Trouw MEDEWERK(ST)ERS EEN MEDEWERK(ST)ER 'n Auto-mini Jezoud'rzo mee wegrijden. Buitenlands geld reisverzekering Regel alles bij de persoonlijke bank! met opleiding M.E.A.O. een redactie-chef Alles ja, want bij de Rabobank vindt u het onder één dak: het buitenlands geld, de reisverzekering, de Internationale Reis- en Kredietbrief van de ANWB. U kunt zich bij ons bovendien als ANWB- en Wegenwachtlid opgeven en u krijgt aanvullende informatie van deskundige reismedewerkers. Verder ligt er een gratis Reiswijzer vol handige tips voor u klaar. En als u met de auto naar Italië gaat kunt u zich bij ons voorzien van voordelige benzine bonnen. U ziet wel, de Rabobank kan het u op allerlei manieren gemakkelijk maken. En dat is belangrijk, zeker als u op vakantie gaat! WOENSDAG 28 JUNI 1978 TROUW/KWARTET PRS16-k De afdeling dagbladverkoop Trouw houdt zich binnen ons bedrijf bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. Hiertoe wordt veelvuldig kontakt onderhouden, zowel intern binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers. Binnen dagbladverkoop is t.b.v. Info-losse verkoop en propa ganda afdeling te Amsterdam op korte termijn plaats voor enkele De werkzaamheden zijn van administratieve aard, omvatten het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen, het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse verkoop bestand, het telefonisch te woord staan van afnemers Gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden denken wij aan enthousiaste mensen (19 20 jaar) die beschikken over typevaardigheid goede kontaktuele eigenschappen vermogen om ordelijk en systematisch te kunnen werken opleiding op MAVO-nivo Salariëring volgens de CAO en goede secundaire arbeids voorwaarden. Tevens is plaats voor: Van een |onge enthousiaste en inventieve medewerk(st)er wordt een positieve bijdrage verwacht bij het interpreteren, het bekwaam registreren en analyseren van onderzoekgege- vens. Hij of zij zal nauw betrokken worden bij het concipiëren van verkoopplannen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de personeelsafd. van Trouw-Kwartet BV. t.«.v. mevr. E. Verwilligen Wibautstraat 131. Amsterdam Het Amsterdams Stadsblad, dochter-uitgeverij van Perscombinatie N.V. zoekt voor haar redactie te Amsterdam Zijn/haar takenpakket omvat o.m. de dagelijkse leiding van de redactie van het A'dams Stadsblad het begeleiden van de betrokken redacteuren in relatie tot de inhoud van de krant, zowel kwalitatief als kwantitatief het (mede)bepalen van de lay-out en de inhoud van de krant het onderhouden van contacten met o.m. het produktie- bedrijf en de commerciële leiding van het bedrijf het representeren van de krant naar buiten. De redactie-coördinator geeft leiding aan een team van 4 redacteuren. Hij ressorteert rechtstreeks onder de algemene redactie-chef Weekmedia b.v. en de adjunct-directeur van het A'dams Stadsblad. De geschikte kandidaat beschikt over: een afgeronde middelbare schoolopleiding minimaal 3 jaar ervaring als journalist leidinggevende capaciteiten hij/zij is woonachtig in of in de directe omgeving van Amsterdam beschikt over een goede kennis van de hoofdstad is in het bezit van een rijbewijs BE leeftijd 30-35 jaar Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer J. M. Pekelharing, algemeen redactie-chef, telef.: 020-451515. of mw. L. Witmer, telef.: 020 - 926870, toestel 265. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van enige eerder door u geschreven artikelen, dient u te richten aan: Perscombinatie N.V., personeelsafdeling, Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mw. L. Witmer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18