r ibloemendaaï f] fysiotherapeuKe) "i r I I I I I I I I I psycholoog/ pedagoog hoofd verplegingverzorging n SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE L— teerling zieken verzorgenden (m/v) koÖrdinerend hoofdverpleegkundige VERPLEGINGSDIREKTRICE DE WEEZENLANDEN ZWOLLE il3t 2iü£>JJa Trouw 'sHeeren Loo-Lozenoord den haag BEWEGINGSTHERAPEUT(E) verpleegkundig docente ELKE ZATERDAG IN ZATERDAG 1 JULI 1978 TROUW/KWARTET PS 22-RH 26 Prol. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) postbus 550 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 6868 De afdeling Fysiotherapie van onze Inrichting bestaat uit zeven medewerkers. Wij willen onze behandelingsmogelijkheden uitbreiden door het aantrekken van een Functie-Inhoud: - het behandelen van pupillen van onze inrichting en van onze zusterlnrichting Groot-Emaus (behandelingsinstituut voor jongeren, eveneens te Ermelo) - het adviseren van Z-verpleegkundigen in de paviljoenssituatie meewerken aan aanpassingen van hulpmiddelen in nauwe samenwerking met de orthopedisch Instrumentmakerij en de schoenmaker Voor deze functie denken wij aan een afgestudeerde fyslotherapeut(e), die gemotiveerd is om met zwakzinnigen te werken en die bereid is dit in teamverband (vaak ook multi-disciplinair) te doen. Een positieve christelijke levensovertuiging is gewenst. Het salaris is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal t 2.629,74 en maximaal t 3.137,99 bruto per maand. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen zijn in te winnen bij het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer J.N.J. van Beugen, toestel 138. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeel en Organisatie vóór 15 juli 1978. \I I christelijk psychiatrisch centrum "Bloemendaaï is een christelijk psychiatrisch centrum dat ligt aan de rand van Den Haag. Inklusief het verpleeghuis "Dorestad" biedt ons centrum plaats aan 730 psychisch zieke mensen en zijn er 700 personeelsleden werkzaam. Op 1 augustus 1978 zal er een opleiding tot ziekenverzorgenden starten. In deze kursusgroep hebben wij nog plaatsingsmogelijkheden voor Deze 2-|arige opleiding vangt aan met een pre-klinische periode van 2 maanden Daarna is de leerling in de praktijk werkzaam en heeft men éénmaal in de twee maanden een kursusblok van 4 dagen. Tijdens de opleiding, met uitzondering van de pre-klinische periode, ontvangt men een salaris, afhankeii|k van leeftijd, van minimaal f 1337,40 bruto per maand De toelatingseisen zijn. een leeftijd van 17 jaar en ouder het bezit van één van de volgende diplomas: Mavo-3, BVB 1. LHNO-T stroom, LBO nieuwe stijl (indien eindexamen is afgelegd in 6 vakken, nl. 2 vakken op C-nivo en 4 vakken op B-nivo). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons cen trum. Monsterseweg 93 te Den Haag. Tele fonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 070-25 41 25 toestel 2269. Veldwijk Is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. In verband met het vertrek van één medewerkster onstaat binnenkort In het team van de bewegingstherapie, dat werkt t.b.v. de opname- en gespecialiseerde vervolgafdelingen in ons ziekenhuis (hoofdafdeling algemene psychiatrie), een vakature voor die bereid la de leiding en de verdere ontwikkeling van de bewegingstherapie in de hoofdafdeling op zich te nemen in samenwerking met de twee andere bewegingstherapeuten. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij beschikt over: - A.LO. opleiding, liefst gevolgd door een opleiding aan het gymnologisch Inat. ruime kennis en ervaring m.b.t. bewegingstherapie ervaring in begeleiding en supervisie van bewegings therapeuten - organisatorische- en leidinggevende kapaciteiten. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers Nadere Informatie wordt u graag verstrekt door de heer L Boerman, hoofd medische dienst, telefoon 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis u Ermelo Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen zieken huis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Binnen de organisatie is de verpleegkundige sektor belast met het voorbereiden en uitvoeren van het verpleegkundig beleid, dat zich richt op een optimale verzorging van de patiënt. De leiding hiervan berust bij het hoofd verpleegkundige sektor. In overleg met alle betrokkenen is besloten de gehele sektor te verdelen in drie verpleegkundige eenheden (elk van ca. zes afdelingen), waarvan de leiding zal berus ten bij koördinerende hoofden. Eén eenheid funktioneert al langer onder leiding van een koÖrdinerend hoofd verpleegkundige. Het koÖrdinerend hoofd voor een andere eenheid zal binnenkort in dienst treden. Wij zoeken nu nog kandidaten voor de funktie van voor de derde verpleegkundige eenheid. Deze funktionaris zal o.a. worden belast met: leiding geven aan de afdelingshoofden, het deelnemen aan het sektoroverleg, het koördineren van de werkzaam heden binnen de verpleegkundige eenheid, het nemen van de belangrijkste uit voeringsbeslissingen ten aanzien van de dagelijkse gang van zaken, het deelnemen aan projektgroepen. Van deze funktionaris verwachten wij dat hij/zij beschikt over leidinggevende en organisatorische kapaciteiten en ten minste 30 jaar oud is. Naast een verpleegkundige opleiding is een verdere management-opleiding, bijvoorbeeld Hogere Opleiding, vereist. Gezien de aard van deze funktie is ervaring als hoofd van een afdeling in een grote organisatie of leidinggevende ervaring in de extra-murale gezondheids zorg noodzakelijk. Hij/zij zal over goede kontaktuele eigen schappen dienen te beschikken. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van nr. 7804, gericht worden aan de afdeling personeelszaken, Dokter van Heesweg 2 te Zwolle. Sz PAEDOLOGISCH INSTITUUT Vossiusstraat 56 Amsterdam Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinderen en jeugdigen; Directeur: Prof. Dr. J. de Wit. Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling, een centrum voor ambulan te behandeling en een research centrum. Tevens vervult het Paedologisch Instituut een functie bij de praktijkopleiding van studenten in de kinder- en jeugdpsychologie en de speciale pedagogiek van de Vrije Universiteit. In het Centrum voor Ambulante behandeling, het AMBULATORIUM, Prins Hendriklaan 23, Amsterdam is per 1 augustus 1978 een vacature voor een Full-time. De te benoemen collega (mnl. of vrl.) zal zijn hoofd taak vooralsnog vinden in de adolescentenwerkgroep. Deze werkgroep is gezamenlijk verantwoordelijk voor de behandelingen en de opleiding. Ze richt zich vooral op tweedelijns hulpverlening aan adolescenten en hun gezinnen en leidt daarin op. In hulpverlening en opleiding staat explicitering naar cliënten, collegae en studenten centraa in wekelijkse intervisie bijeenkomsten. Opleiding en ervaring Opleiding en ervaring in hulpverlening in teamver band, op niveau vergelijkbaar met gewoon of aspirant lid van een psychotherapievereniging. Bij voorkeur kennis over ontwikkelingspsychologi sche processen en mede ervaring in het werken met gezinssystemen. Affiniteit met het overdragen van kennis en erva ring aan doctoraalstudenten kinder- en jeugdspy- chologie en speciale pedagogiek. Salaris Overeenkomstig N.Z.R.-schalen. Pensioen: P.G.G.M. Wij vragen instemming met het Christelijke karakter van ons instituut. Inlichtingen worden graag gegeven door Drs. Hans Heiner, coördinator van het Ambulatorium (tel. 020- 737033). (Met vakantie van 7 juli tot 7 augustus). Schriftelijke sollicitaties, onder overlegging van een curriculum vitae kunnen gericht worden aan de vaca turecommissie, Prins Hendriklaan 23, Amsterdam. Het bestuur van de Stichting R. K. Ziekenverpleging Zwolle, zoekt ter opvolging van de huidige funktionaresse een t.b.v. het verpleeghuis. Het verpleeghuis de Weezenlanden is een tehuis met 180 bedden. 90 voor chronisch Somatische en 90 voor psychogeriatrische patiënten. Een verpleegafdeling telt 30 patiënten. Tussen het verpleeghuis en het ziekenhuis bestaat een nauwe samenwerking. Onze gedachten gaan uit naar een funktionaresse die: beschikt over een ruime ervaring met somatische en psychogeriatrische patiënten, 1 een goede relatie weet op te bouwen en te onderhouden met zowel bewoners als medewerkers, teneinde in samenwerking met de overige direktieleden te komen tot een goede beleidsvisie en ontwikkeling, in nauwe samenwerking met diverse disciplines zowel intern als extern een goede overlegstruktuur kan opbouwen en handhaven. Van de kandidate wordt verwacht: het diploma Ziekenverpleging A, aangevuld met een diploma van een voortgezette opleiding of kader-cursus of eventueel een agogische scholing, goede organisatorische eigenschappen, vaardigheden op het gebied van intermenselijke kontakten, een ruime ervaring in een leidinggevende funktie in een verpleeghuis, leeftijd: 35-45 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris van het bestuur van de Stichting, Groot Wezenland 20 te Zwolle. STICHTING R.K. ZIEKENVERPLEGING Het bestuur van het BEJAARDENCENTRUM 'MARCUSHOF', met 123 bewoners, gelegen aan de Roland Holstlaan 652 te Delft en uitgaande van de Diaconie van de Hervormde Gemeente te Delft, zou graag in contact willen komen met belangstellenden voor de functie van Van deze functionaris wordt verwacht: het geven van leiding aan de verpleging/verzorging; het bevorderen van een goede leef- en werksfeer; belangstelling voor en - liefst - ervaring in de bejaardenzorg; het vervangen van de directrice bij haar afwezigheid; positief christelijke levensovertuiging. Het bezit van het diploma verpleegkundige A en/of B is vereist, alsmede het bezit van een staf- en/of mgz-opleiding. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemings procedure. Aanstelling zal, afhankelijk van o.a. leeftijd, opleiding en ervaring maximaal plaats kunnen vinden in de rang van eerste verpleegkundige A. De CAO voor bejaardenhuizen is van toepassing. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de directrice, mevrouw K. A. Klijnsma, Roland Holstlaan 652 te Delft, telefoon 015-562689. U wordt verzocht Uw sollicitatie te zenden aan het bestuur van het huis, p/a Diaconie der Hervormde Gemeente, Hugo de Grootstraat 10 te 2613 TV Delft. Voor ons verpleeghuis, waarin 90 somatische- en 80 psycho-geriatrische patiënten worden verpleegd, vragen wij op korte termijn een die mede vorm en inhoud geeft aan de opleiding voor ziekenverzorgende. Hiervoor vragen wij het diploma ver pleegkundige A. en de docentenopleiding. Wij geven er de voorkeur aan wanneer u een protestants- christelijke levensovertuiging hebt. Primaire en secondai re arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuis- Telefonische informatie is mogelijk bij mevrouw J. van de Belt, verpleegkundig directrice (tel. 05200-40333). Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christerijke Vereniging "Het Zonnehuis" met verf. huizen te Amstelveen, -Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhom en Zwolle. - Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26