Mr. drosheide terug naar oude liefde Feestweek in Leiden in teken van begin van Tour de France Rijnlandse waterzuivering met sprong vooruitgegaan 'Introverte Amsterdamse intellectueel' neemt afscheid van Rijswijk Profiel voor burgemeester 8,5 miljoen voor kabeltelevisie in Voorschoten Gardeniers opent tentoonstelling Indonesisch werk KORT NIEUU c Puinruimen bij voormalig ministerie WOENSDAG 28 JUNI 1978 REGIO OEN HAAG TROUW/KWARTET i door Haro HielkemJ RIJSWIJK Vanaf 1 juli is mr. J. H. Grosheide terug bij zijn oude liefde: het departementale leven. Terug op het ministerie van justitie, waar hij (tijdens het kabinet- Biesheuveli als staatssecretaris werkzaam was. Met ingang van volgende maand kruipt hij achter het bureau val de directeur-generaal voor politiezaken. Igelegen- t\u\t te De 46-jarige burgemeester van Rijs wijk spreekt zelf over terugkeer naar een oude liefde'wanneer hij zich opmaakt voor het afsctteid van zijn huidige functie Morgén zal hij voor het laatst een (buitengewone» raadsvergadering bijwonép (aan vang 16 uur» en daarna krijgt de bevolking van Rijswijk da held haar burgemeesteï zwaaien op een receptie in riet raad huis (17 30-19.30 uur» jj De nieuwe functie trekt de ARP- burgemeester meer dan zijn huidige werkkring Die indruk ia immers gewekt het burgemeesterschap heeft viereneenhalf jaar geduurd, In vergelijking met de traditie een vrij korte periode. In hun reacties op het bericht van Orosheide's vertrek naar justitie gaven de Rijawijkse raadsleden er olijk van verrast te zijn. Vooral omdat het bufgemees- terloze tijdperk ingaat ofy het mo ment dat de raad een nieuwe sa menstelling krijgt, en omdat Rijs wijk belangrijke ontwikkelingen staat te wachten, konden de fractie voorzitters een gevoel van lichte teleurstelling moeilijk te onder drukken V Vooraan zitten ..Ik had er een hekel aan overal vooraan te zitten", heeft mr. Gros heide in de afgelopen weken gezegd. En ook andere officiële plechtighe den hebben niet zijn voorkeur geno ten. Op dit punt kon de Rijswijkse burgemeester geen groter contrast vormen met zijn voorganger, Archi bald Bogaard, een man die onge twijfeld het record ..eerste palen slaan" op zijn naam gezet heeft. Bogaard greep zelfs zijn verjaardag aan om door de gemeente van paal naar paal te rijden „Dat palen slaan is niet het leukste onderdeel van de functie", aldus Grosheide. „De functie wordt er trouwens ook door vertekend, het Stat maar om een bescheiden deel. et ls waarschijnlijk een kwestie van karakter en stijl of je in derge lijke bezigheden plezier hebt." Het burgemeesterschap van mr. Grosheide werd gelukkig voor hem minder door plechtige bouwfees- ten gekenmerkt, omdat Rijswijk vóór zijn komst het grootste deel van z'n grondgebied al volgebouwd had met zon 15.000 woningen. „Toen ik kwam. begonnen we aan het laatste complex van ongeveer zevenhonderd woningen. Toen al lag een duidelijk accent in het ge meentelijk bestuur op het renove ren van oude wijken." Oud en nieuw Niet zozeer de explosieve groei van de Haagse randgemeente, maar veel meer het zoeken naar even wicht tussen oud en nieuw heeft Grosheides belangstelling gehad. ..Misschien was het juist die combi natie oud en nieuw, die Rijswijk zo boeiend maakt. De combinatie van stad en dorp. van zelfstandigheid en opgenomen zijn in de Haagse agglo- moratie bepalen het karakter en de eigen sfeer van Rijswijk. Het aardi ge is dat er nog wat over is van de vroegere tuinderijen. oud-Rtjswtjk heeft nog iets dorps, er ls gebouwd rond de dorpskern. Daarnaast is er de nieuwbouwwijk met veel hoog bouw." „Het accent lag in mijn burgemees tersperiode niet zozeer meer op het bouwen, maar op wat er staat zo Ëoed mogelijk bruikbaar te maken. Iet het einde van de bevolkines- groei kwamen er andere zorgen voor de gemeente. De reorganisatie van het gemeentelijk apparaat, meer vraag naar welzijnsvoorzieningen, de onderwijsproblematiek is anders geworden. Het duidelijkste voor beeld ls het demonstratie-project voor het oude deel van de gemeen te: daarmee proberen we om ook voor de bevolking in oudere wijken een leefbare situatie te behouden. Als gemeentebestuurder heb ik ge probeerd het eigene van Rijswijk te behouden. Het wonen en werken in een gemeente is aantrekkelijk naar mate de omgeving meer een herkenbare sfeer heeft. Ieder leeft behoefte aan een eigen plek en een eigen omgeving." Volgens mr. Grosheide heeft Rijs wijk op deze behoefte van de bevol king een antwoord weten te geven. „Ik heb met veel vreugde gepro beerd de afgelopen jaren daaraan verder te werken. Ik heb me hier in Rijswijk snel thuis gevoeld. En de functie, die Ik bekleedde, was uiter mate boeiend. Ik was zo druk met m'n baan. dat ik eigenlijk nauwe lijks tijd gehad heb voor bespiege lingen. In dit ambt ben je met een breed terrein bezig: politie, verkeer, economische zaken, ga maar door. Het hele spectrum van de bevol king. alles wat mensen boeit." Wijkagent Al heeft burgemeester Grosheide weinig in de schijnwerpers van de publiciteit gestaan in vergelijking met zijn voorganger, hij heeft toch de nodige contacten met de bevol king opgebouwd. De buurtschap Oud-Rijswijk reageerde teleur gesteld op het vertrek van de man. die volgens haar oud-Rijswijk een warm hart toedroeg. Mr. J. H. Grosheide (46) neemt morgen afscheid als burgemeester van Rijswijk. Met de buurtschap raakte mr. Gros heide vorig jaar overigens in de clinch over het fenomeen wijka gent. de voormalige staatssecreta ris van justitie (onder Van Agt) keerde zich tegen de komst van een rayonagent als een soort maat schappelijke werker. „Ik heb de vraag gesteld of dat nu de taak van de politie is. Let wei. ik ben een sterk voorstander van wijkagenten. Maar de politie heeft tót taak de rechtsorde te handhaven en hulp te verlenen. Die hulpverlening heeft de laatste tijd veel aandacht gekre gen. omdat er veel mensen om hulp verlegen zitten. Wat dat betreft is de afstand die wel eens gesugge reerd wordt tussen politie en bevol king jiiet zo groot: in probleemge vallen wordt de politie gebeld. Als de kat op het dak 2it, als er ruzie is met de buren of als er huiselijke problemen zijn. Het zijn eigenlijk twee taken die aan elkaar vastzit ten. De hulp wordt gevraagd in situ aties, waarin er iets mis is met orde en recht." Wijkpost Burgemeester Grosheide wees het instellen van rayonagenten als tus senschakels tussen de wijken en het centrale politiebureau af, omdat Rijswijk daarvoor te klein is. Posi tiever staat hij wel tegenover de proef met een posthuis in het zuid westelijk deel van de gemeente, dat door twee agenten bemand wordt. „Het is erg arbeidsintensief, die ma- RIJSWIJK - De WD-fractie in de gemeenteraad van Rijswijk wil een liberaal als opvolger van de vertrek kende burgemeester m.r J. H. Gros heide (ARP). De VVD claimt de post, omdat zij landelijk een achterstand heeft in burgemeesters. De liberalen hebben in Rijswijk evenveel (10) ze tels als de partij van mr. Grosheide, het CDA. Behalve de WD-ers hebben ook de fracties van CDA, PvdA. PPR. PSP en D'66 zich deze week uitgesproken over de opvolging van mr. Grosheide. In een vergadering die bijgewoond werd door de commissaris der konin gin in Zuid-Holland, mr. Vrolijk, schetste nagenoeg elke partij een profiel, dat door een partijgenoot in gevuld moest worden. nier van werken. Maar de proef lijkt mij voor uitbreiding geschikt. De aanloop bij de post is nog wel niet zo geweldig groot, omdat veel men sen overdag naar hun werk zijn. En de post is alleen overdag open; meer mankracht hebben we niet beschik baar. Er zijn wel aardige ervaringen opgedaan." Het directoraat-generaal op hét mi nisterie van Justitie is een van de weinige functies, die mr. Grosheide ambieerde in plaats van zijn Rijs wijkse ambt. „Ik had best nog wel in dit ambt willen blijven, maar niet tot m'n 65-ste", aldus de man die ooit eens zichzelf „een wat introver te Amsterdamse intellectueel" noemde. Van een onzer verslaggevers VOORSCHOTEN - De ge meenteraad van Voorschoten gaat In de komende raadsver gadering beslissen over het aanleggen van kabeltelevisie. De aanleg gaat de gemeente een bedrag van bi;na 8,5 mil joen gulden kosten. Al in september 1978 trok de raad van Voorschoten een bedrag van 35.000.— uit voor het instellen van een onderzoek naar de mogelijkhe den van hpt aanleggen van kabeltele visie. Voorschoten gaat gebruik ma ken van de regionale mast In Oegst- geest, die voordeliger en beter uit de bus kwam dan de mast van Defensie De inwoners van Voorschoten kun nen in de toekomst kiezen uit de televisieprogramma's van Nederland 1 en 11. Duitsland 1. 11 en 111 en België 1. alsmede een tiental radio zenders in de FM-band Op korte termijn moet ook België 11 ontvangen kunnen worden Uit het raadsvoorstel van b. en w blrjkt dat er nog gestudeerd zal worden op eventuele verdere uitbreiding van het net met één of meer Engelse en Fran se zenders B en w. van Voorschoten hebben geen behoefte aan een algeheel antenne verbod. Mede gelet op ervaringen In andere gemeenten, vertrouwen ze op een zodanige wervende kracht van de centrale antenne-inrichting, dat pr|- vé-antennes geleidelijk aan zullen verdwijnen Om het verwijderen van antennes te bevorderen wil het Voófr- schotens collega de installateuraan nemer van het kabelnet verplichten antennes op verzoek van de abonnde te verwijderen Als de raad akkoord gaat met het collegevoorstel kan in maart 1979 begonnen worden met die aanleg van het locaal verdeelnet De Nassauwijk en Noord-Hofland zulleh als eersten worden aangesloten Ih februari van 1980 moeten alle Voo<- schotense wijken aangesloten zifrt Het gemeentebestuur zal de bevol king binnenkort nader inlichten, ter wijl het in de bedoeling ligt één van de ruimten van het Cultureel Cen trum als informatiecentrum in te richten Verkeerschaos is niet te vermijden LEIDEN Leidenaars, die niet veel geven om een hall-commercieel spektakel als de Tour de France, kunnen donderdag beter de stad ontvluchten. Op die dag start de Tour met een tijdrit over vijf kilometer door de Leidse binnenstad. Het staat vast, dat dit wielerevenement zal zorgen voor een grote verkeerschaos. Voorzichtige schattingen komen uit op zo'n 25.000 extra auto's, die de toch al zo krappe stad zal moeten verwerken. De Leidse politie (130 man, versterkt met 80 man van buiten de stad en 25 rijkspolitieagenten) tracht met allerlei verkeersmaatregelen deze toevloed van automobielen zo goed mogelijk te verwerken. Het Rijnlands observatorium in Oude Wetering Jaarverslag 1976-1977 stelt vast van een onzer verslaggevers LEIDEN De technische outillage van het Hoogheemraad schap van Rijnland heeft de afgelopen jaren een tot dusverre ongekende uitbreiding ondergaan. Vooral op waterzuiverings- gebied valt belangrijke vooruitgang te melden. Vier nieuwe installaties vergrootten Rijnlands zuiveringscapaciteit met één-derde. Dit constateert de dijkgraaf van het Hoogheem raadschap J. van Knobelsdorff in het jaarverslag over 1976- 1977. In verschillende delen van de stad is In verbaWJ met Tie start van de Tour de France wat te beleven. Tot en met 1 Juli wofdt op de Lammermarkt een kermis gehouden en is in en rond de Pieterskerk een „Montmartremarkt" ingericht, die opgeluisterd wordt met het optreden van allerlei muziek- en dansgroepen. Festiviteiten In het Waaggebouw is gisteren de tentoonstelling „Fietsen op de oude toer" van start gegaan. De organisa toren hebben allerlei oude onderde len en zaken die de fiets betreffen vereameld en hiermee een overzicht van de geschiedenis van de fiets inge richt. In de expositieruimte van de Gemeentelijke Archiefdienst (Boisot- kade 2 A) ls gratis de expositie „Fran sen en Walen in Leiden" te bezichti gen. Deze tentoonstelling maakt dui delijk welke invloed op cultureel en economisch gebied van geïmmigreer de Fransen en Walen is uitgegaan. Vandaag om half tien start op het Schuttersveld een ..Draagbaren- koers", die door de stad zal trekken en rond half vijf weer bij het Schut tersveld zal eindigen. Vanavond wordt om 19 uur de Groenoordhal tegen betaling van 15 gulden voor het publiek opengesteld. Hier worden de deelnemende ploegen voorgesteld, waarna om 21 uur een feestavond met medewerking van verscheidene Ne derlandse artiesten begint. Donder dag worden de deuren van de Groen- oordhallen om elf uur 's ochtens geo pend: de toegang tot het buitenter rein bedraagt dan tien gulden, terwijl voor de hal zelf een entree van dertig gulden geheven wordt. Het Pieter- Rerkplein is 's avonds vanaf negen uur het toneel van een programma van Fanse artiesten. Verkeersmaatregelen De route van de tijdrit ziet er als volgt uit: Groenoordhallen, Willem de Zwijgerlaan, Oegstgeesterweg, Valk- brug, Nieuwe Besstenmarkt Bees tenmarkt. sekade, K_. Hogewoerd. Hooierai. straat. Langegracnt, Korte Mare. Haarlemmerweg. Groenoordhallen. Deze route is van 12.30 uur tot 18 uur voor alle verkeer afgesloten; voetgan gers mogen vanaf 15 uur het parcours niet meer oversteken. De route moet geheel vrij zijn van geparkeerde au to's. Mensen die aan het parcours wonen wordt geadviseerd hun auto bijtijds ergens anders te stallen. Voor ambulancevervoer, politie, brand weer en artsen worden ontsnappings mogelijkheden gereserveerd. Bezoekers van het evenement wordt verzocht zoveel mogelijk van het openbaar vervoer gebruik te maken waartoe de NZH extra bussen heeft ingezet. Deze maken gebruik van de singelroute en zullen ook tijdens de tijdrit het station aandoen, zij het waarschijnlijk met grote vertraging. Langs de parkeerplaatsen de route hier naartoe wordt op de wee aange duid met parkeerletters zullen ook bussen rijden om de autobezitters verder te vervoeren. De bussen rijden om de autobezitters verder te vervoe ren. De bussen zullen met een speci aal opschrift „Tour de France" ge merkt zijn. De Gooimeerlaan is don derdag van 12 tot 18 uur voor ieder een afgesloten. Vrijdag vertrekt de Tour om 8.45 uur. Vanaf net terrein bij de Groenoord hallen zullen de renners via de Willem de Zwijgerlaan, de Oegstgeesterweg en de Warmonderweg Leiden verla ten. Tot 10 uur wordt het verkeer richting Rijnsburgerweg omgeleid via de Kooilaan en de singels. De gemeenteraad heeft het Leids City Centrum toestemming gegeven vandaag een extra koopavond in te stellen (tót 21 uur). DEN HAAG (ANP) - Minister Qardeniers-Berendsen van CRM heeft gisterochtend in Madurodam. het miniatuur- stadje In Den Haag. de ten toonstelling „Batiks, zilver- en leerwerk uit Indonesië" geo pend. Er zijn kunstwerken te zien van Bambang Oetoro (ba tiks! en van Mulyodihardjo en zijn assistent izilver en leer). De zilversmid bood mevrouw Oar deniers een model van een pe- datie (ossenkari en een arm band van zilver aan. een telg uit icnt van zil Mulyodihardjo. oud Javaans geslacb versmeden, vervaardigde een miniatuur van de Gouden Koets, dat in 1972 aan Kontn- Ein Juliana werd aangeboden IJ haar bezoek aan Indonesië. Op de tentoonstelling in Madu rodam is een kopie van dit kunstprodukt te zien. Het verheugende feit dat nu tachtig procent van het afvalwater pas na zuivering in sloten, vaarten en meren terechtkomt, betekent volgens de dijkgraaf echter niet dat het doel: gezond oppervlaktewater overal in Rijnland al voor vier vijfde is be reikt. Niet alle installaties zijn even doeltreffend als die. welke het hoog heemraadschap in de Jaren 70 in ei gen beheer bouwde Een deel werd overgenomen van sindsdien aanzien lijk gegroeide gemeenten en vereist daarom inmiddels uitbreiding of ver nieuwing terwijl er ook nog „witte plekken" (eigenlijk .zwarte"! op Rijnlands zuiveringskaart voorko men. Zoals rondom de al jaren gele den op de rand van de Haarlemmer meerpolder en bollenstreek geprojec teerde installatie Zwaanshoek waar van de realisering telkens weer moest worden uitgesteld omdat omwonen den alleen het belang onderkenden van afvalwaterzuivering als die „er gens andere zou geschieden". Bestrijdingsplan Hoe de nog talrijke knelpunten In Rijnlands water kwaliteitszorg in de komende jaren stuk voor stuk kun nen worden opgeruimd staat in het Bestrijdingsplan Verontreiniging Op pervlaktewateren 1977-1981. Het tem po waarin dat programma kan wor den uitgevoerd is bepalend voor de verdere stijging van de zg verontrei- nigingshelfing. Het bestuur van Rijn land vindt dat die stijging matig dient te zijn. Wel wordt geconsta teerd dat de inning van deze destijds voor publiek en bedrijfsleven nieuwe en door zijn onbekendheid onbe minde belasting nu bevredigend verloopt. Nieuw dieselgemaal Ook voor zijn aloude waterstaatkun dige taken ls Rijnland nu beter uitge rust. In 1977 opende prinses Beatrix een modem dieselgemaal dat de functie overnam van het oude stoom gemaal Halfweg. Nu zijn drie van de vier boezemgemalen, die het Hoog heemraadschap ten dienste staan voor het in zijn laaggelegen gebied zo belangrijke pell- en verversingsbe heer. moderne Installaties. Het vier de. Spaamdam. voldoet nog wel aan de eisen maar zal toch op den duur moeten worden afgelost door een ei gentijdse opvolger. De bestuurlijke positie van het water schap bleef de afgelopen Jaren ln dis cussie. stelt dijkgraaf Van Knobels dorff vast. Niettemin kunnen enkele vaste punten genoteerd worden In de nota „Naar een nieuw waterschaps- bestel" wordt aangedrongen op hand having van de waterschappen, zelfs uitbouw tot krachtige bestuurslicha men met een breed samengesteld be stuur. In deze lijn kan worden gezien de in de afgelopen twee jaar voorbe reide en thans hun afronding nade rende beslissingen van de staten van de provincies Noord-Holland en Zuid- Holland tot samenvoeging van meer dan 100 polders binnen Rijnland tot zes waterschappen: één in Noord-Hol land. vijf in Zuid-Holland Milieunota RIJSWIJK B. en W. van R> hebben in een milieunota eenl tarisatie gemaakt van de ver» de bedreigingen van het lee» en het beleid dat op dit gebf voerd is. De nota constateert, gemeentelijk beleid op het van de milieubescherming zlcH beperken tot de directe oni van de gemeente. Uitgaande I verordeningen somt de nota dei regelen op. die ln de loop deZ genomen zijn om het leefmli beschermen. Ook de aan het 1 beleid gelieerde beleidsterrein! als de ruimtelijke ordening. dn vernieuwing, het monumenten! het recreatiebeleid en dergelijk! den ln de nota onder de loepf men. Het door de gemeente \j stane beleid op het gebied sociale zorg. sport en vervoer buiten beschouwing, daar hierl afzonderlijke nota's studies verschijnen. C Woningbouw NOOTDORP De gemeen van Nootdorp moet zich vo week uitspreken over het v van b. en w. om 45 woningen l wen in het gebied tussen de in zijnde doorgetrokken Sytwin het Rosarium. Uitgaande van staande behoefte bij de ingesc woningzoekenden, stelt het voor alle 45 woningen te realisi de premiekoopwoningsfeer. 7 van de te bouwen woningen het voorstel bestemd voor hu van de Woningbouwvere „Nootdorp". Reconstructie jj LEIDSCHENDAM De dieri meentewerken van Leidscht heeft voor het kruispunt Graf lem de Rijkelaan/Dillenburi een reconstructieplan ontvwj waarbij het ten oosten van de L burgsingel gelegen deel van deF Willem de Rijkelaan ondergef wordt gemaakt aan het overip van deze straat. Hiermee hoi gemeente tegemoet te komen f wens van de bewoners van dei de rijsnelheid van het verkeer I minderen. Het reconstruct! voorziet tevens in de aanleg vi ..verbindingsduiker" tussen de', partijen langs de Dillenburgsiii de Graaf Willem de RijkelaaJ gende week spreekt de raad ziql het plan uit. Midden-Delfland DEN HAAG Minister Bet van Blokland (volkshuisvesttfl ruimtelijke ordening) heeft ifc Provinciehuis in Den Haag de structiecommissie Midden-De. geïnstalleerd. De commissie, <r staat uit vertegenwoordigers vy provincie en gemeenten in Ml Delfland en waarin ook afgevf den van de agrariërs en de ifr groepen zitting hebben, heefe taak een plan te ontvouwen vf toekomst van Midden-Delflait dit gebied, dat als een buff* fungeert tussen de grote stedejr Haag en Rotterdam, moet eenl wicht gezocht worden tussen f) langen van de agrariërs, natijt landschap en de recreatie. Voafe van de commissie is gedepuP Borgman. De vorming van de F structiecommissie heeft h' geduurd. L P. van der Molen ZOETERMEER De commis»1 politie in Zoetermeer, P. van df« 'len, wordt per 1 september hooi een bijzonder landelijk rech£ team. Van der Molen (42) beë1 zijn functie in Zoetermeer sindie Hij was tot voor enkele mal vice-voorzitter van de KoniifJ Nederlandse Wielren Unie. Aarlanderveen ALPHEN AAN DEN RIJN - DÏ in de Stationweg in het Aij gemeentedeel Aarlanderveen sinds een aantal Jaren in mind< de staat. Reeds in 1969 waren nen voor vervanging van de waar om technische reden toen vanaf is gezien. De situatie is dels zodanig verslechterd dat v ging op korte termijn noodzak De gemeenteraad van Alphen in de komende raadsvergaderin het uitrekken van een bedn 175.900,- vopr de vervanging brug door een dam met duikt duij 1 V« DEN IIAAG De jarenlange stiJtc rond de leegstaande panden op de hoek van de Kneuterdijk en de Parkstraat in Den Haag is op ruwe wijze onderbro ken. De panden, waaronder het voor malige ministerie van financiën, zijn al een aantal jaren overgeleverd aan de weersomstandigheden. Er gaat nu ech ter wat gebeuren: een deel van de panden wordt of is inmiddels afgebro ken. De gevelrij aan de Parkstraat en de Kneuterdijk blijft behouden en krijgt een flinke opknapbeurt. Een aantal van de panden komt voor op de monumentenlijst en de Rijksgebou wendienst heeft een bedrag van onge veer vijftig miljoen gulden uitgetrok ken voor herstel. Verwacht wordt dat de panden in vier jaar gerestaureerd rullen zijn. Op de foto oen beeld van het „puinruimen" aan de achterzijde van het ministerie, gezien vanaf de Paleisstraat. Wereldwinkel RIJSWIJK De Wereldwinf" Rijswijk heeft het afgelopen ja stevige groei doorgemaakt. De K aan de Schoolstraat 56 start afgelopen jaar met de actie aan de winkel" om de ideeën c winkel zo duidelijk mogelijk drukking te brengen. Uit he verslag blijkt dat er een di scheiding is gemaakt tussen 1 ruimte, informatiegedeelte en plaats. De Wereldwinkel kon - gelopen jaar de afdeling kunst heidsprodukten uitbreiden, wa eens gold voor de boekhand afgelopen jaar is ook een bei maakt met het aanstellen vai mentatiemappen over divert den. De Wereldwinkel bezit o bescheiden bilbiotheek en een fel. De winkel is geopend elke dag en vrijdagmiddag van tl vijf uur en zaterdag van tien t uur. Meisje vermist DEN HAAG (ANP) - Sindsfj wordt het zeventienjarig mei grid Cohen uit Nieuwerkerk IJssel vermist. Het meisje ls datum nog twee keer gezien c. binnenstad van Den Haag. gekt' een witte trui en een blauwe i broek Het meisje ziet er ou dan ze is en geeft zich ook als uit Haar signalement luidt: li m. fors postuur, grijze ogen. i lang blond haar. Een ieder die tingen kan geven wordt veraoc takt op de nemen met de mek ,r van de rijkspolitie ln Den Hata 070-636969) -i

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 6