AOW gaat met 34 gulden omhoog E ALS DE NEVELS WIJKEN TV COMMENTAAR O Radio en televisieprogramma's Voetbal, muziek en woonruimte Hogere bodembedragen sociale uitkeringen Gasunie laat bezwaar tegen Eemshaven los Zenuwarts vijftig uur in 'isoleer' Commissie tussentijds rapport Menten Menselijk hoofd in plastic zak A "S" Willem van Zwol Even puzzelc DINSDAG 6 JUNI 1978 RADIO EN TELEVISIE Waar kan ik anders mee beginnen dan met voetballen. Bij de reportage van de openingswedstrijd riep Her man Kuiphof ongeveer de enige die van de Argentijnen een lijn krijgt om commentaar te geven dat de speler die het eerste doelpunt maakte een gouden horloge zou krijgen. Zou die Fransman Lacombe dat ding nu ook echt hebben ontvangen'' Ik hoop het eigenlijk niet. Het geld en niet alleen van dat klokje natuurlijk zou beter kunnen worden besteed aan de duizenden die hun onderko men In de buurt van de Argentijnse hoofdstad zagen afgebroken op last van de autoriteiten. Waar ze naar toe moesten? Dat moesten ze zelf maar zien Vervangende woonruimte" is er niet Het is maar goed dat er familie is en kennissen die in hun overvolle ..hui zen" nog een plekje konden vrijma ken. Niettemin realiseer je je dan toch weer even dat je met een Zuida merikaans dictatoriaal regime te ma ken hebt. met alle consequenties van dien. En het is goed daarbij regelma tig stil te staan, zoals „VARA-visie" deed. ondanks al dat gevoetbal in redelijke harmonie op de velden, een paar roden en gele kaarten daargela ten Nog een probleem In die uitzen ding dat het signaleren meer dan waard is en weer verband houdend met woonruimte. Ik hoop dat u nooit met enen heer Blinker te maken hebt gehad. Want dat is voor de meesten niet al te best afgelopen, zoals VA RA's nieuwe ombudsman Frits Bom liet zien Het is toch werkelijk afgrij selijk dat iemand op deze manier misbruik maakt van de (woningmood van zovelen. Maar goed dat het ar chief van deze „heer" is gevonden. Misschien kan er nog iets ten goede worden gedaan en in ieder geval zal de man voorlopig geen nieuwe slach toffers maken Houdt u de ombuds man maar in het oog. Hij zal er ondanks de problemen binnenshuis bij de VARA over deze rubriek nog wel op terugkomen Voor diegenen die geen belang stellen in voetbal zijn er weinig alternatie ven. denk ik. Veel buitenlands werk. wat miziek. zowel licht als klassiek, maar bijna alles van nogal middelma tige kwaliteit of moeten we zeggen ..zomer" kwaliteit. Ik kom daar in de komende weken graag nog eens op terug Een ding wil ik er nog uitlich ten. De NCRV bracht een opname van de zeer bejaarde Arthur Rubin stein. Dat zal wel het laatste televisie concert zijn dat van deze grootmees ter is gemaakt. Een monument der halve Een afscheid. En dat doet pijn. Gelukkig kan men hem nog horen via grammofoonplaten. De herinnering blijft daarmee. En een paar opnamen van dit televisie-optreden zullen mij bij de herinnering helpen. Een stuk geschiedenis is voorbij. Een nieuwe generatie staat klaar Ik moest dit even kwijt. Tenslotte nog dit. U zult daarover zeker hebben gehoord of gelezen: er wordt in Nederland al 75 jaar korfbal gespeeld. En er wordt vanuit ons land geprobeerd die sport over de wereld te verbreiden. Zowel voor de Russen als de Amerikanen is dat gedemon streerd. met nog niet al te veel resul taat begreep ik. Maar toch wordt er aan de andere kant van de wereld ook getracht de bal door de korf te gooi en. Op een plaats waar je het niet zou verwachten. Op Papoea-Nieuw Gui nea. Hebben wij Nederlanders daar toch meer achtergelaten dan ik dacht. Graag tot vrijdag. Ad Interim Van onze sociaal economische redactie DEN HAAG - De bruto AOW gaat op 1 juli omhoog met bijna ™f 34 gulden per maand. Dit is het gevolg van de verhoging van St tóatetverdiende iooS voSr het minimumloon op die datum met 2,91 procent. Ook de zover dit loon beneden een bepaald bodembedragen van de andere sociale uitkeringen gaan om- maximum blijft. Het maximum is nu hoog, zodat de koppeling tussen netto minimumloon en netto ^ISo^én"^ woTdt' bodemuitkeringen gehandhaafd blijft. Het ministerie van nieuwe bedrag waarover sociale zaken heeft gisteren de nieuwe bedragen bekend gemaakt (tussen haakjes de huidige bedragen). AOW/AWW (bruto per maand) Bejaard echtpaar, weduwe met kinderen 1314,50 (1281.-) Ongehuwde bejaarde, weduwe zonder kind 898.50 (874.50) Wezengeld tot 10 jaar 290,50 (282,50) Wezengeld 10-16 jaar 427.50 (415.50) Wezengeld 16-17 Jaar ƒ556.50 542.--) "Kinderbijslag (per kwartaal, netto) Eerste kind 164.58 (164.58) 2e en 3e kind 344.76 (334.62) 4e en 5e kind 460,20 (446.S4) 6e en 7e kind 509,34 (494.52) 8e en volgende 563.16 (546.78) Deze kinderbijslagen gaan officieel in op 1 Juli. maar worden pas uitbetaald na afloop van het kwartaal, dus in oktober In Juli zelf worden nog de oude bedragen uitbetaald. De bedra gen die ln oktober worden betaald, zullen waarschijnlijk flink hoger zijn, omdat dan de kinderaftrek voor de inkomstenbelasting is afgeschaft en vervangen door een netto opslag op de kinderbijslagen. Het wetsontwerp hiervoor zal deze maand ln de Twee de Kamer worden behandeld. AAW, WAO Van een onzer verslaggevers GRONINGEN De directie van de Gasunie heeft geen voorkeur meer voor aanvoer van vloeibaar aardgas op de Maasvlakte. Uit goede bron vernemen we dat de directie afge stapt is van de vermeende bezwaren tegen de Eemshaven. nu een onder zoek heeft uitgewezen dat de scheep vaartmogelijkheden geen belemme ring hoeven op te leveren Wel zal er moeten worden gebaggerd De Gasunie is in het verleden steeds voorstander geweest van de Maas vlakte. maar spreekt nu geen voor keur voor dit gebied meer uit Tegen de Maasvlakte is uit veiligheidsover weging steeds bezwaar gemaakt Om dit bezwaar te ondervangen heeft het provinciaal bestuur van Zuid-Hol land tot ongenoegen van Rotter dam reeds beslist dat bij vestiging in de Randstad de aanvoer alleen toegestaan is op een schiereiland in zee Dit ls echter een erg kostbare zaak De regering moet voor eind oktober een beslissing nemen omdat de Oasu- nie zich contractueel heeft verplicht voor 31 oktober uitsluitsel te geven aan Sonatrach. de Algerijnse maat schappij. waarvan men het gas in koopt Het provinciaal bestuur van Groningen heeft vanavond een on derhoud met enkele ministers over deze kwestie. Oronlngen pleit uit werkgelegenheldsoverweglngen voor vestiging aan de Eemshaven De AAW-uitkering (arbeidsonge schiktheid nlet-werknemers) gaat tn Juli nog wat extra omhoog. Dat is nodig om te bereiken dat een volledig arbeidsongeschikte netto minstens zoveel aan AAW krijgt als een bejaar de aan netto AOW. Deze koppeling betreft alleen volwassenen (vanaf 21 jaar) en AAW-trekkers die gehuwd zijn of kinderen hebben. Voor onge huwde arbeidsongeschikten beneden 21 jaar gelden lagere bedragen. De uitkeringen WAO (arbeidsonge- Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De zenuwarts dr. Frank van Ree. één van de vertrou wensartsen van de in ons land gevan gen gehouden RAF-leden. heeft on langs vijftig uur in een ..isoleercel" gezeten om te ondervinden wat dit is. Hij deed dit op verzoek van de NOS. die zijn op de band opgenomen reac ties donderdag 8 en 15 juni van negen uur tot half tien "s morgens via Hil versum 2 zal uitzenden. De „isoleercel" was gesitueerd in een kast in een Amsterdamse lagere school, waarbij zoveel mogelijk de situatie in een gevangenis was nage bootst. Dr. Van Ree beschikte over een ruimte van drie meter lang. an derhalve meter breed en tweeëneen- halve meter hoog. De muren waren kaal en er zaten geen ramen in. Over dag had hij alleen een stoel en 's schikte werknemers) gaan, net als het nachts ook een matras minimumloon, op 1 Juli bruto om hoog met 2,91 procent. De minimu muitkeringen van WAO en van WW en WWV (werkloosheid) zijn opnieuw zodanig vastgesteld dat de netto uit kering praktisch gelijk is aan het netto minimumloon. WAO, ww, wwv, zw Ook de maximum uitkering bij ziekte (ZW). arbeidsongeschiktheid (WAO) en werkloosheid (WW. WWV) van werknemers gaat omhoog. De ultke- De zenuwarts heeft nauwkeurig over zijn situatie bericht, vertelt uitvoerig hoe hij zich voelde en wat hij dacht en merkt tenslotte op: „Waar ben ik aan begonnen. Ik zit mijn eigen een zaamheid te overschreeuwen". Frank van Ree. die geblinddoekt van zijn woonplaats Bennebroek naar de iso leercel was gebracht, bleek daar geen idee meer te hebben van tijd. Over het feit. dat de bewakers niet met hem spraken zegt hij: „Het is ontzet tend belazerd, als je niemand hebt om mee te communiceren". Van onze Haagse redactie DEN HAAG De commissie-Schöf- fer. die historisch onderzoek verricht naar de gebeurtenissen rond de zaak- Menten zal op korte termijn een tus sentijds rapport uitbrengen aan de minister van justitie. Daartoe is be sloten naar aanleiding van het recen te arrest van de Hoge Raad in deze zaak. Hierin komen enkele kwesties ter sprake, die de commissie Intensief heeft onderzocht. De commissie acht het derhalve van belang, dat de resul taten van dit gedeelte van haar on derzoek zo snel mogelijk worden be kendgemaakt Met name draait het hier om de be slissing van de toenmalige minister van Justitie in 1952 om Menten niet meer te volgen wegens zijn oorlogs verleden. De Hoge Raad achtte on voldoende onderzocht of deze beslis sing ook gebaseerd was op kennis van de beschuldigingen van massamoord in het Poolse Podhorodce De Hoge Raad beschouwde dit als een van de vormfouten, die leiden tot de beslis sing het vonnis van de bijzondere strafkamer van de rechtbank in Am sterdam te verwerpen. De commissie heeft een aantal feiten die op de beslissing van de toenmali ge minister van justitie betrekking hebben, onderzocht. Het betreft hier het Poolse uitleveringsverzoek in 1950, de afwijzing daarvan in 1952, de bewuste beslissing van de minister en de daarmee samenhangende gebeur tenissen in de periode 1949-1955. De commissie verwacht het tussen rapport eind deze maand gereed te hebben. ZIJ meldt, dat het onderzoek naar de overige aspecten ook tenein de loopt. De commissie hoopt nog dit jaar het definitieve rapport bij minis ter De Ruiter van justitie te kunnen indienen. De bestudering van het ma teriaal en het horen van getuigen is nu grotendeels achter de rug en zal aan het eind van de zomer voltooid zijn. Aktua Ned. 2/20.58 W.K. Voetbal: Mexico- West-Duitsland. Ned. 2/21.40 De EO maakte een op name van de ingebruikne ming van het gerestau reerde orgel in de Grote Kerk van Maassluis. Fei- ke Asma, de vaste bespe ler, geeft een toelichting. Ned. 1/22.10 W.K. Voetbal: samen vattende reportage van Polen-Tunesië en daarna rechtstreeks Argentinië- Frankrijk. Ned. 2/23.45-02.00 De BRT vertoont de Amerikaanse speelfilm Slachthuis 5 met Michael Sacks en Valerie Perrine. België 1/22.10 In Belcantorium een Britse uitvoering van Schönbergs Gurre-Lieder o.l.v. Pierre Boulez. Hilv. 4/15.00 Hoe musici een werk van John Cage interprete ren is te beluisteren in het tweede programma over deze componist. Hilv. 2/21.30 FERD'NAND maximaal de premies WAO en ZW worden geheven. Wie meer verdient, hoeft over dat meerdere geen premies meer te betalen. DEN HAAG In de plastic vuilnis zak die de Haagse politie heeft gevon den bij de plaats waar spelende kin deren twee onderbenen hadden aan getroffen. zaten een menselijk hoofd en enkele organen. De vondst werd gedaan langs een sloot aan de Lozer- laan in Den Haag Dè resten waren aanvankelijk over gebracht naar de algemene begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Later zijn ze vervoerd naar het gerechtelijk la boratorium in Rijswijk (Z.H.). De pat holoog-anatoom dr. J. Zeldenrust if daar gistermorgen begonnen met het ondereoek van de lichaamsdelen. Tot dusver is niets bekend over geslacht of identiteit van de dode. De politic van Den Haag kon niet meedelen hoe lang de lichaamsdelen langs de slooi hebben gelegen. Speciaal vandaag lich ing iek 37 Helaas speelde de hitte de feuilleton bouwers parten. We moeten even terug in het verhaal. „Daarna waarschuw je de brandweer en geeft opdracht die hooiberg te blussen. Als dat gebeurd is kunnen Jullie inrukken." De soldaat klapt met de hakken, sa lueert en verdwijnt, blij dat het nu welletjes is. Die wachtloperij bij zo'n verbrand bouwwerk is maar onzin. Bleek en met neergeslagen ogen stapt Bartel uit de auto. De troostelo ze aanblik van wat eens de hoeve was verbijjstert hem. Maar het is of Bartel een ander mens is geworden, volko men afgestompt. „Merkus?" begroet hij hem. Bartel knikt onmerkbaar. Vorland duidt met een brede armzwaai: „Alles weg. jullie eigen schuld. Terro risten slecht voor jullie." „Waar is mijn baas: en Els?" vraagt Bartel toonloos. „Komen terug, morgen, overmorgen, 'k weet het ook niet precies. Kom mee." Als ln een boze droom sloft Bartel achter hem aan. Vorland wijst hem de restanten van Waldman. „Kijk goed. dit is die blonde terrorist; zijn eigen schuld, wegkruipen voor ons is niet goed." Bartel slaakt een door dringende huilende kreet: „Bert, Bert!" Hij valt neer op zijn knieën. Vorland stoot hem aan. maar hij rea geert niet. Dan haalt Vorl&nd de schouders op en draait zich om. Dit gedeelte van zijn taak is voorbij; nu komt het moeilijkste nog: de zaak op papier brengen zonder dat er een speld tussen is te krijgen. Maar dat lijkt hem niet zo moeilijk nu er hele maal geen getuigen zijn van wat hij wil. Die jongen op transport stellen is zo gebeurd en wanneer die weg is, is iedereen het vergeten. De brandweerlui vinden Bartel in de zelfde houding als Vorland hem ach ter liet. Ze stoten hem aan: „Bartel, kom man." Bartel wijst met van afschuw ver trokken gezicht naar de verbrande man. „Bert!" stoot hij uit. De rillin gen lopen over hun ruggen, ze zijn ontzet. „Bert Bergeik?" Ja, knikt Bartel. Twee man brengen hem naar zijn vrouw. „Bert is dood." Is het enige wat ze uit hem krijgt. De brandweerlui kunnen het alleen maar bevestigen. „Wij zorgen er wel voor." Nu de Duitsers weg zijn komt de bevolking opdagen. Iedereen wil hel pen de meesten sturen ze terug. „Jul lie kunt toch niks doen." De gebeur tenissen leggen een zware last op de buurt. Als straks Albert, Erna en Els terugkomen, wat dan? Ze beseffen maar al te goed dat het leed dan pas goed los zal komen. "Westfriesland' - Hoorn front moet zitten, of dood is. ofle gene bij de Russen. Ze hebb ij t lang niets gehoord. En deze me, blonde Hollander geeft h iets om voor te zorgen. Onda kwelt Bert zich af over Els. Zij dif werk is een brief schrijven z eigen adres doorsturen. Maar <je een belangrijk man geworde annalen van de posterijen, ze U1( zijn brieven niet doorzenden.v; grijpen alleen niet waarom. TA in litiek niet betrouwbaar. Nu ji we toch lang niet zeker dat een de bestemde plaats komt. Del dingen zijn zo chaotisch dat lt een groot wonder mag heten zou gelukken. Voor Bert is led opnieuw een kwelling; nooit richt uit Holland. Steeds mei,nc hij in zichzelf. Els. Els! Wist Hilles Westra blijft de hele dag, sa men met een arbeider. Verbijsterd lopen ze rond, verzorgen het vee maar kunnen verder niets zinnigs beden ken. Berts familie is welhaast ont roostbaar en zelfs Doeke is diep ge schokt. Dat hij niet overweg kon met Bert daar heeft hij nooit een geheim van gemaakt, maar dit En wat zal er van de Meesters wor den? Doeke zint op wraak: dit vraagt er gewoonweg om. de ellendelingen. Niemand begrijpt waarom de Mees- terhoeve nu precies uitgekozen werd. De wildste gissingen worden gedaan. Verborgen parachutisten? Joden ge herbergd? Ze raden er maar naar. En daar ontdekt hij Els haar verbran de fiets; als een magneet trekt Doeke naar de hoeve, hij moet gaan. In de verkoolde fietstassen vindt hij een fragment van een stamkaart. Zou het daarom zijn? Als Els terugkomt zal zij uitslag kunnen geven. In Doekes ■hart broeit het onrustig. Als ze terug komt heeft ze geen Bert meer, dan is ze vrij. Maar de gedachte montert hem helemaal niet op, stopt hem eer der dieper in de put. Het is voor Els de grootste ramp en zal haar leven dras tisch wijzigen. Niemand weet waar ze zijn heengebracht. Alles is zo snel uitgevoerd dat zelfs de geringste aan wijzing ontbreekt. Diezelfde dag gaat Bert op transport naar Duitsland, volkomen onkundig van zijn vermeende dood. Vorland heeft nog een ander pro bleem ontdekt: als die knaap gaat schrijven zal de post onderschept moeten worden. In een klein voor stadje bij Berlijn wordt Bert te werk gesteld; tandwielen maken voor tanks in een halfverwoeste fabriek. Het werk is ellendig voor ieman die de vrije natuur gewend is. Maar als onderdak bij de oude mensen waar hij in de kost komt had hij het slech ter kunnen treffen. De familie Lönner heeft ook een zoon die ergens aan het hoe het met je was! herhaalde klacht. el: !Ug de zijn ,ec j' De Meesters rekenden op het va In Amsterdam worden ze opg in aparte cellen. Els was er he aan toe; de angst over Bert ve haar. En dan de zorgelijke o digheid dat ze zich verantw moest voor Waldman. Waldm als een verschijning voor ha gestaan met zijn gluiperige Zijn sadistische mededeling zij. maar Bert ervan bescl werd, ontzette haar nog meer Als ze hem vonden ging hij tegen de muur, daar zou Wa wel voor zorgen. Opstandig I ze op de gesloten deur, op ren. De bewakers maandei zich netjes te gedragen. Alt* Erna verging het niet beter, ten ze zich uiterlijk te beh Op de tweede dag werden beurten verhoord. Niets ovet man. alleen over de onder Radio vandaag HILVERSUM I (298 m en FM-kinalen) AVRO 7 00 Nieuws 7 02 (S) AVRO-klok. (7.30-7.40 Nieuws 7.41 -7 55 Radiojournaal.) NOS 7.55 WK voetbaljournaal AVRO 8 05 (S) AVRO klok 8.30 Nieuws 8.36 Oymnastiek voor de hulsvrouw. 8.45 De Groenteman 8.50 Morgenwijding. 9 00 (S) Verstild-Flitsend (gr pi NOS: 9.15 Open School AVRO 10.00 Radio Lawaaipape- gaai 10.10 Arbeidsvitaminen verzoekpro gramma. (10.30 Nieuws. 10.33-10.35 Radio journaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf. 12.26 Mededelingen t.b.v land- en tuinbouw. 12 30 Nieuws. 12.41 Radiojournaal. 12.55 Europa van morgen. 13.10 (S) Concertor- g el muziek 13.25 Beursplein 5. 13.30 'n Mid dagje AVRO (15.30 Nieuws 15 33 Radio journaal.) 17.00 Voor ons gemaakt (door ons gekraakt OVERHEIDSVOOR LICHTING 17 20 De Nederlandse Antil len AVRO 17.30 Nieuws. 17.32 Radiojour naal. 17.50 (S) De AVRO diligence. P.P.: 18.19 Uitzending van de WD AVRO: 18.30 Nieuws 18 41 Per Saldo 19 00 ZEVENDE DAGSADVENTISTEN NOS: 19.15 (S) Akkoord. AVRO: 20.00 (S) Zo'n vakantie om nooit meer te vergeten, cabaretpro gramma 20.28 (S) Hoogtepunten uit ope rettes. 21.10 Kleine potjes hebben grote oren. mogen ze ook een grote mond heb ben? informatief programma. 21.40 De le- show 21 45 De Wie-Show 21.50 De Waai- show. 21.55 De Weg-show. 22.00 (S) The Skymasters. 22 30 Nieuws. 22.40 Radio journaal. 22.55 (S) Easy listening, muziek programma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II <402 m en FM-kanalen) KRO: 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Het levende Woord. 7.25 Badine- rie. 7.54 Overweging 8.00 Nieuws. 8.11 Echo. 8.30 Aubade. 9 00 De letter M (9 30 Scheepspraat. 9.35 Waterstanden). 10.30 Ik sta hier niet voor de banken te praten (11.00 Nieuws). 11.30 Ouder worden we allemaal. 12.00 In ..de Boerderij". OVER HEIDSVOORLICHTING: 12.49 Uitzen ding voor de landbouw. KRO 1300 Nieuws 13.11 Echo magazine. 13.40 Boe kenwijsheid. 14.00 Lange vingers. 15.00 In de wachtkamer. 16.00 Nieuws. 16.03 Spreekuur NOS. 17.00 Koffiedik. 17.20 (S) Eurolicht. 17.40 Knollen voor citroenen, consumentenvoorlichting. 17.50 Gedicht. 17.55 Mededelingen 18.00 Nieuws. KRO 18 11 Echo. 18 30 (S) Op vleugels. 18.50 Verkenning. 19.00 Voor cantor, koor en volk. 19 30 (S) Zin in muziek. 20.00 Nieuws. 20.05 Overweging. 20.15 (S) Bel Canto op de zomeravond. 21.00 (S) Spektakel/Thea ter. 21.30 (S) John Cage: componist, enz. 22.30 (S) Liederen van Mahler en de Falie NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen. 23.55-24.00 Nieuws HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen) VARA: (Van 7.00-8.00 Actualiteiten via Dingen van de dag.) 7.02 (S) Gesodemeur- ders. 9.03 (S) Pep op drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) VARA's zoekp- laatje. 14.03 (S) Spitsbeeld. 14.45 Engels popnieuws.) 16.03 (S) Elpee top-dertig. 17.03 (S) Alfred Lagarde. NOS: 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) Avondspits. 19.02 (S) Popreconstructie. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Popdonder 23.02 (S) Wachten op middernacht. 0.02 (S) Nacht drie draai2.02 (S) Peter van Holland. 5.02- 7.00 (S) Truck. HILVERSUM IV (FM-kanalen) TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Capriccio, klassieke kamer- en orkestmuziek. 9.00 Nieuws. 9 02 (S) Als reizigers onderweg. 9.30 (S) Van heinde en verre. 10.00 (S) Opus tien tot twaalf. 12.00 (S) Intermezzo: klassieke pia nomuziek. 13.00 (S) De meest verkochte klassieke tien. 13.30 Koren-korpsen. 14.00 Nieuws. 14.02 (S) Om het boek. 14.30 Guita- riteiten. 15.00-17.00 Belcantorium: Gurre- Lieder van Schönberg. TV vandaag IV 10 00 NOS/NOT: *0 30 NOS O* FaBaBiaiÉiran» 10.36 Joumaai 16.30 WK-vo*b» 30 35 EO LtasPalau» documacia»* 21-03 HMZa0*0v-fcoor«taraal 21.37 J NEDERLANO M 1155 NOS: Journaal 10.50 TROS Ean dagp Óm Ocantmn van Pearng 30X7 TROS: O moadar «alna» haat iv-a 30.50 Aktua TV 31 40 NOS: WK 33.40 NOS: JOumaal 33.45 WK-voetbal DUITSLAND I 11 00 (K) Journaal en actu aliteilenmagazine 1125 (K) Informatief programma 11.55 (K) Amusementspro gramma 13.25 (K) Umschau 13.55 (K) Per soverzicht 14.00-14 10 <K> Journaal 17.10 ;K> Journaal 17.15 (K> Filmreportage 18 00 (K) Kinderprogramma 18.10 (K) Kin derfilm 18 50-19 00 <K) Journaal (Regio naai programma NDR 10.30-11.00 (K> Kleuterprogramma 19.00 (K) Die Vogel im Park von Meiji Jingu. tv-sene. 19.30 (K) Actualiteiten 19 45 (K) Kleuterprgramma 19.55 (K) Die Vógel im Park von Meiji Jingu. tv-serie. 20.25 (K) Regionaal magazi ne. 20.59 (K) Programmaoverzicht WDR: 9 05 t'm 12 55 (K) Schooltelevisie. (10.30- 11.00 (K) Kleuterprogramma) 19.00 (K) Programma-informatie Aansl (K) Die Zwei von der Tankstelle. tv-serie 19 40 (K) Oh dieser Valer, tv-serie 20.15 (K) Actuali- teitenmagazine 20.45 (K) Muziekprogram ma.) 21.00 (K) Journaal. 21 15 (K) Spelpro gramma. 22 00 (K) Actueel magazine 22.45 >K) Detektiv Rockford, tv-serie. 23.30 (K) Actualiteitenmagazinc 24.00 (K) Muziek programma 0 45-0 50 (K) Journaal DUITSLAND II 1725 (K) Programma voor ouderen 17 55 (Ki Journaal 18.05 (K) Documentaire serie 18.35 (K) W.K voet bal 19.25 iK) Journaal20 30 (K) Jour naai 21 00 (K) Sport. 21.40 (K) W K voetbal 22.30 (K) Actualiteiten) 23 30 (K) WK voetbal 0 10 (K) W K voetbal 2 00 (K) Journaal. DUITSLAND III (NDR) 9.08 t/m 14.05 en 17.30 t/m 18.00 (K) Schooltelevisie. 19.00 (K) Kleuterprogramma. 19.30 (K) Treffpunkt Sudpol. filmsene. 20.15 (K) Tv-cursus zei len. 20.30 (K) Filmreportage. 21.00 (K) Journaal 21.15 (K) Documentaire film 22.00 (K) Filmreportage 22.45-23.35 (K) Showprogramma DUITSLAND III (WDR) 9 05 lm 12 55 (K) Schooltelevisie 10.30-11.00 (K) Kleuter- programma) 18 00 t/m 18.15 (K) Schooltele visie 18 30 (K) Informatieve serie 19.00 (K) Kleuterprogramma. 19.30 (K) Tv-cursus wiskunde 20 00 (K) Journal 3 20 15 (K) Documentaire. 2100 (K) Journaal 21.15 (K) Zeitzeugen 22 00 (K) Moment»- 22.15 (K) Spelprogramma. 23.00 (K) Informatief programma 23.30 (K) Informatieve serie 24.00 (Kj Journaal BELGIS/NEDERLANDS (NET I) 18.30 (K) Kleuterprogramma. 18.35 (K) WK voet bal 1978 (19.30 (K) Morgen. Sport en Weer bericht). 20.30 (K) Journaal 20.50 (K) Slis sen en Cesar, tv-serie. 21.30 (K) Informatief programma 22.00 (K) Journaal. 22.10-23.50 (K) Slaughter-Hause 5. speelfilm. NET II Van 18.30-20.50; Zie NET 1. 20.50 (K) The McLean Stevenson Show, tv-serie 21.15 (K) Panorama 21 40-2330 (K) WK voetbal 1978 BELGIE'FRANS 17 55 iK. Sophie de hekf kleuterserie. 18.05 (K) Kinderprogramma 18.30 <K> Spelprogramma 18 45 (K> Infor matieve serie 19.15 (Ki Regionaal magazi ne. 19 28 (K) Weerbericht 19 30 (K) Jour naai 19 50 (K) Documentaire 20 50 Kj Section criminelle Kl. TV-SERIE 21 40 (K) WK voetbal 1978 <22 30-22 40 (K> Journaal» 23.30 (K) Journaal. Horizontaal: 1. amandelbn bekwaam - houten bakje i sel. 3. wiel - Holl. gravin - plCT gelofte. 4. godin van de j vreemde. 5. dwaas - regel - (afk.), 6. insektenetend zo< lof - pers. voornaamw., 7. i naam - een der Cycladen - vt 8. nobel - voorvoegsel - vt munt. 9. onmisbaar - god liefde. Verticaal: 1. inmaken, 2. zekf| sel - spinneweb - wereldtaal, spraak - veerkracht - editie (I groente - zandheuvel - 4 naam, 5. einde - latwerk bouwwerktuig, 6. tweetal woord - tijdperk. 7. plaats derl. - tijdrekening - voorzit traagheid - radio omroep (f dichter - spleet. Oplossing vorige puzzel: Hor. l. kraam. 4. malie. 8. nr.. 12 git. 15. eloge, 17 Ent les. 20. neg. 22. sar. 23. ma Leo, 26. gal. 27. ras. 29. arn| enorm. 31 non. 33. eg. 37. reden. 39. steek Vert. 1. kabel. 2. ra. 3. al. 5.1 7. erker. 9. li. 11. mos. 12. 0 13 Tegelen. 14 pas. 16 le radar. 21. era. 24 later. 25.0 ros. 28. smaak, 32. os. 34. ge 36. Ot. 37. de

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 4