systeemanalist Berenschot 4 Amsterdam vraagt stichting festog een full-time KOK OF KOOKSTER hoofd personeelszaken MEDEWERK(ST)ERS Jongens en meisjes van 20jaar of ouder, die HAVO, Middelbare Detailhandelsschool of MEAO gedaan hebben, kunnen bij C&A verder opgeleid worden vooreen leidende funktie in de verkoop. Je ontvangt je training in de praktijk van het bedrijf,maar je krijgt ook een aantal nuttige kursussen te volgen Indelingen tijdsduur van je opleiding zijn afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Interesse? Ga dan eens praten met de bedrijfsleider van de C&A-vestiging in jouw omgeving. Of schrijf naar C&A Nederland,Postbus249,1000AE Amsterdam Op de envelop zetten: trainee. BIJBEL KIOSK VERENIGING showroom-gastvrouw medewerk(st)er A TYPISTE 2 administratieve medewerksters medlsch-secretaresse tweede secretaressË ZATERDAG 17 JUNI 1978 TROUW/KWAR PERSONEEL GEVRAAG GEVRAAGD: voor het Klooster „Huize St Pius" Egetantiersgracht 159. Amster dam, die genegen is om In even tueel voorkomende gevallen ook weekend-diensten te verrichten. Salaris en andere arbeidsvoor waarden nader overeen te komen. Sollicitaties met uitvoerige inlichtin gen en referenties te zenden aan: Overste Huize „St. Pius Egelan tiersgracht 159, Amsterdam N.V. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volks krant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-hulsbla- den, met name in de regio Noord-Hol land. Op onze Centrale Administratie het financiële hart van bestaan momenteel twee vakalures voor op M.BJL ot MEAO-nhreau Perscombinatie gaat binnenkort over op een geavanceerd mter-actiel boekhoudsysteem met gebruik van beeldscher men De aan te stenen medewerk(st)ers zullen vertrouwd gemaakt worden met «t systeem door middel van interne De werkzaamheden omvatten een gevarieerd aantal taken van voorbereiding tot invoering via het beeldscherm, waaruit veie zowel interne als externe kontakten voortvloeien. Naast een goed salaris volgens CAO bieden wij u 22 werkdagen vakantie (m 1979) 8% vakantiegeld reiskosten voor hen. die buiten Amsterdam wonen - een gratis abonnement op een van onze dagbladen Met vakantieafspraken kan rekening gehouden worden, door groei naar andere funkties binnen Perscombinatie is mogeiuk- Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer L. Rooze- krans. telefoon: 020-926870 toestel 667. Uw soUidtatie kunt u nchten aan de Personeelaldeling van Perscombinatie N V., Wibautstraat 131,109t GL Amsterdam, ter attentie van de heer N. Burgers, onder vermelding van vakaturenummer NB/9. Ben je twintig? En wil je bij C&A karrière maken Hoofdstraat 55 Driebergen Wij zoeken een met een positief christelijke levensovertuiging. Zij moet in staat zijn onze afnemers goed ta kunnen informeren over de tektuur die wij verkopen. Het gemotiveerd-zijn staat bij ons hoog aangeschre ven. Indiensttreding per 15 juli tot uiterlijk 1 augustus a.a. Zij die in een christelijke boekhandel gewerkt hebben genieten onze voorkeur. Graag zouden wij de brieven voor 26 juni ontvangen, met vermelding "showroom-gastvrouw" op de enveloppe. Voor de DIENST DER PUBLIEKE WERKEN bij de afdeling Economische en Algemene Zaken (Binnendienst. Bureau Aanbestedingen) een TAAK toetsen van con cept-bestekken aan de daar voor geldende juridische en bestuurlijke voorschriften; houden van aanbestedingen en de administratieve verwer king daarvan; verzamelen en ordenen van gegevens ten be hoeve van het aanbestedings beleid en de verslaggeving daarover; eventueel verrichten van overige werkzaamheden van het onderdeel Financiële en Bouweconomische aange legenheden. VEREISTEN Havo of VWO, bij voorkeur aangevuld met di ploma GA I of studerend hier voor; Heao (juridisch-econo- mische richting); belangstel ling voor juridische vraagstuk ken met name op het gebied van bouwrecht; leeftijd tot 35 jaar. Ervaring in soortgelijke werk zaamheden strekt tot aanbeve ling. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3038,- bruto per maand. INLICHTINGEN drs.G.van Westrienen, telefoon (020) 596.2323. Vakantieuitkering 8 procent de rechtspositieregeling van de gemeente Amsterdam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selec tieprocedure. Schriftelijke sollicitaties bin nen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, onder vermelding van vacature nummer 4483 gemeente amsterdam Berenschot zoekt voor Craficom BV te Amsterdam een Graficom BV verzorgt als zelfstandige eenheid de informatieverwerking van het moederbedrijf de Pers combinatie (uitgeefster van o.a. de Volkskrant, het Parool en Trouw) en derden, veelal in de grafische sector. Gewerkt wordt met een IBM 370/148. In de programmatuur wordt gebruik gemaakt van gestructureerde ontwerp- en programmeringsmethodieken. De stijl van werken is dynamisch, zowel door de wijze van aanpak als door de inhoud van de automatiserings projecten en de aard van de opdrachtgevers. Opdrachten worden gerealiseerd door een drietal projectgroepen, die elk verantwoordelijk zijn voor meerdere projecten, die veelal een ontwikkelingskarakter hebben. Zo wordt ondermeer ontwikkeld en uitgebouwd een geavanceerd on line systeem in Amsterdam, dat zich richt op aansluiting van gebruikers in den lande op het centrial systeem in Amsterdam. Een van de projectgroepen behoeft een uitbreiding met een systeemanalist. Gezocht wordt naar een medewerker die niet alleen systeem technisch aan hoge eisen tegemoet kan komen (minimaal AMBI-niveau), maar die ook goede kontakten wil hebben met gebruikers en gericht is op een effectieve samenwerking met gekwalificeerde naaste kollega's. Voor dit afwisselend werk wordt gedacht aan iemand met een geslaagde ervaring in een vergelijkbare funktie, doch die een meer geavanceerd werk terrein en ruimere groei mogelijkheden zoekt. Voor de funktie gelden naast een concurrerend salaris goede secundaire voorzieningen. Verdere persoonlijke ontwikkeling, die als nood zakelijk wordt gezien voor het werken op dit niveau, kan worden gerealiseerd omdat faciliteiten in tijd en geld aanwezig zijn. Brieven aan Berenschot BV, postbus 8039, 3503 RA Utrecht, t.a.v. van drs J.L van de Linde. Vertrouwelijke behandeling van uw gegevens wordt uiteraard gegarandeerd. Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen £P PERSCOMBINATIE N.I. Is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal weeken hula-ean-hulsbladen, met name In de regio Noord-Holland. Voor onze Centrale Administratie zoeken wij op korte termijn een Deze afdeling houdt zich onder meer bezig met de verwerking van de kas-, bank- en giromutaties. De medewerkster, die werkzaam zal zijn binnen een kleine groep, zal voornamelijk belast worden met de produktie van betalingsopdrachten en verzamellijsten. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten van circa 20 jaar, met: MAVO opleiding type-diploma (type-ervaring strekt tot aanbeveling) enige kennis van de moderne talen de bereidheid om in teamverband te werken. Het salaris bedraagt maximaal 1840,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. Van de overige arbeidsvoorwaarden zouden wij de volgende willen noemen: 22 vakantiedagen (in 1979) 8% vakantiegeld reiskostenvergoeding, indien men buiten Amster dam woont gratis abonnement op een van onze dagbladen korting op Parool- en Volkskrantreizen Met vakantieafspraken zal rekening gehouden worden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Roozekrans, chef Centrale Administratie, telefoon 020-92 68 70 toestel 667 of de heer Burgers, perso- neelchef, toestel 504. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. de heer N. Burgers, onder vermel ding van NB/5. I? Perscombinatie n.i. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, Trouw en de Volkskrant en een aantal week- en hula-aan-hulsbladen met name In de regio Noord Hollend. Wij zoeken voor onze abonnementen-administratie De abonnementen-administratie is o.m. belast met het verwerken van alle soorten mutaties met betrekking tot onze abonnees. De verwerking van deze mutaties geschiedt voor het grootste deel via beeldschermapparatuur, die aange sloten is op de computer. Voordat deze verwerking plaats kan vinden, moeten de gegevens hiervoor worden voorbereid. Dit voorbe reiden houdt o.m. in: het beoordelen en sorteren van de binnengekomen post en het coderen van de verstrekte opdrachten. De nieuwe medewerksters zullen bij alle bovenge noemde werkzaamheden worden ingeschakeld zowel bij de beeldschermactiviteiten als bij de administratie ve voorbereiding van de gegevens. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten van 18- 24 jaar, met minimaal een MAVO- en typediploma; enige type-ervaring strekt tot aanbeveling. Van onze arbeidsvoorwaarden zouden wij de volgen de willen noemen: 22 vakantiedagen 8% vakantiegeld reiskostenvergoeding voor hen, die buiten Amster- dam wonen. gratis abonnement op één van onze dagbladen korting op onze Parool- en Volkskrantreizen. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Elenbaas, toestel 222 of de heer N. Burgers, toestel 504. Ons telefoonnummer is (020) 92.68.70. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t a v. de heer N. Burgers, onder vermel ding van NB/1. STICHflNG KLINIEK KOOR I/ERSL4HNGS ZIEKTEN zoekt ten behoeve van het kliniekteam een Haar taken zullen onder meer bestaan uit: medische registratie; patiënten administratie notuleren van vergaderingen correspondentie Vereisten: een voltooide secretaresse-opleiding of ervaring als medisch-secretaresse. Salaris volgens CAO-Ziekenhuiswezen. Sollicitaties t/m 1 juli 1978 te richten aan de directeur, H. Hesseling, Spaarne 106, 2011 CM Haarlem. Eventuele inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer L. Schneider, tel. 023 - 31 92 94, toestel 38. STICfflNGEN CONSULMTIE l/OOR /ilCOHOL EN DRUC EN KLINIEK KOOR KERSL4I „e ZIEKTEN zoekt ten behoeve van het directie-secre ra een 0' De taken zijn onder meer het verzorgen van de instettingscorri* dentie in directiesfeer, notuleren van vergaderingen waarondjj directieteam; mede verzorgen van correspond archief; ig algemene administratieve werkzaamh Vereisten: een voltooide secretaresse-opleiding en/of ervaring als secretaresse. Salaris volgens Rijksregelingen afhankefi r leeftijd, opleiding en ervaring. Opname in Alg. Burgerlijk Pensioenfonds Sollicitaties t/m 1 juli 1978 te richten a directeur, H. Hesseling, Spaarne 106, 2011 Haarlem. Eventuele inlichtingen kunt u verkrijgen bij Steenstra, tel. 023-31 92 94 toestel 29. postbus 227 doetinchem, van nispenslraat 21 telefoon 08340 - 32641* De Stichting Festog stelt zich als doel de dienstverlening aan en de begeleiding van geestelijk gehandicapten. Zij beheert 20 instituten (dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen). Binnen het Centraal Buro zijn 4 stafafdelingen, waaronder de afdeling Personeelszaken. (Totaal bestara ruim 250 medewerkers). In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij een die o.m. zal worden belast met: de ontwikkeling van een in gezamenlijk overleg te formuleren personeelsbeleid, het overleg met direktie, hoofden van afdelingen en instituten omtrent de uitvoe ring van het personeelsbeleid, de begeleiding aan alle funktionarissen, die binnen de stichting met een deeltaak van het personeelsbeleid zijn belast,. de begeleiding van medewerkers, o.m. ten aanzien van introduktie, opleiding en loopbaanbegeleiding, in nauw overleg met het betreffende hoofd, de verantwoordelijkheid voor de personeels planning en administratie, de toepassing van de rechtspositieregeling, de zorg voor de bevordering en het behoud van een goed arbeidsklimaat en het begelei den van veranderingsprocessen. Van de kandidaten wordt gevraagd: minimum leeftijd van 30 jaar, een middelbare schoolopleiding en een hogere beroepsopleiding op personeels gebied, tenminste 3 jaar ervaring in een vergelijk bare funktie, eventueel op wat lager nivo, goede kontaktuele eigenschappen en gespreksvaardigheid, vestiging in Doetinchem of naaste omge ving. Het salaris wordt vastgesteld aan de hand va»1 de bindende rechtspositieregeling en bedrag minimaal f 39.056,— bij 30 jaar en maxima^ f 47.904,- per jaar, exklusief 8$ vakantie toeslag. Pensioenregeling volgens P.G.G.M.- regeling. Vakantiedagen 25. Beknopte schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur van de Stichting, Postbus 227, 7000 AE Doetinchem. Sollicitanten ontvangen nadere informatie omtrent de stichting en de sollicitatieprocedure. In verband met de vakantieperiode zal de sollicitatieprocedure begin augustus aanvangen. Sollicitaties kunnen derhalve tot 1 augustus worden ingezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16