geef s een krant weg officieren van justitie-,.., IO PERSONEEL GEVRAAGD XsBtnei?; Londen Jersey Guernsey Herm Wight 8-daagse Bourne mouth Bath FAMILIEBERICHTEN kado bon Wie wil er mee naar Engeland varen? een concierge een typiste een administrateur een werkplaats-assistent docenten voor: ZATERDAG 1 JULI 1978 TROUW/KWARTET PS 36 - RH 4( kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur PB. ISO1 Voor ieder die het maar wil horen, onze kleinzoon werd geboren. Michel John Nu opgelet. het is het kind van Hanne en Fred. Fam. A. Vitters Fam. J. J. van Beusekom- Kooimans Rotterdam. 30 juni 1978 Burg. Hazenberglaan 61 1943 1978 Lieve Opa Pu Pu en oma Schatkind hartelijk gefeliciteerd. Viorica Lelystad. 1 juni 1978. Goedemorgen Oma To Mulder Heel hartelijk gefelici teerd met uw 82ste ver jaardag Jan en Meta José en Jerf Theo Jan Goedemorgen lieve Janny Verhuizen is niet zo erg. hoor! Harry Mede namens onze kinde ren zeggen wij u hartelijk dank voor de door u be toonde belangstelling in welke vorm dan ook bij ons 25 jarig huwelijks feest. J. Hooseveen H. Hoogeveen- Klaassen Hoogeveen. juni 1978 Anemoonstraat 46. Aan allen, die ons een blijk van medeleven schonken, ter gelegenheid van onze 40-jarige echtvereniging, onze heel hartelijke dank. J. J. v.d. Steege G. v.d. Steege- v.d. Horst Harderwijk, juli 1978. ChurchilUaan 9. Mede namens onze kinderen danken wij allen die er aan hebben meegewerkt onze 25-jarige huwelijksdag tot een groots feest te maken. Veel bloemen, geschen ken en gelukwensen in allerlei vorm mochten wij ontvangen. Het was een onvergetelijke dag. G. H. ten Berge J. J. ten Berge-Zwama Huizinge. Hoofdweg 34. Psalm 116 is gelezen. Want zijn goedertierenheid is machtia over ons psalm 117 vers 2a. Op 12 juli 1923 trouwden onze ouders Paulus Christiaan Windhorst en Geertruida van der Spek Wij hopen dit heuglijke feit op 12 juli 1978 in besloten kring dankbaar en feestelijk te herdenken: Henk Rademaker Nel Rademaker-Maaskant Hazerswoude: Gert Windhorst Rie Windhorst-van der Beek Edmonton (Canada Piet Windhorst Wilma Wmdhorst-Lucas Boskoop: Jur Windhorst Miek Windhorst-Oppelaar Delft Wim Windhorst Riet Windhorst-de Kort Bleiswijk. Bram Voets Tineke Voets-Windhorst Hazerswoude: Chris Windhorst Co Windhorst-Laban John Windhorst Dicky Windhorst-Lekx GertJan Windhorst Wil Windhorst-Slappendel en alle kleinkinderen Hazerswoude. 1 juli 1978 Burg Warnaarkade 20 Op 4 juli hopen onze ouders G. Graafland en M. D. Graafland-Kruik 50 jaar getrouwd te zijn. Graag willen wij vrienden en bekenden op zaterdag. 8 juli gelegenheid geven om hen geluk te wensen. Zij zullen daartoe van 3-5 u. aanwezig zijn in het Geref Jeugdhuis 't Slag. Sandelingplein 20. Rot terdam Riet en Wim Wulffraat Miep en Jan Graafland Corrie en Piet Faber Tini en Frans DeVisser Op een van zijn vele reizen is in Italië op 26 juni 1978 de eeuwige rust begonnen voor onze broer, zwager en oom Maarten Hoek echtgenoot van E. J. M. Hoek-Visse oud 81 jaar Bloemendaal: W de Vries-Hoek Apeldoorn: W. Hoek-van Heusden Hilversum: N. Stroes-Hoek Haarlem: F Hoek H. Hoek-van der Steur Bloemendaal: C Hoek W H Verkerke Haarlem: W J Hoek C. J. Hoek-van Drie! D Hoek C. J Hoek Hoek J. N Hoek neven en nichten. ..Hoop op God. want ik zal Hem nog loven mijn Verlosser en mijn God" psalm 42:12 B onberijmd. Bedroefd doch dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend nam God geheel onverwacht op Zijn Tijd tot Zich onze lieve zeer zorgzame moeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Alida Cornelia de Jonge-Vermeer weduwe van Jan de Jong op de leeftijd van 73 jaar. Diemen: G. J. de Jong A. C. P. de Jong-van der Want Jan. Joke Vlaardingen: L. de Jonge A. de Jong-Barendregt Jan, Wilma. Alice, Annette Diever: N. M. Kloeze-de Jong H A Kloeze Erik, Aline Barendrecht: M. A. Veenbaas-de Jong I. Veenbaas en verdere familie Barendrecht, 29 juni 1978 Scheldestraat 55 Corr. adres: Schoner 60. Barendrecht Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 3 juli om 14.25 uur in voornoemde aula waarna de begrafenis zal plaats vinden plm. 15.15 uur. Op 26 juni 1978 nam God plotseling uit ons midden weg mijn innig geliefde man. onze lieve vader en grootvader. Maarten Hoek in de ouderdom van bijna 82 jaar ridder in de Orde van Oranje Nassau „Wie gelooft heeft eeuwig leven" Uit aller naam: E. J. M. Hoek-Visse Heussensstraat 80. Haarlem. De teraardebestelling had plaats te Orbetello Italië. De dankdienst vindt plaats op woensdag 5 juli om 14.30 uur in de Koningkerk aan de Klop persingel te Haarlem. En nu. wat verwacht ik, HERE? Mijn hoop. die is op U Ps. 39:8 Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Zemel. op de leeftijd van 70 jaar. Monster: Ds D. Zemel Haarlem: D. bij de Vaate-Zemel M. bij de Vaate 's Gravenhage: L. Becker-Zemel Dr J. H. Becker Haarlem: J. Zemel A. C. Zemel-Flesch Neven en nichten. Haarlem: Mevr. M. Zemel-v. Dilgt 's-Gravenhage. 30 juni 1978. Correspondentie-adres: Willen Pijperstraat 28. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Huize Duinhage", de Savornin Lohman- laan 202. De rouwdienst, geleid door Ds A. C. Kersten, zal gehouden worden dinsdag 4 juli om 14 uur in de aula van ..Huize Duinhage". waarna de begrafenis zal plaats hebben om ongeveer 15 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie- straat 2a. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. „Ik weet, dat mijn Verlosser leeft" Door de Heere uit haar lijden verlost, onze geliefde en zorgzame zuster, schoonzuster en tante Matty Jongeling op de leeftijd van bijna 63 jaar. Rotterdam H. Jongeling Groningen: B. Jongeling A. T. Jongeling-van der Kaaden Rotterdam: Th. Jongeling D. C. Jongeling-Klein Rotterdam: A. Jongeling neven en nichten 3074 BJ Rotterdam. 29 juni 1978. Randweg 57a *Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.00-8.30 uur in de „Elimkerk" 'Bollenland 55 te Rotterdam-zuid. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben dinsdag 4 juli op de Zuider begraafplaats. Slinge 50. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehouden worden in de aula op de begraafplaats, aanvang om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur. Enige en algemene kennisgeving. Waarom 'wordt geluk verstoord en een noodkreet niet gehoord? God van morgen en vandaag. geef ons antwoord op ome vraag! Leendert Pieter Willem van Popering 26 juni 27 juni 1978 Petertje was korte tijd bij ons. Waarom begrijpen wij niet maar eens zullen wij weer bij elkaar zijn. L. P. W. van Popering J. A. van Popering-Vroone en kinderen Paul Krugerlaan 261. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn innig geliefde man, vader en opa Nicolaas Jozua Elenbaas betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: A. Elenbaas-Baaijens Nieuw- en Sint Joosland. juli 1978. Geef 'm aan uw zoon of dochter, die 'thuis uit gaat, geef 'm aaneen goede vriend of aaneenander.die u na aan het hart ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigen krant geeft, geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maakt het extra waardevol. Geef daarom Trouw! Bc/org voortaan iedere dagTrouw bi| Hel abonnementsgeld wordt per kwartaal per |aar voldaan door Ik stel er wel geen pri|s op dal de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement st henkt In open envelop zonder postzegel inzenden aan Trouw-Kwartet. Antwoordnummer 2792, Amsterdam 1 \é\sVLet Vliegen kan natuurh/k ook 3-daagse vliegreis v.a. 320 8-daagse vliegreis v.a. 556 8-daagse vliegreis v.a. 596 8-daagse vliegreis v.a. 625 boot-autoreis v.a. 255 8-daagse auto-bootreis v.a. 259 8-daagse autoreis v.a. 336 8-daagse vliegreis v.a. 359 Informatie/boekmg 1 Perscombinatie reoen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 DE CHRISTELIJKE AKADEMIE VOOR BEELDEND KUNSTONDERWIJS KAMPEN vraagt met ingang van 1 mogelijk. augustus 1978. of zo spoedig die een volledige dagtaak krijgt. Salaris volgens schaal 3 (max. 2003 p.n.) of schaal 18 (max. 2192 p.m.) afhanke lijk van leeftijd en ervaring. voor halve dagen. Salaris volgens schaal 3 (max. 2003 p.m.) die een volledige dagtaak zal krijgen. Een afgeronde studie MBA is vereist. Salaris volgens schaal 57 (max. 2576 p.m.) die in de werkplaats houtbewerking docenten en studenten kan assisteren bij het uitvoeren van studie-objecten. Ervaring in het bedrijfsleven (bij voorkeur in het bezit van meesterdiploma meubelmaken) is vereist. Salaris volgens schaal 71 (max. 2844 p.m.) Van de aan te stellen medewerkers wordt verwacht dat zij zullen meewerken aan de konkretisering van de doelstellin gen van de Akademie. Rechtspositie volgens rijksregeling. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Het rijksverplaatsingskostenbe- sluit is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties vóór 22 juli 1978 te richten aan het bureau van de Akademie. Koornmarkt 1. Kampen, met vermelding van de tunktie op brief en enveloppe. De Christelijke Scholengemeenschap „Revius" voor LTO, LHNO, MAVO, HAVO en VWO vraagt per 1 augustus 1978 GODSDIENST 6 uur NEDERLANDS 8 uur 3e graad FRANS 18 uur 2e en 3e graad DUITS 6 uur 3e graad GESCHIEDENIS 6 uur 2e en 3e graad AARDRIJKSKUNDE 16 uur 2e en 3e graad BIOLOGIE 20 uur 1e graad Sollicitaties van hen die uit overtuiging bij het christelijk onderwijs willen werken kun nen gezonden worden aan de rector, Drs W. IJ. Zandstra, die ook inlichtingen ver strekt. De sollicitaties die vóór 7 juli a s. binnenko men worden onmiddellijk verwerkt. Chr. Scholengemeenschap Revius. Post bus 298. Deventer. Tel. 05700-27070. Het Ministerie van Justitie vraagt: Vereist: doctoraal examen Nederlands recht; praktijkervaring van tenminste zes jaar b.v. bij advocatuur, bedrijfsleven of overheid. Zij die na selectie geschikt worden bevonden, worden in de gelegenheid gesteld zich in te werken als officier van justitie, hetzij op part-time hetzij op full-time basis. Na afloop van deze inwerkperiode, die tenminste een jaar en ten hoogste twee jaar zal duren, kan, afhankelijk van meegebrachte praktijk ervaring, benoeming volgen, hetzij tot substituut-officier van justitie, hetzij tot arrondissementsofficier van justitie. Op beperkte schaal bestaat de mogelijk heid om ook na afloop van de inwerkperiode op part-time basis te blijven werken. Salariëring: gedurende de inwerkperiode: min. f4729,- per maand. max. f6397,- per maand (te Amsterdam, Rotterdam en "s-Gravenhage max. f 6978,- per maand). De inpassing in de salarisschaal is afhankelijk van meegebrachte praktijk ervaring. Na benoeming tot arrondissementsofficier van justitie bedraagt het max. salaris f 6777,- per maand (te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage max. f7401,- per maand). Bij de werkzaamheden op part-time basis bedraagt de salariëring een evenredig deel van bovengenoemde salarisbedragen. Genoemde salarisbedragen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Sollicitaties te richten aan de selectiecommissie voor het openbaar ministerie, Postbus 20301, 2500 EH 's-Gravenhage. Inlichtingen worden verstrekt door de heer H. A. J. van der Woude van de Directie Organisatie. Rechtspleging en Rechtshulp, telefoon (070) - 624611 toestel 2746.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 40