<i U oil er oe Een nieuwe generat klassieke orgels is geïntroduceerd. viscount Domus 4 f. 695C FAMILIEBERICHTEN 'f( ZATERDAG 10 JUNI 1978 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen opa en oma Reinders hartelijk gefeliciteerd Annette en Nico Gefeliciteerd Liz Ik hou veel van je Paul Lieve papa gefeliciteerd Hilde Welzalig hij, die de God ran Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Heren, zijn God." Psalm 1465 Zo de Heer wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders T. Valstar en J. Valstar-Buitelaar op woensdag 21 juni a.s. hun gouden huwe lijksfeest te vieren. Dat God hen ook op hun verdere levensweg begeleide, is de wens van hun dankbare kin deren. Dokkum Gré en Kees Heemstede Jannie en Kees Honselersdijk Arie en Nel Adnaan en Willy Teun en Chris Nuenen Piet en Alice Driebergen Nel en Cees Honselersdijk Jack en Cobie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Honselersdijk. 7 juni 1978 Poeldijksepad 6 leder die onze ouders wil feliciteren, is van harte welkom op woensdag 21 juni a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in De Spaansche Vloot, Ds Van Geeststraat, "s Gravenzande „De eeuwige God is u een woning en onder u Zij» eeuwige armen." Het is 50 jaar geleden, dat onze ouders en groot ouders Jacobus Schoonhoven Adriana Karolina Schoonhoven-van de Wetering met deze belofte hun huwelijk begonnen Samen met hun vrienden en kennissen hopen wij dit te vieren op 16 juni a.s. U kunt hen tussen 17.00 en 18.00 uur gelukwensen in restaurant „De Hoogwerf", Zijdelaan 20, 's-Graven- hage. de kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage. juni 1978 Van Hoeylaan 1. 40 jaar geleden om precies te zijn op 8 juni 1938, zijn oom Henk en tante Tien, de heer en mevrouw H. Boshoven en C. Boshoven-van Steenwijk in het huwelijk getreden Omdat dit een feit is. dat ze dankbaar gedenken, is het ons een genoegen, u in de gelegenheid te stellen hen te feliciteren, zo de Here wil. op dinsdag 13 juni a.s. in het IJsselhotel op de linker IJsseloever te Deventer, van 17.30 uur-19.00 uur. Karei en Dickie de Rijk. Leliestraat 60. Deventer Met dank aan God dat Hij hen voor efkaar en voor ons heeft gespaard, hopen wij D.V. Donderdag 22 juni met onze ouders en grootouders L. Heuvelman en W. M. Heuvelman-Veldhuijsen de dag te herdenken, dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Bodegraven: Rita en Pieter ten Bruggencate Nanda, Margreet en Dineke Leiden: Joke en Flip Ravensbergen Lex en Petra Ammerstol Greet en Ruud Heijtink Apeldoorn „Walterbos Gelegenheid tot feliciteren 22 juni in ..Walterbos". Mercunuslaan 35. Apeldoorn. 1953 1978 In dankbaarheid hopen Alb. Dekker en R. Dekker-Blom op 16 juni a.s. te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen: Tineke en Willem Jan Albert en Margreet Arie Marja Dit is de dag die de Here gemaakt heeft: laten wij juichen en ons daarover verheugen". Broek op Langedijk. juni 1978 Dorpsstraat 148 U bent hartelijk welkom op de receptie vrijdagmid dag 16 juni, van 4 tot 6 uur. in „'t Trefpunt". Dorps straat 41. Broek op Langedijk Soli Deo Gloria 12 juli 1978 is het 50 jaar geleden dat onze ouders, groot- en overgrootouders G. E. Postma F. Postma-Haan in het huwelijk zijn getreden. In grote dank baarheid willen wij dit herdenken. Gelegen heid tot een persoonlijke gelukwens op 1 juli tussen 4-6 uur in Daarle (Ov.), Wierdenseweg 4 Nijmegen. Jasmijnstraat 36. Receptie in Nijmegen op 12 juli. 7-9 uur op het adres Schependomlaan 94 Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Canada, Brampton: Jan en Riena Amsterdam: Hilly 's-Gravenhage: Nanning Amsterdam: Riet en Garmt Canada, Brampton: Uke en Menko Canada, Niagara on the Lake: Riet en Henk Vaassen: Jelle en Tini Den Haag. 1 juni 1978 In plaats van kaarten Wij Willen al degenen hartelijk danken die op welke h.Vwti S" door hun Wangstelling ons 40-jarig huwelijksjubileum onvergetelijk hebben gemaakt. P. v. d. Stoep en H. v. d. Stoep-Mostert Beukenlaan 20 Balkbrug. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen hartelijk dank zeggen voor de vele cadeaus, bloemen en kaarten, in welke vorm dan ook. die wij op onze 40-jarige trouwdag mochten ontvangen. 25 mei is voor ons een onvergetelijke dag geworden. P. Schoneveld T. Schoneveld-Brussee Valkenburg Z.-H., juni 1978 Katwijkerweg 34 Op 70-jarige leeftijd heeft de Here tot Zich genomen na een geduldig gedragen lijden mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Schuringa Dedemsvaart: G. Schuringa-Brandsema Welland (Canada): M. Schuringa-Drents Middelburg: J. Schuringa A. Schuringa-Drents Capelle: A. A. de Jager-Schuringa G. M. de Jager Cambridge (Canada): G. H. Timmerman-Schuringa H. Timmerman Zwartsluis: G. J. Mellema-Schuringa M. Mellema Zuidhorn: H. T. Hoogstrate-Schuringa J. Hoogstrate Assen: W. Schuringa J. A. Schuringa-Schout Noordwijk: A. R. A. Schuringa P. J. Barnhoorn (verloofde) en kleinkinderen Dedemsvaart 9 juni 1978 Moerheimstraat 104 De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 12 juni op de begraafplaats „Mulderij". Rouwdienst om 15.00 uur in het gebouw „An tenne" Wilhelm inastraat. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 14.50 uur verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de „Antenne". Geen toesprakem Geen bloemen. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door uw raad, o God. mijn heil, mijn toeverlaat, en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in uw heerlijkheid. Psalm 73:12 Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid opge nomen onze lieve moeder en oma Catharina Hoekwater weduwe van Bastiaan Vogel op de leeftijd van 82 jaar. J H. Vogel M. Vogel-Nelisse Capelle a.d. IJssel. J. Passchier-Vogel W. Passchier B. Vogel P. Vogel-den Breejen klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 8 juni 1978 „De Mathenesser Bogert". Franselaan 110 Correspondentie adres: Stadhoudersplein 29 d Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4.30 tot 5 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470 en na de rouwdienst in „De Mathenesser Bogert De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 12 juni om 12.30 uur in „De Mathenesser Bo gert". waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks l 30 uur op de algemene begraaf plaats „Crooswijk". TROUW/KWARTl TERI „De HERE is mijn herder, mij zal niets ontbreken In God's heerlijkheid opgenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Maarten Gerhardus Kortleve op de leeftijd van 71 jaar. Heemstede: P. Kortleve-Vuyk Heemstede: Kees en Betty Vinkeveen: Nel en Herman Merkelbeek: Piet en Jantine Uithoorn: Tineke en Pieter Purmerend: Plonia en Cor Haarlem: Maarten en June Haarlem: Corrie en Herman en kleinkinderen. Heemstede, 8 juni 1978 Lorentzlaan 10. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in het mortuarium van het St. Elisabeth Gasthuis, ingang Amerikaweg 2 te Haarlem, maandag 12 juni 's middags van 14.30 tot 15.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden dinsdag 13 juni a.s. om 12.00 uur in de Pinksterkerk aan de Camplaan te Heem stede waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk. op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede omstreeks 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na af loop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen De Here nam heden in Zijn Heerlijkheid op Maarten Gerhardus Kortleve echtgenoot van Plonia Vuyk in de leeftijd van 71 jèar Amstelveen N. Vuyk 's-Gravenhage R. van der Zwan M. M. van der Zwan- van Leeuwen Krimpen aan de IJssel H. M. Vuyk-Muys Dordrecht W. A. Vuyk C. Vuyk-van der Harst i Vught M. J. Wierda-Vuyk Y. Wierda Amstelveen C. Jongebreur-Vuyk M. Jongebreur Scheveningen A. Vuyk A- Vuyk-van der Zwan neven en nichten Amstelveen. 8 juni 1978 Schrijf, zalig de doden, die in den Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeite, want hun werken volgen hen na. Openbaringen 14 13 In den Here ontslapen Gerrit Baas Kzn oud-wethouder van Amsterdam officier in de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Geertruij Elisabeth Schilpzand eerder gehuwd met Maria Offenberg op de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat we in hem ontvingen. Zijn kindéren en kleinkinderen. Amsterdam. M. Baas St. Annaparochie W. Baas M. J. A. Baas-Brussaard Gerrit en Agnes Marja en Sjoerd, Liesbeth Heerde K. Baas M. Baas-Beverwijk Luuk Wim en Tineke Amsterdam G. Baas M. Baas-Akkeringa Frank Marianne Amersfoort H. Baas A. C. M. Baas-Roosjen Tjeerd Amsterdam G. Baas Noordwijk-Binnen N. Baas en achterkleinkinderen Amsterdam. 6 juni 1978 Correspondentie-adres: G. Baas jr Cronenburg 144, Amsterdam De begrafenis heeft op 9 juni in de familie kring plaatsgevonden op de begraafplaats „Westgaarde" te Amsterdam. Heden vernamen wij, dat op 8 juni onze collega en vriend Maarten Gerhardus Kortleve voormalig directie-secretaris door zijn Heer is thuisgehaald. Vele jaren heeft hij met grote liefde en toewij ding voor de Christelijke Pers gewerkt. God sterke zijn vrouw en kinderen. Directie en personeel Trouw/Kwartet B.V. Amsterdam. 9 juni 1978. Op Zijn tijd heeft God van ons weggenomen onze geliefde broeder, behuwdbroeder. oom en oud-oom Pieter Schelling weduwnaar van C. J. H. Verstraten geboren 29 mei 1905 Romeinen 8 18 Nijmegen J. A. Schelling C. E. Schelling-Smits Hardenberg W. M. Zunnenberg-Schelling Hilversum W. A. Koelma-Verstraten A. G. F. Koelma kinderen en kleinkinderen Gorinchem, 7 juni 1978 Kon. Emmastraat 14 Correspondentieadres: St. Annastraat 414, Nijmegen. Geen bloemen - Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden maandag 12 juni om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Gorinchem. Vooraf zal een dienst worden gehouden om 13.45 uur in de aula van het Streekziekenhuis te Gorinchem. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op vrijdag 9 juni is door de Here thuist onze zeer lieve vrouw, zuster en schoons Jantine Charlotte Bouwer-de Jong in de ouderdom van 78 jaar Haar leven was christelijke dienst. Nijkerk: J. F. Bouwer Ermelo: C. D. Stap-de Jong J. Stap Woerden. C. Koning-Bouwer Haarlem: B de Groot-Bouwer R. de Groot Leiden: Ph. W. A. Bouwer Nijkerk 9 juni 1978. Beatrixstraat 2-306 De begrafenis is bepaald op dinsdag 13 |j a.s. om 12.00 Uur op de algemene begraafj i te Nijkerk, voorafgegaan door een rouwtw in het uitvaartcentrum gelegen achter de mene begraafplaats aan de Frieswijkstra •Nijkerk. Aanvang 11.15 uur. Daaraan voorafgaand is er gelegeriheii familie te condoleren in het uitvaartcen I an 10.15 uur af. De Here bewaart de eenvoudigen was verzwakt, maar Hij heeft verlost. Op 9 juni 1978 heeft de Here tot zich genoi onze zeer lieve tante Jantine Charlotte Bouwer-De Jong Dankbaar herinneren we ons haar liefdev ;nk aandacht en zorg, de jaren door. V F Haar neven en nichten ter ifer jen Wij ontvingen bericht dat in Christus onl rini pen is prof. dr. D. H. Th. Vollenhovei^ ie t Met dank aan God voor de uitzonderlijke ?eet ven die Hij ons schonk in zijn persoon en jeSt arbeid aan de reformatie van de wijsbege »n v zullen wij hem gedenken. Als belangrijk sti cyi lator en eerste voorzitter van onze organisa )ujt heeft hij de grond gelegd waarop wij ver o, mogen werken. Namens het bestuur van de Vereniging v Calvinistische Wijsbegeerte. Prof. Dr. Ir. H. van Riessen, voorzitter Namens het bestuur van de Stichting Bijzr- dere Leerstoelen voor Calvinistische wijs geerte. Drs. J. G. van Oord, voorzitter. Diep getroffen geven wij ervan kennis da een langdurige ziekte is overleden, de hee P. B. de Ruiter die gedurende vele jaren o.a. als chef vj plaats aan ons bedrijf verbonden is gewe Wij bewaren de herinnering aan een medet ker die zich steeds heeft ingespannen on belangen van het bedrijf en collega's zo mogelijk te dienen. Directie en medewerkers Daf Rotterdam Bedrijfswagen B.V. Voor de betoonde belangstelling tijdens de zi na het sterven van onze broer en zwager Geert Jan Tilma zeggen wij u dank Familie Tilma Bedum, juni 1978 Vervolg op pagina 36 Het eerste model: Viscount Domus 4 30 sprekende stemmen Vijf vaste kombinaties Twee afzonderlijke versterkérkanalen voor manualen en pedaal Meubeluitvoering in solide eiken Manualen beschermd door afsluitbaar roldeksel Inschuifbaar pedaal In de Viscount fabrieken worden jaai meer dan 20.000 orgels gefabriceerd Grote en efficiënte produktie beteke voordeel voonu! Dat blijkt wel uit de prijs van Cc rerdi lijk arw op ei e 1de Size esic es i). 1 en laö Lyn Bna ong Haarsma Drachten-Dokkum Volkers Pla» Urete'D Postma Kotiumerzwaag Provincie Groningen Oa Capo N-eiao Leo Stadskanaal Steging Dei'Mi Tomfca Groningen Provincie Overijssel de Graat ZwoAe Laboin Vroomjhoop Provincie Gelderland de Boel Edo-Wagenmgen Budding Scheroenieei O-jkeme Hee-Oe van Hamersvald Arnhem- Doet>nche-n-Win1ersw|l Kooijman T-.-i Mmrefccenirvim "Junsoeet Octaaf Gc'dermalscn Schreurs E itxjrg ToieElSoect VeHekoop Aalten Provincie Noord-Holland Bom Grootebrock-Amslerdam Derksen Amsterdam Pauclsen Oen Helder Provincie Zeeland Bernard Middetharms v Damme ddelburg v d Graal Brmnis ScherDemsse imha Goes Kosler-Oey Aael-Terflil Oostburg VertwogN'«-r.-AcelCoom |_.na A'rM-en-Vd R - Provincie Zuid-Holland Baming Le-dcn Boot 0 odegraven v d Graal Cao-Mie aid Us Provincie Brabant Monster '.Vaddmvveen Onessum Interlude Gouda RoosendJ Schutte Bergen oo Zoo* Provincie Limburg KoaeeiWeen MusicaGeWen

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12