VERPLEEGKUNDIGEN FAMILIEBERICHTEN DOCENT(E) voor Economie en/of Handelswetenschappen MAVO, HAVO of VWO een leraar A.V.O. WOENSDAG 5 JULI 1978 TROUW/KWARTI kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op numtner 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Hartelijk jaardag. Goedemorgen Jeanelle gefeliciteerd met je 25-ste ver- Marty, Janny en Eddy. Marjo en Nico. Willy en Jan. Wim en Mar- jon, Gert en Yvonne. Henk en Peg gy. Henriëtte en Jeroen. Annemarie, Alex, Petra, Mariëtte, Mare, Eppo, Edwin. Marieke, Ar jan, Inge en Cayanda. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het plotseling overlijden van onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Nelletje de Snayer weduwe van Lambertus Jan Willem Simon Lievaart in de ouderdom van 79 jaar Maassluis: A. Lievaart N. Lievaart-Voogd Maasdijk: L. H. Lievaart N. Lievaart-Westhoff klein- en achterkleinkinderen Maasdijk, 3 juli 1978 Maasdijk 129 Aan het woonhuis geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 6 juli om 3.00 uur in „De Prinsenhof", Cornelis Houtmanplein 6, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Maasdijk omstreeks 3.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Prinsenhof". Hi) heeft u bekend gemaakt, o. mens. wat goed is, en wat de Heere van u vraagt; niet anders dan recht te doen, en getrouwheid lief te hebben, en ootmoe dig te wandelen met uw God. Micha 6:8 Het behaagde de Heere tot zich te nemen, onze geliefde zorgzame vader en grootvader Pieter Colijn sedert 2 maart 1959 weduwnaar van Anna Star op de leeftijd van 82 jaar. Haren. 1 juli 1978 Fazantenlaan 22 Groningen: A. Scholtens-Colijn P. J. Scholtens B. Colijn A. Colijn-Oosterveld, A. A. Colijn-Pinkster Haren: P. Colijn Rijnsburg: J van der Spijk-Colijn K. van der Spijk en kleinkinderen Een samenkomst zal gehouden worden a s. woensdag om 14 uur in de aula van de begraaf plaats Selwerderhof. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Na een moedig gedragen lijden nam onze Here heden tot Zich onze dierbare moeder en oma Cornelia van der Marei weduwe van Cornelis Christoffel de Jeu op de leeftijd van 74 jaar Leidschendam: G. E de Jeu G. de Jeu-Weggeman Kees en Bram Emmen: P J. de Jeu D. de Jeu-van Osnabrugge Marianne, Annelies en Martijn Utrecht. 3 juli 1978 „Tamarinde", Neckardreef 6 Corr.adres: G. E. de Jeu. Veursestraatweg 72 Leidschendam. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 6 juli om 14.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Vooraf zal er een dienst worden gehouden in „Tamarinde" welke aanvangt om 13.30 uur. Na afloop is er in de condoléanceruimte van de begraafplaats gelegenheid de familie te condo leren. „Bij U. HERE, schuit ik" Psalm 31 2A Heden heeft God tot Zich genomen mijn lieve vrouw Jacobs Maria Zwiers-Kuijpers op de leeftijd van 79 jaar. R. Zwiers Nuns peet. 3 juli 1978. Vlierweg 41. Geen bloemen Mijn vrouV is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17 te Harderwijk De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 7 juli om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Nuns peet. Daaraan vooraf zal om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Driestweg te Nuns peet. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw „De Wheme". Ds de Bouterlaan 5 te Nunspeet. Wij ontvingen het droevige bericht dat plotse ling is overleden. R. Dalemans (46 jaar oud Hij was net 2 maanden ouderling in onze jonge wijk en we wisten dat we konden rekenen op zijn ervaring met de mensen. Onze verslagenheid is groot Dat God voor zijn vrouw en kinderen een medemens mag zijn die zwijgen, troosten en mee dragen kan. Namens de wijkkerkeraad Maarssenbroek van de Gereformeerde kerk van Maarssen. G. K. Wildeman praeses G. Verschoor Scriba 1 juli 1978 Het bestuur van de Vereniging voor Protes tants-Christelijk Voortgezet Onderwijs te Gro ningen deelt met droefheid mede, dat geheel onverwachts is overleden, de hneer H. Sliep, in leven penningmeester van de vereniging. Zijn vriendelijkheid, toewijding en trouwe plichtsbetrachting zullen wij in dankbare her innering houden. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten, hen omringen met Zijn kracht en liefde. Namens het bestuur, Dr. P. R. Wiepkema, voorzitter Ir. C. Roels, secretaris. „De heer is mijn Herder" Op Zijn tijd nam de Here tot zich onze geliefde vader -en opa Cornells Valstar weduwnaar van Petronella Koornneef op de leeftijd van bijna 79 jaar Dordrecht: T. Stomp-Valstar W. F. Stomp Maasdijk: M. Valstar Dordrecht: i A. N. Vermij-Valstar L. Vermij Maasdijk: N. P. Valstar Maasdijk: P. Valstar J. Valstar-de Vos Marknesse: J. Valstar J. Valstar-de Geus Maasdijk: C. Valstar M. M. Valstar-Doorduin klein- en achterkleinkinderen Maasdijk, 4 juli 1978 Oudedijk 4 Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 7 juli 1978 van 15.30-17.00 uur en van 19.30-21.00 uur aan huis. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op zaterdag 8 juli a.s. om 10.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Kerk te Maasdijk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Maasdijk. maar de meeste van deze is de Liefde" 1 Cor. 13:13 B Heden is vredig van ons heengegaan mijn lieve echtgenote .onze zeer zorgzame moeder en oma Krijntje den Hollander-Lucas op de leeftijd van 76 jaar. Barendrecht: G. J. den Hollander Mijnsheerenland: R. G. den Hollander A. M. den Hollander-Koster Barendrecht: A. M. den Hollander B. P den Hollander-Koster Alphen a/d Rijn: E. A. Geleijnse» den Hollander N. J. Geleijnse Barendrecht: M. D. K. den Hollander G. M. den Hollander-Polak en kleinkinderen Barendrecht. 3 juli 1978 Dr Kuyperstraat 11 Aan huis liever geen bezoek geen bloemen.geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 8 juli om 10.50 uur in de aula van de begraafplaats, Scheldestraat, waarna de begrafenis zal plaats vinden plm. 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij aan allen, die met ons meegeleefd hebben tijdens de ziekte en na het over lijden van onze lieve man. vader en grootvader Dirk-Jan Ernsting onze zeer hartelijke dank Uit allej- naam G. Ernsting-Berends Zuiderweg 62 Z.O.Beemster Aan ieder die blijk gaf van meeleven in welke vorm ook bij het overlijden van onze geliefde man en vader Jacob Johannes Bosma Em. pred. willen wij onze hartelijke dank betuigen. Namens allen: R. A. Bosma-Everts (Tijdelijk) „De Lichtenberg". Amersfoort 's-GRAVENHAGE Christelijke Scholengemeenschap „ZANDVLIET' vwo - havo Bezuidenhoutseweg 40 tel. 070 - 85 19 02 Gevraagd per 1 augustus a.s. een voor 9-12 uur 1e/2e gr. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij bereid zijn te trachten gestalte te geven aan het chris telijk karakter van de scholengemeenschap. Sollicitaties, onder verwelding van godsdiensti ge overtuiging, te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de rector, de heer J. IV. Jansen. Particuliere Stichting DE NIEUWE SCHOOL leidt in 1 JAAR op voor het staatsexamen Een tweede kans om alsnog het diploma te behalen. kleine groepen met individuele begeleiding huiswerk op school dagopleiding Bel voor inlichtingen ot een persoonlijk 023-252680 b g g. 020-730770 Nic. Maesstraat 114 B. Amsterdam. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor ons 270 bedden tellende ziekenhuis vragen wij voor de afdelingen: chirurgie heren met Post Operative Care interne dames kleine specialismen met cardiologie. Aantekening intensive care/hartbewakirig strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het hoofd personeelszaken. Chr. Technische School Rienslngel 2, Lemmer Tel. 05146-1387 Gevraagd per 1 eugustus a.s. (volledige betrekking) Bij voorkeur met applicatie aardrijkskunde en/of geschiedenis Sollicitaties binnen een week na verschij ning van dit blad Inlichtingen bij en sollicitaties aan hr. Weits (dir.) de Veenscheiding 28. Echtenerbrug Tel. 05144-705. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op woensdag 2 augustus 1978 te 15 00 uur ten provinciehui ze. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan „Landelijk Gebied 1977'' van de gemeente Maarn ingediende bezwaarschriften. Perscombinatie reizen biedt u voor zomer '78 een uitgebreid programma naar uw favoriete zonbestemmingen in Spanje, het verrassende Malta, het klassieke Griekenland, het mondaine Cannes of het adembenemende Corsica. Maar er is meer! Vraag het vakantie-programma Inlormalte/öoeking Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Zutphen d.d. 22 juni 1978 is in staat faillissement verklaard besloten vennootschap „Gel derse Meubelmagazijnen B.V.". gevestigd en kantoor- houdende te Lichtenvoorde aan de Van Reedestraat no. 12. met benoeming van Mr. J. J. van Oostveen tot rechter commissaris en ondergete kende tot curator. Mr. J. H. H. Misdorp. Nieuweweg 27, 7241 ER Lochem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14