FAMILIEBERICHTEN vacatures in ile ifex«ii<llieiilszor«| RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* part-time medisch secretaresse JELLINEK CENTRUM AMSTERDAM Full-time verpleegkundige (m/v) KURSUS HEBREEUWS f Prinses Beatrixscho 1953 Deventer REÜNIE De Heertganck Chr. S. G. voor Atheneum, Havo en Mavo Heerde Stichting OPLEIDING LERAREN DAGOPLEIDING! Trouw TROUW/KWARTt kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen Opa en Oma Sterkenburg hartelijk gefeliciteerd met uw 25-jarig huwelijk Karin en Alco Jelle van der Meulen en Anke Feenstra Jakarta. 24 juni 1978. Kemang Indah C 23. Luit Wierenga en Greet Klaassens Wij laten u. mede namens wederzijdse ouders, weten 4 dat wij donderdag 29 juni D.V. 's middags om 13.30 uur in het huwelijk treden in het gemeentehuis te EmmeloOrd. Wij willen een zegen over ons huwelijk vragen om 14.30 uur in de Geref. Kerk te Luttelgeest. In deze dienst zal voorgaan de weleerwaarde heer Ds E. Overeem uit Enter. U bent van harte welkom op onze receptie, van 16.00 tot 18.00 uur in Hotel Restaurant 't Voorhuys te Emmeloord. Juni 19.78 Luttelgeest. Luttelgeesterweg 13. Emmeloord. Kloppenburgstraat 13. Ons toekomstig adres: Ellen 79. Assen. Dankbaar en blij hopen D.V. 28 juni a.s. onze geliefde ouders en grootouders J. Heerebout en W. M. Heerebout-den Engelsman de dag te gedenken, dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen C. M. Jungerius-Heerebout B. Jungerius B Heerbout N. Heerbout-v. Heijzen Kees en WUly Rotterdam, juni 1978 Nieuwenhoornstraat 44 B Algemene Kennisgeving „Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons. Die God is ons heil" Zo de Here wil hopen op 24 juni 1978 onze ouders en grootouders Pieter de Regt en Janna Cathalina de Regt-Rouw het heugelijk feit te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Almkerk Leuny en Daaf Walter, Monique. Erik Zwolle-Berkum: Janny en Wim Tom. Jolien. Pieter Aalten: Ineke en Henk Gerwin. Lian Monchen-Gladbach (Dtsl): Daniëlla Oud-Beijerland: Adry en Gerard Hanno. Peter. Jantine i Veenendaal i Lize en Kenneth Roger Oud-Beijerland: Wil ma en Bert Oud-Beijerland. juni 1978. Naast dank aan God. die ons leven tot nu toe leidde, willen wij U heel hartelijk bedanken voor uw meele ven. Het is voor ons onvergetelijk! S. E. Bouwman A. A. Bouwman-Valkema Uithuizen. Heerdweg 3. In plaats van kaarten 1978 Eben-Haezer Philippus Adrianus Visser en Wilhelmina Visser-Sonneveld hopen D.V. 29 juni a.s. de dag te herdenken, waarop zij 45 jaar geleden in het huwelijk traden. Op zaterdag, 1 juli a.s., tussen 16.00 en 17.30 uur, geven wij aan familie, vrienden en bekenden gaarne de gelegenheid om ons met dit feit te feliciteren in de zaal van de „Hunselaer" te Honselersdijk. Honselersdijk, 14 juni 1978 Hunselaer 24. Geloofd zij God. Zo de Here wil hopen wij met onze vader en moeder, opa en oma. H. Huizinga J. Huizinga-Kok op 30 juni te gedenken dat ze 40 jaar geleden ge trouwd zijn. Drachten: Geertje Culemborg: Hankie Ifield (G.B.): Hillian en John. Martin en Mary Franeker: Riekje en Andries, Anja Grouw: Pam en Piet, Gurbe. Gelegenheid tot gelukwensen in de Strijp van 16.30- 18 uur. Bergum, Pr. Beatrixstr. 15. Enige kennisgeving In vrede kan ik mij te ruste bege ven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 9 Na een kortstondig lijden nam de Here tot Zich Dorothea Jansje Bergsma (onze lieve tante Jans) op de leeftijd van bijna 87 jaar. „Zij die een thuis was voor velen, is vannacht door haar Heer thuis gehaald." Uit naam van velen die haar liefhadden: Wim Klees Amsterdam, 22 juni 1978 Fahrenheitstraat 53 De overledene is thuis opgebaard, gelegenheid tot afscheidnemen maandagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 27 juni om 12.30 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan te Am sterdam. Vertrek van de Fahrenheitstraat 53 ongeveer 12 uur. „Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe" Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma Cornelia Siekman-Blom op de leeftijd van 74 jaar. Haarlem: K. A. Siekman Nijverdal: K. Siekman B. M. Siekman-de Vries Bosch en Duin: W. Siekman H. A. Siekman-Egberts Naaldwijk. F. Ridder-Siekman C. Ridder Haarlem: C. van Schuppen-Siekman A. van Schuppen Hilversum: N. Siekman J. A. Siekman-Valk en kleinkinderen Haarlem, 23 juni 1978 Zaanenlaan 191 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 27 juni om 11.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis. Gelieve geen bezoek aan huis. Verzoeke geen bloemen. Voor ons verpleeg- en reactiveringscentrum „Tamarinde" zoeken wij op korte termijn een die verantwoordelijk is voor de administratie van de medische dienst. Daar zij in staat moet zijn tot assistentie van de artsen strekt het diploma doktersasisstente tot aanbeveling. Sollicitaties richten aan de verpleegkundig - directeur, de heer R J v Essen. Neckardreef 6. Utrecht. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door dkt A S. Hiemstra. tel. 030-611211 uitgaande wan Gereformeerde en Chnsteti|ke Gereformeerde Kerken Na een langdurig en smartelijk lijden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve vader, groot vader. broer en zwager Arie Ermerins weduwnaar van Geertje Onrust op de leeftijd van 77 jaar. Ermelo, A. Maat-Muyzert Alkmaar, J. H. J. Bakker-Ermerins A. Bakker Utrecht, P. Ermerins N. Ermerins-Kleinman Zaandijk, A. G. Ermerins L. Ermerins-Wieten Amsterdam. J. J. Ermerins Amsterdam, A. Ermerins kleinkinderen en verdere familie Amsterdam. 21 juni 1978 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: De heer P. Ermerins Costa Ricadreef 185, Utrecht Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag van 17-18 uur in het gebouw van de Protestant se Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 juni om 13 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Beemsterstraat 546 ongeveer 12.15 uur. „Ik geloof de vergeving der zonden wederopstanding des vleesches en een eeuwig leven." Moe gestreden werd door haar Heer thuisge haald onze zeer geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Geertje Kokjé-Rijsdijk, weduwe van A. G. Kokjé op de leeftijd van 79 jaar. s'-Gravenhage: P. J. Booy-Kokjé H. Booy Rotterdam: J. K. Kokjé M. Kokjé-Kalkman Spijkenisse: J. B. Kokjé E. Kokjé-van Uden kleinkinderen achterkleinkinderen Rotterdam, 22 juni 1978 Thamerdijk 32 Correspondentieadres: Familie J. K. Kokjé, Schieweg 87-c, 3038 AJ Rotterdam Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan), maandag van 20.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag a.s. in de kapel op de begraafplaats „Oud Charlois", Charloisse Lagedijk 680, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.45 uur. Aankomst aan de kapel circa 12.20 uur. Ik heb u bij uw naam geroepen gij zijt Mijn. Jesaja 43 1 Na een kort ziekbed overleed heden op 65- jarige leeftijd mijn zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Jan Koster Uit aller naam: M. N. Koster-Noordam. Putten, 23 juni 1978. Van Eeghenlaan 17. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 27 juni a.s. in de aula Molenstraat 33 te Putten, door Ds. R. Dijkmeijer om 12.15 uur. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Put ten om plm. 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in genoemde aula. Het drugteam van het Jellinekcentrum, gevestigd op de Keizersgracht 818, is een multidisciplinaire groep die in een ambulante zetting drugsverslaafden o.a. een me thadon programma aanbiedt. Wij zoeken een vijfde die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A en/of B en interesse heeft in het werken met verslaafden; zelfstandig kan werken en een grote mate van verantwoordelijkheid kan dragen; bereid is te werken in onregelmatige diensten, ook in het weekend (geen nachtdienst). Ongeveer 100 kliënten bezoeken dagelijks de polikli niek. De verpleegkundigen geven medicatie uit en onderhouden het dagelijkse kontakt met de kliënten. Van de verpleegkundigen wordt verwacht, dat ze meedenken bij het opstellen en uitvoeren van behan delingsplannen en de evaluatie hiervan. Sollicitaties aan de direkteur van het Jellinekcentrum. Mr. D. B W Postma. Postbus 3907, 1001 AS Amsterdam. Op de enveloppe en boven de brief vermelden ..Soil Drugteam' Inlichtingen kunnen worden ingewonnen tussen 12.00 en 14.00 uur onder telefoonnr. (020)-255785 Enige kennisgeving Plotseling nam God tot Zich. Zijn kind. onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder en grootmoeder Johanna Cornelia Minoli-Mijnhart weduwe van L. C. C. H. Minoli in de ouderdom van 80 jaar. namens kinderen «n kleinkinderen C. W. Minoli Rotterdam, 22 juni 1978 Bejaardencentrum „De Burcht" Van Moorselplaats 2 kamer 32 Corr. adres: Hoogenwaardstraat 92a geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 juni om circa 12.00 uur. op de begraaplaats „Oud- Kralingen". Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehouden worden in „De Burcht", aanvangen de om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in „De Burcht", voor de rouwdienst van 10.30-11.00 uur. Hij heeft geloofd dat in dit moei lijk leven de Here zijn weg en woning had bereid en dat zijn naam staat in Gods boek geschre ven voor hoger heerlijkheid. Na een langdurige ziekte is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Ottevanger in de ouderdom van bijna 81 jaar. K. Ottevanger-Smits Rhenen: H. van Breenen-Ottevanger L. van Breenen Wageningen: J. Ottevanger A. J. Ottevanger-van de Burg M. K. van Harn-Ottevanger H. van Ham klein- en achterkleinkinderen Wageningen. 22 juni 1978 Ceresstraat 15 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden maandag 26 juni a.s. om 11.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Wageningen. waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek van af het woonhuis 10.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Uw genade is mij genoeg Op 20 juni is na een zeer werkzaam leven en een moedig gedragen ziekte in volle vrede op 64-jarige leeftijd van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa en oom Pieter Cornelis van Keulen Wassenaar: E. A. van Keulen-Verkamman De Meern: Job van Keulen Henriëtte van Keulen van der Spank Êlène Nicolette Blaricum: Joke Oosterhoff-van Keulen Bert Oosterhoff Gosse Sanne Amsterdam: Peter van Keulen Tineke Bins Aksiz Makaliwy Wassenaar, 23 juni 1978 Zijllaan 37 Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de crematie heden in alle stilte plaats geh^d. In plaats van kaarten In vertrouwen op God is van ons heengegaan mijn man, onze vader, groot- en overgroot vader Johannes van Melle echtgenoot van M. A. Quaak op de leeftijd van 87 jaar. Psalm 23 1 De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Schoondijke: M. A. van Melle-Quaak Frankrijk: C. M. van Kempen-van Melle G. W. van Kempen J. R. van Melle C. H. van Melle-Sikkel G. van Melle-Walpot J. P. van Melle W. J. van Melle-Roest P. C. van Melle A. M. van Melle-Zwaan M. A. Bernadel-van Melle M. Bernadel B. J. van Melle A. van Melle-Corbee klein- en achterkleinkinderen Schoóndijke. 22 juni 1978 Pr. Bernhardstraat 2 Correspondentie-adres: C. M. van Kempen-van Melle. Pierre Couwerte Courgenaij Yonne. Frank rijk. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 26 juni 1978 om 16.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoondijke. van uit het bejaardentehuis „Ruschevliet". na voorafgaande rouwdienst in „Ruschevliet". welke aanvangt om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in bejaardentehuis „Ruschevliet". A. G. M. Behrens Plastisch-chirurg Alg. Ziekenhuis Zonne straal. Hilversum, Alg. Ziekenhuis Zonnegloren, Soest tot 5 juli 1978 AFWEZIG Spoedgevallen: Acad. Ziekenhuis, Utrecht JUWELEN. en ZILVER IN- EN VERKC H. W. DAME Kruisstraat Q 023-320481 Haarlem (bi| de Ridd B-ll i. D Onder leiding van gekwalificeerde Israëlische leraren bij het Tarboetressort modern Hebreeuws leren. In vele plaatsen, verspreid over heel Nederland vi begin september de kursussen aan. Tot half augustus kunt u zich aanmelden. Vraag hi folder aan. Tarboetressort. Joh. Vermeerstr 22. Amstd Tel. 020-722807 1! Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan de Prinses Beatrixschool, nodigt het bestuur C.N.S. Deventer e.o. alle oudleerlingen, personeelsleden en alle belangstellenden ui samen met hen het jubileum te vieren oj september a.s. (herdenkingsdienst, rece en feestavond). Wie deze dag met ons wil meevieren verzocht z.s.m. doch uiterlijk 1 septem 10,- p.p. te storten op postgirorek.nr.: 342; van de Adm. Prinses Beatrixschool te Deve onder vermelding van naam en adres. Na ontvangst van uw opgave ontvangt u jubileumboekje, waarin o.a. het volledige fe programma is vermeld. Ter gelegenheid van het betrekken van nieuwe schoolgebouw aan de Eperweg wor alle oud-leerlingen en oud-docenten van d 1952 opgerichte U.L.O.-school, van de in 1 te Heerde gevestigde dependance van het Lyceum, Zwolle en van de in 1968 gestie Scholengemeenschap „De Heertganck'' ui nodigd om op zaterdag, 14 oktober a.s. i streeks half elf in het nieuwe gebouw Epen 34a aanwezig te zijn. U wordt verzocht uw schriftelijke aanmeldiru spoedig mogelijk te zenden aan: Reünie-ci missie Chr. S. G. De Heertganck, Postbus 8180 AD Heerde. Daarna ontvangt u nader bericht. Voor een uit te geven Herinneringsbundel z den we gaarne oude foto's en op schrift geste schoolherinneringen ontvangen. Wilt u ook anderen op deze bijeenkomst atllci maken? Drs. K. Bic J. A. de~S tekenen, handvaardigheid en textiele werkvormen Lutmastraat 191, Amsterdam, tel. 020-734771 In augustus 1978 zal worden begonner met 1 e graads lerarenopleiding tekenen 1e graads lerarenopleiding handvaardigheid 1e graads lerarenopleiding textiele werkvormen. Er zijn nog plaatsen voor handvaardighl en textiele werkvormen. Inschrijving tot 5 juli 1978 Voor de toelating is naast een diplol VWO of HBO voldoende aanleg vereid ELKE ZATERDAG IN Advertenhematenaet moet donderdags (ie poet) in ons IrWchtmgen over deze speciale advertentiepagina TEL. 020-913456 TOESTEL 794, mp. 783 »n 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10