Bentuop zoek naar een huis? Ze staan in uweigen krant. FAMILIEBERICHTEN Op donderdag 15 juni 1978 haalde de Here thuis zijn kind, mijn lieve man, onze fijne vader en opa Derk Jan Laanbroek m geboren te Zwolle op 3 december 1919. Eens. als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen. Heer, dan is uw pleit beslecht. F. J. P. Laanbroek-Valk kinderen en kleinkinderen Renesse, Putterweg 3. Geen bezoek geen bloemen. Diegenen die de begrafenis willen bijwonen worden verzocht op maandag 19 juni a s. om 12.00 uur in de Geref. kerk te Haamstede. Hogezoom 5 aanwezig te zijn, alwaar de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden door Ds J. C. Eikelboom. De begrafenis zal plaats hebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Renesse. Ge legenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw na afloop van de begrafenis. Loof den Here; mijn ziel, en ver geet niet een van zijn weldaden; gelijk zich een vader ontfermt over zijn kinderen, ontfermt zich de Here over wie hem vrezen! Psalm 103 Na een kortstondige ziekte nam de Heer tot Zich mijn lieve man, onze vader en grootvader Johannes Hopma op de leeftijd van 71 jaar. T. Hopma - de Jong Arnhem: H. J. Twenhaar - Hopma P. Twenhaar Harderwijk: Ch. Veenhuizen - Hopma T. J. Veenhuizen Haarlem: J. Hopma J.. J. Hopma - van Galen Huissen: P. Petit-Hopma Jac. Petit Oosterbeek, 16 juni 1978 Ploegseweg 11 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zater dag a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 20 juni a.s. om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Benedendprosweg te Oosterbeek, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. „In vrede kan ik mij te ruste bege ven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen" Psalm 4, vers 9 Heden nam God plotseling tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, broer en zwager Johan Louis Bakker huisarts op de leeftijd van 66 jaar. Amsterdam, C. Bakker-Werner Rineke Sietse en Tineke Chris Paul Zwolle, S. Bakker E. C. F. Bakker-Duintjer Enschede. G. Robaard-Bakker F. H. Robaard Heemstede, A. J. Brinkhorst-Bakker J. A. Brinkhorst Gorssel, C. C. M. Werner G. C. de Jonge-Werner Amsterdam, 13 juni 1978 Witte de Withstraat 13 hs, 1057 XE Amsterdam De begrafenis heeft in alle stilte plaatsge vonden. Opnieuw is onze familie in Arizona (U.S.A.) in rouw gedompeld, door het overlijden ten ge volge van een ongeval van Bram Koole op de leeftijd van 27 jaar, arts te Minnesota. Onze gebeden vergezellen Jack en zijn kin deren. Namens de familie: S. Koole Nieuwerkerk a/d IJsel A. M. Kalisvaart-Bos G. W. Burgerplein 4A Rotterdam 16 juni 1978 13 juni overleed mijn beste vriend J. L. Bakker Zijn waardevolle per soonlijkheid blijft bij mij in dierbare herin nering achter. Rust in vrede Hans. Martha Koster Oosterbeek, juni 1978. - w P20-RH s Met droefheid geven wij u kennis, dat de He< uit ons midden heeft weggenomen, n. kortstondige ziekte, mijn zeer geliefde onze schoonzoon, broer, zwager en oom Dammis van Affaire op de leeftijd van 55 jaar S. J. van Affaire-van Buren en verdere familie Rotterdam, 15 juru 1978 Ferguutpad 10. Geen bloemen Mijn man ligt opgebaard in het rouwcentn „Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 (Mijns! renplein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldi zaterdag van 11.30 tot 12.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag - juni a.s. op de begraafplaats van IJsselmonde aan- Benedenrijweg om plm. 14.20 uur. Vertrga vanaf het rouwcentrum om 14.00 uur Q( a 1 m Dankbaar heb ik ondervonden, de liefde en wakll ring die zo velen lieten blijken door bezoek, br t en bloemen, bovenal door de gebeden voor mijn en mij, dat ik u allen wil bedanken. Waar liefde woont, gebiedt de Heer i zegen. Daar woont Hij zelf, daar wordt Zij\ verkregen, en het leven tot in eeuwigheid. A. F. Veenhof-v.d. Werff Utrecht, juni 1978 Van Lidth de Jeudestraat 20 Algemene dankbetuiging I li q Langs deze weg willen wij iedereen bedanken t alle blijken van deelneming die wij hebben ondejei den bij het overlijden van onze vader, groet-, overgrootvader Sibolt Kok Familie Kok Dedemsvaart, juni 1978 Oranjestraat 10. GEMEENTE GRAMSBERGEN BESTEMMINGSPLAN DE KRIM De burgemeester van Gramsbergen brengt, ter v doening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wetd de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat d goedkeuring van de bi; raadsbesluit van 19 oktot 1976 vastgestelde partiële herziening van het bestef mingsplan de Krim onherroepelijk is geworden en d de partiële herziening ter gemeentesecretarie vo een ieder ter inzage ligt. Gramsbergen, 9 juni 1978. De burgemeester voornoemd, H. van Hout ZATERDAG 17 JUNI 1978 U heeft het gezien: in uw eigen kr«int staan in het week-end pagina's vol hui/en-mini's.Mécr dan ooit te voren. En-geen wonder, want die pagina's worden gelezen door 1.3 miljoen mensen in het hele land. Een ideale kans om je huis snel te verkopen! Dat grote aantal mini-adverten ties is in uw voordeel.U vindt nu in uw eigen krant een volledig aanbod van huizen.auto's, vakantieadressen, banen. Er staan ook veel meer kennis- Imakingsadvertenties en persoonlijke aanbiedingen in dan vroeger. Als u een huis zoekt of een auto, sla dan de mini-pagina's van uw eigen krant open. Als u graag op de hoogte wilt blijven van wat er te Koop is, lees dan de mini-advertenties. Alles staat er in. lees dan de mini-advertenties. Alles staat er in. Op de mini-pagina's staat wat er te koop is. 1938 1978 Op 22 juni a.s. is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Willem Brons en Bertha van Maasdam in het huwelijk traden. Wij nodigen u uit hen te komen feliciteren op zaterdag 24 juni a.s. van 14.30-16.00 uur in parkrestaurant „Rosarium" Europaboulevard. Amsterdam, Buiten- veldert Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Henny en Joe Peter-Dennis, Edith-Louite, Billy-Jo Ina en Ton Coenraad Nellie Amsterdam, le Kostvertorenkade 7' Weet u dat onze ouders, S. Geleijnse en M. Geleijnse-v. Nielen 1 juli a.s. hun zilveren bruiloft hopen te vieren? Wij nodigen u vriendelijk uit in de vreugde te delen door het paar te komen feliciteren op 30 juni 1978 tuisen 19.00 u. en 20.30 u. in „De Haard", Daguerre- straat 16, Den Haag. Bartjan Hans Ineke en Philip Lenny Er zijn geen kaarten verstuurd. Dankbaar en blij, delen wij u mede. dat D.V. 26 jurn 1978 onze ouders E. H. van Arkel en A. A. van Arkel-Kruger 25 jaar getrouwd zijn - Wij geven u graag gelegenheid hen te felicitefen zaterdag. 24 juni a.s.. middags van 3.00-4.30 uur in Hotel de Nederlanden, te Vreeland Bussum. juni 1978 Huize Vierhove Mecklenburglaan 14 Dick. Jolanda Johan Bea Ria. Mede namens onze kinderen danken wij allen die er aan hebben meegewerkt onze 40-jarige huwelijksdag tot een groots feest te maken. Veel bloemen geschenken en gelukwensen in allerlei vorm mochten wij ontvangen. Het was een onvergete lijke dag Bovenal dank aan Hem die ons dit deed beleven. J. L. Kroos W. C. M. Kroos-Alting Hendrik-Ido-Ambacht. Bred erode hof 5 Met eerbied en dankbaarheid gedenken wij de wijze en beminnelijke manier waarop hij zich in onze stad heeft ingezet voor de christelijke politiek. mr V. H. Bruins Slot, voorzitter Tj. Verdam, secretaris. Op 14 juni overleed in het Ziekenhuis te Velp onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba de Graaff Na het feest van haar 80-ste verjaardag ge vierd te hebben op 29 mei is zij nu voor eeuwig ingegaan tot het Feest van haar HEER. Namens de familie W. de Graaff Haarlem. 14 juni 1978 Jacques Perklaan 12. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot afscheid nemen is er zaterdag en zondagmiddag in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem van 15.00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 19 juni a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Heden heeft de Here in Zijn Vaderhuis opge nomen onzë lieve zuster, schoonzuster en tante Baukje de Jong-Roosjen echtgenote van Ds. J. S. de Jong. op de leeftijd van 67 jaar. Mede namens onze kinderen en klein kinderen: Zeist: D. Roosjen G. Roosjen-Boeijenga Weesp: L. Roosjen M. Roosjen-Fritsma Sneek. 15 juni 1978. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden na een langdurige en zeer moedig doorleefde ziekte van de heer Mr. P. H. van der Heijden Adjunct-Directeur voor Externe Betrekkingen van onze Vennootschap, op de leeftijd van 54 jaar. Wij zulten rijn bijzondere persoonlijkheid in dankbare herinnering houden. Raad van Bestuur NV. Philips' Gloeilampenfa brieken. Eindhoven, 15 juni 197S. In plaats van kaarten Dankbaar en blij hopen wij met onze ouders: Jan Hoogeveen Henny Hoogeveen-Klaassen D.V. op 19 juni a.s. de dag te herdenken waarop ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wout en Ineke Hans Jack Ineke Ieder die hen daarmee wil feliciteren is van harte welkom op vrijdag 23 juni 's avonds na 8 uur in de Oosterkerk, Leeuweriklaan 33 te Hoogeveen. Hoogeveen, juni 1978 Anemoonstraat 46 7906 PG Hoogeveen. (Enige algemene kennisgeving) Jezus leeft en wij met Hem. Dood waar is uto schrik gebleven! Na een rijk gezegend leven ging op de leeftijd van 83 jaar van ons heen mijn lieve man, mijn fijne vader, onze schoonvader en opa Anton Bernard Roosjen Ridder in de Orde van Oranje Nassau Commandeur in de Orde van de Nederlandse Leeuw Commandeur in de Kroonorde van België T. G. E. Roosjen-Kruit T. H. Attema-Roosjen S. H. Attema Geerd-Jan Anton-Bernard H. M. Roosjen-Lafeber Peter Amsterdam, 15 juni 1978 Zach. Jansestraat 21 huis Geen bezoek aan huis Geen toespraken De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101. Aldaar geen bezoek. In een dienst van Woord en Gebed willen wij God danken. Deze dienst zal D.V. gehouden worden maan dag 19 juni om 12.15 uur in de „Emmakerk", Middenweg hoek Hugo de Vrieslaan. Na af loop van de dienst gelegenheid tot condoleren in de kerk. De stichting De Nationale Landstormcommis sie (voormalige B.V.L.) ontving met leedwezen het overlijdensbericht van haar voorzitter Mr A. B. Roosjen Zijn markante persoonlijkheid zal in deze kring blijven voortleven. Namens het bestuur: H. J. P. van Heek, Merano, Italië. Th. Laan, Hoorn. 15 juni 1978. De Centrale van Anti-Revolutionaire Kiesver enigingen „Nederland en Oranje", Amster dam, geeft met droefheid kennis van het over lijden van zijn oud-voorzitter MR A. B. Roosjen kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur. Goedemorgen opa Langendoen gefeliciteerd met uw ver jaardag Alexandra Caroline Marco Robin Monique Getrouwd Henk Meager en Anne Roetman Delft, 17 juni 1978 van Bossestraat 17. Goede morgen Opa en Oma Goedhart Gefeliciteerd met Uw 50- jarig huwelijk. JACO ARJO RIANNE MIEKE CORINE ROKUS-JAN WILMA LIA RUUD EDDY KEES KARIN INGE MARK 1923 - 1978 'Vraagt naar den HEERE en zijne sterkte, zoekt Zijn aangezicht geduriglijk' Ps. 105 4 (trouwtekst) Deze maand juni mochten Hendrik de Jong en Klazina Anna Zuurmond in huiselijke kring dankbaar gedenken, dat zij vijfen vijftig jaar door de band des huwelijks verbonden waren. f Hun geliefde kinderen: Rochus en Corrie Suriname Heieen en Ad Zuid-Beierland Hans en Hilly Canada Henk en Lies Amsterdam Arend en Leny Alblasserdam Siena en Piet Vianen en kleinkinderen Alblasserdam, Cortgene 43. Hij zal het goede niet onthouden degenen die in oprechtheid wandelen. Psalm 84 vers 12 Met deze tekst werden onze ouders en grootouders J. Raadgever en G. M. Raadgever-Talsma 50 jaar geleden in het huwelijk verbonden. Wij hopen D.V. 28 juni deze gebeurtenis met hen te gedenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Uithoorn: J. Bleeker J. S. Bleeker-Raadgever Robert Jan Theo Paul Amsterdam-Overtoomse Veld. juni 1978 Floris Versterstraat 6 u.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14