ALS DE NEVELS WIJKEN Kleinste luchtbus versneld ontwikkeld TV COMMEN1AAR Radio en televisieprogramma's Ontspanning en verbijstering Weerrapporten HET WEER door Hans de Jong Nylonkousen en zomerhitte Willem van Zwol Man gedood bij steekpartij RADIO EN TELEVISIE MAANDAG 10 JULI 1978 TROUW/KWARTET Aan de al flink uitgegroeide rij „kwis sen" heeft de VARA zaterdagavond een vraag- en opdrachtspel toege voegd. Een van de verdiensten is dat bedenker Frans Boelen met een paar nieuwe elementen op de proppen wist te komen. Onder de titel 'Weet wat je deed', worden bekende Nederlanders gepolst over hun vroegere beroep. Dat geeft aanleiding tot aardige con frontaties en de kijker krijgt wellicht een andere kijk op de deelnemers dan, via de bekende televisie-onvervragin- gen meestal het geval is. het welvarende Indië hebben geleefd, kunnen enigszins de diepte peilen van de maatschappelijke en geestelij ke ontreddering van deze landskinde ren. Onder hen bevinden zich telgen uit oude Nederlandse geslachten die al eeuwenlang met de archipel ver bonden zijn. De binding was zo sterk dat zij na de soevereiniteitsover dracht wensten te blijven. Zij kozen voor het Indonesisch staatsburger schap. maar kregen dat om allerlei redenen niet. Jakarta en Den Haag hebben geen boodschap aan deze mensen. Een van hen zei tegen ver slaggever Marcel de Groot: „Het wordt slechts oogluikend toegestaan dat we blijven leven." De heer F. Feisen, die zich inspant voor hulp aan Indische Nederlanders, acht Den Haag voor de verpauperden in gelijke mate verantwoordelijk als voor iede re andere Nederlander. Jaap van Meekren sloot de reportage in mineur af door uit te laten komen dat zijn verwachtingen vrij wel nihil zijn, om dat de Nederlandse regering ook haar verplichtingen ten aanzien van door Japannners gevangen gehouden KNIL-militairen nog altijd niet is na gekomen. Alleen de betrokkenen win den zich erover op. Verbijsterend! ASTERIX EN DE OLYMPISCHE SPELEN gc»WV<1A Voor de rol van spelleider heeft de 'Weet wat Je deed'. Maar. dan moeten VARA niet gezocht naar een of ande- de belichtlngsmeesters hun lampen re showbink, die desnoods ten koste wel zodanig richten dat het niet lijkt van zijn klanten naar populariteit alsof Bosboom met toegeknepen Jaagt. Wim Bosboom is al eigen teelt ogen achter zijn lessenaar staat, van de omroep aan de Hilversumse Voorts zou iets meer vaart en beeld- Heuvellaan zelfs het absolute tegen- wisseling dit programma ten goede deel. Bij een prijsvraag on der dekunnen komen, kijkers zou hij waarschijnlijk niet als gegadigde voor het kwismeester- De hoop dat zeer veel kijkers zijn schap uit de bus zijn gekomen. Zo op geschokt door de reportage in Televi- het oog lijkt hij uitsluitend geschikt zier Magazine over in hart en nieren voor het degelijke werk. Ik denk dat Nederlander gebleven mensen die in hij in streepjesbroek en zwarte jas Indonesië verkommeren. Wat dertig zonder moeite voor één der mannen- jaar geleden reeds werd verwacht, is broeders zou kunnen spelen. op grote schaal aan de gang. Duizen den oud-dienaren van het Neder- Hoe gemakkelijk men zich op de bui- lands-Indische gouvernement op tenkant kan verkijken, heeft Wim Java verkeren met hun kinderen in Bosboom, ondanks premièrekoorts, ellendige en uitzichtloze omstandig- laten zien toen hij zich als onderdeel heden. Velen van hen hebben al de van de kwis liet huldigen in de rol van bodem van verpaupering bereikt, politie-chef. Weet hij zich in die rich ting verder los te spelen, dan kan het Alleen zij dié geruime tijd in de voor een aantrekkelijk element worden in oorlogse standenmaatschappij van [ubetasia *"o,j In handvaardigheid bleek de banden- verwisselende oud-wielrenner Henk Faanhof meer mans te zijn dan ac teur Leo Beyers, die niet geloofwaar dig wist te maken dat hij ooit slager is geweest. Als hoofdwerker werd Henk Vonhoff de pikeur van het spel. De burgemeester van Utrecht zou on middellijk zijn plaats voor de banken weer kunnen innemen. Hij gaf, be- Imopt en genuanceerd, een puike les in geschiedenis weg. Amsterdam zwaar bew. De Bilt zwaar bew. Deelen regenbul Eelde zwaar bew. Eindhoven zwaar bew. Den Helder regenbul Rotterdam hall bew. Twente zwaar bew. Vllsslngen zwaar bew. Zd. Limburg zwaar bew. Aberdeen onbew. Athene onbew. Barcelona onbew. Berlijn zwaar bew. Bordeaux onbew. Brussel zwaar bew. Frankfort zwaar bew. Oenève regen Helsinki regen Innsbruck regenbul Klagenlurt regenbul Kopenhagen zwaar bew. Lissabon onbew. Locarno licht bew. Londen licht bew. Luxemburg regenbul Madrid onbew. Malaga onbew. Mallorca onbew. MUnchen regenbul Nice onbew. Oslo licht bew. Parijs geheel bew. Rome onbew. Spilt onbew. Stockholm licht bew. Wenen regenbul ZUrlch zwaar bew. Casa Blanca onbew. Istanbul half bew. Las Palmas licht bew. New York onbew. Tel-Avlv onbew. Tunis onbew. FERD'NAND Tijdens het weekeinde hebben de de pressies zoveel vuile was buiten ge hangen: tijdelijke frontale regen in het zuidwesten, vette buien in het noordoosten (het Friese Workum zon dag alleen al meer dan twintig mili- meter, en in 't Zand zelfs een matige windhoos die tot aan de grond reikte) dat het me allemaal teveel is gewor den. Daarom nu een koerswijziging. Geen geschrijf meer over nieuwe de pressies. koude putten en dreigende westcirculaties, maar alleen zonnige signalen voor de toekomst doorgege ven. Gelooft u mij: er is nog nieuws om slechte humeuren op te vijzelen en je hoeft er geen Barend Barendse voor te wezen om het op te sporen. Om te beginnen het woord aan mole naar Van Vliet uit het midden des lands: de man die aan één enkele blik op de hogere wolken genoeg heeft om het weer voor weken vooruit helder en klaar voor zich te zien (een hele toer lijkt mij op dagen bij lage bewol king). Hoe het zijvoor deze juli- helft verwacht hij een hittegolf. „Het is in de achter ons liggende periode zo lang te koud geweest en dus wordt het nu weer te warm." IJzersterke logica, waar blijkbaar ook onze oude Enkhuizer Almanak niet omheen kan. „In de tweede deca de van augustus volgen er opklarin gen. doch het blijft onweersachtig en onbestendig, maar danmooi warm zomerweer wordt aan het eind van Juli verwacht." fover de oogstmaand denkt de Enk huizer gematigder dan „profeet" L. Pruiksma in Boxum. Deze bijna tach tigjarige ziet op grond van een boven normaal aantal onweersdagen in Juni mooi vakantieweer komen in augus tus. Heel andere thee dan zijn visie op Juli. de maand die hij aan het begin van de zomer al had afgeschreven: „Nat en koud. ga liever maar niet kamperen". We gaan door met oppoetsen. Een lezer in Zwijndrecht bezocht op een dag in de eerste helft van Juli (welke?) een Jaarvergadering van de Vrije Uni versiteit in het Kurhaus te Scheve- ningen. Hij bestelde in een strandtent koffie. „U bent de eerste," werd hem toegevoegd. „Je ziet hier dagenlang geen kip door het slechte weer." En zie wat er gebeurde er volgde echte zomerwarmte met als gevolg dat er in de volgende maanden in totaal nog 300.000 bezoekers onder de afdakjes vandaan waren gekomen. Welk Jaar het precies was. weet brief schrijver niet meer. wel dat de inlei der op die vergadering, prof. Wate ring. een toespeling maakte op de nylonkousen, die er toen pas waren. Het moet dus een van de jaren vlak na de oorlog zijn geweest. Even nas laan bracht aan het licht dat het juli 1946 moet zijn geweest. Tot de elfde Juli heerste er meest buiig weer met hoogtepunt van veertig tot zestig mil limeter neerslag in één etmaal op de 9e onder meer in plaatsen als ï^us- sum. Delft en Zandvoort. Het regen- ïizoel sselii noem e zitt 3e di nieu\ hem niet. Els! Ze blijft zijn Els,^e, e' de jaloezie, weg de onrust. Bïvpr hij naar huis. J£nd In bed ligt Els nog heel lang nLeie plafond te staren. Op de achfeL vf van haar gedachten twee TOwor Een, waarvan ze houdt, maarj voorgoed heeft afgedaan. Deh d, waar ze ook van houdt, maar v00r onpersoonlijke manier. En 0Dgl haar man worden, dat is ra 0yf, besloten. Een Meester hou<L mi woord. En dat Bert nu uit hin w komt opdoemen is verder e£ kcs komstige zaak, die had eigen geen rechten meer op haar. BifriiK hoorde dood te zijn; dat was toide7P duidelijk? En nu die er tocWe^ bijkomt moest ze dat maar f£re stom toeval zien. In een opyuitv; verscheurt ze de brief die verstx onder het kussen. Geen heriT"-™ gen meer aan hem. Ze zal zich op Doeke richten, zich voor heriPL feren en hij zal het niet merk^t Aan het plafond zitten nog ftlsr zwarte brandplekken. Ze morgen een kwast verf o verhei^ len. Bijverven, noemen ze d£eiUJ daar ben ik toch zo goed in? Wanneer ze inslaapt is het Ir drijfnat van tranen. 1 Op een avond achter in septt.)\° kwam Bert thuis. Toen de bus de buurt naderdeFr" zijn begerige blik de plaats wl°® Meesterhoeve moest staan, er0"® gestaan. Maar bovenal: wat er P/Jf' op die hoeve. Wat wist hij er alf van? Op de tast zoekt hij naar dé klr^ deur kraakt in de bovenste schi het oude, vertrouwde geluid, aren pijn had. Warmte stroomt here moet als de kamerdeur openga?™51 daar waren ze, allemaal, vaderfeP| der, de broers en zusters. EenF-P1 blik blijft hij staan, knippert'°e het hcht. h*> „Mijn voet doet zo zeer, ik moet even zitten," zegt ze onlogisch. Doeke knikt, voelt de terugtrekking als een botte weigering. Hij slurpt van de koffie, de kop met twee handen om kneld; Els laat het koud worden. Doe ke heeft lang werk met drinken, zoekt naar woorden. Het is mis, radicaal mis. Dan heeft het geen enkele zin nu nog langer te wachten, denkt hij plot seling opstandig. Met een klap zet hij de kop neer. „Els, we kunnen zo de hele avond zitten, maar dat ben ik niet van plan. Ik heb je bewust tijd gegeven dit te verwerken, kwam daarom een paar avonden niet. Het is een kwade zaak voor mij." Door dringend kijkt hij haar recht in de ogen. „Moet het een kwade zaak zijn? Je weet toch niet of ik hierdoor van gedachten ben veranderd?" „Nee, Els, maar het is niet te looche nen dat dit een harde zaak is voor ons belden dacht ik. We moeten er nu maar geen doekjes omwinden en zeg gen waar het op staat. En nu vraag ik je rechtuit: heb je ooit van me gehouden?" „Ik heb echt van je gehouden, Doeke. Toen we over onze verloving praatten meende ik dat echt, daar moet je zeker van zijn." „Heb gehouden. Els, dat is verleden tijd. En hoe staat het nu?" Doeke weet dat ze nu niet mag aarze- *Westfriesland' - Hoorn len met haar antwoord. Doet ze het wel, dat weet hij voldoende. En dan zal ze nog even iets horen voor hij vertrekt. „Ik houd nog van je, Doeke. Ik heb niet tegen Je gelogen toen ik zei met je verder te willen leven. En dat blijft zo." Doeke is te verrast om dit direct te verwerken. „Els!" Met moeite weet hij zijn stem te beheersen. „Els, het is een pak van mijn hart. Echt, ik dachtach, ik weet niet wat ik precies dacht, wat doet het er ook toe. Je weet niet half welke stomme gedachten ik heb ge had. 't Is ook allemaal zo vreemd deze week." Zijn hart jubelt en hij springt op om Els te kussen, haar aan te halen. Els haar ogen staan vreemd groot; Doeke merkt het niet op. Ze laat hem begaan. Het pantser is eindelijk helemaal dichtgeklapt. Doeke heeft daar geen erg in. Els is van hem en dat alleen telt. In zijn overwinningsroes is hij blind, merkt Els haar koelheid niet op. Ze probeert hem terwille te zijn, is opgelucht dat het besluit gevallen is. De pijn in haar hart blijft nog nasudderen. Zolang heeft ze een plaatsje open gehad ach ter dat schild, dat moet nog even wennen. Bert! klaagt het in stilte. Bert, zie me niet als een verraadster. Doeke heeft ook recht op me; ik heb hem mijn woord gegeven en zal dat houden. Maar mijn leven zal verder leeg zijn. Of, wie weet, zal ik toch nog een keer echt van hem houden, echt, zoals ik van jou heb gehouden. Doeke praat uitgelaten, is attent zo als altijd. Voor hem vliegt de avond om. Voor Els komt er geen eind aan. En zo zullen er nog tientallen komen, honderden. En het ergste van al zal het zijn wanneer Bert komt. Doeke merkt niets, het pantser deert DEN BOSCH (ANP) De 29-Jarige man van Twentse afkomst is zater dagnacht bij een steekpartij in Den Bosch zodanig verwond, dat hij kort daarna op straat overleed. Het slacht offer C. G. werd in zijn slaap verrast door een landgenoot. Ondanks de steekwonden die hem op de slaapka mer werden toegebracht wist het slachtoffer, door uit het raam te springen, uit de woning te ontkomen. Op straat werd hij door zijn landge noot nog enige keren gestoken. De dader kon door de politie worden aangehouden. Het is de 34-jarige B. C. Inmiddels zestig bestellingen of opties binnen PARIJS De kleinste Airbus (A-300) van het type B-10 wordt versneld ontwikkeld. De vliegtuigfabrieken in Frankrijk. West-Duitsland, Nederland (Fokker) en Spanje, die betrokken zijn bij de bouw van het toestel hebben dit besloten in verband met het toenemend aantal bestellingen en opties. Voorwaarde voor de versnelde ontwikkeling is, dat de regerin gen van betrokken landen financiële steun verlenen voor het project. Het Britse staatsbedrijf British Ae rospace heeft niet aan het overleg over de versnelde ontwikkeling van de B-10 (200 zitplaatsen) meegedaan. Hieruit maken ingewijden op, dat Airbus Industrie (het consortium van vliegtuigbouwers uit bovengenoemde landen) er niets voor voelt de ontwik keling van de B-10 door Londen te laten vertragen. De Britse regering schijnt er namelijk meer voor te voe len met de Amerikaanse vliegtuigin dustrie. en dan met name met McDo- nell Douglas, samen te werken bij de bouw van een concurrent voor de B- 10. Een en ander houdt verband met de voor de Britten aantrekkelijke mo gelijkheid, dat de Amerikanen in het Verenigd Koninkrijk de vliegtuigmo toren bestellen. die zich op het ogenblik in een dieptepunt bevinden. Ned. 2/22.07 Speciaal vandaag Het derde deel van Graven in bijbelse landen heeft de sla vernij in Egypte tot onder werp Ned. 2/22.32 Tour de France: eerste beeldverslag Ned. 1/18.15; sa menvattende reportage Ned. 1/ 22.54 en radioreportage vanaf 14.03 Hilv. 3. moet het besluit om de ontwikkeling van de kleine luchtbus te versnellen worden gezien als een hint dat Airbus Industrie ook zonder de Engelsen ver der zal gaan. De voornaamste achtergrond van het besluit de ontwikkeling van de kleine luchtbus. die in 1983 geleverd kan worden, te versnellen is dat al zestig bestellingen of opties binnen zijn. Lufthansa, de Westduitse nationale luchtvaartmaatschappij, heeft deze week een vaste bestelling voor tien machines geplaatst en optie geno men op nog vijftien. Swissair is ern stig van plan zes toestellen te kopen en Air France heeft een order van zeker vier machines op het oog. De Amerikaanse maatschappij Eastern Airlines is van plan een twintigtal luchtbussen te kopen, niet alleen de kleine versie, maar ook de grotere uitvoeringen met 250 tot 300 stoelen. Gasten in de Andy Williams Show zijn The Osmond Brot hers en de befaamde poppen speler Wayland Flowers. Ned. 2/19.24 De zeven wonderen van België is een programma van Nico Hammelburg over hoog tepunten in beroemde schat kamers en hedendaagse ver schijnselen. Hilv. 2/14.40 (Wordt ver] Onder leiding van Kirill Kondrasjin speelt het Concert gebouworkest de eerste akte van Tsjaikowski's Ballet De Notenkraker. Ned. 1/21.55 De EO maakte een reporta ge van het leven op een boorei land. Hilv. 1/20.00 Onderwerp in Brandpunt: de betrekkingen tussen de lei ders van de Zuidmolukse onaf hankelijkheidsbeweging RMS en de Nederlandse regering, Literama is gewijd aan kin derboeken Hilv. 2/21.35 Naar in Parijs verluidt behoudt Enge land de mogelijkheid zich alsnog tot het B-10-project te bekeren, maar Haag Vandaag. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-Kanalen) KRO: 7.03 (S) Drie op je boterham. AVRO: 9.03 (S) De Beukers Show. NOS: 10.03 Tour de France. AVRO: 10.06 (S-M) Arbeidsvi taminen. Pep-op-drie. 11.03 Radiojournaal. 11.06 (S) Postbus 700. 12.03 (S) De van de Graaf Generator. NOS: 14.03 (S) Tour de France. (18.03-18.10 De vacaturebank.) (Tussen 18.30 en 19.00 Tour de France.) AVRO: 19.02 (S) Het Steenen Tijdperk. 20.02 Radiojournaal. 20.05 (S) Superclean Dreammachine. 21.02 (S) De negen-uur- jazz-show. 22.02 Radiojournaal. 22.05 (S) Blues, ballads beat 22.55 Mededelingen. 23.02 (S) Candlelight. 0.02 Radiojournaal. 0.05 (S) Pim Jacobs' Platenscala. EO. 1.02- tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.40 Antwoord, rie. 22.25 BOND ZONDER NAAM. 22.30 13 00 D. Colleté. 14.00 Embargo, informa- Nieuws. 22.40 Boerenbont. VOO: 22.55 (S) tief themaprogramma 15.00 Radio Vrij Informatieshow met actutaliteiten en mu- Belgie 15.30 Nieuws. 15.33 Fantastische ziek. 23.55-24.00 Nieuws, vertellingen, kinderprogramma. EO: 16.15 (S) Licht en Uitzicht. 17.00 (S) Eigen wijs. HILVERSUM II (402 m en FM-Kanalen) OVERHEIDSVOORLICHTING: 17.20 NCRV: 7.00 Nieuws 7 11 Oehtendgymnas- Een uitzending van het Ministerie van Fi- tiek. 7.20 NCRV lied. 7.24 Het levende nanciën. EO 17 30 Nieuws. 17.32 (S) Klank- woord. 7.29 Te Deum Laudamus. gewijde bord. informatief magazine. 18.00 (S) De muziek. 7.54 Op de man af. 8.00 Nieuws, notenkraker, muziekprogramma. 18.30 8.11 Hier en nu. 8.25 Vandaag maan- Nieuws 18 41 (S) Daar waar de molens dag. gevarieerd programma. 9.00 Muzikale staan. 19.00 (S) Ronduit, muzikaal en infor- ochtendpost. 9.35 Waterstanden. 9.40 Plein matief programma. 19.40 (S) Bijbels per- plus-minus. 11 00 Nieuws. 11 03 Muziek in spectief. 20.00 (S) Ga er eens voor zitten, uw straatje 12.00 Het nuttigen van ctens- 20 55 <S> Tenslotte. NOS: 21.05 (S) Hobbys- waren is toegestaan, lunchprogramma. coop 21 30 Voor blinden en slechtzienden. 13.00 Nieuws. 13.11 Hier en nu. 13.30 Mati- 21.40 (S) Kommer en vreugd, hoorspelse- nee met de lichte muze. NOS: 14.25 Latijns Amerika in ontwikkeling (2), documentai re serie. 14.40 De zeven wonderen van Belgie. reportage. NCRV: 15.15 Allegro con spirito. muziek en overdenking. 16.00 Nieuws. 16.03 Van huis uit! Muzikaal infor matief vakantie-programma. 17.55 Mede delingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Hier en nu. 18.30 (S) Muziek in vrije tijd. 19.30 (S) Promenade orkest o.l.v. Jan Stulen, klas sieke kamermuziek. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Internationaal Brucknerfestival Linz 1977 (2). pianomuziek. 21.05 (S) Muziek uit Mid deleeuwen en Renaissance. 21.35 (S) Lite rama. kroniek over boeken, schrijvers en toneel. 22.40 (S) Poërama. poëzieprogram ma. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen: 23.05 Actualiteitenoverzicht Radio-Tv; 23.10 De krant van morgen: 23.20 Den Horizontaal P,. 1. gelijktijdig. 2. water in LinrJ1 eikeschors - lidwoord, 3. famiP1"^ droogoven (Z.N.) - sluiskolk, st maal - Europeaan - mount (aP°° stoomturbine (afk.) - boom - r<r n keizer, 6. warm - ogenblik - voP®n 7. voorkomen - peulvrucht - ik£u' 8. bloedhuis - godin van de vrt?501 maatstaf - opdracht. Verticaal 1. vreemde snuiter, 2. honiir1 n voorzetsel - wereldtaal, 3. slingL voorvoegsel, 4. plaats in de Ou Noorse god - uitdrukking, 5. j Y® richt - loot - rivier, 6. niet goed bakken - keurig - Railroad (af®" soort bijl - achting - plechtige gr™ 8. bijbels figuur - spinneweb *nc (afk.), 9. de oudste - grondsooar®1 Oplossing vorige puzzel Hor. 1. naderhand. 10. rad, lip11 12. re. 14. lek, 15. ara, 17. ark. l) 21. om, 22. meer, 24. mol, 26. Ndjg lam. 31. teil. 33. kat. 35. al. 37. kf To, 40. ros, 42. teen, 44. trip, 45. fori Vert. 2. ar, 3. dal, 4. eden. 5. ha.t-vi, 7. Nero, 8. drama. 9. kram, 13. ertna kam, 18. keet. 20. tol. 23. reek.fge 27. riet. 29. mat. 30. part, 32 top, 36. lor, 38. lee, 41. si, 43. n HILVERSUM IV (FM-kanalen) VARA: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Groot en klein, klas sieke kamer- en orkestmuziek. 9.00 Nieuws 9.02 Kinderen een kwartje? 9.30 (S) Zo klonk het vroeger; klassieke piano muziek. 10.05 (S) Panocha Kwartet: Strijk kwartet. 10.30 (S) II Barbiere di Siviglia, komische opera, door het London Sym phony Orchestra en John Alldis koor. 13,30 (S) New York Philharmonic Orche stra; klassieke muziek. 14.00 Nieuws. 14 02 Keuren en kiezen. 14.30 (S) Ensemble Die Reihe met soliste; muziek van Anton We- bern. 15.15 (S) Cello- en pianomuziek 16.00- 17.00 (S) London Philharmonic Orchestra; klassieke muziek. Radio vandaag HILVERSUM I (298 m en FM-Kanalen) TROS: 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Ontbijt-soos: lichte en klassieke muziek. (7 30 Nieuws. 7 41 (S) Aktua 8 30 Nieuws 8 36 Gymnas tiek voor de huisvrouw 10 00 (S) Een oude hit in nieuwe snit 10 30 Nieuws. 10 33 (S) Kleutertijd 10 45 (S) Week in week uit. informatief programma. R V U 11 40 De vrede bewaren VPRO 12 00 Het Vpro- forum 1126 Mededelingen t.b.v. land- en ziekprogramma. 17.40 (K) Kinderprogram ma. 18.30 (K) Sportprogramma. 18.50-19.00 (K) Journaal. (Regionaal programma. NDR: 19.00 (K) Sportoverzicht. 19.30 (K) Actualiteiten. 19.45 (K) Kleuterprogram ma. 19.55 (K) Jede Woche hat nur einen Sonntag. tv-serie. 20.25 (K) Regionaal ma gazine. 20.59 GO Programmaoverzicht. WDR: 19.00 (K) Amusementsprogramma. Aansl.: (K) Abenteuer der Landstrasse. tv- serie. 19.40 (K) Amusementsprogramma. 19.50 (K) Documentaire serie. 20.15 (K) Actualiteitenmagazine. 20.45 (K) Nick Knatterton, tv-serie) 2100 (K) Journaal 21.15 (K) Anna Karenina, tv-serie. 22.15 (K) Filmrcportage. 22.45 (K) Muzikale show. 23.30 (K) Actualiteiten. 24.00 (K) Erinne- rungen an Othello (Filming Othello by Orson Welles), speelfilm. 1.25-1.30 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.00 (K) Journaal. 18.10 (K) Natuurfilmserie. 18.35 (K) Actualitei ten en muziek. 19.20 (K) Königlich Bayeri- sches Amtsgericht, tv-serie. 20.00 (K) Jour naal. 20.30 (K) Popmuzick-programma. 21.15 (K) Informatief magazine. 22.00 (K) Actualiteiten. 22.20 (K) Documentaire film. 23.50 (K) Amusementsprogramma. 0.50 (K) Journaal. BELGIE NEDERLANDS 15.45-17.00 (K) Eurovisie: Tour de France. 18.50 (K) Kleu terprogramma. 18.55 (K) Peppi en Kokki, kinderserie. 19.10 (K) De kinderen van appartement 47A, jeugdserie. 19.35 (K) Me dedelingen en morgen. 19.45 (K) Journaal en sport. 20.15 (K) Weerbericht. 20.20 (K) Grote lui, kleine lieden, tv-serie. 21.10 (K) Amusementsprogramma. 22.00 (K) Infor matief programma. 22.50-23.10 (K) Jour naal en sport. BELGIE FRANS 15.45-17.00 (K) Eurovisie: Tour de France. 17.45 (K) Kleuterprogram ma. 17.50 (K) Kinderprogramma. 18.15 (K) Programma voor ouderen. 18.45 (K) Docu mentaire. 1.15 (K) Sport. 19.29 (K) Weerbe richt. 19.30 (K) Journaal en sport. 19.55 (K) Amusementsprogramma. 21.25 (K) Mu ziekprogramma. 22.50 (K) Journaal. TV vandaag DUITSLAND III NDR III: 9 05 t/m 14.05 en 17.30 t/m 18.30 (K) Schooltelevisie. WDR III: 19.30 (K) Kleuterprogramma. 20.00 (K) Journaal. 3. 20.15 (K) Filmrepor tage. GEZAMENLIJK PROGRAMMA VANAF 21.00 UUR: 21.00 (K) journaal. 21.15 (K) Muzikale show. 22.00 (K) Satirisch programma. 22.15 (z/w) Ein Kind wartet (A child is waiting), speelfilm. 23.55-0.55 (K) Informatief programma. DUITSLAND I 11.00 (K) Journaal. 11.05 (K) Filmreportage. 11.45 (K) Parlementair nieuws. 12.05 (K> Das Haus am Eaton Pla ce. tv-serie. 12.50 (K) Reportage. 13.35 (K) Persoverzicht. 13.40-14.20 (K) Reportages. 16.50 (K) Journaal. 16.55 (K) Klassiek mu-

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 4