE NIEUWE SCHOOL leidt in 1 JAAR op voor het staatsexamen Een tweede kans om alsnog het diploma te behalen. kleine groepen met individuele begeleiding huiswerk op school k dagopleiding Bel voor inlichtingen of een persoonlijk gesprek, 023-252680 b g.g. 020-730770 Nic. Maesstraat 114 B. Amsterdam. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) Barmhartig en genadig is de Heere Psalm 103 Op maandag 10 juli 1978 nam God tot Zich, mijn lieve man, onze goede vader en opa Hendrik van Ieperen Geboren 7 april 1895. A. H. van Ieperen-Renes kinderen en kleinkinderen Geen bezoek thuis. Geen bloemen Laren (N.H.), 10 juli 1978 Burg. van Nispenstraat 31. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 13 juli a.s. in het Ned. Herv. Jeugdgebouw, Klooster 1 te Vianen om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur, op de algemene begraafplaats te Vianen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in genoemd gebouw. ..Boven de starren daar zal het eens lichten" Heden heeft de Heer tot Zich genomen onze tante en oudtante Christina Francina Jaakke op de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie: H. Jaakke, exec. test. Amsterdam, 8 juli 1978. Reimerswaalstraat 5. Correspondentie-adres: Hoonvlietstraat 3, Voorburg. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 13 juli om 10.30 uur op de begraafplaats „Vre- denhof". Haarlemmerweg te Amsterdam. Ver- trek van het P.C.B.-gebouw. Vondelstraat 101, ongeveer 9.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het Bestuur van de VER. voor GER. DERWIJS te SLIEDRECHT SCHOOU vraagt voor da GROEN VAÜ PRINSTERERSCHOOL (klas 5) in tijdelijke dienst (art voor z.s.m. Inlichtingen en brieven met ref. aan het de heer Sj. de Boer, P A. de Genestetst te Sliedrecht. Tel. 01840-3191 (school) (privé). „Gij zult het na deze verstaan" God nam tot zich mijn lieve dapperen Mathilda Maria van Biezen-Ifl I straten sinds 12 mei 1936 weduwe van Jan Sevrien-van Biezen op de leeftijd van 84 jaar A. M. Zwanenburg-van Bie^ Leiden, 10 juli 1978 Romburgerlaan 53 (Geen bezoek, geen bloemen) JDe begrafenis zal plaats vinden donderj juli a.s. te 11.00 uur op de algemene l plaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gJ heid tot condoleren in de ont"angkamert begraafplaats. Uit ons midden werd plotseling weggf onze zeer gewaardeerde medeweri collega Johannes Frans GeurtsenPZ internist in Delft Wij leven hartelijk mee met zijn vrouw e bij dit onverwachte verlies Delft. 2 juli 1978 ziekenhuis Bethel Namens het bestuur en directie. E. Hofland, voorzitter namens medische staf. Dr C. A. Broodman, chirur De teraardebestelling heeft plaatsgevon< 5 juli 1978 op de begraafplaats van Bi Les-Lacs.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14