De ondernemer maakt beleid: Z'n vertrouwensman bij de Amro Bank is hem behulpzaam bij de realisatie. üsfc Snel. Deskundig. Betrokken. VAKANTIE BRIEVENBUS Nu tijdelijk ook in een kistje van 25 in uw Panter Rood Ongematteerd Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aannemen WIJ moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen In zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wensen overlaat WIJ kunnen hiervoor dan ook geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! hulsadres Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: VAKANTIEPERIODE VanTerug op: VAKANTIE-ADRES Per adres- Woonplaats- Land: a atl pril» op roarendng naar hal buitenland Portokosten Nedertand en Belg Ié gratis Land- an Luchtpost Mnnen Europe 1.75 per deg Ter voldoening van deze koeten ontvangt u een acceptgirokaart Firma Van Gaanderen gaat meer doen Landbouwer Bos koopt 8 bunder grond. voor de oudere medewerker. Bejaardentehuis Zornierust besluit bouwreserve te beleggen. Schoonmaakbedrijf Paraat-Cleaning bezint zich op het te hoge debiteurensaldo. Bollenhandelaar Croon zoekt export expansie in Canada. WEG B.V. pat over tot de aanschaf van vier nieuwe grondverzetmachines. „Het is een van onze belang rijkste taken, de ondernemer die bij de realisatie van z'n plannen financiële en banktechnische hulp nodig heeft, in alle opzichten bij te staan. Wij bieden hem in de eerste plaats een snel en deskundig advies dat vaak verder gaat dan alléén het antwoord op de gestelde vragen. Omdat wij, naast de financiële op lossing op korte termijn,ook de continuïteit van de onderneming in ons advies betrekken. Wij bieden de ondernemer bovendien een efficiënte bank- service, die hem van een hoop kop zorg bevrijdt" Maatwerk. Veel ondernemingen, van een manszaak tot groot bedrijf,doen zaken met de Amro Bank en maken gebruik van de talrijke Amro- diensten voor het bedrijfsleven. Die diensten worden soepel aan gepast aan de individuele eisen van de cliënt. De Amro levert maatwerk. Of het nu gaat om bedrijfsfinancie- ring of om binnen-en buitenlands betalingsverkeer. Om verzekeringen en pensioenvoorzieningen of om adviezen inzake ondernemings vormen. Persoonlijke betrokkenheid. De ondernemer die zich wendt tot z'n plaatselijke Amro Bank, krijgt te maken met één en dezelfde adviseur. Meestal de kantoor directeur. Hr. W. J. v. Samen. Amro Bank, Baander 2, Emmen. Telefoon 05910-18376. Deze heeft een grote zelfstandig heid. Daardoor kan hij zich persoonlijk inzetten voor de cliënt. Kan hij snel en slagvaardig reageren. De Amro directeur is bovendien deskundig, waar het de problema tiek van het bedrijfsleven betreft. En mocht de zaak bijzonder gecompliceerd of specialistisch worden,dan kan hij-via directe lijnen-contact leggen met specialisten. In de loop der tijd groeit tussen hem en z'n cliënt een sfeer van vertrouwen. En menig ondernemer ontdekte nieuwe mogelijkheden en perspectieven voor z'n bedrijf, dank zij een tip,opmerking of advies van z'n vertrouwensman bij de Amro Bank. «IJ&ÉÈC#».- SDAG 13 JUNI 1978 Een leuk cadeautje voor vaderdag. TROUW/KWARTET P 18 - RH Senoritas Rood Ongematteerd f 8,75 per kistje van 25 f'- sag Senoritas Rood Ongematteerd f 3,50 per doos van 10

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20