FAMILIEBERICHTEN SDAG 13 JUNI 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lol en mei vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve oma hartelijk gefeliciteerd Willem, Janjaap GertJan Loof de Here, mijn ziel. en al uiat in mij is. Zijn heilige naam, Ps 103:1 Vandaag zijn wij 55 jaar getrouwd. Wij hopen dit heuglijke feit D.V. zaterdag 17 juni met onze kinderen en kleinkinderen te vieren. L. Herlaar, S. Herlaar-Pietersma Ermelo. Huygenslaan 18. In plaats van kaarten Een leder die van zijn of haar belangstelling heeft doen blijken ter gelegenheid van ons 50 Jarig huwe lijksjubileum. zeggen wij hierbij hartelijk dank. Het was geweldig en hartverwarmend. L. J. Overbeeke M. J. Overbeeke-Lammertse Edelmanstraat 85. 5331 TJ Kerkdriel. Enige algemene kennisgeving „Wij zijn d^s Heren" In Jezus ontslapen onze lieve man, vader en grootvader Jelle Jan Miedema oud 81 jaar Oud-zendingsarts, oUd-geneesheer-directeur van „de Hoogstraat" officier in de Orde van Oranje-Nassau Doorn: A. M. J. Miedema-Berg Apeldoorn: C. van Petegem-Miedema Jac. J. G. van Petegem Meteren: J. Miedema J. R. Miedema-Koksma San Ramon (Calif.): J. H. Miedema E. Miedema-Eerdmans Anakalang (Sumba): A. W. F. Miedema W. Miedema-van Otterlo Salatiga: B. J. Miedema S. T. Miedema-Robinson en kleinkinderen Doorn, zondag. 11 juni 1978 Prins Bernhardlaan 33 Dienst van Woord en Gebed op vrijdag 16 juni om 12.00 uur in de Geref. Kerk aan de Kamp weg te Doorn, waarna de begrafenis zal zijn om 12.45 uur op de oude begraafplaats aan de Amersfoortseweg te Doorn. God is niet een God van doden, maar van levenden. Matth. 22:32 Onze geliefde broer, zwager en oom Jelle J. Miedema werd uit onze familiekring weggenomen. Hij hoopte dit weekend uit het ziekenhuis weer thuis te zijn; God haalde hem voor eeuwig Thuis. Wij zijn zeer bedroefd. Hij betekende veel in ons aller leven. Bennekom: G. Ubels-Miedema Bennekom: W. Onvlee-Miedema L. Onvlee Lunteren: R. Miedema Bennekom: G. Berg-Miedema J. Berg Lunteren: C. J. Miedema Neven en nichten Bennekom, 11 juni 1978 „Waakt dan en bid, want gij weet noch de ure noch de tijd" Voor ons onverwacht, nam de Heere tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Sijbrigje Bos op de leeftijd van 54 jaar. Groningen. 11 juni 1978 Steentilstraat 3A A. D. van Huis Koos en Bettie Dorien Simon en Corrie Ina en Anne Allard Tina en Jan Bram en Irene Dirk Cathy Annemieke Geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „Algemeen Belang". Esdoornlaan 187 „Sel- werd". Condoleantiebezoek 's avonds van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 15 juni a.s. op de begraafplaats „Selwerderhof". Samenkomst aldaar in de aula waar een rouw dienst wordt gehouden die aanvangt om 9 uur. Op de gezegende leeftijd van 89 jaar is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder en grootmoeder Anna Goudje Lodder weduwe van J. C. Frijlink J. C. Frijlink S. C. Frijlink-Pabon Anneke Jan en Christi Utrecht. 10 Juni 1978 „De Lichtkring" Eykmanlaan 72 Correspondentie-adres: Hendrik de Keijserstraat 82, Utrecht Geen bezoek, geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 15 Juni om 10.30 uur in „De Lichtkring", waarna om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats .Daelwijck', Floridadreef. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis op de begraafplaats. In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Heden heeft God van ons weggenomen onze neef en beste huisgenoot Leendert Hendrik Koopman Jacobus op de leeftijd van 55 jaar Mede namens de familie H. J. Slothouber M. van Dolder Bussum, 12 juni 1978 Corr.adres M. van Dolder, Laarderweg 85, Bussum. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 14 juni a.s. 's middags om 3 uur op de Algeme ne Begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Thuis geen bezoek. Geen bloemen Met diepe verslagenheid vernamen wij het plotselinge overlijden van de heer L. H. J. Koopman Met grote trouw en nauwgezetheid heeft hij gedurende 14 jaar zijn taak als adjunct-admi nistrateur van het Comenius College vervuld. Hilversum, 12 juni 1978. Namens de schoolgemeenschap, Ir. J. D. Bijloo, voorzitter bestuur Drs. R. Hartman, rector. Zij bad: Heer ik leg de namen van mijn man en kinderen in Uw han den, graoeer Gij ze daarin met onuitwisbaar schrift. Na een moedig gedragen lijden, heeft God van ons weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Baukje Littooy-Postma eerder gehuwd geweest met Johan Marinus Morssink op de leeftijd van bijna 59 jaar. G. Littooy Ben en Gisela Mark Mini en Peter Marjolein Janny en Henk Jerny en Marieke Edwin en Wilna Almkerk, 11 juni 1978 Graaf van Hornestraat 8 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 16 juni a.s. des nam. om 1.30 uur in de Gereformeerde kerk te Almkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats. De rouwdienst zal geleid worden door Ds. J. Wolven Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Voor het bijwonen van dé begrafenis gelieve u om 1.30 uur aanwezig te zijn. Geen toespraken - Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Na een leven van toewijding en zorg heeft God uit haar lijden verlost, onze lieve zuster en tante Bé Postma echtgenote van Gijs Littooy Almelo: G. Renting B. Renting-van der Kooi Naarden: O. Postma R. Postma-Vledder Oud Sabbinge: F. Franken Th. Franken-Postma Reeuwijk: H. Postma D. Postma-Kruse neven en nichten. Almkerk. 11 Juni 1978 Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebroken: wij een ge bouw van God hebben in de heme len, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5:1 In Jezus ontslapen onze lievf nicht Baukje Postma echtgenote van G. Littooy op de leeftijd van 58 jaar. Zwolle: J. Ritsema-Praamsma. Kollum: H. Praamsma, Leeuwarden: M. de Lange-Praamsma neven en nichten Almkerk, 11 juni 78. In gelovig vertrouwen in haar Heiland is van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma Puck Valstar-Doorduin geboren 17-9-1918 A. Valstar Peet en Marjorie Valstar-van Vliet Rebecca Maasdijk, 11 juni 1978 Maasdijk 25 Gelegenheid tot condoleren van 15.00-17.00 uur en van 19.30-21.00 uur. Dé rouwdienst zal worden gehouden donder dag 15 juni a.s. in de grote zaal van het Gere formeerd kerkcentrum Prinsenlaan 4, Maas dijk. Aanvang van de dienst 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats Vinden op de Alg. be graafplaats te Maasdijk. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zuster en schoonzuster Puck Doorduin echtgenote van Arie Valstar B. Koorenneef M. Koorenneef-Doorduin R. S. Vreugdenhil-Doorduin Th. Bor A. Bor-v. d. Hek W. J. Doorduin N. v. Rijn T. v. Rijn-Doorduin A. Noordam N. Noordam-Schippers Maasdijk, 11 juni 1978 Zalig zijn de armen van geest want hunner is het koninkrijk der hemelen. Mattheus 5:3 Heden nam de Heere nog vrij onverwacht tot Zich onze innig geliefde dochter, zuster en tante Cbieltje Rog op de leeftijd van 45 jaar. „Gij zijt verlost, God heeft U welgedaan". L. Rog Ch. Rog-Westerduin A. Hinderink-Rog Joh. Hinderink Hans. Angeliqué, Michael, Benjamin. Scheveningen, 9 juni 1978. Bruinbankstraat 22. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren aan huis dinsdag avond van 7-9 uur. Onze dierbare is overgebracht naar ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. Gelegenheid tot bezoek van 4-5 en 7-8 uur. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsheb ben woensdag 14 juni om 1 uur op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" om 12.30 uur. Met diep leedwezen geeft het bestuur van het Schilderkundig Genootschap Pulchri Studio kennis van het overlijden van zijn voorzitter Dirk Bus beeldhouwer Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Begif tigd met de Penning van Bijzondere Vérdien- sten van de Gemeente 's-Gravenhage In dankbare herinnering aan zijn grote ver diensten en vriendschap Het bestuur van het Schilderkundig Genootschap Pulchri Studio 's Gravenhage, 10 juni 1978 Lange Voorhout 15 De crematie-plechtigheid zal plaats vinden op woensdag 14 juni om 11.00 uur in het cremato rium ..Ockenburgh", Ockenburghstraat 21, Loosduinen. De rouwstoet vertrekt om 10.15 uur vanaf het Prinsenvinkenpark 26 en pas seert om ongeveer 10.30 het gebouw van Pul chri Studio aan het Lange Voorhout, alwaar enkele momenten zal worden stilgehouden. dat ik met lichaam en ziel het eigendom ben van mijn ge trouwe Zaligmaker, Jezus Christus" Op zondag 11 juni heeft de Heer thuis gehaald onze zeer geliefde man, vader, grootvader en schoonzoon Jacob Willem Bakker geboren 21 november 1915 Gouda: J. Bakker-Kok C. A. Kok Wezep: W. Eilander-Bakker G. Eilander Terhei jden: M. G. Vink-Bakker F. Vink Reeuwijk: C. A. Bakker M. Bakker-Verwey Gouda: D. H. Bakker E. C. van Loon J. W. Bakker Kleinkinderen en verdere familie Gouda, 11 juni 1978 Jacob van Lennepkade 15 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Sint Jozefziekenhuis te Gouda. Gelegenheid voor condoleance-bezoek aldaar dinsdag 13 juni en woensdag 14 juni van 19.00- 19.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 juni om 11.00 uur in de Westerkerk te Gouda waarna de teraardebestelling plaats zal hebben om 12.00 uur op de begraafplaats IJsselhof te Gouda. Geen bloemen, geen toespraken geen bezoek aan huis. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23:4 Na een moedig gedragen lijden heeft God in zijn ondoorgrondelijke wijsheid tot Zich genomen Hendrikje Kisjes Zij werd 53 jaar. „Haar leven was dienen" Haar broers, zusters, neefjes en nichtjes: Den Haag, A. Kisjes Hoogland, R. Kisjes E. Kisjes-Leffers Corrie en Basti Doetinchem, J. Waterham-Kisjes B. Waterham Bas, Frank en Huib Amsterdam, 10 juni 1978 IJdoornlaan 431. Corr.: Forellendaal 696, 2553 KJ Den Haag. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7.00-8.00 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere- niging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 15 juni om 12.45 uur in de „Noachkerk", Nieuwendammerdijk 437 te Amsterdam, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Noorderbegraafplaats aan de Buikslotermeerdijk. ,,'k zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên" In alle rust en vrede is door de dood heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Agatha Gelderloos geb. Dijkema sedert 30 mei 1971 weduwe van Pauwel Gelderloos Zij werd 84 jaar. Soest: H. Gelderloos G. Gelderloos-de Bruin Wassenaar: H. D. Gelderloos M. A. Gelderloos-Oord Amstelveen: H. Gelderloos Papendrecht: J. J. Gelderloos C. Gelderloos-Dekker Nieuwerkerk a/d IJssel: E. Gelderloos A. Gelderloos-van den Brink Rotterdam: N. A. Griffioen-Gelderloos A. Griffioen klein- en achterkleinkinderen Wassenaar 12 juni 1978 Schouwweg 73 De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 16 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van de Be graafplaats „Zuiderhof" Kolhornseweg te Hil versum, waarna de begrafenis zal plaatsvin den. Gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in de aula van de begraafplaats Liever geen bloemen. Thuis geen bezoek. „Zalig de armen van geest, want hunner is het Koninkrijk der hemelen". Matth. 5 3 Na een liefdevolle verzorging in de Dr. Willem van den Bergstichting te Noordwijk heeft de Here van ons weggenomen ons geliefd zoontje en broertje Gertie op de jeugdige leeftijd van 7 jaar. G. van Rossum E. G. van Rossum-van der Kaay Marieke Eveline Monster, 11 juni 1978 Molenweg 61 Gertje is thuis opgebaard alwaar dagelijks gelegenheid tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats te Mon ster op donderdag 15 juni om 3 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden. „God enkel licht". Bedroefd om haar heengaan, maar blij omdat zij uit haar lijden is verlost, heeft God heden tot Zich genomen mijn liefhebbende dochter, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Paulina Verdoes op de leeftijd van 46 jaar. Leiderdorp: A. Verdoes A. Verdoes Z alt bom mei: A. van den Wijngaard-Verdoes W. J. van den Wijngaard Heemstede: N. Verdoes J. M. Verdoes-de Haas Barneveld: M. van der Zwan-Verdoes G. van der Zwan Leiden: A. Verdoes G. A. den Heeten nichten en neven. Leiden, 11 juni 1978. Corresp.adres: Argusvlinder 11, 2317 KB Leiden. (Geen bloemen) De rouwdienst zal gehou den worden donderdag 15 juni a.s. in de aula van de algemene begraafplaats aan de Hoog- madeseweg te Leiderdorp, aanvang 14.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) Op Zijn dag is in haar Heer en Heiland ontsla, pen onze lieve moeder en oma Johanna Margaretha Wolters op de leeftijd van 78 jaar. Sinds 2 juli 1966 weduwe van Hendrik Johan Steensma. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest Groningen, 11 juni 1978 „Nebo-flat", Paterswoldseweg 288. G. H. J. Koopmans-Steensma Tj. Koopmans Sytze, Joke, Hannie Groningen: H. C. Steensma Emmeloord: H. G. Steensma Stadskanaal: S. R. Steensma J. Steensma-de Vries Johan, René Corr.adres: Van Starkenborghstr. 2, Groningen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van h« „Neboflat". Condoleantiebezoek aldaar woensdagavoni van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1! juni a.s. op de begraafplaats „Selwerderhof. Samenkomst aldaar in de aula waar een rouw. dienst wordt gehouden welke aanvangt om 1 „De Heer is mijn Herder". Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man onze lieve vader en opa, Gerard Willem Goedhard op de leeftijd van 67 jaar. J. Goedhard-Taal Nieuwkoop: W. J. A. Goedhard T. Goedhard-Weening Robert, Esther, Belinda en Walter 's-Gravenhage: J. C. H. Goedhard. 's-Gravenhage, 11 juni 1978. Mep pel weg 3. De dienst van Woord en Gebed zal wordet gehouden donderdag 15 juni om 13.00 uur in <k aula van „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoe liestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begra fenis zal plaatshebben. Vertrek van Meppelweg 3 om 12.40 uur. ,,'k Zal eeuwig zingen van Got goedertierenheid" Psalm 1 Op Gods tijd, maar voor ons onverwacht, plotseling uit onze familiekring weggenome onze geliefde broer en zwager Harm Steenhuis Geliefde echtgenoot van Trientje de Wit Hij mocht 72 jaar worden. Mogen zij hun troost vinden bij de Heer die all wonden heelt. Roden: D. Steenhuis-Barkmeyer M. Feikens Leek: J. Steenhuis 2. Steenhuis-ter Veer Velp: J. Kieneker-Steenhuis A. Kieneker Leek. 10 juni 1978. „En nu, wat verwacht ik, Hce» Mijn hoop, die is op U". Psalm 39 Geheel onverwacht nam God tot Zich Alberdina Jacoba van den Brink- Dankbaar op de leeftijd van 32 jaar. Wassenaar: G. van den Brink Apeldoorn: J. A. Dankbaar Gerda, Jenneke, Wim Zeist: G. van den Brink J. P. van den Brink-van Rijswij Petra Wassenaar, 10 juni 1978. Duinrooslaan 1. Dieneke ligt thuis opgebaard. Bezoek aldai op woensdag 14 juni a.s. van 19.00-20.00 uu De begrafenis is bepaald op donderdag 15 ju a.s. om 14.30 uur op de Hervormde begrai plaats aan het Dorpsplein te Wassenaar. vo< afgegaan door een rouwdienst aanvangen 14.00 uur in de Dorpskerk te Wassenaar. Geen toespraken. Na afloop van de begrafenis is er gelegenhi tot condoleren. In Jezus ontslapen onze lieve broer en zwa| Douwe van Randen echtgenoot van IJ. Huisman Eerder weduwnaar van G. Andrea in de ouderdom van 81 jaar. Sneek: S. Roodbergen E. Roodbergen-Visser Utrecht: Tj. Huisman x C. Huisman-van Randen 10 juni 1978. Vervolg op

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8