PERSONEEL GEVRAAGD hoofd ontwikkelings- en onderzoeksteam Berenschot looninspekteur CgD chef administratie plaatsvervangend chef administratie /groepsleider ww automatiseringsdeskundigen (mnl./vrl.) BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID /GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN docente lichamelijke opvoeding leraren/leraressen scheikunde aardrijkskunde maatschappijleer frans TELEFONISTE-TYPISTE ZATERDAG 1 JULI 1978 TROUW/KWARTET PS 10- RH 12 Utrechtseweg 30 32 te Zeist Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze buitendienst is er voor het rayon Amsterdam een vakature Funktie-informatie: De looninspecteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzekeringen. Funktie-eisen: kennis van en ervaring met de uitvoering van de sociale verzekeringswetten; bekendheid met verschillende systemen van loonadministratie; opleiding op HAVO-niveau en MB A-diploma of hiervoor studerend; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; Kandidaten dienen in Amsterdam of direkte omgeving woonachtig te zijn. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3305,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Personeelsdienst BVG, Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Berenschot zoekt voor Graficom BV automatiseringscentrum te Amsterdam een Graficom BV verzorgt als zelfstandige eenheid de informatieverwerking van het moederbedrijf de Pers combinatie (uitgeefster van o.a. de Volkskrant, het Parool en Trouw) en derden, veelal in de grafische sector. Gewerkt wordt met een IBM 370/148. De stijl van werken is dynamisch, zowel door de wijze van aanpak als door de inhoud van de automatiseringsprojecten en de aard van de opdrachtgevers. Opdrachten worden uitgevoerd door projectgroepen, die elk verantwoordelijk zijn voor meerdere projecten. Dat deze groepen kunnen beschikken over een optimale knowhow en een goed inzicht in de technische mogelijk heden van zowel de hard- als de software is toe te schrijven aan een uit vijf man bestaand ontwikkelings- en onderzoeks team, dat zich ondermeer richt op research, ontwikkeling en toepassing van systeem- programmatuur, data base systemen, standaards en procedures. Dat deze werkzaamheden een zeer nauwe relatie hebben met de directe praktijk blijkt uit het feit dat dit team ook de gerichte opleiding verzorgt van zowel de interne medewerkers als de gebruikers. Voor dit team wordt gezocht naar een man of vrouw, die vanuit een gedegen vakmanschap een aantal hoog gekwalificeerde en vrij individualistisch ingestelde specialisten weet te inspireren en effectief kan doen samen werken. Dat hij of zij ook geïnteresseerd moet zijn in het onderhouden van effectieve Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen contacten met andere groepen en gebruikers spreekt voor zich. Voor dit afwisselend werk wordt gedacht aan iemand met een geslaagde ervaring in een vergelijkbare functie, doch die zoekt naar meer geavanceerd werk en een positie waarin een daadwerkelijke invloed kan worden uitgeoefend op het beleid van een automatiseringscentrum. Voor de functie gelden naast een interessant salaris goede secundaire voorzieningen. Brieven aan Berenschot BV, postbus 8039, 3503 RA Utrecht, t.a.v. drs J.F. van de Linde. Vertrouwelijke behandeling van uw gegevens wordt gegarandeerd. de rijksuniversiteit groningen vraagt: ■iwetenschappelijk medewerker m/v niet-westerse demografie (vac m 780631/0156) bij de Subfaculteit der Geografie in de Vakgroep Planologie en Demografie Taakomschrijving: - onderwijs in het na-kandidaatsprogramma in de sociale niet-westerse demografie - onderzoek op het gebied van de niet-westerse demografie e.e.a. in samenwerking met de leden van de vakgroep werkzaam op het terrein van de (niet-westerse) demografie - organisatorische werkzaamheden in de subfaculteit van de vakgroep. Vereisten. - afgestudeerd in één der maatschappijwetenschappen - theoretische kennis van en onderzoekervaring op het terrein van de demografie der niet-westerse gebieden Didactische vaardigheid en ervaring strekken tot aanbeveling Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor de maximale duurvan vier jaren Betrokkene is niet bestemd voor opneming in het vaste wetenschappelijke corps. Salariëring overeenkomstig het rangenstelsel van wetenschappelijk medewerker. De medewerker zai zijn werkzaamheden verrichten in nauw overleg met drs. F H A G. Zwart Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. H.A.W. van Vianen. tel 050-116857 (b.g.g 116828) Schriftelijke sollicitaties (met opgave van referenties, curriculum vitae en publicaties) te richten aan de directeur Dienst Personeelszaken. Rijksuniversiteit. Postbus 72. Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer Het ALGEMEEN BURGERLIJK PENSIOENFONDS te Heerlen Bij het Automatiseringscentrum van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds kunnen worden geplaatst De administratie van het Abp omvat bijna 1.000.000 deelgerechtigden, die werkzaam zijn of zijn geweest bij een 9000-tal aangesloten burgerlijke overheids werkgevers. Maandelijks worden pensioenen betaald aan ca. 300.000 pensioengerechtigden. Om aan haar verplichtingen in de toekomst te kunnen voldoen, belegl het Abp haar gelden in onroerend goed, leningen en effecten. Ten behoeve van de administratie zijn een aantal geautomatiseerde systemen operationeel en in ontwik keling op het gebied van de pensioenberekening en -betaling, de registratie van de actief deelgerechtig den, de betalingen van premies, de financiële administratie en het belegglngsgebeuren. De ontwikkeling en het onderhoud van geautomati seerde systemen, alsmede de geautomatiseerde gegevensverwerking vindt plaats door het Automati seringscentrum. Dit centrum heeft een totale personeelsbezetting van ruim 200 medewerkers. Voor de uitvoering van haar werkzaamheden beschikt het centrum over een installatie IBM/370, model 158, met een geheugengrootte van 4 Megabyte. Binnen afzienbare tijd zal dit systeem worden aangevuld met een tweede IBM-systeem van het nieuwste model (S/370, model 3033). Gewerkt wordt met het besturingssysteem MVS en het data base/data communicatiepakket IMS/VS. Bij de ontwikkeling van applicatteprogrammatuur wordt gebruik gemaakt van tlme-sharing-faciliteiten (TSO). projectadviseur De projectadviseur is belast met de leiding van de automatiseringsactiviteiten tijdens de ontwikkeling van een nieuw systeem. Hij/zij krijgt voor de duur van het project een aantal systeemontwerpers en programmeurs ter beschikking. De projectadviseur is tevens de man/vrouw van het automatiseringscentrum, die het contact met betrek king tot zijn/haar project onderhoudt met de gebruikersafdeling(en). Vereist: academisch/HBO-niveau of daarmede vergelijkbaar. Ruime ervaring in de automatisering. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling. systeemontwerper De systeemontwerper is belast met het analyseren, ontwerpen en uitwerken van te automatiseren verwerkingssystemen vanaf de fase van het voor onderzoek c.q. toepasbaarheidsonderzoek tot de fase van het probleemgericht detailsysteemontwerp. Voorts speelt hij/zij een rol bij de begeleiding van de programmeringswerkzaamheden en bij de invoering en evaluatie van de ontwikkelde systemen. Hij/zij voert de werkzaamheden uit in teamverband onder leiding van een projectleider Bij de uitvoering van de werkzaamheden dient hij/zij zich te houden aan de standaards, die bij het Automatiseringscentrum gangbaar zijn. De systeemontwerper onderhoudt de dagelijkse contacten met de gebruikers. Vereist: opleiding minimaal middelbaar niveau met Engels en wiskunde in het vakkenpakket. Kennis van de automatisering. sy9teemprogrammeur De systeemprogrammeur is belast met het onder zoeken en evalueren van besturingsprogrammatuur, standaardpakketten, verwerkingssystemen en functionele gebruiksmogelijkheden van apparatuur De aangeschafte programmatuur dient door hem/haar te worden geïmplementeerd en onderhouden. Verder begeleidt hij/zij de ontwikkeling van verwerkings systemen met betrekking tot de technische mogelijkheden. Ten behoeve hiervan draagt hij/zij bij aan de ontwikkeling van normen. Vereist: opleiding op middelbaar niveau met Engels en wiskunde in het vakkenpakket. Kennis van het aanwezige computer- en besturingssysteem. Uitge breide kennis van Assembier en kennis van Coboi. Kennis van de genoemde standaardpakketten strekt tot aanbeveling. hoofd bureau productie Deze functionaris is belast met de volgende taken: leidinggeven aan een groep medewerkers 60 personen); het coördineren en begeleiden van de totale productiestroom (van invoer tot en met uitvoer); het vastleggen van invoergegevens; het productiegereedmaken van de informatie systemen (werkvoorbereiding); het ten uitvoer brengen van de verschillende computertoepassingen het behandelen van computeruitvoer; het begeleiden, analyseren en evalueren van de verwerkingssystemen. Vereist: goede leidinggevende en contactuele eigenschappen: opleiding op HBO-mveau; ervaring In een soortgelijke functie met kennis van IBM- computersystemen en IBM-software. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan aanstelling plaatsvinden als projectadviseur max. f 5032,- per maand senior systeemontwerper max. f 4275,- per maand hoofd bureau productie max. f 4275.- per maand 1e systeemontwerper max. f 3820.- per maand 1e systeemprogrammeur max. f 3820,- per maand systeemontwerper max. f 3380,- per maand systeemprogrammeur max. f 3380,- per maand Voor alle functies geldt, dat een psychologische test onderdeel uitmaakt van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicHaties zenden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Oude Lindestraat 70. Postbus 4476, 6401 CZ Heerlen. 's-GRAVENHAGE Chr. Scholengemeenschap „DE POPULIER", Lyceum-Havo-Mavo, Populierstraat 109 tel. 070 - 64 88 08. Gevraagd per 28 augustus a.s. een voor 24 uur, in tijdelijke dienst (ver moedelijk gedurende het gehele cur susjaar 1978/1979). Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs van harte zijn toegedaan. Sollicitaties, onder vermelding van godsdiensti ge overtuiging te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de rector, de heer drs D. Hoegen. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7. worden met ingang van 1 augustus 1978 gevraagd: voor de vakken: 2e en 3e araads 2e graads 3e graads 2e en 3e graads Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G. A. Steffens. tel 071-15.36.47 (school) ot 071-14.96.51 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 581 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie Pedagogische Akademie van het Haagsch Genootschap Zandvoortselaan 146, 's-Gravenhage Tel. 070 - 25.74.33 23.24.44 Gevraagd een voor hele dagen. Vereist is het bezit van het diploma Mavo-4. Salaris na mwerkperiode en gebleken geschikt heid afhankelijk van leeftijd is gelegen tussen 1490.- en 1700 - Beneden de 21-jarige leeftijd vindt leugdaftrek plaats Premie AO W. voor rekening werkgever. Vakantie uitkering 8%. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur, de Heer A. Wiegman. Zandvoortselaan 146. s-Gravenhage. Tot de taak van de Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen behoort de uitvoering van de Algemene Arbeidsongeschiktheidswet, de Wet op de Arbeidsongeschiktheidsverzekering, de Werkloosheidswet en de Ziektewet. Naast het hoofdkantoor te Zeist beschikt de BVG over een aantal rayonkantoren met elk ca. 15 medewerkers. Voor het kantoor te Amsterdam hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat /kandidate (tussen 30 en 45 jaar) voor de funktie van die verantwoordelijk is voor het funktioneren van het rayonkantoor. Hij/zij regelt en koördineert het administratieve gebeuren, heeft regelmatig kontakten met werkgevers, werknemers, diverse instanties en onze buitendienst-funktionarissen. Deze veeleisende taak voert hij/zij uit met behulp van ca. 15 medewerkers, die door hem/haar in het werk zullen moeten worden geleid en begeleid. Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt u een salaris geboden oplopend tot maxi maal f 4.005, bruto per maand, exklu- sief de uitstekende sekundaire voorzie ningen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. De funktie kan goed worden vervuld en als aantrekkelijk worden ervaren indien men beschikt over goede leidinggevende kwaliteiten, ervaring in de uitvoering van de Sociale Verzekering, opleiding op middelbaar nivo, goede kontaktuele en verbale vaardigheden en de kursus So ciale Verzekering met sukses heeft ge volgd. Voor de vestiging te Haarlem is er binnenkort plaats voor een die leiding zal gaan geven aan 3 medewerkers, belast met de meldings-admini- stratie ww. Hij/zij zal - zoals de chef administratie - regelmatig kontakten onderhouden met werkgevers, werknemers, diverse instanties en de buitendienst-funktionarissen. Verder behoort het tot zijn taak de chef administratie bij diens afwezigheid te ver vangen. Naast goede leidinggevende en kontak tuele eigenschappen zijn voor deze funk tie van belang een ruime ervaring in de uitvoering van de ww en het bezit van het diploma Sociale Verzekering (of ver gevorderde studie hiervoor). Opleiding havo-nivo. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring maxi maal f3.305, exklusief goede sekun daire voorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Amsterdam, res- pektievelijk Haarlem of omgeving woon achtig te zijn. Interesse? Met belangstelling zien wij uw bondige, schriftelijke sollicitatie tegemoet: perso neelsdienst BVG, Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12