reigersdaal I I Sticht tik HOOFD HUISHOUDELIJKE DIENST hoofd dienst opleiding Trouw Sterrenberg "Huis ter Wijck" hoofd van de pedagogische dienst Numansdorp. waarnemend hoofd van de verzorging BEJAARDEN HELPSTER/ VERZORGSTER Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden eerste fysiotherapeut m/v rijnlands zeehospitium 2 verpleegkundigen hoofd late dienst L Stichting Christelijke Verpleeghuiz S Sterrenberg ELKE ZATERDAG IN wnd. hoofd verpleging Stichting Algemene Bejaardenzorg Beverwijk. In ons huis (200 bewoners) komt binnenkort een plaats vrij voor een die tevens als gastvrouw kan fungeren Naast haar bekwaamheden t.a.v. de werkzaamheden in de huishoudelijke dienst zal zij over goede kontaktuele eigenschappen moeten beschikken ter bevordering van de "intermenselijke" verhoudingen. Zij dient er mede voor zorg te dragen, dat nieuwe bewoners zich snel op hun gemak voelen. Enige ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling, waarbij een aoede schoolopleiding als ondergrond moet dienen. Degenen, die in het bezit zijn van een diploma huishoudkundige genie ten de voorkeur. Leeftijd 30-50 jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afd. administratie van Huis ter Wijck, Plesmanweg 1 te Beverwijk. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 45738* Het Westerhonk. dat in 1979/1980 plaats zal bieden aan 550 bewoners, roept sollicitanten op voor de functie van (mnl./vrl.) Tot zijn/haar taken gaan behoren: - het in samenwerking met andere disciplines mede richting geven aan een beleid dat gericht is op een optimaal leefklimaat voor de bewoners - het meedenken over en coördineren van alle (ped)agogische activiteiten m.b.t. het eerste leefmilieu - het begeleiden van groepspersoneel in enkele paviljoenen - het opstellen en begeleiden van individuele en groeps-. ontwikkelings- en behandelingsplannen in enkele paviljoenen - eventueel mee participeren in de cursus Z-veTpleegkundige. Voor deze functie vragen wij kandidaten die een universitaire opleiding hebben genoten alsmede beschikken over ervaring in de zwakzinnigenzorg. Uiteraard zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie onmisbaar. Een protestants-christelijke levensovertuiging is vereist. Salariëring volgens richtlijnen van de N.2.R. Voor inlichtingen vooraf kunt u zich wenden tot het huidige hoofd van de pedagogische dienst. mej. drs C.M.I. van der Sluijs of dhr drs A. Assink (toestel 159). Sollicitatie te richten aan de directie van Het Westerhonk. Bejaardentehuis "De Buitensluis", Bernhardstraat 25, In ons bejaardenhuis met een kapaciteit van 7Ü bewoners komt binnenkort de funktie vakant van: Wij denken aan een medewerkster die: - in het bezit is van het diploma ziekenverzorgster - over leidmggevende kapaciteiten beschikt goede kontaktuele eigenschappen bezit een leeftijd heeft van 25 jaar of ouder - een positief prot. chr. levensbeschouwing heeft. De C.A.O. voor bejaardentehuizen is van toepassing evenals de pensioenregeling P.G.G.M. Een flat intern is beschikbaar. Sollicitaties te richten aan de administratrice mevr. F.G.v. Griethuijsen- v.d. Vinde, Weverseinde 335, Puttershoek, tel.: 01856-'i797. REIGERSDAAL bestaat ruim twee jaar. In dit centrum voor geestelijk gehandicapten - gelegen in de jonge noordhollandse gemeente HEERHUGOWAARD (28000 inwoners) - wonen nu 360 mensen. Een uitbreiding is reeds voorbereid. Van de ca. 350 werknemers volgen ongeveer 120 leerlingen de opleiding tot Z-VERPLEEGKUNDIGE. Wij zoeken nu contact met een vrouw of man die als leidinggevende - samen met docenten, praktijkbegeleiders en leerlingen - uitvoering wil geven aan onze Z-OPLEIDING, in de functie van Het bezit van een verpleegkundig basisdiploma Z en/of B (aangevuld met ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg) is een voorwaarde en het bezit van een diploma G.D.O./F.D.O. (of gelijkwaardig) is vanzelf sprekend vereist. Bovendien menen wij dat ervaring als leidinggevende, bij voorkeur in een opleidingsfunctie, gewenst is. Derhalve zijn leidinggevende capaciteiten en organisatorisch inzicht, alsmede interesse in de ontwikkelingen binnen de zwakzinnigenzorg en het verpleegkundig beroep van belang. Van toepassing is de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, terwijl de salaris schaal "hoofdverpleegkundige" voor deze functie geldt. Bij het vinden van woonruimte in de gemeente Heerhugowaard bemiddelen wij graag. Inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitatiebrieven t< richten aan de heer P.J. M. Koopman, verpleeg kundig directeur, Postbus 195, Heerhugowaard, telefoon (02207) 18244 of (02207) 17140 (privé). CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN De Stichting Prot. Chr. Tehuis voor Bejaarden "Horizon" Broek op Langedijk vraagt op korte termijn die in het bezit is van het diploma en over de nodige ervaring beschikt. Kamer is zonodig beschikbaar. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens cao bejaardentehuizen. Gezien het karakter van onze stichting en de bewoners, verwachten wij van de gegadigden een positief Chr. levensover tuiging. Soil, en evt. inlicht, te richten aan: de direktrice mej. G.J. Both, Pr. Hendrikkade 34, Broek op Langedijk, tel. 02260-4430. Centrale Dienst Fysiotherapie Binnenkort kan er voor één van de drie subgroepen geplaatst worden een vac. nr. 851.G.59.24.TR. die hoofdzakelijk werkzaam zal zijn op de Algemene Polikliniek Fysiotherapie. 80% van de tijd zal besteed worden aan de fysiotherapeutische patiëntenzorg. 20% van de tijd is beschikbaar voor de dagelijkse leiding en organisatie van de subgroep in nauw overleg met het subhoofd. Vereist is: minimaal 4 jaren ervaring als fysiotherapeut. Gewenst is: - een veelzijdige ervaring in een algemeen ziekenhuis: - belangstelling voor en ervaring in organisatie en leidinggeven; - belangstelling voor onderwijs-aspekten. o.a. stage-begeleiding; - bereidheid om deel te nemen aan weekenddiensten en beschikbaarheids diensten in de klinieken. Er zijn vele mogelijkheden om initiatieven te nemen en zichzelf te ontplooien. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij mevr. G v d. Feltz. tel. 071 - 14 72 22. toestel 3466. Salaris max. 3312 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgcrweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatie-centrum voor volwassenen en kinderen met een afdeling poliklinische hartrevali datie. Tevens een voorzieningencentrum voor plm. 100 motorisch gehandicapte kinderen en jonge ren. Aan de instelling is een mythylschool verbonden. Voor de afdeling volwassenen van het Rijnlands Reva lidatie-centrum vragen wij voor zo spoedig mogelijk een ERGOTHERAPEUTE Dit is een zelfstandige funktie in teamverband. Tevens is er plaats voor een die binnen de afdeling ergotherapie zelfstandig mee werkt aan het revalidatieproces. De afdeling heeft 34 bedden en een polikliniek. Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn con form de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17, Katwijk aan Zee. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Mej. E.A.M. v.d. Wal, hoofd ergotherapie, telefoon 01718-16941. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom Binnenkort ontstaat in ons ziekenhuis de vacature van verpleegkundige op de KRAAMAFDEUNG. in part-time dienst verband voor de nachtdiensten: 7 nachten werken, 7 nachten vrij. Vereist: diploma ziekenverpleging A. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben. Nadere informatie over deze funktie wordt U gaarne verstrekt door zr. L. A. Schaap, alg. hoofdverpleegkundige, tel. 08389 -9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken van het Prot. Chr. Streekziekenhuis, Edeseweg 118, te 6720 GA Bennekom. STICHTING KRAAMCENTRUM T GOOI EN OMSTREKEN Daar 2 van onze stafleden ons gaan verlaten in verband met verdere studie, zoeken wij ieder voor de functie van ADJUNCT-LEIDSTER/DOCENTE Wij denken aan hen, die in het bezit zijn van: Diploma A (oude stijl) en Kraam-aantekening of Diploma A (nieuwe stijl) en eventueel de Kraam- specialisatie Rijbewijs B-E De opleiding M.G.Z., die echter niet verplicht is. Alle informatie over de inhoud van het werk, de arbeidsvoorwaarden e.d. worden U gaarne verstrekt door onze leidster-docente Zr. M. Oudegeest, telefoon 035-12221. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, Hoge Naarderweg 7,1217 AB Hilversum. Bij de Stichting Christelijke Verpleeghuizen te Amsterdc waarvan uitgaan de verpleeghuizen De Poort en Horizon is plaats voor een (verpleegkundige B en/of A) voor 5 avonden per week a 6 uur in Verpleeghuis De Poort. Salaris voor deze funktie min. 2.577,61 en max. 3.137,99 per maand bij volledig dienstverband. Bovendien een flinke toeslag voor onregelmatige diensten. tlPl Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Zr. H. M. Binnendijk-Huyboom, hoofd verpleegdienst, die u desgewenst ook graag ontvangt voor een vrijblijvend oriënterend gesprek. Sol Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 82 63 05. '81 Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeen schap in het midden van het land. waar ca. 450 geestelijk gehandicapte volwassenen worden verzorgd en begeleid. Voor onze sektor Verpleging zoeken wij een Als wnd. hoofd Verpleging geeft u samen met het hoofd Verpleging leiding aan deze sektor (200 personeelsleden), die belast is met de zorg voor een goed beheer van het woonklimaat binnen Sterrenberg. Samen met het team van paviljoenshoofden en het hoofd van de Verpleging is het wnd. hoofd Verpleging verant woordelijk voor de koördinatie van de werkzaamheden. Daarnaast bent u belast met het mede uitvoeren van beleidsplannen voor de sektor Verpleging m.b.t.: de organisatie de zorg voor de huisgenoten afstemming van de werkzaamheden tussen de ver schillende paviljoens kontakten met de medische dienst. Onze eisen zijn Naast een verpleegkundige opleiding (Z A. Z B of B r A) en een goede voortgezette managementopleiding (b.v. H.O./H.B.O.) vinden wij een meerjarige ervaring in een hogere kaderfunktie onontbeerlijk voor een goede vervulling van de funktie. Daarom schatten wij uw leeftijd op minstens 30 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Een christelijke levensbeschouwing vinden wij gewenst. Wat wij u bieden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Daarnaast bieden wij een goed salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring een welvaartsvaste pensioenregeling (PGGM) een gunstige verhuiskostenvergoeding. Als u belangstelling hebt Voelt u in principe iets voor deze funktie bij Sterrenberg en wilt u alvorens te solliciteren eerst meer informatie en/of een kennismakingsgesprek? Belt u dan met de heer R. Brans, hoofd Verpleging, telefoon 03463-1343 tst. 311 s avonds 08870-4287). Als u direkt wilt solliciteren dan kunt u schrijven aan de heer W. Bezemer. koördinator personeelszaken en op leiding, op onderstaand adres. 78-13 Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenborg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting" Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit I Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8