vacatures in <lc gcasoiidlicidsMorfl adjunkt-direktrice/ direkteur y NEBOZIEKENHUIS 2üjoJJ ADJUNCT VERPLEEGKUNDIG DIRECTEUR Numansdorp. waarnemend hoofd van de verzorging zeister ziekenhuis rijnlands zeehospitium „Sonnevanck" eerste verpleegkundige verpleegkundige OK verpleegkundigen OK asslstent(e) waarnemend hoofdverpleegkundige Iulbna ziekenhuis veenendaal MAATSCHAPPELIJKE GEZONDHEIDSZORG een stafdocent(e) verpleegkundige zeister ziekenhuis bezigheids/aktiverende therapeuten psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" sub-hoofd (m/v) Stichting service-flat ,,de Keizershof" te Utrecht ZIEKEN-of BEJAARDENVERZORGEN I JJ3; afdelingshoofd ZATERDAG 10 JUNI 1978 TROUW/KWARTE 'ER Het bestuur van de Vereniging tot Exploitatie van Inrichtingen ten behoeve van de Volks gezondheid te Hellendoorn zoekt voor het 220 bedden tellende psycho geriatrisch verpleeghuis "KRÖNNENZOMMER" te Hellendoorn een als opvolg(st)er van de huidige functionaris, die wegens ziekte haar werkzaamheden heeft moeten beëindigen. "Krönnenzommer" heeft een tweehoofdige directie, n.l. een medisch directeur en een economisch directeur. Het aandachtsveld van de adjunct verpleegkundig directeur dient zich voornamelijk te richten op de verpleging, de in-service-opleiding en het internaat. T.a.v. de verpleging leven bij het bestuur en de directie wensen tot optimalisering van het leefklimaat voor de opgenomen bewoners. In de instelling zijn een hoofd van de opleiding en een mentrix werkzaam. De werving van voornamelijk op te leiden personeelsleden behoort mede tot de taak van de adj. verpl. dir. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma verpleegkundige A en B, minimaal een stafopleiding te hebben gevolgd, en bij voorkeur ervaring te hebben in een functie van coördinerend hoofd of hoofd verplegingsdienst. Op de instelling is de C. A.O. Ziekenhuiswezen van toepassing. Eventueel is op het ruim 30 ha grote terrein een woning beschikbaar. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door J.M. Spaan, economisch directeur, tel.nr. 05488-255 tsl. 620 (privé nr. 05496-2754). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de secretaris van de Vereniging, mevr. mr. M.T. v.d. Haagen-Veenstra, A 10, 7447 PJ Hellendoorn. brvno,. I< I z De direktie van de Stichting Bronovo-Nebo komt in verband met het vertrek van de verpleegkundig direktrice van het Nebo- Ziekenhuis gaarne in kontakt met een verpleegkundige die de funktie van wil vervuilen. De taak van betrokkene is als volgt: leiding geven aan de verpleegdienst, de operatie-afdeling en de poliklinieken de zorg voor een adekwate personeels bezetting stimuleren en introduceren van nieuwe ontwikkelingen op verpleegkundig gebied toezicht houden op de praktijkopleiding en -begeleiding deelnemen aan het werkoverleg met andere diensten en medewerken aan de totale beleidsuitvoering voor het zieken huis. Gedacht wordt aan een verpleegkundige met leidinggevende ervaring en bij voorkeur met hogere opleiding. Betrokkene dient de protestant-christelijke signatuur van het ziekenhuis te onder schrijven. De aan te stellen funktionaris zal haar/zijn taak vervullen in samenwerking met de verpleegkundig direkteur van de Diakonessen- inrichting Bronovo. Informaties worden verstrekt door de huidige direktrice, Zr. J.M. van Dijk, Scheveningseweg 106, Den Haag, telefoon 070 512171. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van voornoemde Stichting, Postbus 80401, 2508 GK Den Haag, onder vermelding van de letters AD. Bejaardentehuis "De Buitensluit", Bernhardstraat 25, In ons bejaardenhuis met een kapaciteit van 70 bewoners komt binnenkort de funktie vakant van: Wij denken aan een medewerkster die: - in het bezit is van het diploma ziekenverzorgster over leidinggevende kapaciteiten beschikt - goede kontaktuele eigenschappen bezit - een leeftijd heeft van 25 jaar of ouder - een positief prot. chr. levensbeschouwing heeft. De C.A.O. voor bejaardentehuizen is van toepassing evenals de pensioenregeling P.G.G.M. Een flat intern is beschikbaar. Sollicitaties te richten aan de administratrice mevr. F.G.v. Griethuijsen- v.d. Vinde, Weverseinde 335, Puttershoek, tel.: 01856-1797. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en ongeveer 450 medewerkers. Binnenkort ontstaat op onze moderne en goed geoutilleerde röntgen- afdeling. waari22 medewerkers werk zaam zijn. een vakature voor een RADIODI AGNOSTISCH LABORANT(E) Het bezit van het diploma diagnostiek is vereist. i Kandidaten dienen bereid te zijn via de semafoon beschikbaarheidsdiensten te verrichten. Het salaris en de sekundaire arbeids voorwaarden zijn konform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor tijde lijke huisvesting zijn kamers beschik baar. De heer A. W Verbeek, radioloog, telefoon (03404) 28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken van het Zeister Ziekenhuis. Prof. Lorentzlaan 76, 3707 HL Zeist. Dc Stichting Riinlands Zcehospitium tc Katwijk aan Zee beheert een revalidatie-centrum voor vol wassenen en kinderen met een afdeling poliklini sche hartrevalidatie. Tevens een voorzieningencentrum voor plm. 100 motorisch gehandicapte kinderen en jongeren. Aan de instelling is een Methylschool verbonden. Voor de afdeling volwassenen van het Rijnlands Revalidatie-centrum vragen wij voor zo spoedig mogelijk een ERGOTHERAPEUT! Dit is een zelfstandige funktie in teamverband. Tevens is er plaats voor een BEZIGHEIDSTHERAPEUTE die binnen de afdeling ergotherapie zelfstandig meewerkt aan het revalidatieproces. De afdeling heeft 34 bedden en een polikliniek. Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. - Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenwcg 17, Katwijk aan Zee. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Mej. E.A.M. v.d. Wal, hoofd ergotherapie, tele foon 01819 - 16941 Wij hebben plaatsingsmogelijk heid voor gediplomeerd Protestants Christelijk Verpleeghuis voor somatisch zieken en revalidatie te Harderwijk zoekt een die in staat is de leiding op zich te nemen van één van haar vier verpleegafdelingen 30 bedden). Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma ziekenverpleging A. leidinggevende capaciteiten zijn uiteraard noodzakelijk. Gezien het karakter van het huis wordt van de kandidaten een positief prot. chr. levens instelling verwacht. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de verpleegkundig adj. directeur. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor de kinderafdeling van ons 270 bedden tellende ziekenhuis vragen wij in het bezit van de aantekening kinder verpleging; De kinderafdeling telt 50 bedden en is onderverdeeld in een boxenafdeling (13 bedden); zuigelingen/couveuseaf deling (14 bedden) en de afdeling voor peuters, kleuters en oudere kinderen (23 bedden) Schriftelijke sollicitaties aan hethoofd personeelszaken iii ^WÊMWÊÊÈÊÊËÊiZMÊÊÊÊmÈmÊ Ook zij die bereid zijn de oplei ding te volgen kunnen reflec teren. Tevens bestaat er een vakature voor een en een op de 20 bedden tellende gynaecologische afdeling. Wij hebben goede woonruimte beschikbaar in onze personeelsappartementen Sollicitaties kunt u richten aan de direktrice van het ziekenhuis op onderstaand adres Postbus 30. Veenendaal. Tel 08385-190491 Studenten en Docenten van de 2-jarige opleiding tot verpleegkundige in de verbonden aan de Haagse Sociale Academie vragen per 1 augustus 1978 of z.s.m. daarna voor de dag- en parttime opleiding voor het geven van lessen METHODIEK VERPLEEG KUNDE. Wij denken aan iemand met: a. MGZ en hogere opleiding of MO pedagogiek salarisschaal 2 W.V.O.; MO-B schaal 1 óf b. MGZ en docentenopleiding salarisschaal 3b W.V.O. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij - kan werken in een demokraliese struktuur en bereid is hieraan een positieve bijdrage te leveren; - begeleiding kan geven aan leergroepen en supervisie kan geven; - in staat is een relatie te leggen tussen de gezondheidszorg en maatschappelijke ontwikkelin gen; - bereid is om organisatorische werkzaamheden te verrichten. Werkervaring (met MGZ) strekt tot aanbeveling. Inlichtingen bij de staf van de MGZ-opleiding tel. 070-8587 66. Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de sollicitatie-kommissie MGZ, Saffierhorst 105 te 's-Gravenhage. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en ongeveer 450 medewerkers. Binnenkort ontstaat op de polikliniek een vakature voor een FULL-TIME VERPLEEGKUNDIGE (mnl.) voor de gipskamerende E.H.B.O.- afdeling. Aan deze funktie zijn geen avond-, nacht- of weekenddiensten verbonden. Gevraagd wordt het diploma zieken verpleging A. terwijl enige ervaring op de gipskamer tot aanbeveling strekt. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de C A.O. voor het Ziekenhuiswezen; voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de polikliniek. zr. C. van Zuijlekom. tel (03404) 28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken Uw schriftefijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken van het Zeister Ziekenhuis. Prof. Lorentzlaan 76. 3707 HL Zeist Binnen ons geronto-psychia- trisch blok dat zich richt op de screening en behandeling van psychisch gestoorde bejaarden, bestaan vakatures (full-time) voor gediplomeerde Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met de opleiding Haarlem of Breda/Epe en belangstelling voor, liefst ook ervaring met, bovengenoemde patiëntenkategorie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. H. de Jong, blokkoördinator, tel. (02520) 77 41. toestel 2035. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2120 BA Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANOE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN (2D Psychiatrisch Ziekenhuis Denneno Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorgi geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis, inklusief h poliklinieken en dagbehandelingsmogelijkheid. Het is gelegen in de rustieke omgeving van Noord-Drfi Wij vragen voor een afdeling waar 50 vrouwelijke chrorj verzorgingsintensieve patiënten verpleegd worden een Bovengenoemde afdeling is momenteel bezig zich opnie oriënteren omtrent begeleiding en werkwijze t.a.v. de aai zorg toevertrouwde patiënten. Het ligt in de bedoeling te komen tot een struktuur waart de verschillende A.D.L.-nivo's in deze afdeling ook ste met dit nivo korresponderende bejegening krijgen. Het meedenken over en gestalte geven aan dit verpleegkJ beleid behoort o.m. tot de taak van het sub-hoofd onder I? van het verpleegkundig afdelingshoofd en de andere teamleden. Verder vervangt het sub-hoofd het verpleegkundig afdelingshoofd bij diens afwezigheid. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn va| diploma B-ziekenverpleging. Het diploma A-ziekenverpleging en/of ervaring met het I verplegen van deze kategorie patiënten strekt tot aanbevT Aanstelling geschiedt in de rang van Eerste Verpleegkuri Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Ij G.J. Westrik, verpleegkundig koördinerend hoofd, tel.:05905-1331. Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie sturen aan de heer C.A. de Graaf, adjunkt direkteur personeelszaken, Dennenoord, 9471 KA Zuidlaren De bewoners van de 100 wooneenheden van de service-flat ,,de Kei; hof" vormen tezamen een leefgemeenschap welke is gebaseerd op v dig individuele zelfstandigheid. Ten behoeve van de door de stichting te verzorgen service-elemer waaronder ondermeer het verstrekken van eerste verpleegkundige zoeken wij op korte termijn een Van belangstellende voor deze funktie wordt verwacht: - het bezit van het diploma zieken- of bejaardenverzorgende; begrip voor de problematiek voor de ouder wordende mens, - het stimuleren van een goed woon- en leefklimaat Salaris is in overeenstemming met bestaande regelingen. Een komp woning is ter beschikking voor hen die intern willen wonen. Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van opleiding en ervaring te richten het bestuur van de Stichting serviceflat ,,de Keizershof" pla Postbus Naar den. Tel. 02159-46321, tst. 220. n; in; .Ier dc l>0! Wij hebben dringend behoefte aan een vooreen afdeling, waarin 30 somatisch zieken zijn gehuisvest. Ons huis is een zogenaamd gekombineerd verpleeghuis met 170 plaatsen, deels voor somatisch zieken en deels voor psycho geriatrische patiënten. Wij vragen van u dat u in het bezit bent van het diploma Zieken verpleging A. Verpleeghuiservaring en in staat leiding te geven strekken tot aanbeveling. Uw aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleegkundige. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Ziekenhuiswezen. Gezien het karakter van ons huis is het noodzakelijk dat u een protestants-christelijke levensovertuiging heeft. Voor nadere inlichtingen kunt u ons bellen: 05200-40333, toestel 130. Zr. J. v. d. Belt, verpleegkundig direktrice. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Chrisreh/ke Vereniging Hel Zonnehuis mei verpie huizen te Amstelveen Beekbergen Doom Viaardmqen Zuidhorn en Zwolle Hk m Cf

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20