FAMILIEBERICHTEN OINSDAG 27 JUNI 1978 TROUW/KWARTE1 kunnen van maandag lot en met vh|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummei 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur GEBOREN: WILLE MLJN Carel Hubert Leonoor Hu bert- Huijgens Carolien Rotterdam, 24 juni 1978 Van Ballegooijsingel 34. Goedemorgen Inge hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag. Bomhof, Coby en Wil- lemien Blij en met dankbaarheid delen wij u mede, dat onze oudera en grootouders J. C. Hoffman en J. Hoffman-Storten beker op woensdag 5 juli hun 45-jarig huwelijk hopen te herdenken. Van 17.00-18.00 uur ia er in het Dorpshuis te Noorde loos gelegenheid hen geluk te wensen. Kinderen en kleinkinderen. Hartelijk dank voor alle gelukwensen en bloemen die wij met ons 45-jarig huwelijksfeest mochten ont vangen. H. Smid M. Smid-Slim Wieringerwerf Lelypark 1. Loof de Here mijn ziel en vergeet niet éin van zijn weldaden. Ps. 103:2. Vandaag herdenken wij de dag dat de Here onze geliefde ouders en grootouders Cornelis Pronk Leentje Pronk-van Dijk 50 jaar In het huwelijk heeft gespaard. In overeenstemming met de wens van het gouden bruidspaar, zal deze dag in de intieme familiekring worden gevierd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage. 27 juni 1978 Abrikozenplein 61. Lieve opa en oma Bekker hartelijk gefeliciteerd met uw 55-jarig huwe- bjksfeest Hans, Trits Christiaan, Annemarie en Wijna Gij. o Here, alleen zult mij doen zeker wonen. Psalm 4, vers 9b Heden overleed onze lieve moeder Catharinm Hulsman-van der Ploeg Zij werd 79 jaar oud. Mijn genade is U genoeg, want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. II Corinthe 12, vers 9 Oudewater J. Cromwijk-Huisman J. Cromwijk Amersfoort: J. Huisman Amersfoort, 24 juni 1978 Zangvogelweg 64 Gelegenheid tot condoleren aan huis. dinsdag 27 juni van 19.00-21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 28 juni om 12.00 uur in de kerkzaal van „De Open Hof, t/o het winkelcentrum Wiek slag (Liendert) te Amersfoort, waarna de be grafenis volgt om 13.00 uur op de begraaf plaats „Rusthof", Dodeweg. aldaar. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangzaal van „Rusthof Geen bloemen Heden is van ons kalm en vredig heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Arianas van Ramshorst op de leeftijd van 77 jaar Psalm 84 berijmd Nijkerk: G. van Ramshorst-van t Klaphek Zwartebroek: A. van Ramshorst-van Rams horst Lanteren: G. van Ramshorst E. J. van Ramshorst-Berkhof Lelystad: H. van Ramshorst J A. van Ramshorst-Noordhof Nijkerk: G. van Ramshorst G. van Ramshorst-Lozeman en kleinkinderen Nijkerk 25 juni 1978 Frieswijkstraat 29 Liever geen bloemen. Gelegenheid tot condole ren woensdag 28 juni a s. tussen 20.00-21.00 uur in het uitvaartcentrum gelegen achter de alge mene begraafplaats Frieswijkstraat te Nijkerk. De rouwdienst wordt gehouden D.V. 29 juni a.s. om 11.30 uur in bovengenoemd uitvaart centrum waarna de begrafenis zal plaats hebben. Die in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot den Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wien ik ver trouw. Psalm 91 1 en 2 Dankbaar voor Zijn Genade is in vol vertrou wen naar zijn Heer gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Reint Willem Klein op de leeftijd van 73 jaar Rotterdam: P. M. Klein-Roelfzema Soesterberg: Marja en Henk Mast Driebergen: Ria en Bert Bovenberg Rotterdam: Egbert Klein Bunschoten: Jan en Maddy Klein Rhoon: Rein en Ankie Klein en kleinkinderen Rotterdam, 24 juni 1978 Nachtegaalplein 4a Liever geen bezoek aan huis, geen bloemen en geen toespraken Gelegenheid tot condoleren in Huize „Waele- stein" (ingang Schulpplein 46) Rotterdam- Charlois, woensdagavond van 19 tot 20 uur. De dankdienst zal gehouden worden donder dagmiddag 29 juni om 13.30 uur in de Bethel- kerk Boergoensevliet 24 Rotterdam, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de hervormde begraafplaats „Charlois" Charlois- se Lagedijk 680 om plm. 14.40 uur. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Rotterdam-Charlois deelt mede dat uit haar midden is weggenomen br. R. W. Klein voorzitter van de C.v.B. Wij gedenken met dankbaarheid de vreugde en toewijding waarmee hij ook als ouderling zijn werk heeft verricht. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods nabijheid toe. Namens de kerkeraad, E. J. Duursema, praeses, G. van Halem, 2e scriba. Rotterdam, 24 juni 1978. Het bestuur van de Vereniging voor L.O. en M.A.V.O. op Gereformeerde Grondslag te Rot terdam-Charlois geeft met leedwezen kennis dat uit hun midden is weggenomen de heer R. W. Klein Met dankbaarheid denken wij aan de vele jaren dat hij onze vereniging als 2e voorzitter heeft gediend. Het Christelijk Onderwijs had de liefde van zijn hart. De Here trooste zijn vrouw en kinde ren in hun groot verlies. Namens het bestuur, M. van Wenum, voorz. G. van Halem. secr. Rotterdam, 24 juni 1978 Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend als bestuurslid van onze scholen, geven we kennis van het heen gaan van de heer R. W. Klein Vele jaren heeft hij met grote liefde en toewij ding zich ingezet voor het onderwijs op gere formeerde grondslag te Rotterdam-Charlois. Dat hij zijn hoop volkomen vestigde op Gods genade moge mevrouw Klein en haar kinderen troosten in hun verdriet. Het personeel van de scholen voor L.O. en M.A.V.O. op gereformeerde grondslag te Rotterdam-Charlois. Hij mocht naar Huis, zijn dienst tijd was voorbij. God wist, hoeveel hij graag nog af wou ronden. Toen heeft hij stil Zijn engelen gezonden om hem te halen, en toen was hij vrij Op Zijn tijd nam God tot Zich in Zijn Heerlijk heid onze voorzitter, vriend en collega de heer R. W. Klein Vele jaren lang heeft hij op onvergetelijke wijze zijn beste krachten voor ons ingezet. Hij zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Geve God zijn vrouw en kinderen troost en kracht. Bond van Christelijke Onderne mers in het bakkersbedrijf, afde ling Rotterdam, D. Everaers (secr.) J. J. van der Sterre (penningmeester) Op 24 juni 1978 overleed de heer R. W. Klein lid van onze Commissie. Wij danken hem veel, zeer veel. Rotterdam-Zuid - Commissie Herdenking 4 mei J. Zwakhals, voorzitter J. J. H. van Weizen, secretaris. Rectificatie De dienst van Woord en Gebed betreffende het overlijden van de heer Joost Christiaan Kuijper op woensdag 28 juni a.s. zal niet om 2 uur maar om 2.30 uur worden gehouden m de Geref. Westerkerk aan de Frederik van Eedenlaan te Hilversum. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Gerrit Jan Nagelhout op de leeftijd van 74 jaar Want ik ben verzekerd, dat noch dood, noch leven, noch engelen, noch machten, noch heden, noch toekomst, noch krachten, noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. wel ke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8 38 Uit aller naam: J. Nagelhout-Fijn Hattem, 24 juni 1978 Dorpsweg 67 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 28 juni om 11.45 uur in de aula op de algemene Begraafplaats te Hattem, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Liever thuis geen bezoek Geen bloemen geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jesaja 431 In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland ging plotseling van ons heen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Jan van Bentum Azn. echtgenoot van Helena Buitelaar, op de leeftijd van 77 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft. Namens de familie: H. van Bentum-Buitelaar Blacktown, 26 juni 1978 Corr.adressen: F. van Bentum, 6 Waltersroad, Blacktown N.S.W. 2148, Australië. G. van Bentum, Faunaweg 10, Ermelo. Onverwacht nam God tot Zich Zijn kind, onze lieve zoon en broer, zwager en oom Keimpe Jacob Veldboom op de leeftijd van 22 jaar Lettelbert, 24 juni 1978 De Hooilanden 14, 9827 P.G. J. W. Veldboom A. Veldboom-de Haan Corry en Jaap Rosalie en Irene Ben en Erna Age en Anna Wim en Jeannette Johan en Erika Hilda Arno Martha Erik Anton Hodde De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 29 juni om 14 uur te Oostwold (W.K.) voorafge gaan door een rouwdienst in 't Gavehuis, Hoofdstraat 223 te Oostwold, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in 't Gavehuis. Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve kleinzoon en neef Keimpe J. Veldboom op de leeftijd van 22 jaar Ik heb U bij uw naam geroepen, gij zijt mijn. Beilen: A. de Haan C. de Haan-Mink Canada: H. Boekee-de Haan J. Boekee Drijber: K. J. de Haan G. de Haan-Stevens Canada: F. de Haan J. de Haan-Mulder Slagharen: M. Vogelzang-de Haan G. Vogelzang Canada: J. de Haan C. de Haan-Treffers Beilen: L. Hunse-de Haan H. Hunse A. Maat-de Haan L. R. Maat. en neven en nichten 24 juni 1978. Niemand leeft voor zichzelf, nie mand sterft voor zichzelf, wij le ven en sterven voor God, onze Heer, aan Hem behoren wij toe. Heden nam God tot Zich onze lieve vriend Keimpe Veldboom Haarlem, 24 juni 1978 Koninginnneweg 4 Martien en Patrice Beversluis Anton Hodde De Centrale Bond van Scheepsbouwmeesters in Nederland (CEBOSINE), Poortweg 2, Delft, geeft hiermede kennis van het overlijden van zijn zeer gewaardeerde medewerker, de heer J. Bakker De teraardebestelling zal plaats vinden woens dag 28 juni 1978 te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Schiedam. Burg. van Haeren- laan. Laan van Spieringshoek. Delft, 26 juni 1978. Op U mijn Heiland blijf ik hopen. Met grote verslagenheid en diep bedroefd geef ik kennis van het, na een kortstondige ziekte, overlijden van mijn innig geliefde man, de zorgzame vader van mijn kinderen Louis Barto. Hij bereikte de leeftijd van 34 jaar. E. Barto-Prud'homme van Reine Sander Mark 23 juni 1978 Vlinderslag 24 2924 VK Krimpen aan den IJssel Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag van 20.00 tot 20.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vriese- laan) te Rotterdam. De rouwdienst geleid door de Weleerwaarde Heer Ds S. van der Veen zal worden gehouden in de kapel van de algemene begraafplaats "Crooswijk", Kerkhoflaan 1 te Rotterdam, woensdag 28 juni a.s. om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw. Geheel onverwacht nam de Heer tot Zich mijn innig geliefde jongste zoon, onze lieve broer, zwager en oom Louis Barto Hij bereikte de leeftijd van 34 jaar. Psalm 4 vers 3 J. M. Barto-Kruidenier Albert Schweitzerplaats 129 Rotterdam-Ommoord Capelle aan den IJssel: A. J. Barto-de Jong Rotterdam-Ommoord: D. Barto H. Barto-van Verseveld Berkel Z.H.: J. M. Lengkeek-Barto A. Lengkeek Bergschenhoek: P. H. van Leeuwen-Barto J. M. van Leeuwen Rotterdam: P. Barto M. Barto-Buitenhuis De Meern: J. E. J. de Bie-Barto H. de Bie Rotterdam-Ommoord: Ch. L. Kool-Barto J. Kool Roelof arendsveen: B. Barto R. A. Barto-Poel Nijkerk: E. van Sluis-Barto A. P. van Sluis Neven en nichten Geen bloemen 23 juni 1978 Wat de toekomst brenge moge mij geleidt des Heren hand. Gezang 293 vers 1. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze schoonzoon en zwager Louis Barto Hj bereikte de leeftijd van 34 jaar. H. Prud'homme van Reine M. Prud'homme van Reine- B ruinzeel Prinses Margrietlaan 87 Rotterdam Zoeterwoude: H. de Moed- Prud'homme van Reine A. de Moed Capelle aan den IJssel: M. P. Pikaart- Prud'homme van Reine H. Pikaart Rotterdam: W. A. Prud'homme van Reine A. Prud'homme van Reine-Smits Geen bloemen 23 juni 1978 God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen onze lieve moeder en grootmoeder Renske Akkerraan-Sinnema Sinds 6 januari 1972 weduwe van Fokke Ak kerman, op de leeftijd van 63 jaar. „Wie in de schuilplaats des Aller- hoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen" Psalm 91: 1 Joure, 25 juni 1978 Appelhoflaan 10 Corr. adres: Sydwende 98, Drachten Drachten: L. Heida-Akkerman G. Heida Renske, Rieko, Fokko, Winfried, Jelmer Leersum: P. Sijbesma-Akkerman P. Sijbesma Renée, Hielke Peter, Fokke Harmen, Klazine Zeist: H. Akkerman Assen: H. Akkerman Bussum: M. Struijk-Akkerman C. J. Struijk Arjen De overledene is opgebaard in het Ziekenhuis „De Tjongerschans" te Heerenveen. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 29 juni a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Harddraversweg te Joure. Na de teraardebestelling is er gelegenheid te condoleren. Veilig in Gods hoede Psalm 27 In volle geloofsovertuiging is plotseling vai ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa Daniël Christoph Willem Rooth op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam, M. Rooth-van Manen Amstelveen. J. Bloemberg-Rooth A. Bloemberg Marian en Herman Auburn (U.S.A.) H. Rooth P. Rooth-Aalbers Wendy, Danny en Karen Seaford (Australië), C. Rooth D. Rooth-Fraser Simone Amsterdam. A. Rooth E. H. C. Rooth-Rooseboom Vrie Martin en Deborah Amsterdam, 24 juni 1978 Laing's Nekstraat 49 Correspondentieadres: A. Bloemberg, Jungfrau 48, Amstelveen. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woeni dagavond van 8.30-9 uur in het gebouw van d Protestantse Coöperatieve Begrafenisveren ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te An sterdam. De rouwdienst zal gehouden worden dondei dag 29 juni om 12.45 uur in de „Koningskerk' Van 't Hofflaan 20 te Amsterdam, waarna oi 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op d Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Krui laan. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i de „Koningskerk". Op zijn tijd nam God tot zich zijn moegesti den kind, onze lieve moeder en oma Teuntje Barendina Hak-Swieb weduwe van Jacob Hak op de leeftijd van 78 jaar. Met dank voor de liefdevolle verzorging verpleeghuis „Oudshoorn". Alphen a/d Rijn: G. C. Bot-Hak M. Bot Sjaak en Mieke Jaap Aad Heemskerk: B. Hak A. K. Hak-Kooiman Jacob Bart Margreet Peter Bernard Dordrecht: C. Hak M. J. Hak-Spruyt Jaap Kees Tanja Alphen a/d Rijn, 23 juni 1978 Briljantstraat 178 De dienst van Woord en Gebed zal word gehouden woensdag 28 juni in de Goede derkerk, ten Harmsenstraat 14, Alphen Rijn te 10.00 uur, waarna de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafpla;n „Emaus" te Vlaardingen te 12.00 uur. r Na de plechtigheid gelegenheid tot condolere1 „Onze tijden zijn in Uw hand' Heden nam de Here tot Zich, voor ons geh< onverwacht, onze lieve man, vader, grootvad en overgrootvader, Johannes Pieter Louwerse op de leeftijd van 83 jaar. Rijswijk: M. Louwerse-Boone Rijswijk: P. Breeuwsma-Louwerse K. Breeuwsma Voorschoten: Joh. P. Louwerse E. M. Louwerse-Niedenführ Castricum: C. Louwerse A. Louwerse-Dijk Leiderdorp: A. M. Bulens-Louwerse L. C. Bulens Oegstgeest: L. Baars-Louwerse W. Baars Rijswijk: Jac. Louwerse T. C. A. Louwerse-Ribbens Gapinge (Z J. Louwerse D. Louwerse-Zielhuis Klein- en achterkleinkinderen Rijswijk, 24 juni 1978 Frans Halskade 163 Geen bezoek aan huis - geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwci ,r trum Honor Postremus. Emmastraat 11 Rijswijk. Gelegenheid tot afscheid nem &1 dinsdag 27 juni van 16.30-17.30 uur. fik De rouwdienst zal worden gehouden woei dag 28 juni om 1.00 uur in de Messiaskei Generaal Berenschotlaan 14 te Rijswijk, wa na de bijzetting in het familiegraf zal plaa vinden op de Algemene begraafplaats aan Sir Winston Churchill-laan 233 te Rijswijk c nc circa 2.00 uur. Na de begrafenis is er in de Messiaskerk ge s j genheid tot condoleren. Vervolg op pigiiu P 15 RHS

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8