I Pgy* IPEBSONEEL GEVRAAGD] VenkcuSe Advertentiepagina's pagina's vol nieuws 'nH medewerkster personeelsadministratie I.C.C.O. PERSONEELSFUNKTIONARIS HTS-er met onderwijservaring LEIDINGGEVEND ASSISTENT II Iliffl ZATERDAG 10 JUNI 1978 DE STICHTING INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKE- UNGSPROJEKTEN is Mn Protestantse organisatie die zich toelegt op het vertenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojecten van partikuliere organisaties in landen van de derde wereld. De aktiviteiten van ICCO in Latljns-Amerika hebben zich de laatste jaren verviervoudigd en dit maakt een verdere aanpassing van het aantal personeels» leden binnen onze afdeling Latijns-Amerika noodzakelijk. Wij zoeken daarom op korte termijn: A. REGIOMEDEWERK(ST)ER Het takenpakket voor deze funktionans bestaat voornamelijk uit het onder leiding van en samen met de verantwoordelijke Regiosekretans beoordelen en verwer ken van projektgegevens om zo te komen tot projektvoorstellen die aan de Nederlandse overheid voorgelegd kunnen worden. Voor het vervullen van deze taak dient de regiomedewerk(st)er over de volgende kwaliteiten te beschikken goede schrijfvaardigheid in de Spaanse en Engelse taal in staat zijn zelfstandig te korresponderen een goede redaktionele vaardigheid vermogen zich in te leven in de omstandigheden waaronder de projektaanvra- gers verkeren enig inzicht in de ontwikkelingsproblematiek in Latijns-Amerika vermogen om in teamverband te werken. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een hogere bereoepsopleiding en en enige jaren werkervaring in Latijns-Amerika. Leeftijd: 25-35 jaar B. STAFMEDEWERKER LATIJNS-AMERIKA voor de Afdeling Financien en Afwikkeling Deze stafmedewerker zal belast worden met de administratieve begeleiding van door de Nederlandse overheid goedgekeurde projekten voor Latijns Amerika. Wij denken voor deze funktie aan iemand met: ervanng in financieel beheer en een goede boekhoudkundige kennis (op middelbaar niveau) scnrijt- en spreekvaardigheid in Spaans. Engels en Nederlands belangstelling voor ontwikkelingsvraagstukken bereidheid tot samenwerking in teamverband. C. AFDELINGSSEKRETARESSE Onze afdeftngssekretaresse gaat ons binnenkort verlaten en voor haar zoeken we een opvolgster. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan een ervaren sekretaresse die in staat is om leiding te geven aan een administratief team van drie mensen zelfstandig boeven op te stellen in de Spaanse en Engelse taal vergadenngen voor te bereiden en te notuleren inkomende post. voomameli|k in de Spaanse taal. overzichtelijk te verwerken in de proiektdossiers de atdeimgsagenda te beheren Tot haar taak behoort tevens het typen van projektvoorstellen en reisverslagen en het verrichten van overige op de afdeling voorkomende administratieve werk zaamheden D. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER De kontakten met Latijns-Amerika worden bijna uitsluitend onderhouden in het Spaans en Portugees en daarom zoeken wij een administratief medewerkster die in staat in in ..gebrekkig" Spaans/Portugees gestelde brieven of konsept-brieven uit te typen in korrekt Spaans en Portugees Bovendien zal zi| verantwoordelijk zijn voor het typen van de Spaanse projektaan- vragen zoals die door de stafmedewerkers opgesteld worden. Voor deze funktie denken wij aan iemand met Spaans als moedertaal en enige kennis van het Nederlands en Engels. Alle genoemde funkties houden een volledige dagtaak in. Gezien onze achtergrond en ons relatiepatroon naar overzee geven wij de voorkeur aan sollicitanten die vanuit een evangelische inspiratie willen werken. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief met uitgebreide gegevens uiterlijk 10 dagen na verschijning van deze editie te richten aan de Direktie van ICCO. Stadhouderslaan 43. Utrecht. Sla spijkers met koppen. word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041 <£ÏI5>ur» hmtrlijk Nationaal N akmbond Utrecht. Ravcllaan I ftMlbui 2475 Veldwijk is een psychiatrisch ziekenhuis waar ca. 600 patiönten worden behandeld on verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Het totale personeelsbestand bedraagt plm. 600 mede werkers. Ter versterking van onze afdeling personeelszaken vragen wij een Deze medewerker zal zich binnen het team van de afdeling personeelszaken na een inwerkperiode, met een grote mate van zelfstandigheid gaan bezig houden met alle voorkomen de personeelsaangelegenheden van een bepaald aantal afdelingen in de Verpleegdienst. Daarnaast zal tot zijn taak gaan behoren het ontwerpen, introduceren en invoeren van beheers- methodieken en richtlijnen ten behoeve van de personele organisatie. - in de naaste toekomst gestalte geven aan de Invoering en begeleiding van het landelijk nog vast te stellen funktie- klassif ikatiesysteem voor het ziekenhuiswezen. Van deze funktionaris die ongeveer 30 jaar oud is. wordt ver wacht dat hij beschikt over: kennis van de ontwikkeling op het gebied van personeels- en organisatiebeleid en de daarop van toepassing zijnde beheersmethodieken, o.a. blijkend uit een relevante oplei ding op HBO-niveau. enige ervaring in genoemde werkzaamheden - goede relationele vaardigheid goede verbale uitdrukkingsvaardigheid. Wij stellen prijs op een Christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door de Adjunkt Direkteur personeelszaken, (tel. 03417-4848). Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ertnelo In onze onderneming besteden wij veel aandacht aan de opleiding van medewerkers, die de bediening van de tech nische apparatuur tot hun taak hebben. Verantwoordelijk hiervoor is de sector „technische oplei dingen". een onderdeel van de opleidingen van de afdeling Personeelszaken. Voor de leiding van deze sector vragen wij een die - vanuit deze ervaring - in staat is richting te geven aan de uiteenlopende vormen van opleiding. De sector „technische opleidingen" wordt gevormd door een klein team van een drietal medewerkers. Indien u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u voor nadere inlichtingen bellen, de heer J. van der Meulen, telefoon 075-12 77 70, toestel 2173. Uw sollicitatie, met vermelding van leeftijd en ervaring, kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westzijde 103, 1506 GA Zaandam. Koninklijke Verkade Fabrieken B.V., Zaandam-Holland 3 arimini Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geestesziekten. team van de afdeling personeelszaken bestaat uit 3 administratieve medewerksters en 4 personeelswerkers. Door het vertrek van één der teamleden is er een vakature omstaan in de funktie van Tot haar taken behoren ondermeer het verzorgen van de korrespon- dentie, het maken van afspraken, het bijhouden van agenda's en het verstrekken van informatie. Tevens wordt van haar een aktieve deelname verwacht in het team overleg. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan kandidaten tot 30 jaar met een sekretaresse-opleiding of een opleiding op havo- of meao-nivo en een goede type- en stenovaardigheid. Zij moeten zelf standig kunnen werken en plezier hebben in het omgaan met mensen. Promotie-mogelijkheden zijn aanwezig. Informatie kan worden ingewonnen bij Greet Heikoop, toestel 208. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266. 3818 EW Amersfoort, tel. 033-38534 Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Amsterdam Doetinchem Haarlem Leiden Zutphen Arnhem Ede Hoogeveen Purmerend Voor onze kantoren te Doetinchem, Haarlem, Hoogeveen en Hoorn zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van die gelet op kennisniveau, ervaring en ambitie, hetzij direkt, hetzij na een korte interne opleiding kunnen fungeren als controleleider. Ook zij die nog niet als zodanig werkzaam zijn geweest, doch wel een verantwoordelijke administratieve funktie bekleden komen in aanmerking. Het bezit van het staatspraktijkdiploma is vereist, danwel vergevorderde studie voor het diploma van registeraccountant. Wij kennen een uitstekende studiekostenregeling voor het volgen van de opleiding tot registeraccountant, of één der hogere administratieve diploma's. Voor een eerste afspraak kunt u telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met het desbetreffende kantoor. 7001 AB Doetinchem, Plantsoenstraat 79-81, telefoon 08340 - 3 41 53 2012 JG Haarlem, Fonteinlaan 9, telefoon 023-31 93 64 7902 AV Hoogeveen. Willemskade 29A, telefoon 05280 - 6 72 52 1621 HC Hoorn, Gedempte Turfhaven 3-7. telefoon 02290-1 9341.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18