Maatschappelijk werkster V 9 Ib PERSONEEL GEVRAAGD personeelsfunkhonaris inrichtingwerkers groepsleid(st)ers ervaren leerling- groepsleid(st)ers koördinator m/v jellinek centrum groepswerk(st)ers HOOFD BEDRIJFSADMINISTRATIE (mnl/vrl) dlrektle-sekretaresse vicon n.v Hoofdweg 1278, 2153 LR, Nieuw Vennep, tel. 02526-2841. GROEPSLEIDER HOOFD een Groepsleider Evangelisch-Luthers Diaconie Weeshuis PEDAGOGISCH KOÖRDINATOR 1 ZATERDAG 24 JUNI 1978 TROUW/KWARTE' MINISTERIE VAN DEFENSIE Bi| 102 Herstelwerkplaats, ter standplaats Wezep, bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een Functie-inhoud: Het leiding geven aan de afdeling bedrijfsadministratie. Het analyseren en becommentariëren van de uit de administratie voortkomende gegevens. Het ontwerpen en doen uitvoeren van procedures en systemen, w.o. die, welke verband houden met de geautomatiseerde verwerking van gegevens. Het ontwerpen en toelichten van periodieke en incidentele verslagleggingen. Het samenstellen van voor- en nakalkulatorische kostenberekeningen en budgetten en het bijhouden en becommentariëren van het kosteninformatiesys teem. Het, in onderlinge samenwerking, opstellen van het jaarverslag. Opleiding: Diploma HAVO of H.B.S. Diploma M B A. Ervaring in een leidinggevende bedrijfsadministratieve functie. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal ƒ3312,- bruto per maand. Minimaal 20 vakantiedagen per jaar, 8% vakantieuitkering. Schriftelijks sollicitaties te richten aan: Nationaal Logistiek Commando, Hoofd Sectie Burgerpersoneel I, Boreelkazerne, Houtmarkt 5, 7400 GC Deventer. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL' Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnen het direktiesekretariaat ontstaat binnenkort de vakature van Zij is belast met de ie*dmg van het sekretariaat en zal met een grote mate van zeltstandigheid en eigen initiatief dienen te zorgen voor een adequate ondersteuning van de direktie leden HAAR TAAK bestaat ondermeer in: - Het zoveel mogelijk zelf afhandelen van korrespondentie: - Het notuleren van vergaderingen en deze uitwerken. - Het bijhouden van de agenda van de direktieleden en het maken van afspraken; - Het ontvangen en te woord staan van bezoekers voor de direktieleden, - Het stenografisch opnemen en uitwerken van brieven, nota's en rapporten. - Het uitvoeren van alle voorkomende type-werkzaamheden. - Het bijhouden van het dvektie-archief. EISEN Opleiding op Havo-niveau en een sekretaresse-opleiding. In staat zijn de werkzaamheden goed te organiseren Bij voorkeur beschikken over kennis van de medische terminologie Aantal iaren ervanng in soortgelijke funktie en bij voorkeur niet jonger dan 25 jaar. NIVEAU: De honorering is in overeenstemming met het niveau van deze funktie. SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de al dei mg Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer T 78.40. Vicon fabriceert landbouwwerktuigen, polyester produkten en nodulair giet ijzer. De produktiebedrijven zijn geves tigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschap pijen bevinden zich in 8 Europese landen, de U.S.A., India, japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. Binnen onze afdeling Personele en Sociale Zaken is op korte termijn plaats voor een Onder uiteindelijke verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd verricht de funktionaris zelfstandig een aantal taken voor een personeelsbestand van ongeveer zeshonderd medewerkers. Deze taken hebben vooral betrekking op arbeidszaken (salarisstruktuur, funktieklassifikatie, Sociale Verzekeringswetten) opleidingen personeelsvoorziening Daarnaast wordt een bijdrage verwacht in de verdere aktiveringvan het personele beleid, zodat de funktie een goede mogelijkheid biedt tot een verdere ontwikkeling op een breed werkterrein. Voor deze funktie vragen wij iemand met een Hogere Beroeps opleiding. Dit kan zijn de HBO-AP/PB of Sociale Academie richting personeelswerk. Gezien de accenten in deze funktie kan een HEAO'er met verdere studie op het gebied van personele zaken eveneens in aanmerking komen. Indien u geïnteresseerd bent, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personele en Sociale Zaken. Voor telefonische in formatie kunt u zich wenden tot de heer j.H. Noomen, van deze afdeling. r i [W ve ial si I c ve lei II t ne na id lijd Medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde een tehuis met kortdurende opnamen voor obser vatie en behandeling van kinderen mef ontwikkelingsachterstanden en problemen op geestelijk en lichameli|k nivo. begeleid door een multi-disciplinair team vraagt Vereist: ervaring en opleiding in groepswerk (MBO-iw, B- verpleging of andere gelijkgerichte opleiding) minimum leeftijd 21 jaar positief chr. levensovertuiging Taak. begeleiding van een groep van 10 kinderen (leef tijd 6 tot 9 jaar) met een team van 6 personen (5 groepsleiding plus 1 groepsonderwijzer) Salaris: Volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in particuliere kinderhuizen, afhankelijk van leeftijd en - ervaring Uitvoerige sollicitaties te richten aan de directie van het medisch kinderhuis 't Ruige Veld. Asserstraat 23. 9451 AA ROLDE, tel 05924-1234 HERHAALDE OPROEP DAMWOUDE (Friesland) De stichting DE WINGERD vraagt voor het SCHOOLINTERNAAT een In hel internaat wonen 28 imbeciele jon gens en meisjes, in de leeftijd van 6 tot 18 jaar. De salarisregeling is als die van het G.V.T. Vereist is: een ruime ervaring in de zwak zinnigenzorg Een positief Prot. Chr. levensovertuiging. De diploma's O.P.M.-Z-M.B.O. i.w. V.S.I.D.g.v.t. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en recente pasfoto voor 8 juli, te richten aan de secr. Dhr. D. Douwes. Hoofdweg 15 te Damwoude tei. 05111-1548, bij wie tevens informaties zijn te verkijgen. Vorige sollicitaties blijven gehandhaafd. Wessanen, een internationaal concern, producente van voedingsmiddelen voor mens en dier. Wessanen is een van de grootste Nederlandse concerns in de voedingsmiddelenindustrie. Er zijn een vijftal grote beheermaatschappijen die ieder een bepaald gebied bestrijken: meel, cacao en olie, diervoeders, zuivel en vlees. Daarnaast kent het concern een aantal centrale staf diensten die ieder op het eigen terrein beleidsvoor- bereidende en koördinerende taken verrichten. Een van deze stafdiensten is Centrale Personeelzaken. Hieronder ressorteert ook de maatschappelijk werkster. Deze funktie is vakant wegens vertrek van de huidige medewerkster. Haar werkterrein lag in hoofdzaak bij het personeel van de in de Zaanstreek gevestigde Wessanen- bedrijven en haar taak was vooral gericht op de hulp verlening in individuele gevallen (extern m.w.). Een belangrijk aspekt daarbij is het adviseren van kliënten om de weg te vinden naar de juiste hulpverlenende instanties. Bepaalde taken met een meer organiserend karakter zullen ook voor onderdelen elders in het land gestalte moeten gaan krijgen. Met name valt te denken aan de voor bereiding op de pensionering. In deze funktie moet worden samengewerkt met personeel- funktionarissen. bedrijfsarts en bedrijfsverpleegkundigen, en chefs op verschillende niveaus. De gedachten gaan uit naar een ervaren maatschappelijk werkster op niveau sociale akademie (mw) of hbo, voor wie deze funktie met organisatorische aspekten binnen een grote onderneming aantrekkelijk is. Ervaring in het bedrijfs leven strekt tot aanbeveling. Wanneer u nadere inlichtingen wenst kunt u kontakt opnemen met de heer R. C. Mousset van de afdeling Centrale Personeelzaken van Wessanen Nederland BV, Postbus 11,1520 AA Wormerveer. Tel.: 075 - 25 21 75 (of privé 02207 -1 39 58). Van Arkel Instituut-Soest Momenteel zijn er op ons instituut vacatures voor Zij begeleiden in teamverband een groep van 12 kinderen. Gevraagd wordt: - enige ervaring in het werken met jongeren M.A.V.O.-4 ot daarmede gelijk te stellen opleiding leeftijd min. 20 jaar - positief chr. levensovertuiging. feHEEREN LOO Ons instituut biedt medewerking om een opleiding M.B.O.-i.w. of O.P.M. te volgen. Inlichtingen zijn in te winnen bij: Drs A.J. Timmers, ped. adj.-directeur. Sollicitaties te richten aan de directeur. Het KINDERDORP NEERBOSCH In NIJMEGEN zoekt per 1 augustus c.q. 1 september voor een horizontale jongensgroep in de leeftijd van 14 tot 16 jaar. Wij zoeken een medewerker die be reid is in teamverband te werken, zowel met de collega's als met verte genwoordigers van andere disciplines. Ervaring gewenst. Leeftijd vanaf 23 jaar. Het godsdienstig aspect vormt een integrerend deel van de opvoeding. Het kinderdorp Neerbosch is een mo dern geoutilleerd internaat, dat ligt aan de rand van de stad Nijmegen. De jongens en meisjes volgen onder wijs op de interne lagere school en school voor Voortgezet Onderwijs als mede op scholen in de naaste omge ving (M.A.V.O./L.T.S./L.E.A.O./Tuin- bouwschool etc.) Informaties: bij de Pedagogisch Coördinatoren van kinderdorp Neer bosch, Scherpenkampweg 21, Nijme gen, via de adj. directeur de heer H. van Rossen, tel. 080-770417, toestel 113. Sollicitaties: t.a.v. de directeur/ortho pedagoog Drs. Ph. J. R. Zalsman Wielenga. De Stichting 'De Regenboog', die zich bezighoudt met de hulpverlening aan drugsverslaafden, vraagt voor haar tweedelijns tehuis te BUSSUM een Het tehuis in Bussum verkeert in een opbouwfase. Het werk onder 'De Regenboog' wordt gedaan vanuit evangelische motivatie. De voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding HBO-IW, B-Verpleegkundige plus stafopleiding of PSV, zo mogelijk ervaring in de hulpverlening aan drugsverslaafdeninrichtings ervaring of krisisinterventie. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de door de Overheid ingestelde normen. Onze stafmedewerker Tom Spaay te Weesp is bereid over aard en karakter van de funktie de nodige informatie te verstrekken. Telefoon 020 - 25 37 37 (kantoor) of 02940 - 16 390 (huis). Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het Bestuur van de Stichting 'De Regenboog', Vossenlaan 2 te Maarn. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Pieter Baan Centrum, Psychiatrische Observatiekliniek (mnl./vrl.) Taak: in samenwerking met een staf van gedragskundigen een aandeel leveren in de begeleiding van gedetineerden die voor onderzoek van hun geestelijke gesteldheid zijn opgenomen in de kliniek. Vanuit dit bijzondere huis van bewaring wordt voorlichting en advies gegeven aan rechtbanken, inrichtingen en reclasserende instanties. De functionaris dient de waarnemingen, gedaan in de omgang met individu en groep, mondeling en schriftelijk te formuleren. Vereist: diploma middelbare beroepsopleiding inrichtingswerk: praktijk ervaring in het inrichtingswerk, b.v. kinderbeschermingswerk. Leeftijd: 25-40 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2628,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2901,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer B. Andringa onder nr. (030)-51 55 94. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 8-4789/0156 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage Van Arkel Instituut-Soest 7444 Aei Wegens uitbreiding van de pedagogische doelstellingen zijn in ons instituut vacatures voor Zij zullen met een groep van 11 12 kinderen optrekken en daar begeleiding aan bieden. Voor dit boeiende werk zoeken wij mensen met: - ervaring in het werken met jongeren - inzicht in de problematiek rond ontwikkelingsstoornissen - diploma als: M.B.O.-I.W.; N XX of K&O; O.P.M./V.S.I.D.; verpleegkundige Z of B; Kleuterleidster A B; K B. A en B - leeftijd 20 jaar of ouder - positef chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn in te winnen bij: Drs A.J. Timmers, ped. adj.-directeur. ollicitatie te richten aan de directeur. Het bestuur van het roept voor het JAN GEERKENS HUIS, Wetering, schans 261,Amsterdam, sollicitanten op voorde functi van (adjunct directeur) (m/vr.) Het Jan Geerkens Huis is een gezinsvervangen< tehuis voor jongens en meisjes in de leeftijd van 3 to 21 jaar, met een capaciteit van 28 kinderen, verdeeld over horizontale leeftijdsgroepen. Van de pedagogisch koördinator wordt verwacht: een opleiding op H.B.O. nivo ruime ervaring op het residentiële vlak van he jeugdwelzijnswerk positief christelijke levensovertuiging administratieve vaardigheid bereidheid, bij gebleken geschiktheid, binnen affac zienbare tijd de huidige directrice op te volgen Sollicitaties binnen 10 jagen te richten aan het bestuur van he Evangelisch-Luthers Diaconie Weeshuis, p/a Kastanjelaan 78, 7 76K VD Zwanenburg. De Amsterdamse therapeutische gemeenschap voor drugsgebruikers „De Parkweg" (afdeling van het Jellinek Centrum) vraagt voor de buitenafdeling die in nauwe samenwerking met de overige medewerkers de voornamelijk groepsgewijze behandeling van de opgenomen jonge mensen wil helpen effectueren in roulerende diensten. Wij denken aan mensen met een gerichte opleiding en/of ervaring in het omgaan met jonge mensen met i. verslavingsproblematiek. Zij moeten bovendien bereid E en in staat zijn in een team samen te werken en mee te denken over de verdere ontwikkeling van dit werk. De mogelijkheid tot werkbegeleiding is aanwezig. Inlichtingen: Linnaeusparkweg 22, Amsterdam, tel. 020-94 84 60. Sollicitaties te richten aan de directeur van het Jellinek Centrum, Mr.\d D. B. W. Postma, Postbus 3907,1001 AS Amsterdam, onder vermelding van „groepswerker Parkweg" op enveloppe en brief.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18